Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:_D magi v kostkách:-D:-D nu ja za chvili taky mazu do mesta..musim prehlasit auta a pojistky a poslat jednu mezinarodni platbu, a pak se konecne jdu kouknout na ty tenisky....
Odpovědět
Profilova fotka
sem tuuu, a mam hodku, nez zase vystartim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, taky se ti objevily smajlíci teď vpravo místo dole?
Odpovědět
Profilova fotka
ted uz jo... kdyz jsem psala posledni prispevek, tak jsem je mela normos :-N
Odpovědět
Profilova fotka
inovace bez legrace :-O
Odpovědět
Profilova fotka
spis proc to jde jednoduse kdyz....:-D:-D holky tak já vcera pořídila:-) a dneska to hned prubnu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Copak, jdeš běhat? :-) Já dřív běhala, miluju to. Jenže pak jsem si pokujvila koleno a teď se bojím, že když bych to takhle přímo zatěžovala, tak mně to bude zase bolet.
Odpovědět
Profilova fotka
nn behat ani omylem, nemam na to plíce, ani váhu, ani výdrz... já chodim.. a celkem i rychle:-) tak jsem se rozhodla ze do prace proste budu chodit pesmo:-) a jsem z toho nadsená!:-):-) je to bomba.. a ty boty x-) x-)
Odpovědět
ja drive behala zavodne...tusim nekdy v 11ti letech...ale dnes ani nedobehnu za salinou a kdyz jo, vyplivnu plice :-D jinak u nas nic noveho, dost silna nestihacka prace a skoly, takze stres a nervy
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky... tak já dnes protrpela zase nocni muru s pozemkem.. uz me to sere:-/... taky by se mohli vymacknout uz...:-/ nu nic... letim do prace
Odpovědět
Profilova fotka
vyplivnu plíce :-D To já asi taky...ale ten pocit...mě baví :-) Tak mi právě vozí kuchyni. Myslela jsem, že začnou skříněma, ale co už. Aspoň můžu sedět tu - až mi budou zejtra lozit za zádama, tak se asi nepřipojím :-D Zatím to vypadá pěkně, ale už jednou skříní mrdli do komína a udělali ďůlek, výstražně jsem zařvala Bacha! až málem skříňku upustil, tak snad už dají pozor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem poklidila, urvala jsem si o novou digestoř nehet do krve tak, že jsem řvala bolestí (svině jedna nová krásná, to mě jako nenávidí už teď nebo co??? :-D :-D :-D ), tak nevím, jak budu dneska večer pokračovat v úklidu, když mám amputovanej prst - musím někde v baráku najít gumový rukavice. Do noci jsme předělávali ty zásuvky, no zase čumim na cihly, já se jich snad nezbavim :-D Ale pak se to zaplácne těma kamenama a bude. Všechno je zatím naprosto super, máme radost. Jen teda jedna skříňka s výklopama je taková divně nesymetrická - všechny jsou jakoby dělený na třetiny, aby to lícovalo a tahle je volaká podivně plus pět cenťáků tady, sedm mínus támhle...no nějak to jako nechápu, co tím chtěl pan truhlář říct. Se ho za chvíli zeptám :-D Není to vidět, ale je to poznat, protože do tý spodní se nevejde sklenička na stojáka...tak bych jí měla asi jako na noviny nebo co. Jo a mají tu profesionální vysavač, prej že si ho můžu půjčit....tak jsem si s ním málem vysála notebooka, ty fole...ten má tah :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie: ááááááááááuuuuuuuuuuuuu - to musí bolet jak blázen - a urvala jsi se svůj nebo máš gelovky? no je to jedno, fůůůůůj :-( já si vždycky takhle zalomím, když myju okna ]-( ke kuchyni gratulka - a nedej se, hlavně pěkně ať to lícuje!!!! ;-) za ty prachy to musí být na centimetry!!!! ;-) a doufám, že potom hodíš foto - jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek No, právě mám gelovky, zalomila jsem ho v půlce a zapíchla do živýho svýho. Nekecám - já viděla všechny svatý. Ještě včera jsem vzteky servala všechny ostatní a teď na ty svoje chuderky po skoro sedmi letech poprvý koukám. Ty dostaly na prdel, panečku.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie: jauvajs - to se mi stalo taky asi 2x - udělalo se mi šouf a jednou jsem z tý bolesti dokonce zvracela :-S :-S bléééé, bolí to jako "kráááááva" - tak ať se Ti brzičko uzdraví - chuděrky!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Největší sraní je evidentně s našema policema kolem digestoře.... hmmm.... A toho bordelu všudeeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nehty jsou ty nejhorsi urazy! :-) ja vim jak plaču ob den v práci kdyz si rvu do krve svý pravý, a pak prijde nejakej dobrák a poteší mě tim, že moje nehty vypadaj jak když si je koušu 8-( ]-( :-D:-D takze velká soustrast... to já bych mozna i lehla... jednou sem se tak zarvala, ze jsem fakt mela zatemnino a lezela jsem:-D:-D:-D duckei a jak to pokracuje?:-) uz by to mohlo byt ne?:-) sem zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taaak....dobré odpoledne přeju a píšu report z akce skříně a kuchyně :-) Vše co bylo řečeno špatného jest odpuštěno :-D Pánové provedli perfetkní přesnou kvalitní práci. Takový "voko" jsem ještě neviděla (vrtačkou si dířkoval do skříně úchytky na police a nasázel je jednu vedle druhý a stejně na druhý straně, já bych si to tam rýsovala tak půl hodiny a stejně bych to měla šejdrem, pokud bych se teda tou vrtačkou nepřiklepla k podlaze rovnou :-D). Byli ochotní cokoliv prodiskutovat, změnit. Když vrtali, tak si u toho vysávali, každej den při odjezdu po sobě uklidili, nechtěli ani nic najíst :-D (Nabízela jsem, ale prej jsou zvyklý jíst až večer...trochu jsem zapřednášela na téma placatý ledviny z nedostatku tekutin a zkurvenej žaludek z blbýho stravovacího režimu, ale asi marně :-D ) Jedinej zádrhel se projevil u skříňky pod střešním oknem, kde blbě do desky nařezali větrací mřížku. (Pracovní deska je ze tří částí - kuchyně do U - a už je přiklížená). Nic není problém - nelíbí se nám to? Bojíme se, že by se tím ničilo okno? Objednají novou, vyříznou na naše přání....když nepůjde zabrousit ten zaletovanej spoj, koupí holt celou novou pracovní desku (přes 7 metrů), co se dá dělat, když se netrefili. Měla jsem z toho docela hlavu, jestli nebudou držkovat, že "to nejde, takhle se to dělá" a bla bla bla, ale vůbec....prostě rovnou to uznali jako reklamaci a hotovo. Dokonce Trachee i reklamovali jedny dvířka, protože navrtali otvory na úchytku o cenťák níž než u ostatních. Já si toho vůbec nevšimla, takže to klidně mohli nechat :-) Ještě nám chybí jeden šuplík (opět výrobce nedodal správný rozměr) a podle všeho pán ze studia zapomněl objednat baterii 8-) , takže to dořeší v průběhu příštího týdne (baterie bude hned v pondělí). Jinak kuchyně je nádherná, prostě boží. Ten lesk je přímo epesní, miluju ho. Skříně taky super, jen jsme je klidně taky mohli dát do kombinace s ořechem - tmavý by to nebylo ani v tý malý šatně. U botníku jsme to mírně řečeno přehnali s hloubkou, sice se mi tam pohodlně vejdou skoro všechny boty :-D, ale z estetickýho hlediska mohl být klidně o 10-15 cm "kratší". Buď si zvykneme a nebo si necháme pak vyrobit menší korpus a police si uřízneme (zúžíme) sami. Ale to se uvidí časem. Takže ještě nemůžu ani náhodou poreferovat o funkčnosti, ale zatím je doporučuju všema deseti. x-) Navíc mi včera přišly prostěradla, co jsem objednávala na naší atyp matraci (moc pěkný a ta cena? Lidovka!!!!), pán od zateplení nám přišel říct, že ta speciální vata, co jsme o ní uvažovali půjde a za stejnou cenu jako ta "obyč" a děcka pozorte - přišlo vyjádření ze Zelená Úsporám, že jsem byli úspěšně zařazeni. Už jsem ani nedoufali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei - tééda sem četla uplně se zatajeným dechcem... tak to je fakt pecka! to sou samy dobrý zprávy!:-)
Odpovědět
v IKEA je dnes sleva 20% uaaaaaaaaaaaa puvodne jsme chteli kupovat loznici az za tyden, ale radi jsme to prehodnotili :-D takze mame doma v krabicich vyskladane nocni stolky, toaletni stolek, zidli k nemu, zrcadlo a nejake drobnosti 8-) a vzhledem k tomu z cely vikend je jeste 20% na doplnky, bude jeste nalet na doplnky do kuchyne :-D jinak prace dobry, hodne...skola ani mi nemluvte, cely tyden vstavam v sest, chodim spat o pul jedne v jednu...litma jak hadr na holi a pisu a pisu a pisu seminarky :-p jak to jde u vas kocky?
Odpovědět
Profilova fotka
poslusne hlásim ze co se týče baráku u nás stále na hovno 8-( ....
Odpovědět
@alkapinka u nas dvoujnasobne, neni cas hledat pozemky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Taky mi to přišlo do maila, těch 20%. Protože mi odsud chybí už jen nějaký hrnečky a tak, ušetřili bysme maximálně pětikilo a kvůli tomu tam auto nepoženu. I za normálních okolností je ta Ikea nabouchaná jak blázen, věřím že takhle tam po sobě hamižný český buránci div nešlapali :-D Ale chtít odsud třeba sedačku a tak....no tak nabrousím lokte, vezmu boty s pevnou špičkou a razím :-D Jinak jsem si včera od našich dovezla svojí "výbavu". Jsem děsně vtipá - mám debilně malý talíře, luxusně drahý příbory, vykrajovátko na meloun a asi 50 prkýnek. Nemám jednu jedinou misku, zato 4 druhů prostírání :-D Máme jen 6 hrnečků a sklenky na všechny druhy chlastu :-D Plnou skříň pánví na indukci i s poklicema a ani jeden hrnec :-D Ale nakupovaly jsme to s maminkou před těma rokama opravdu s láskou a pečlivě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jééé :-) me to nikdy nebralo, ale posledni dobou me ty kuchynsky potreby nejak chytli... ve skrini mam nasyslenou dokonalou soupravu... ale nevytahnu ji dokud nebudem v novým:-D:-D ale skklenicky a vsechno ostatni je teda slusnej kolotoc:-D:-D
Odpovědět
@duckie no my kupovali loznici krom postele, takze jsme ty lokty nabrousily, ale byl to narez...pul hodiny fronta na kosil do skladu, vsichni pak behali s kosikama a vrzaeli do druhych aby si rychle urvali to svoje...no byl to narez...dnesjsme tam byli jeste pro nejake doplnky a nebyl tam nikdo :-D vcera jsme vzali jen ten nabytek jo tak to ja se vyzivam na kuchyni, zamilovala jsem si Tescomu a panve a plechy Green Pan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnesni schuzka dopadla skvele... takze na barák uz máme víteze.. no.. a ted uz jen doresit "JEN" ty prachy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak hlásám, že jsme včera přesně po pěti měsících od naštěhovaní slavnostně použili naší PrdelStory. Ženy, luxus, fakt. Lázně doma a ne že ne :-) Vážně se vyplatilo si počkat, protože to bylo takový završení vší tý snahy, nervů, zařízování a shánění. Pecka, pecka. Doporučuju - za ty prachy se to vyplatí x-) @mitote Taky mám od Tescomy spoustu věcí, pak od Tefalu, Fiskars a Ikea :-D Ty moje "debilní" talíře jsou asi z Neckermanna a zas až tak debilní nejsou. To co vypadalo jako malý talíře, byly dezertní, takže mají tak nějak normální velikost a to co vypadalo jako mini hluboký talíře na polívku, to jsou misky. Takže misek mám dost :-D No, viděla jsem už teda hezčí, ale co už....jíst se bude ze všech stejně :-D Taky jsme našli docela pěknou lednici - Bosch - tak pátrám, kde jí můžeme očíhnout naživo, abysme se mrkli a kdyžtak jí rovnou koupili. @alkapinka no to je super! Prachy se za chvíli dořeší a bude z tebe paní stavitelová x-)
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj stavitelky, teda koukám tady je to samá dobrá zpráva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei kééž by, dneska opet nic neprislo, tak sem uz ve stavu zoombie a uz si zjistuju varianty B) zitra mi bude financnik volat:-/ :-/ ... sem negativnííí :-(((( duckei fakt je dobrá? me porad prijde taková, no nepraktická:-D ale asi na tom neco bude:-) tak je to super, ze jste si to nechali jako perlicku na konec.. ja bych to asi nevydrzela az takhle dlouho.. myslim ze to bude druhej vecer hned prubnutý:-DD:-D ted jsem neco chtela a nevim co, cumim na polreicha, manza tu bublá, a já netusim:-D:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?