Menu Forum

Koupit či nekoupit dům z r. 1920 k rekonstrukci?

10. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marketvrs
Registrovala se 4. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
marketvrs
Registrovala se 4. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha - východ.
 Odkaz už nefunguje tak pro ty, co by je zajímalo, jak dům vypadá, přikládám:
10. led 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
novacek1612
Registroval se 16. prosince 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 44 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
novacek1612
Registroval se 16. prosince 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 44 příspěvků.
 @marketvrs tak tohle je super dům k rekonstrukci, tohle se rekonstruuje krásně a je tam i pěkný pozemek, hodně štěstí

P.S. nevím proč, ale na té 4 fotce mi to přišlo jak by tam visely kalhotky emoticon
10. led 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petapetruska
8
Registrovala se 21. ledna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3823 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petapetruska
8
Registrovala se 21. ledna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3823 příspěvků. Má 8 přátel.
 @marketvrs no tak to je dum ve kterem se da bydlet a rekonstruovat z vyplat uplne v pohode,myslim-pokud teda nechcete vybourat zdi abyste je posunuli o kousek dal..emoticon myslim,ze hodne lidi do toho jde,navic uz ted vidis jak daleko je od tebe dalsi dum atd,postavit si novy dum a koukat si se sousedem do okna-to by me teda asi jeblo emoticon - a ze takovych lidi je...tak hodne zdaru,trpelivost,radosti z prace a zdravi
10. led 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petapetruska
8
fotoportrét
fotoportrét
petapetruska
8
 @marketvrs jo a navic...ani novy dum se v prubehu zivota neobejde bez opravnych zasahu...a to ani nemluvim o lidech,co si nechali postavit dum a pak zjistili,ze to nekdo opravdu hodne odflaknul a stejne jsou tam,kde ted ty....akorat za vic..takze jistota neni nikde
10. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nemec
2
Registroval se 19. června 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 229 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
nemec
2
Registroval se 19. června 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 229 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
 @zamilovanadonej

jednopatrová komunistická kostka cca 13x9m + garáž + výměnka. chlívky, dřevník a kamenná stodola. momentálně jsme teda přes 3,3 mega celkově, za to už by byl krásnej dům dle našich představ, problém je, že v našem okolí je to s pozemkama zoufalý.
a tam, kde jsou cenově dostupný slušný pozemky nebo domy, není zase práce. rekontrukci jsme udělali tak, jak jsme chtěli, bez zásadnějšího kompromisu ohledně interiéru. rodiče byli opačnej případ - zdědili starej dům, který rekonstruovali z výplat postupně, takže se tam po všech těch letech vlastně už desetiletích stále něco předělává upravuje.
s tím smyslem života je to tu napsaný celkem trefně - někoho to tak prostě baví, ale spousta lidí si asi v určitý fázi řekne, jestli ten život má být o tom celý život sypat drtivou většinou financí do domu. když vidím sestru v pěkným panelovým bytě, jak už nic neinvestují a můžou cestovat a výletnit, tak bych si to nejdraději občas vyměnil.
10. led 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zamilovanadonej
75
Registrovala se 10. listopadu 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 665 příspěvků. Má 59 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
zamilovanadonej
75
Registrovala se 10. listopadu 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 665 příspěvků. Má 59 přátel. Region České Budějovice.
 @nemec Jo aha, ale to podle mě není starý dům...ne v pravém slova smyslu....
10. led 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nemec
2
fotoportrét
fotoportrét
nemec
2
 @zamilovanadonej
přízemí 1925, v sedmdesátých letech přistavěno patro, oproti projektu se sedlovou střechou z toho udělali kostku. takže "podvozkem" to starý dům se všema svýma "přednostma" typu absence izolace proti vlhkosti, podlahy na hlíně, místnost v bývalém chlévě, část zdí z kamene, byl. ale pokud jsi očekával iluzi venkovský chalupy nebo vilky, pak tomu tak není emoticon starý domečky s malýma okýnkama se mi líbily vždycky taky, ale jen do chvíle, než jsem v jednom takovým byl a ani ve dne tam nebyl dostatek světla.
jak už jsem zmiňoval, tyhle domy člověk kupuje hlavně kvůli pozemku, dům je až na druhým místě a člověk se s lecčíms smíří
10. led 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí