Názory na bungalov 5+1+2G

Zobraz úvodní příspěvek
Mám za to, že jsem dospěl už ke 100% spokojenosti, takže se ptám ostatních, co si o tom myslíte?
Odpovědět
Akorát budu muset asi vykrást ty banky nakonec dvě... to je 5 tis. tady, 4 tis., tohle je taky dobrý, to si dej ... dalších 8 tis. ... však to znáte :)
Odpovědět
Když chybí nápady, tak už člověk dělá blbosti :) Alespoň ukázka, co ten sketchup vlastně umí. www.cybermole.cz/bungalov.mp4
Odpovědět
@cybermole Kdepak, můj SketchUp toto neumí ]-( .......kdybyste se náhodou moc nudil, mohla bych vám poslat svoji koupelnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole venku ti chybí ty stromy, co byly vidět z okna kuchyně ;-) :-D
Odpovědět
@bamak záleží jak moc je složitá a jestli víte, jak to chcete udělat
Odpovědět
@zmrz_lina taky je z celého baráku hotová zatím jen malá koupelna a ložnice :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole to byl vtip :-)
Odpovědět
Máte někdo dvojgaráž? Jaké máte rozměry? Mám v plánu 6x6 a přijde mi to malé :(
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole máme teda namyšlenou dvougaráž vedle domu, ale je to rozměr 7x6,5 s tím, že částečně bude asi sloužit i jako "zahradní domek".
Odpovědět
@zmrz_lina tak já doufám, že naše garáž namyšlená moc nebude, ale asi jí teda prodloužím :)
Odpovědět
@cybermole Máme šířku 6,6 m a délku 6 m. Podél jedné stěny máme skříně a police, podél druhé se vejdou kola, sekačka, věci k bazénu atd. Do 6x6 se auta pohodlně vejdou, ale už tam nic moc dalšího nedáš.
Odpovědět
@aneri53 Nemáš foto, když jsou tam obě auta? Jako vizualizace mám sice dobrý, ale pořád si to neumím představit na živo.
Odpovědět
Článek se načítá
Dnes přidána krbová vložka s nikou pro dřevo :)
Odpovědět
Díky všem za rady, připomínky, názory a kritiku. Zpátky do 2D a tento týden za projektantem.
Odpovědět
Tak hlásím, že projektantka (starší paní) byla nadšená, že to pro ní nebude moc práce, že nebude muset řešit spoustu věcí, které jinak běžně řeší. Když viděla vizualizace, tak mě označila za hackera :-D
Odpovědět
@cybermole Tak teď budete mít spoustu času... nechcete něco namalovat i nám? :-D
Odpovědět
@omcamauta A co by to přesně mělo být?
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole Budeme mit ( snad ) neco podobneho - zastavena 230 m2... mohu se zeptat, s jakym rozpoctem planujete postavit ( klidne do IP )... Jinak chodbu mame totoznou a garaz 6,5 x 6,5 m ;-)
Odpovědět
@qeszi Na funkční stavbu bych se chtěl vejít do 3,5 mil. není v tom nábytek, kuchyně, krb, venkovní plochy, projekty. Větší polovina bude asi dodavatelsky, něco si budeme dělat my, ale ještě přesně nevíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole projektantce se nedivim ze je nadsena. Uzasna prace. A ja si projekt kreslim v excelu ctverecky :-D
Odpovědět
@cybermole prosím tě, kterou verzi sketchapu používáš? A dohrával jsi tam nějaké doplňky?
Odpovědět
@cybermole 3,5? Nějak málo, ne? Kolik počítáte za m2?
Odpovědět
@josephporta používám make 2017, twilight na render, jinak nic
Odpovědět
@omcamauta až budu mít rozpočet na korunu, tak klidně dám, nebude to stavba na klíč, věřím, tomu, že se do toho vlezeme
Odpovědět
@cybermole tak jinak - kolik plánujete metrů čtverečních? Z toho si tu cenu za metr můžu spočítat. Co jsem četla, tak vychází cca 18-20tisic. Tak mě jen zajímalo kolik počítáte vy.
Odpovědět
@omcamauta Zastavěná 225m, dělám si podrobný rozpočet, zatím nejsem u konce, nejsem stavař.
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole Tak to je super, protože i my by jsme se chtěli vejít do 3,5 mil., bez vybavení. Nemáme žádné vymoženosti, není rekuperace, není TČ... tak uvidíme ;-)
Odpovědět
@qeszi Lidi to zvládnou i za méně, ale já mám svoje ruce rád :D
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole Tak my jsme měli původně zastavěnou plochu 276 m2 a rozpočet máme na 6,5 mil., což nám přijde děsně moc. Tak jsme dům zmenšili, zastavěná je sice 230m2, ale je v tom i závětří a terasa, takže dům má 205m2. Máme kamaráda s bagrem, možnost levnějšího materiálu, střechu jsme z původní ploché změnili na nízkou sedlovou ( tu nám zase zvládne udělat švagr)... tak si říkáme, že by to snad mohlo jít za ty peníze postavit :-)
Odpovědět
Už chápu proč jsou prováděcí dokumentace tak drahé :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?