Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1975 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 a dobrý? spokojenost?emoticon

no me prijde ten plasták a lamino a buh vi co, hrozne predrazený, zvlast kdyz je musis taky betonovat a izolovat...tak jsem dostala myslenku..jestli by to nevyslo levnejiemoticon
12. kvě 2011 v 11:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
 @alkapinka: jj spokojenost maximální - jen teda nevím finančně, ale zkus tam třeba napsat - ať ti řeknou kolik by to stálo přibližně emoticon my jsme zděný měli u domečku, také jsme ho chtěli jen zrekonstruovat, obkladačky by se dali sehnat přes známé levnější, ale pak když jsme spočítali všechno kolem - vznikla terasa emoticon děti zatím nemáme a až někdy budou tak zahrada cca 1100 m je dost velká na to, aby se tam dal časem bazén udělat, i když zatím po něm nikdo netoužíme emoticon
12. kvě 2011 v 11:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1975 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 lucianek fakt po nem netouzite?emoticon) ja jsem hroznej maniak kdyz to reknu fakt blbe - tak chci do baraku hlavne kuli bazenu emoticonemoticon a jsem fakt blazen, kdyz jsem bydlela u nasich, zacinala jsem sezonu v kvetnu a koncila v rijnu... osobne za sebe muzu rict, ze já ho rozhodne vyuzijuemoticonemoticon proto hledam nejlevnejsi a nejlepsi variantu...emoticon

já sem si práve rikala jestli bychom to zvladli sami... beton se dá sehnat za hodne rozdílný ceny, bednění taky zvladnu.... to spis nejakou technologii aby to fakt neteklo... emoticon
12. kvě 2011 v 11:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @alkapinka: opravdu netoužíme - v létě jsme pořád naložený u vody nebo po výletech, stačí nám bazén u manželovo babičky a naši se prý radši schladí ve vaně kterou máme v technický - takže radši ušetříme nějakou kačku emoticon
12. kvě 2011 ve 12:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Marti určitě se to dělá, prostě se vybagruje jáma, zalije se betonem a pak se to polepí tím "linem" jak jsi říkala. Ale třeba u nás by to vyšlo asi 5x tolik a to hlavně kvůli tý pitomý spodní vodě - musel by se dělat jakýsi "přepad". Teď je tam taky, ale je to plastová trubka zaražená v zemi, co není vidět.
A neřekla si to blbě - já taky chtěla do baráku kvůli bazénu a vyvalení se u něj emoticon
12. kvě 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 tak sem ráda ze jste me neukamenovali ze jsem snob a na to ze mame holou prdel chci mocemoticonemoticonemoticonemoticon

tak já jsem zpetemoticon..to jsem si šmákla... cesta mhd která trvá normalne 27minut = 56 minut... bomba.... jdu se susitemoticon
12. kvě 2011 v 16:12  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Jak jako moc? Však malinkou chýšičku kůlničku a malý moře hned za nim, nooo emoticon emoticon To je přece normální emoticon
Sušit - že prší nebo jsi se z toho průtahu opotila? emoticon

Já se taak děsim toho, až zavřou ten viadukt...to budeme fakt v prdeli.... a prej to bude trvat TŘI roky!! To si zase něčí strejda namastil kapsu...je mi to jasný.
12. kvě 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 duckeiemoticonemoticon dneska jsem tatovi vysvetlovala muj zamer, a on prej : to se tam vubec nebude hodit.. budes to mit moderní-to se bude tlouct.... tak rikam : ale já to nebudu mit moderní...ja to hodlam mit do primorskyho stylu...tak jen vyvalil oci...emoticonemoticonemoticon
presne...jenom chýšičku a moříčko.... emoticon emoticon

no mela jsem destník..ale bylo mi to prd platnýemoticonemoticonemoticon

coze? 3 roky?? no tak to si jdem poridit rovnou helikopteru misto novýho auta.... tyjo, a od kud budou sucháčovští jezdit??? a co mhd? nejak to nepobiram emoticon
12. kvě 2011 v 18:23  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Já taky nechápu - jestli jako všecko přes Mladý? No to se všichni z toho poserem.
Busy prej jezdit budou. Nevim sice kudy, ale prej jo. Jako aspoň, že tak...bych jinak vstávala do práce asi ve tři emoticon
12. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 duckei emoticonemoticon pres mlady?.. no to by taky slo..tim padem to je konečná pro ten prejezd....to bude..... no vzdyt je to zacpaný uz ted..natoz potom bez viaduktu.... A to ho strhnou a postavi lepsi? nebo konecne uz zacnou delat tunel? ty... stejne by me zajimalo kterej kokot ten viadukt vymejslel...celkove celý budejky... v zivote jsem nevidela takhle spatne vymyslenou infrastrukturu...
12. kvě 2011 v 18:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 No asi novej...prej koridor, kvůli evropský unii. Ale fakt nechápu...to snad nemůžou podle mě, aby odklonili celej Sucháč, Srubec, Dobrou Vodu, Pohůrku a Kaliště přes Mladý...
12. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 a rudolfov.... emoticonemoticonemoticon

no... zvlast po tom ze tohle jsou papalášský oblasti emoticon emoticon emoticon emoticon
12. kvě 2011 v 19:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 Dobré ránko přeji emoticon

holky ty viadukty jsou masakr - už teď když si jedu pro domácí práci, tak musím pod viadukt, tam se otočit a zpět, protože Pekárenská je zavřená a Skuherská taky - je to maso, ale až to bude tak snad to bude stát za to. Zde je takový maličký článek emoticon

http://budejovice.idnes.cz/oprava-zeleznice-uzavre-v-budejovicich-dulezite-viadukty-ridice-cekaji-potize-199-/Budejovice-zpravy.aspx?c=A110308_112913_budejovice-zpravy_pp
13. kvě 2011 v 06:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 a ještě jeden odkaz, ať máte co číst emoticon

http://www.c-budejovice.cz/cz/zivotni-prostredi-bydleni-doprava/modernizace-zeleznice-cb-praha/stranky/dopravni-omezeni.aspx
13. kvě 2011 v 06:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Já fakt doprdele nechápu, co na tom trvá tři roky??? V Japonsku po tsunami si opravili dálnice za pět dní. Chápete to? Pět dní! Aspoň, že tudy bude milostivě jezdit městská. Vždycky by mě jeblo, když vidím, jak jsou někde hozený značky "práce na silnici" a ve dvě hodiny už tam není ani noha.
Jo Sconto - to je od soukromníka a panečku, do půl roka tam budou lidi kupovat gauče.... no jo, prachy dělaj člověka.

Tooo jsem se zase rozčílila takhle pěkně po rááánu!!! emoticon
13. kvě 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @duckie: proč tak dlouho se ptáš? no přece to je jasný - aby mohlo pánům vrchnostům přitékat pěkně penízky - pak někdo zjistí, že to z....vil a bude se to předělávat!!!! Můj taťka dělám v DP - jezdí busem a to máte dámy slyšet co doma říká - jak budou te´d od června změny v JŘ - takhle mají busy zpoždění, ale páni radní si vymysleli, že "takhle" to bude lepší - to jsem zvědavá, kdy to budou vracet zpátky emoticon a co my s tím uděláme? Nic, vztekneme se, a zase půjdem dál emoticon
13. kvě 2011 v 07:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mykolaapsi (31 r.)
Registrovala se 3. února 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1 příspěvek. Má 36 přátel. Region České Budějovice.
  • Přestavuji byt
    Rožnov, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mykolaapsi (31 r.)
Registrovala se 3. února 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1 příspěvek. Má 36 přátel. Region České Budějovice.
  • Přestavuji byt
    Rožnov, Region České Budějovice
 Ahoj, zatím se u Vás jen tak rozkoukávám. Bydlíme v menším (2+1) bytečku v Rožnově, a chystáme se ho rekonstruovat. Příští rok plánujeme mimčo a výhledově do 3 let taky baráček. Pozemek mám, ale i tak mám strach, že na něj finančně nedosáhnem. Co myslíte, za kolik se dá postavit přízemní 100 m2 baráček (nemyslím samzřejmě na klíč). Díky za názory emoticon
13. kvě 2011 v 07:43  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek Na ty změny jsem koukala a teda zdají se mi spíš k lepšímu - sice nechápu, proč bude teď asi do Vráta pětka místo jedničky, ale posílí to některý spoje (jako třeba ta 9 ze Sucháče) a až si lidi zvyknou a nebudou nasedat do jiných čísel, tak to bude v cajku.

