Vymena typoveho projektu

Dobry den, Mate nekdo zkusenosti s vymenou celeho typoveho projektu? Vybrali jsme si pred pul rokem dum a koupili od firmy ktera ho bude stavet jejich projekt. Jenomze ted sme se rozhodli , ze bychom radeji jiny dum..... neni jeste podepsama smlouva o dilo jen ten projekt. Neresil jste nekdo podobnou situaci? Vyjdou vstric? Musi se odkoupit projekt novy?
Odpovědět
@tamars Jestli už máte hypotéku, tak bance se to líbit nebude a minimálně vás bude čekat další odhad a možná další posuzování bonity. Tak se případně jetě poptejte tam.
Odpovědět
@kofejn hypoteku jeste nemame, jsme ted pred jejim vyrizovanim ale nic jsme jeste nedokladali
Odpovědět
To musí být hrozný pocit. Taky pořád něco vymýšlím a měním. Nebo vracím něco, co jsem vymyslel a pak změnil. Až mi to je trapné pak psát projektantovi. Ale kompletní změna. Taky možnost. Kolik na tom strávili práce? Pokud to je jejich typový projekt, tak snad moc ne. Stavět něco za miliony s tím, že se vám to nelíbí a mohlo to být jinak? To asi ne. Máte pro srovnání obrázky těch projektů?
Odpovědět
@jose10r ten prvni je puvodni nas plan a druhy je ten ktery chceme. Napohled jsou zvenci v podstate totozne. Uvedomili jsme si, ze nepotrebujeme zahradni sklad vzhledem k velikosti garaze a navic bychom radi vsechny pokoje na jih a zvazovali jsme pridat svetlik do kuchyne s obyvakem kvuli svetlu to jak vycislili na 80 tis. Rozhodli jsme se tedy, ze bude jednodussi vymenit projekt .... Projektova dokument je puvodni plan a ten druhy planek je dum za ktery jej chceme vymenit
Odpovědět
Profilova fotka
@tamars to jsou projekty od liaporu, ne? Kolik vás stál ten projekt na pallas? Oba projekty jsou hezké....
Odpovědět
@tamars tak ať se daří při rozhodování a tentokrát si to rozmyslete pořádně 🙂.
Odpovědět
Ten nový projekt na mne působí skvěle, výrazně lépe..Držím palce, ať se výměna povede.
Odpovědět
@vlada24 ano, 51 tisic 🙂
Odpovědět
@norikakaa vymena probehla! Bez problemu a bez poplatku jak u Domu Jednim Tahem tak u projektantky! Mame radost 🙂
Odpovědět
@tamars Gratuluji!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?