Zhodnocení projektu dřevodomek

Konečně po třech měsících máme projekt, rada bych oslovila vás zkušené a již zabydlené o posouzení projektu co třeba změnit, na co dat pozor? Uliční šířka pozemku je 22m a uvažujeme, ze dům necháme víc roztáhnout. Dům bude volne stojící. Děkuji.
Odpovědět
Podle mého názoru je nesmysl dávat garáž prakticky do středu domu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se nelíbí ta kličkovaná od vchodu směr obývák a pak dvě koupelny takhle hned u sebe mi připadají zbytečné. Kdyby jedna byla u ložnic, byla by to jiná. Pokud by to mělo zůstat takto, nechala bych větší koupelnu a místo menší si udělala maličkou pracovnu třeba.
Odpovědět
@odenisa souhlas @zubr487 i @zmrz_lina a a to WC na stěně ložnice a za hlavou je taky šílený ... si nedovedu představit, že spím a někdo mě za hlavou spláchne ...
Odpovědět
Souhlasím, že WC za hlavou bych taky nechtěla. To by byly budíčky 😁. A ty 2 koupelny naproti sobě mi taky připadají zbytečné a nelogické.
Odpovědět
Dobrý den. Za mě pěkná hacienda, ale taky bych ji trošku upravil. To WC za hlavou posunout směrem do chodby (myšleno mísu a splachovací systém) a nechat tam udělat pořádnou zvukovou izolaci, postel na protější stěnu. Malou koupelnu zrušit, z části za spíží udělat menší "prádelnu" (šířka cca 1500 by měla stačit) a o ten zbytek zvětšit technickou, ta je strašně mrňavá. Mezi ty dva pokoje místo skříní malou koupelnu. Ale je to váš projekt, pokud vám to takto vyhovuje, pak je to v pořádku. Přeju brzké spokojené bydlení.
Odpovědět
Dispozicne bych to vymenila - nocni cast (spani) dozadu, denni cast dopredu. Nebylo by mi prijemne mit okno loznice do ulice.
Odpovědět
@hojirik za mě jste z toho dostal maximum .. jinak wc a přehození postele v ložnici bylo první, co mě napadlo, protože to přesně takto máme udělané (wc je akorát v koupelně) ... ta šatní skříň a dvojitá přizdívka za wc to dost odhluční ... nakonec se stejně víc hluku z koupelny do ložnice dostane přes zavřené dveře ...
Odpovědět
Profilova fotka
Uvažoval bych o jídelně - je příliš úzká a sezení zády oknu bude risk (mám téměř dvojnásobnou šířku a je to tak akorát). I ta sedačka je divně umístěna - nesměřuje na okna do zahrady a je zády ke vstupu. No a vstup do obývací části přes kuchyň se mi nelíbí.
Odpovědět
Ja si myslim, ze s takovym domem by se daly vymyslet super veci. Napr kuchyn s obyvakem bych dala jako otevreny prostor pres roh, rovnici s vlastni kouzelnou az dozadu, kde je obyvak, dětské s koupelnou nechala ve stejne části jako ted.
Odpovědět
Treba nejak takto
Odpovědět
@odenisa Dveře z garáže ven... Dveře z garáže dovnitř do chodby... Zádveří prosvětlit třeba dveřmi se světlíkem... Dveře do pokojů min. 800...
Odpovědět
Uplně nejvíc by mi chyběla toaleta blíž k ložnicím.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?