@mykolaapsi Ahoj emoticon Vedly jsme o tom tady sáhodlouhou debatu a usoudily jsme, že průměrný dům se dá svépomocí postavit plus minus za dva miliony.
13. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @duckie: jo některý spoje dobrý, ale co třeba taková 11 k nám? Už takhle má věčně zpoždění když jede kolem OBI, na Paláčku to vždy dohnala, a teď má jezdit přes Sady - tak to nevím teda - to moc ulehčení taky není emoticon 2 nepojede přes nádraží - no bude v tom maglajz, ale jak říkáš, lidi si zvyknout, budou pindat, ale nic jinýho jim nezbývá emoticon
13. kvě 2011 v 10:19  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek Jo takže 11 a ani 2 už nebudou jezdit přes Nádraží? Jak se dostanu do práce? emoticon
Já mrkla na 9, 10 a 13 - ty jsou beze změn, ale vůbec mě nenapadlo, jak budu jezdit od Nádraží k Igy do kanclu? emoticon
13. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @duckie: 11 naštěstí k nádraží pojede pořád, jen potom bude jezdit jako 12 - přes Rudolfovskou a přes Sady, 2 ne, ta pojede ze sadů rovnou k poště, ale některý spoje posílí, tak uvidíme - praxe ukáže emoticon
13. kvě 2011 v 11:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek Jo jo, pak nám zbouraj viadukt a jasně to vidim - 9 která posílí a bude jezdit každých 7 minut...jak se jich tam na tý Vrbenský štosuje pět za sebou...město ucpaný jak sviňa....a já mám chuť se promáčknout větracím okýnkem ven a plazit se do centra po břiše, protože i tak tam budu rychlejc emoticon
13. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @duckie: jo tak takhle nějak bych to viděla emoticon emoticon emoticon
13. kvě 2011 ve 12:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Tak jsem, ženy, dokoukala to naše jihočeský Prostřeno.
Booože....kdyby do toho chtěl někdy jít někdo z mých známých, radši mu zpřelámu hnáty emoticon
13. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 čááo ženy! emoticon

tak diskuze na mdh me opravdu pobavilaemoticon ja jsem to vymyslela po svým... koupim si ted "závodní tenisky" ..(jedinny co si tenhle mesic muzu dovolit) a budu chodit nach work pěšmo... ušetřim jak svin, a ještě mi to prospěje... dneska jsem taky šla.. a hádejte? byla jsem doma o 7minut dřív než mhd emoticon emoticon emoticon

a dneska bylo fakt 13.týho.. nikdy to na mě nepůsobilo, ale dneska jsem si to vyžrala od rána až do teď emoticon emoticon fakt že jo...
áááále ... podařilo se něco z čeho sem si jako luxusně sedla... tak ten kontakt, co jsem ho "prubla" mi to baj voko nacenil... sakum prdum, se vsim absolutne se vsim, i s kuchyní mýma echt navýmýšlenýma dveřma atd (jediný co ne, je koupelna) a ted si sednete!!! 1,7mil s DPH !!!!! huráááá...tak...

a ted jeste dopatlat ten úvěr emoticon
13. kvě 2011 ve 20:24  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 achoj stavitelky ....
dočetla jsem vás poctivě emoticon a taky se tu chlámu ... byť teda já jsem zrovna z těch že kudy nemůžu autem, tudy jdu pěšky - busem jen v případě největší nouze emoticon
konkrétně když jsem chvíli bydlela v sucháči, tak jsem to do metráče měla o dost rychlejc pěšky než autem nedejbože busem emoticon

jinak předevčírem jsem zuřila já zrovna v mladým, stáli jsme na novohradskej přísáhámboha 35 minut jen než jsme přejeli koleje - ve čtyři odpoledne - dopravní špička a oni čtyřikrát slovy čtyřikrát posunovali vlak .. to jsem fakt nepobírala .. a ještě nahoře byla bouračka, takže jsme cestu běžně dvacet minut jeli hodinu emoticon
takže představa že tudy táhnou ještě dopravu z celýho sucháče emoticon emoticon emoticon noooo asi začnem jezdit na hůrku přes rožnov emoticon

@alkapinka no vidíš že to jde emoticon to zní teda rozhodně pozitivnějc, i kdyby se to potom trochu navýšilo emoticon tak teď ještě tfuj tfuj pozemek a je to - můžeš změnit status na "stavíme" emoticon
13. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3002 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 ahoj holky

sorry ze tu nejsem, moc prace, malo sily a umrel clovek, ktereho si moc vazim, tak nejak ani nemam naladu resit dum ci pozemek

@alkapinka: super vidis ze se nasel nekdo s normalni cenou emoticon
13. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 kousinka no vubec me neprovokuj emoticon emoticon uz bych menila az by se ze me kouřilo emoticonemoticon pristi tyden mame stejne schuzku s tou firmou..asi jim to doslo ze maximalne prestrelili...tak by to bylo fajn kdyby i oni sli doluemoticonemoticon

mitote ahojky..jj cetla jsem... uprimnou soustrast emoticon
14. kvě 2011 v 06:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3002 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @alkapinka alka: dik, zatim v pohode

my mame ted v merku dva pozemky, vlastne tri...dva jsou v Drasove hned za tim prokletym Cebinem, jeden stoji 818kc za metr a druhy 1000 z ametr plus se budou rozpocitavat site. A pak dalsi v Kanicich, to je uplne jinde, je to skoro 600m za mega a je se zakladovou deskou emoticon
tak ted cekam na odpovedi, jsou vsechny pry bez provize, tak uvidime
14. kvě 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 teda dneska je tam hnusně emoticon ... tak já jdu zase makat emoticon
15. kvě 2011 v 06:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš