Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
no presne kdybychom aspon neco dluzili...ale já vim na 300% ze nic nedluzime... takze jsem hoooodne zvedava co z nich vypadne... jako ručitele nikomu v zivote delat nebudu...uz jsem videla tolik pripadu, ze ten co si to vzal je v pohode nekde v prdeli a ten co mu ručí to vzdy odnesl.... takze to fakt ne... opravdu...clovek si chce vzit pujcku, chce platit celým svým platem...vratit jim 120% navíc a oni jeste budou delat takovyhle ofuky... nereknu treba u baraku...ale u pozemku kde t ahodnota je prakticky nehnutelná -preci tam jim nic nehrozi!!! kdyz nezaplatime, tak sup, zabavi si parcelu a je to... a sou na svým... a presne jak rikas.. kdyby clovek "aspon" dluzil nejaky sto tisice... nebo desetitisice... ale kdyz jednou zapomenes na telefon za 300,- hned ho zaplatis a ses tam?? no kde to sme?
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka: jj, ručitelství je taky dobrá sranda - když jsme se s manželem před lety poznali (jééjda to už bude let), tak mi to říkal, že mu ručí, ale že je vše v pohodě - byl uvedený jako 2. ručitel. No, všechno v pohodě a najednou dopis jeden, druhej, tak se to začlo řešit, pan "kamarád" nereagoval na nic, takže já lítala a zjišťovala, zda je zaměstnanej, kde a za kolik a nakonec to manžela obešlo - exekuce je jen na "kamaráda" a já jednou za čas pracovně zjistím, jak na tom je, kolik ještě dluží a podobně - takže nemůžeme nic pokud bysme chtěli, jen čekat a modlit se, že to "jednou" doplatí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kazdopadne to ted nemá smysl řešit dokud nedostanem ty výpisy :-N :-) tak zacnu z jinyho soudku.... co myslite na variantu kdyby jsme si udelali bazén betonovej.... nevyjde to levneji? treba s mozaikou? ..:-) co myslite? nepoteče to? neznáte nejaky firmy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka: my měli betonovej a je z něj terasa :-D , zasypali jsme ho a hotovo, takže si vůbec nedokážu představit jak to vyjde finančně, ale jedný známý bratr si ho nechal dělat: http://www.lkprojekt.eu/news/dokoncen...
Odpovědět
Profilova fotka
a dobrý? spokojenost?:-) no me prijde ten plasták a lamino a buh vi co, hrozne predrazený, zvlast kdyz je musis taky betonovat a izolovat...tak jsem dostala myslenku..jestli by to nevyslo levneji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka: jj spokojenost maximální - jen teda nevím finančně, ale zkus tam třeba napsat - ať ti řeknou kolik by to stálo přibližně ;-) my jsme zděný měli u domečku, také jsme ho chtěli jen zrekonstruovat, obkladačky by se dali sehnat přes známé levnější, ale pak když jsme spočítali všechno kolem - vznikla terasa :-D děti zatím nemáme a až někdy budou tak zahrada cca 1100 m je dost velká na to, aby se tam dal časem bazén udělat, i když zatím po něm nikdo netoužíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucianek fakt po nem netouzite?:-)) ja jsem hroznej maniak kdyz to reknu fakt blbe - tak chci do baraku hlavne kuli bazenu :-D:-D a jsem fakt blazen, kdyz jsem bydlela u nasich, zacinala jsem sezonu v kvetnu a koncila v rijnu... osobne za sebe muzu rict, ze já ho rozhodne vyuziju:-D:-D proto hledam nejlevnejsi a nejlepsi variantu...:-) já sem si práve rikala jestli bychom to zvladli sami... beton se dá sehnat za hodne rozdílný ceny, bednění taky zvladnu.... to spis nejakou technologii aby to fakt neteklo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka: opravdu netoužíme - v létě jsme pořád naložený u vody nebo po výletech, stačí nám bazén u manželovo babičky a naši se prý radši schladí ve vaně kterou máme v technický - takže radši ušetříme nějakou kačku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti určitě se to dělá, prostě se vybagruje jáma, zalije se betonem a pak se to polepí tím "linem" jak jsi říkala. Ale třeba u nás by to vyšlo asi 5x tolik a to hlavně kvůli tý pitomý spodní vodě - musel by se dělat jakýsi "přepad". Teď je tam taky, ale je to plastová trubka zaražená v zemi, co není vidět. A neřekla si to blbě - já taky chtěla do baráku kvůli bazénu a vyvalení se u něj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem ráda ze jste me neukamenovali ze jsem snob a na to ze mame holou prdel chci moc:-D:-D:-D:-D tak já jsem zpet:-)..to jsem si šmákla... cesta mhd která trvá normalne 27minut = 56 minut... bomba.... jdu se susit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jako moc? Však malinkou chýšičku kůlničku a malý moře hned za nim, nooo :-D :-D To je přece normální :-) Sušit - že prší nebo jsi se z toho průtahu opotila? :-D Já se taak děsim toho, až zavřou ten viadukt...to budeme fakt v prdeli.... a prej to bude trvat TŘI roky!! To si zase něčí strejda namastil kapsu...je mi to jasný.
Odpovědět
Profilova fotka
duckei:-D:-D dneska jsem tatovi vysvetlovala muj zamer, a on prej : to se tam vubec nebude hodit.. budes to mit moderní-to se bude tlouct.... tak rikam : ale já to nebudu mit moderní...ja to hodlam mit do primorskyho stylu...tak jen vyvalil oci...:-D:-D:-D presne...jenom chýšičku a moříčko.... x-) x-) no mela jsem destník..ale bylo mi to prd platný:-D:-D:-D coze? 3 roky?? no tak to si jdem poridit rovnou helikopteru misto novýho auta.... tyjo, a od kud budou sucháčovští jezdit??? a co mhd? nejak to nepobiram :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já taky nechápu - jestli jako všecko přes Mladý? No to se všichni z toho poserem. Busy prej jezdit budou. Nevim sice kudy, ale prej jo. Jako aspoň, že tak...bych jinak vstávala do práce asi ve tři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei :-D:-D pres mlady?.. no to by taky slo..tim padem to je konečná pro ten prejezd....to bude..... no vzdyt je to zacpaný uz ted..natoz potom bez viaduktu.... A to ho strhnou a postavi lepsi? nebo konecne uz zacnou delat tunel? ty... stejne by me zajimalo kterej kokot ten viadukt vymejslel...celkove celý budejky... v zivote jsem nevidela takhle spatne vymyslenou infrastrukturu...
Odpovědět
Profilova fotka
No asi novej...prej koridor, kvůli evropský unii. Ale fakt nechápu...to snad nemůžou podle mě, aby odklonili celej Sucháč, Srubec, Dobrou Vodu, Pohůrku a Kaliště přes Mladý...
Odpovědět
Profilova fotka
a rudolfov.... :-D:-D:-D no... zvlast po tom ze tohle jsou papalášský oblasti :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko přeji ;-) holky ty viadukty jsou masakr - už teď když si jedu pro domácí práci, tak musím pod viadukt, tam se otočit a zpět, protože Pekárenská je zavřená a Skuherská taky - je to maso, ale až to bude tak snad to bude stát za to. Zde je takový maličký článek ;-) http://budejovice.idnes.cz/oprava-zel...
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě jeden odkaz, ať máte co číst :-D http://www.c-budejovice.cz/cz/zivotni...
Odpovědět
Profilova fotka
Já fakt doprdele nechápu, co na tom trvá tři roky??? V Japonsku po tsunami si opravili dálnice za pět dní. Chápete to? Pět dní! Aspoň, že tudy bude milostivě jezdit městská. Vždycky by mě jeblo, když vidím, jak jsou někde hozený značky "práce na silnici" a ve dvě hodiny už tam není ani noha. Jo Sconto - to je od soukromníka a panečku, do půl roka tam budou lidi kupovat gauče.... no jo, prachy dělaj člověka. Tooo jsem se zase rozčílila takhle pěkně po rááánu!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie: proč tak dlouho se ptáš? no přece to je jasný - aby mohlo pánům vrchnostům přitékat pěkně penízky - pak někdo zjistí, že to z....vil a bude se to předělávat!!!! Můj taťka dělám v DP - jezdí busem a to máte dámy slyšet co doma říká - jak budou te´d od června změny v JŘ - takhle mají busy zpoždění, ale páni radní si vymysleli, že "takhle" to bude lepší - to jsem zvědavá, kdy to budou vracet zpátky :-( a co my s tím uděláme? Nic, vztekneme se, a zase půjdem dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zatím se u Vás jen tak rozkoukávám. Bydlíme v menším (2+1) bytečku v Rožnově, a chystáme se ho rekonstruovat. Příští rok plánujeme mimčo a výhledově do 3 let taky baráček. Pozemek mám, ale i tak mám strach, že na něj finančně nedosáhnem. Co myslíte, za kolik se dá postavit přízemní 100 m2 baráček (nemyslím samzřejmě na klíč). Díky za názory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Na ty změny jsem koukala a teda zdají se mi spíš k lepšímu - sice nechápu, proč bude teď asi do Vráta pětka místo jedničky, ale posílí to některý spoje (jako třeba ta 9 ze Sucháče) a až si lidi zvyknou a nebudou nasedat do jiných čísel, tak to bude v cajku. @mykolaapsi Ahoj :-) Vedly jsme o tom tady sáhodlouhou debatu a usoudily jsme, že průměrný dům se dá svépomocí postavit plus minus za dva miliony.
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie: jo některý spoje dobrý, ale co třeba taková 11 k nám? Už takhle má věčně zpoždění když jede kolem OBI, na Paláčku to vždy dohnala, a teď má jezdit přes Sady - tak to nevím teda - to moc ulehčení taky není :-S 2 nepojede přes nádraží - no bude v tom maglajz, ale jak říkáš, lidi si zvyknout, budou pindat, ale nic jinýho jim nezbývá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Jo takže 11 a ani 2 už nebudou jezdit přes Nádraží? Jak se dostanu do práce? :-D Já mrkla na 9, 10 a 13 - ty jsou beze změn, ale vůbec mě nenapadlo, jak budu jezdit od Nádraží k Igy do kanclu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie: 11 naštěstí k nádraží pojede pořád, jen potom bude jezdit jako 12 - přes Rudolfovskou a přes Sady, 2 ne, ta pojede ze sadů rovnou k poště, ale některý spoje posílí, tak uvidíme - praxe ukáže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Jo jo, pak nám zbouraj viadukt a jasně to vidim - 9 která posílí a bude jezdit každých 7 minut...jak se jich tam na tý Vrbenský štosuje pět za sebou...město ucpaný jak sviňa....a já mám chuť se promáčknout větracím okýnkem ven a plazit se do centra po břiše, protože i tak tam budu rychlejc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie: jo tak takhle nějak bych to viděla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem, ženy, dokoukala to naše jihočeský Prostřeno. Booože....kdyby do toho chtěl někdy jít někdo z mých známých, radši mu zpřelámu hnáty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čááo ženy! :-) tak diskuze na mdh me opravdu pobavila:-) ja jsem to vymyslela po svým... koupim si ted "závodní tenisky" ..(jedinny co si tenhle mesic muzu dovolit) a budu chodit nach work pěšmo... ušetřim jak svin, a ještě mi to prospěje... dneska jsem taky šla.. a hádejte? byla jsem doma o 7minut dřív než mhd :-D :-D :-D a dneska bylo fakt 13.týho.. nikdy to na mě nepůsobilo, ale dneska jsem si to vyžrala od rána až do teď :-N =-) fakt že jo... áááále ... podařilo se něco z čeho sem si jako luxusně sedla... tak ten kontakt, co jsem ho "prubla" mi to baj voko nacenil... sakum prdum, se vsim absolutne se vsim, i s kuchyní mýma echt navýmýšlenýma dveřma atd (jediný co ne, je koupelna) a ted si sednete!!! 1,7mil s DPH !!!!! huráááá...tak... a ted jeste dopatlat ten úvěr :-N
Odpovědět
Profilova fotka
achoj stavitelky .... dočetla jsem vás poctivě :-D a taky se tu chlámu ... byť teda já jsem zrovna z těch že kudy nemůžu autem, tudy jdu pěšky - busem jen v případě největší nouze 8-( konkrétně když jsem chvíli bydlela v sucháči, tak jsem to do metráče měla o dost rychlejc pěšky než autem nedejbože busem :-) jinak předevčírem jsem zuřila já zrovna v mladým, stáli jsme na novohradskej přísáhámboha 35 minut jen než jsme přejeli koleje - ve čtyři odpoledne - dopravní špička a oni čtyřikrát slovy čtyřikrát posunovali vlak .. to jsem fakt nepobírala .. a ještě nahoře byla bouračka, takže jsme cestu běžně dvacet minut jeli hodinu :-( takže představa že tudy táhnou ještě dopravu z celýho sucháče :-D :-D :-D noooo asi začnem jezdit na hůrku přes rožnov :-D @alkapinka no vidíš že to jde :-D to zní teda rozhodně pozitivnějc, i kdyby se to potom trochu navýšilo ;-) tak teď ještě tfuj tfuj pozemek a je to - můžeš změnit status na "stavíme" :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?