Rodinný dům Astra od G Servisu

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsichni, kteri jste se rozhodli pro Astru od G-servisu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote takže ten pozemek mimo Brno?ten velký? a kolik si projektanti tak účtují? ten ideal od canaby,budu potřebopvat taky předělat.
Odpovědět
@benjik no zatim to nanej vypada :-) navic se kousek ma stavet R43 a to bychom pak byly v Brne coby dup :-D no nas projektat bere 25tis vc usazeni na pozemek a vseho...ale chceme ho najmou i jako stavebni dozor :-) ale nevim, jak kde, kamoska u Prahy vyplazla 300 litru za projekt domu
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote my jsme platili kolem 20 000.
Odpovědět
@benjik @kirik @terezasi holyk zmyzulka uz porodila :-) tak je to na světe dnes17:30 Olivie 44 centimetrů 2,35kg malíčká ale má se k světu
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote vím,ted jsem to četla na facu,to je super!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
@benjik jj ale jeste nebyla v 9. ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote vždyt měla termín v půli dubna! si to nějak zaspala :-D
Odpovědět
@benjik no ja nejak ziju v tom ze teprve otehotnela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Velká gratulace :-) A já si říkala, kde se holka courá :-D
Odpovědět
... taky gratuluji :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote tak co ten pozemek? vypadá to nadějně podle toho,co píšeš v tématu ČB,kde jsi aktivní a nás se neobtěžuješ ani informovat :-p
Odpovědět
Článek se načítá
@benjik no zatim dobre, zitra jedem na stavebni urad, prisit tyden se na to mrknem s projektantem :-) jen proad resim ze pujdem mimo brno :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte některá zprávu o Zmyzulce a malé?
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik Olivie 44 centimetrů 2,35kg.už jsou doma a daří se jim skvěle.Snad mě Haňule neuškrtí,za podávání infa
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik Díky za zprávu. Narození prďolky a její míry jsem zaznamenala, jen jsem nevěděla, jestli už jsou doma a v pořádku. Díky za info. Pozdravuj.
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik jsem přehlédla,že to sem Gabi dávala,až bude Haňule na facu,tak ji vyřídím,aby se tu objevila.Jinak maličká je fakt nádherná.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote zítra ti budu držet pěsti,se pokaždý musí objevit nějaká komplikace,co? No jinak u nás platí,že když už máme pocit,že je vše dobré,tak příjde nějaký kopanec. Manžel musel skončit v práci na dohodu kvůli zdrav.problémům. A jako naschvál se ted objevila ke koupi krásná zahrádka i s chatičkou a za dobrou cenu. Jenže ted na to není,máme na to jen půlku a tu druhou si půjčit nemůžeme ,když je bez práce. :-( Ale zas to má tu výhodu,že ted si bude hledat směnný provoz a můžeme jít do práce oba,takže možná i dřív našetříme na pozemek.
Odpovědět
@benjik no ja mam dojem ze bez problemu snad ani nejsou :-/ mozna ten co s eprodava za 11mil 1000m :-D ja nastupuji do nov prace od kvetna tak jsem zvedava na plat, al eod konce srpna si nemuzu vzit dovolenou, tak pojedem nekam az v zari :-/ jinak zacala jsem delat velikonocni vysdobu, od tchyne jsem uz kdysi dostala vybavu na ubrouskovou techniku, tak jsme koupili bila vajicka a manzel je povinne kazde rano vyfukuje a ji :-D a ja pak zdobim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote cože a co na tom pozemku je? Zlatý důl? Už mají dovči rozplánované,že si nemůžeš ted vzít? U nás je problém,že se v každém zaměstnání musíme ted domluvit,že potřebujeme na půlku srpna týden volna,klidně i neplaceného. Máme od února zaplacenou chatu v Jižních Čechách a vystornovat se mi to za 50% nechce. Cos v té výbavě měla? Já ubrouskovou technikou zdobila nádobí,co měla babi do vitríny a stačili mi ubrousky a obyč lepidlo. Nemáš u toho i ten uchycovač vajíček? ten bych potřeboval aněkde sehnat.
Odpovědět
@benjik asi jo, je to nejdrazsi pozemek v Brne, 8tis za metr a je to nejak 1200m, stoji olem 11mil..nvim presne no hlavne nastupuji jako novacek a je moc prace pres leto tak je stop stav dovolenych... no ubrousky, lepidlo, stetec a pak nejaky special lak :-) nemam ale hodil by se, ani nevim, ze existuje...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jo ten lak znám,dobrá věc. no je to takový jako svěrák,prodává se třeba plastový v těch sadách na zdobení pro děti,včera v loskutákovi byl v té reportáži o zdobení vajec vidět. Já pokaždý na ty vejce zapomenu,je vyfouknout. ach jo:-( pošli pár. jsem koukala,že paní úřednici se zase flákali co? No jinak na nás se ta smůla lepí,dnes si nelča dala takový držkopád,že jsme museli i na orl,páč ji tekla krev z nosu a co myslíte,samo jí nic není,za hodinu řádila jak čert.
Odpovědět
@benjik deti prezijou vsechno ;-) :-D ano ano urednici se flakali :-/ vajicak mam na facebooku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote a to je mi jako k čemu,že to máš na fb,když si doted nepotvrdila přátelství'? :-pha super,už jsem tam vlezla na fotky. jo přežijou,se dneska ještě asi třikrát praštila do hlavy,ale žije.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote ha koukám,žes měla taky červený období na vlasy. kde ten vajíčák najdu? Jinak ty umělecký fotky super,moooooooooooc ti to tam sluší
Odpovědět
@benjik no oja od tebe zadnou zadost o pratelstvi nemam :-D jj cerven abyla ve 13-15ti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jsem ti to posílala,dokonce dvakrát! Se mrkni do skrytých žádostí
Odpovědět
@benjik nemam te tam
Odpovědět
@benjik ted volala hypotec poradkyne, ze milion na pozemek na 100% hypo nam da KB i jen z Lukasova platu (nedosahuje 30cisteho) uplne bez problemu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Kb jo,ty mají to samé jako modrá pyramida,jsem k nim před těhu měla nastoupit jako hyp. poradkyně. ty mají v poho požadavky. nebo to spíš jen blbne,koukalas kam do přátel nebo do žádostí? tak si najdi u hanule mě a pošli ty
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?