Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
no tedaaa:-) kde jste?:_) dneska volníčko, tak az se natočí správne sluničko tak asi taky vyzmizíkuju...
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdaaar! Já hniju v práci a je mi jasný, že vy jste všechny na sluníčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky jsem shnilá v práci a jsem až do 19 hodin ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Taky bych tu měla kysat až do půl osmý, ale jak je hokej, tak možná půjdu dřív... Nebo respektive - ostatní jdou, tak snad šéf pustí i mně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie: tak to máš dobrý, tak jelikož je hokej za chviličku a předpokládám, že se domů dohrabu až když skončí, tak snad mi manža bude poskytovat info, jak jsme na tom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek no, ale zatím nepadlo půl slova, takže počítám s variantou klasika - o půl osmý valim dom. Každopááádně - příští středu nám konečně namontujou skříně a pak čtvrtek a pátek kuchyni. No už bylo na čase - včera se mi totiž po necelých 5ti měsících užívání můj "dočasný" věšák na šaty z Mobelixu rozlámal na kusy :-D Jako asi jsme ho přetěžovali (dvě zimní kožený bundy, několik kabátů, motorkářských kožených bundiček, džíny a x dalších věcí asi udělá svý), ale že se to takhle rozpadne na prvsoučástky, to jsem nečekala :-) Tudíž přestávám naléhat na chlapa, ať vymyslí, kterak to pospojovat, ten týden s přeskakováním hader v obýváku na zemi už přežiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on je dneska hokej?? juuuj samozdrejme jsem se vypejkala..ale uz mam dost:-D sem jako rudý prasátko... super:-)) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
2:0 pro nás:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se opalovala včéra, dneska jsem si říkala, že aspoň ksichta vystavím na terase v kanclu, ale naproti opravujou střechu, tak o čumily nezájem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já zase vcera hnila v práci... tak sem si to dneska vynahradila....a solidne :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já už do toho nejdu "po hlavě". I v Čechách se mažu vysokým faktorem a ležím jen chvilku. Jednak bojím bojím raka a pak bych nerada vypadala ve třiceti na padesát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak me uz ted rikaj ze mi je pres 30 a to mi zdaleka netáhne ani na 27...takze to je pro me krutý...pro zmenu já se vystavuju dost... slunicko mi pomáhá, a kdyz jsem snedší aspon me vsichni neotravujou ze jsem bledá = nemocná atd :-/ :-/ a taky mi to vic slusi :-D:-D nejsem ten typ co jim slusi bejt sejráč :-d:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím takhle z rána! :-D To já jsem taky typ xichtu, co se narodil do bledule a přitom vypadá, jak když za tejden zkape :-D Ale snažím se - tedy fakt kvalitní kosmetiku před i po a nepřehánět to. Jenže taky celkově miluju léto, sluníčko, jahody.... čistě teoreticky bych mohla bejt vyvalená furt, dokud se nevypeču jak anglická slanina :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdraví vás ředitelka vápenky :-D mně nezbejvá nic jinýho, než se tvářit, že ta běloba je vlastně aristokratickej úmysl ]-( páč já zrudnu příšerně po pár minutách (a to pod padesátku nejdu) a druhej den jsem zas úplně bílá :-S jednou jedinkrát jsem byla opálenější ale to jsme byli u moře skoro tři týdny v kuse :-D a přitom já bych mohla mít léto nonstop ... i když teď po prvním porodu bych řekla že se to trochu zlepšilo, jsem taková narůžovělá stabilně :-D :-D vidíš alka a já ještě před pár lety pomalu ukazovala občanku :-( teď už teda hádaj aspoň 25 když sebou táhnu tříletýho kluka že :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Hahaaa, to mi připomíná naší známou - 35 let, tři dcery - šla si koupit startky do trafiky a babizna ječela: "A vobčanku máš, holčičko?" Tak zatáhla za ruku první holky v závěsu, aby dotáhla skupinku do zornýho pole trafikantky a pravila: "No to nemám, ale mám tři děti!" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka no já nevim co to do tech lidí vlezlo, a co je jim do toho, hlavne proc maj potrebu mi zdelovat, jak vypadam priserne... a to jeste jsou tací, který normalně na férovku řeknou : " no na to ze je vam 30 vypadáte skvele" ...nebo.. neco v tom smyslu ze mi chteji jeste polichotit, tak mi reknou ze je mi "jenom" 30 a mysli si jeste daleko vyssííííííí cifru :-| ]-( co se týče vápenky - tak to já jsem jen pres zimu v xichtě :-D:-D jinak čokoládka.. nikdo mi nevěří že nejsem cikán, a ještě k tomu pravá blondýna:-D:-D -jinak, včera už jsem chytla krásný zlatavý odstín, nejsem černá, ale mam radost ze jsem snědá -už nejsem bílá - juchůůůůů ... no.. a přišel manža a ja na nej: koukej jak jsem "černá" .... odpoved: kde? sem si nevsiml... má to smysl?? :-D :-D :-D jinák u nas je zajemce na parcelu č.1 (mojí), a s uverem to je fakt na pikacu... vcera jsme odeslali veskery mozny formuláře aby nám laskave zjistili co teda kde a jak.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vida - hele, parcela se pěkně prodá, s úvěrem se to vyřeší a je to v cajku. ;-) Všechno dobře dopadne :)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei no nemyslim na nic jinýho :-N :-N jenze chlapik chce tenhle rok stavet... takze asi bude po zájemci..jasne jsem rekla ty pani z realitky, ze minimalne tenhle rok tam nikdo nepostaví:-/ --- zase dobrá zprava - vymlatila z obce prohlasení, ze site udelaji oni a uz pristi rok! sláva :-) jinak ja jsem si nechala vyjet online ten registr.. a já jsem cistá.... i kdyz.. kdyz jsem videla na kolik firem jsme to vcera posilali... to neni jeden centralni? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to jsem vůbec nevěděla.... Já znám jen solus, tak jsem si myslela, že nic jinýho neexistuje :-D. Já fakt něvěřím tomu, že by v dnešní době, kvůli nezaplacený pětistovce za pitomej internet, kterej jste rušili, vám zamítli úvěr, na kterým banka vyvaří statisíce.
