Rodinný dům Astra od G Servisu

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsichni, kteri jste se rozhodli pro Astru od G-servisu. :-)
Odpovědět
me neprijde mala, kdyz pridelam garaz s pokojem :-) tak my se s 5+kk a garazi chceme vejit do 2 mega :-) myslis jako ze je to nekvalitnimatros?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jestli jsme se vešli? týjo, tak to ti teď nepovím... ale tak nějak plus mínus jo řekla bych... a jak to dopadlo v realitce?
Odpovědět
@zmyzulka blbe...je tam stavebni uzaveru
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote co to znamená? že tam nemůžete stavět? šak je to stavební pozemek, ne?
Odpovědět
@zmyzulka ano sravebni pozemek, ale v ramci obce se ted nesmi nikde v obci stavet...
Odpovědět
@zmyzulka nicmene mame na dalsi spadeno, ale bud je to skvela cena nebo je tma zase nejaky hacek, dne svybehl na prodej vecer
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote oujé, tak doufejme, že bez háčku! týjo, to je fakt makačka sehnat pozemek :-S
Odpovědět
@zmyzulka hrozna, ja uz mam totalne dost :-(
Odpovědět
tak jsme zpet..chceme ji, rekli jsem ze ji berem ale pani majitelka me trochu nasrala, rekla z eu ni vcera byl realitak ze ma zajemce a ze maji v 18h prohidku a ze nam pak da vedet...prijde me to nefer, my jsme prisli prvni a prvni jsem rekli ze to bereme :-( jen se pozemek bude muset rozprcelovat, tak doufejme, ze tem co to maji videt bude vadit ze nebudou stavet okamzite ale treba z pristi rok...a nebo doufejmu ze jim bude vadit hloubka 12,7 metru nebo blizkost letite...my ho chcemeeeeeeeeeeeeeeee :-( holyk ja to d tech 18h asi nepreziju :-(
Odpovědět
tak a je to tu... asi budu sprosta...tak ona to neprodala ani tem co jim to drzela ale pry z ani prisla sousedka co bydli vedle e si vsimla ze se prodava a ze ho chce pro dceru...tak ho pry proda ji pro dceru... tak proc to pak rava inzeruje v deseti realitkach? jsem maximalne nasrana...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote ¨nedivím se,nám tohle udělali u podmájmu,týden před tím než jsme se měli stěhovat,to zrušili a dali to příbuznému.
Odpovědět
@benjik to je na presdrzku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mitote to je
Odpovědět
@benjik ja uz jsem z toho totalne zoufala, chceme co nejdriv stavet a tady nikde nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no tady sice pozemky jsou,ale to je pro nás taková palba,že uvažujeme jít někam na vesnici. I když upřímně nevím,jestli tím člověk ušetří,když si vezmu,že pak většinu času strávím v autě při převážení dětí a na cestě do práce.Hlavně se mi odsud z města nechce. už si i říkám menší pozemek,ale hlavně že bude. A neuvažovali jste o nějakém pozemku typu zahrada atd a pak to převést na stavební? My ted uvažuje,že by jsme zkusili za pár měsíců si vzít hypošku na byt. 3+kk je tu kolem mega,jneže aby nám pak vůbec dali další hypo na pozemek. taky už jsem přemýšlela vykašlat se na stavění,mít jen byt a někde kus zahrady,ale nevím,jestli bych toho pak nelitoval jsem prostě baráková,no.
Odpovědět
@benjik no jako Brno nevidim realne, ten dnesni byl cca 2800 za metr...a to je jeste ten levny...nicmene i 10km od brn najdes 2800 za metr :-/ proste tady pozemky pod mega nejdou a to ani 20km od Brna :-/ uvazovali ale nejde to pro nas, problem je, ze pozemek budeme financovat prodejem bytu, tim ze byt mame jen tri roky, je povinnosti platit dan z prijmu (cca 300 tisic) pokud finance neslouzi k bydleni...takze kdyz za ty prachy z bytu koupime stavebni pozemek pro bydleni tak je to ok a neplatime dan, kdyz koupime jinej, platime :-( toho budes litovat, ja jsem bytova ale stejne...bydlet v bytovce sotji za to...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote to je šílený ty ceny u vás.Aha,to jsem nevěděla,že je to takhle. A bydlet budete u rodičů v mezičase po prodeji bytu než postavíte? No my si nejdřív najdeme někde fin. poradce a zkusíme zhodnotit,ten náš plán, s koupí bytu,pak koupit pozemek,byt pronajímat a stavět. By to byla i ideální investice pak pro děcka,že by se třeba až jim bude 20 byt prodal,peníze by si rozdělili a měli by do začátku po škole,přeci jen dnešní spoření je o ničem. Navíc jsem koukala,že u modré pyramidy,by nás 2 mega vyšli na 11 táců měsíčně,přemýšlím,že bych k nim šla pracovat po rodičáku,třeba by byly výhody :-D
Odpovědět
@benjik no je to hrozny no, zitra se jedeme podivat na jednu lukrativni lokalitu, je to 10km od centra, nicmene 400m vychazi na 1,1 mega ale zase je to tam vazne bozi a mame tam i zname, tak uvidime no no puvodne jsme meli, ale je tu hodn eproblemu, nejvetsim je asi pes a kralik...tata rekl at ho dame pryc, na to jsem rekla ze se zblaznil ze je to me dite a ze bez nej ani ranu. Memu manzeli se take k rodicum nechce, spis kvuli me. No a me uz tuplem ne. Mela jsem hrozne detstvi, mela jsem anorexii v dospivani a poradne psychicky dohromady jsem se dala az odstehovanim se a predstava ze bych se tam do te hruzy mela zase vrati tbyt jen na rok je hruzostrasna. Takze si asi najmeme garsonku nebo pokoj, to se tka do 5tis vlezem za oba my uz meli a mame financni poradkyni, pocitali jsme ze z lukasov aplatu nam daji 1,8 mega na 20 let...tj ok, chceme si brat jen mega :-D prave nam taky prekopapa fin. porad. plany, nejlepsi pry je prodat byt, koupit pozemek, za zbytek cca mega stavet a jak ile dojdou prachy, vyridit uver a dostavet... my mame decka nastesti vyreseny, budeme dedit byt v brne 3+1, barak v brne 3+1 a barak v brandyse nad labem 6+2...navic stejne planujem na stara kolena ze s ebarak prestavi pro dvojgeneraci nebo proda koupi maly byt pro nas a detem daji prachy
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote 400metrů? jen,aby jste tam pak mohli mít domeček,co plánujete,aby tam nebyli problémy se vzdálenosti od hranic pozemku. No to se ti nedivím,že nechceš k rodičům. :-| Hele a která banka vám to takhle dá? Já včera zkusmo zkusila u hypoteční,kolik by jsme museli mít příjem na mega a oni chtějí čistého 30 táců =-) Ale u nich by ujsme to nebrali mají šíleně vysoké splátky. Hm my budme dědit akorát dluhy. Ale ne,jelikož pochybuju,že tchán má závět,tak byt 3+1 z něj muž bude mít čtvrtinu,stejně jako z chaty(kterou jsme mimochodem měli dostat jako svatební dar a dodnes nic) a jelikož je na tchána půlka hypošky na barák a tudíž i půl baráku,tak z té půlky čtvrtinu. Nejradši bych,kdyby se pak dalo dohodnout,že nám zůstane místo těch čtvrtin chata abude,je tam zahrada o velikosti 3000m, jen je škoda,že v zimě nedustupná,je to strašně do kopce. Hele a víš,že jsem už i uvažovala fakt koupit jen byt a zahradu a barák postavit až budeme mít děcka z hnízda pryč? Jen takový mini pro nás dva,kolem jednoho takového chodím a docela se mi líbí. Ale zas kvůli psovi a dětem radši ten barák rovnou.
Odpovědět
@benjik no normalni domek obedlnikovy podkrovi 7x11m plus garaz :-D no my mame financni poradkyni, ona nam to vyjela...ale mela by nam to dat tusim hypotecni banka :-) a luky ma cca 25 cisteho...plus ma bokovky ale tamto samozrejme delame tak ze dame vsemozne do nakladu abychom neplatili dane :-D no prave ja chci barak kvuli detem a zviratum...bude to pro ne nejlepsi...pes bude moct curat kdy chce, kralik bud emit jarni vybeh s kvalitni travickou, zelvy letni jezirko, manzel bude stastny ze neni v byte(je z vesnice) a ja budu statsna ze mam krasny novy barak.... a v lete jen hupsnem po praci do bazenu a bude to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote a grilovačka :-D snad jen kvůli tomu chci tolik barák :-D mi pak dej kdyžtak vědět,která banka to dává,jestli to nebude tajný,ta hypoteční mi zrovna nesedí i švagrová na milion musela mít 30 táců. Poštovní spořitelka to má v pohodě,ta nemá takové nároky.
Odpovědět
@benjik asi tak nejak :-D to teda cumim, my rodice dostali 2 mega a to priznavaj cisteho cca 35 citeho (samozrejme berou uplne jinak) :-D a lukasuv kolega z prace ted dostal 1,5 mega a ma plat cca 20cistheo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote asi záleží na více faktorech,nevím no.
Odpovědět
@benjik nejlepsi je fakt. fin. poradce oni maji i ruznevyhody pro sve klienty a tak
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote a halvně mají přehled,na to já čas nemám. i když se trochu stydím,že člověk s vystudovanou podnikatelkou bude potřebovat pomoc. hele a ty jako co doma,že máš čas na net? mazej makat:-D
Odpovědět
@benjik jsem v praci ale sef tu neni, tak mysi maje preeeeeeeeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote ach bože, to je fakt na zabití toto ]-( jako chápu, že to rači prodá sousedě než cizím lidem, ale je to dost nefér jednání... takže znova budu zdržet pěsti v hledání!
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote pojd bydlet sem.tady je pozemků dost. No holky včera jsem právě koukala na pozemky,tam jak by jsme chtěli stavět ,kam věčně i chodíme na procházky,páč je tam boží klid,je rozparcelované pole,takže cca 50 pozemků Od 240 metrů výše,ale za 1350metr,což je pro nás docela dost,no a pak mě včera potěšila další věc,kousek od města u jedné vesnice vzniká takový satelit,ale přímo u vesnice,takže všechna vybavenost a tam jsou jak samostatné pozemky,tak už i s baráky a tam pozemek dělá 1000 za metr a není to daleko.
Odpovědět
@benjik co ja bych dala za takove ceny jako mate :-) my ted zvazujeme jeden pozemek ve meste co je 15km od centra Brna...je to taky mega satelit, snad 300 domu...i vic asi...a jinak pozemk 490m za 1,05 mega :-D ale se sitema i komunikaci i osvetlenim...no uvidime no..do brna je to po dalnici 10min autem do centra a vlakem 15min
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, omlouvam se,ze sem lezu,my zatim nestavime, ale zatim se na strese inspiruju ;-) koukam ze @benjik jsi z Melnicka. My bydlime zatim v byte v Kralupech, ale tak nejak se rozhlizime. Neni tajne, kam na ty pozemky chodite? :-D zatim nic kupovat nebudeme, nejsou penizky, ale zajima me,jake jsou v okoli moznosti ;-) diky a vsem preju hodne zdaru s vyberem pozemku i stavbe baracku vasich snu x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?