Postup a cena při zpracování studie domu

Zobraz úvodní příspěvek
Mám na vás zkušenější tento dotaz: koupili jsme stavební pozemek, na kterém chceme stavět rodinný dům. Nemáme moc jasnou představu, jak by dům měl vypadat. Oslovili jsme architektu, která nabídla zpracování studie domu a následně vypracování projektu, cena studie (podrobné) je "od 35 tisíc". Moje představa ale je, vědět, o čem se vlastně bavíme, nerada bych se dostala do situace, že zaplatím např 35 tisíc za studii, která se nám nebude líbit/vyhovovat nám, bude se přepracovávat a s tím budou samozřejmě spojené další náklady. Můj dotaz zní - je "normální" chtít od architektky pro začátek aspoň hrubý nákres půdorysu, nějaký základní plánek dříve, než se pustí do vypracování celé podrobné studie domu (samozřejmě i např. zvlášť zaplacený) ? Případně -- jak se pohybují ceny studií domu? Děkuji
Odpovědět
1
2
@antoinet Jaka byla prosím cena?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
No právě, cenu nikam nikdo nenapíše. My oslovili dva architekty s představou domu cca 160m2, dřevostavba za 6mil. a služby od studie po prováděčku se pohybovaly 350-400tis, tak nevím ,zda to má smysl do toho tolik investovat, když máme na knop rozpočet
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?