Odpovědět
Profilova fotka
ja nasla na netu hlavni registr CERD coz je logický (CEntrální Registr Dlužníků) ...tak nevim jaký jiný ještě muzou být :-D:-D ale posilali jsme to na nejaky CBCB a pak na ten SOLUS a na ten CERD.... to zas bude tisicovka v prdeli :-S duckei no ten internet to prej neni... takze mi ABSOLUTNE netusime co to je... hlavne -zadnej dluh nemame..to je na tom to nejhorsi... doufám ze ty papiry prijdou co nejdriv :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka čéče koukám vy jste na tom teda taky dobře =-) a popravdě mi to přijde taky dost divný, kor když se banky předháněj v nabídkách, jen aby si lidi půjčovali =-) no snad se na příčinu brzy přijde...
Odpovědět
Profilova fotka
no musi se prijit brzy.. pani s nama má svatou trpelivost... uz se 5 mesicu projednává, ze si chcem koupit pozemek..nejdriv neschopnej uverař a ted tohle:-/ .. jj predhaneji se, ale jakmile máš záznam, tak ti nic nedaj.. i kdyz oni na tom tak jako tak vydelaji...taky nechápu no je to vsechno na hovno... fakt ze jo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka ale kdyby vám kaňouři aspoň řekli jakej záznam, třeba by se to dalo vysvětlit, stejně jako ten internet ... jak se máte hájit když nevíte proti čemu ?
Odpovědět
Profilova fotka
no práve, kuli to jsme poslali dotazniky na vsechny známy registry aby nám laskave rekli co to teda je..jenze to se platí..takze proc by nám to pani rekla, kdyz jí to muzem zaplatit že? ... no jsme nerudná..hlavne mě ten CERD napsal že sem čistá... a úvěr se bere z mý smlouvy na moje jmeno... manža je tam jenom jako spoluplatitel... tak jeslti má zaznam on, tak proč to řeší?!? přece to je moje hypotéka, a já jsem čistá! ... nevim jak rychle nám odpoví.. zaškrtli jsme tam expresne (dalši možnost byla do 30dnů) že nám odpoví..tak doufám, ze to bude do týdne..dýl už fakt čekat nemužem...
Odpovědět
Profilova fotka
a ten registr je taky nedomyslenej... melo by tam být videt ze bud ze neco stále dluzime, a nebo ze jsme treba dluzili, ale uz je to zaplacený....aby mohla ta banka videt... takhle si muzou myslet ze treba nekde porad dluzime
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, a je po sluníčku :-( tak aspoň mě to nemusí tolik štvát, když zrovna musím být do večera v rachotě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
k těm registrům - existují bankovní a nebankovní registry a pokud já vím, tak kolegyně čekala na vymazání 3 roky - prostě s nima nehla a to jenom kvůli popelnicím ]-( ]-( - mě tenkrát v bance řekli, že pokud chci výpis, takže mi dají formulář, zaplatím asi cca 300 Kč a do pár dnů mi to přijde poštou, ale je to pár let zpět, takže nevím zda se něco nezměnilo Jinak Marti držím palce!!! A je to tedy od nich pěkná sviňárna - tak pokud oni vidí, že máte problém, tak proč neřeknou kde? Není to trochu postavený na hlavu? bože tohle je stát za všechny ..... ve vládě samá hitparáda, hlavně že si hrabou pro sebe a co obyčejní lidé - poserte se!!! fuuujjj to mě to zase nakrklo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a Marti, pokud ty jsi čistá a má záznam manžel, tak bohužel - protože i jako spolupřistupitel k úvěru musí být bez záznamu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucianek jj to je presny..taky za 1 budem platit 300... takze nejakych 1500,- ...:-/ ptz za ten cerd jsem platila 200,-.. lucianek - no myslela jsem si to..ale stejne mi to nedá...sem si rikala ze lavne abych byla cistá já...coz uz vim... a manza... no..:/ uvidime.. kazdopadne tchyne pritel nám rikal ze kdyz tam mas vsechno poplacený tak si das pozadavek a oni te vymazou...jen kdyz nemas, tak te nevymazou... no sem na to zvedava ..sem rekla ze kdyz to nedopadne, tak proste pujdem za nejakou lichvou... táta mi rekl ze mi nepujci, banky mi v tom pripade nevymazání taky nepujci..takze jen "lichva" a po 3 letech by se to prevedlo.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka: jj prý když si dáš žádost, tak tě vymažou, ale zároveň se k tomu vyjadřuje banka k tomu vymazání a pokud budou mít pocit, že jsi porušila podmínky a řekne, že s tím nesouhlasí, tak je po ptákách - to je právě story s popelnicema ]-( tohle mě prostě štve - kdybys byla já nevím jakej dlužník - statisíce, miliony, ale takhle? jednou nezaplatíš a šup už jsi tam? Má to tak i manžel - a to jen ručil kamarádovi - na něj je dnes exekuce a oba ručitelé jsou v registru dokud nebude exekuce skončená - tečka. Nikdo se s tebou nebaví !!!! Ony to banky totiž berou jako takovou berličku víš - je to složitý a hlavně v některých případech na hlavu postavený!!!! Tak budu držet palečky!!!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?