Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
Za stovlasto :-D hahahaaaa....to se mi líbí :-D No, vzhledem k tomu, že vy jste tady už všechny vdaný, tak pak až to přijde, jestli se na to do tý doby nevybodnem :-D (předevčírem jsme slavili 6. výročí a zrovna jsem si říkali, že to nějak uteklo :-D ), tak na bééremko prdim. Vy mě poradíte :-D Jo jo, je to nějaký líný dneska.....chtěla jsem jet dopoledne na brusle, ale trochu tady sprchlo, tak jsem si to obhájila, že by mě to mohlo zastihnout na stezce....pak už bylo na brusle pozdě, tak že budu cvičit...jenže to musím bejt aspoň hodinu po jídle a zrovna jsem se naprasila.... No ale nejpozdějc ve půl druhý na to jdu, to je jasná věc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei :-D :-D :-D tak takovyhle sled výmluv je naprosto dokonalý, znám velice dobře:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasán :-D beremko je furt ještě plný idealistek :-D my už jsme vyléčený :-D hele nám se teď brali známý po třinácti letech a dvou dětech ... a jednom rozchodu :-D a přesto to byla nádherná pohodová svatba :-) a má nej kámoška už je taky třináct let neprovdaná .... oni hodně makaj, hodně cestujou .. já jsem ale holt nátura, že potřebuju pořád něco někam posunovat ... nemusím mít všechno hned ale po dvou šestiletejch vztazích který nikam nikdy nedospěly (jedině k rozchodu) už jsem tak nějak radši že je manža docela akční a každej rok má nějakej "cíl" ... aspoň přání něco uskutečnit (byť to původně měly bejt maličkosti a ne hned svatba, děti, dům a tak :-D :-D :-D ) válečku dyť ty seš úplně nacucanej :-D a jé máme asi novou oblíbenou reklamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky sem byla idealistka...ale tezká:-D... a na neco porad sem...:-D:-D jaká reklama, povídej... moje oblibená byla od bmw:-/ ale pak sem zjistila ze to byl jen koncept, a byla sem zas rozesmutnelá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé??? Jakej váleček, nemám televizi!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mmch - moje snad TOP reklama je na Heinekena... http://www.youtube.com/watch?v=eNs2sW... a na Passata http://www.youtube.com/watch?v=R55e-u... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka: reklama s nacucaným válečkem je boží :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak t ana heinekena je LUXUSNÍ !!! řežu se tu jako debil... a ta šatna óóó x-)
Odpovědět
Profilova fotka
xxxLutz tatatata :-D bych blila ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
´duckei :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak ta na fauvé je taky geniální... ackoli tuto znacku nenavidim, tak to je fakt geniální:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem to musela hned nasdílet..to je fakt bombasticky
Odpovědět
Profilova fotka
Fauvé? To je druh Volkswagena...to není reklama na Passata? No nevadí, je nyny. Na co je ta reklama s tím válečkem? Ať si to vygooglim, nebo nebudu spát kvůli vám!!!! :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo obě znám a patří do zlatého fondu reklam :-D jeden čas jsem šíleně zbožňovala takovou tu reklamu na barvu na kov, nevim, zabte mě a mojí sklerozu - ale to procítěné "až to budu natírat příště, tak vy maminko, už tady nebudete" z toho jsem učůrávala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klíííííd pasat je fauvéčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě Mercedes... "Sorry!" http://www.youtube.com/watch?v=_aT0L0...
Odpovědět
Profilova fotka
to mě posééééééééééééééééééér ta je špičková :-D tu neznám :-D ukládám si :-D sdílím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joooo tu znám :-D :-D :-D :-D :-D ta je taky geniální!:-D:-D kdyz jsem ji videla poprvý tak jsemmela snad záchvat smíchu:-D:-D volkswagen= fauvé :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=u0nan6... z trochu jinýho soudku ale tohle mi teď přišlo od kamarádky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
"So much smoke." :-D :-D :-D :-D :-D Hahahaháááá, to vole...tak to si dám do oblíbených společně s David after dentist to bude asi moje nejoblíbenější video :-D Znáte? http://www.youtube.com/watch?v=txqiwr...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo dejví je taky dobrej... nej je jak ten tatík je furt v cajku v cajku a jak mu omdlí jak letí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
áá už jsem jí viděla:-D:-D primalex plus:-D:-D ty si ale uplně nacucanej...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, po cvíču odměna. Sežrat půl Nutely, na to mě užije. Ale s celozrnným chlebem!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D
Odpovědět
teda zensky, pekne tu kecate :-D ke svatbe, no my jsme raut meli prakticky otevreny pro vsechny co dostali oznameni, ale i tak se min pet lidi vecpalo na hostinu..manzeluv sef s pritelkyni rekl ze zna majitele restaurace a strcil manzelovi do kapsy petku at zaridi, at je i on s pritelkyni na hostine...no vzhledem k tomu ze nam pujcoval auto pro me tak jsme to prekousli... no a pak si tchanek procpal na hostinu tri nejake buhvi co a co bylo nej...lidi ktery tam tchan chtel z akazdou cenu a my jsme rekli ne (napr jeho milenka, podotykam ze je stale zenaty s tchyni, rodinu milenky a hromadu dasich asi 10 lidi tak je posadil do vedlejsi restaurace a objednal jim tam jejich hostinu). jinak jsme zapocali novou loznici, skrabali jsme ted omitku ale uz jsme to radeji stopli kvuli sousedum, zitra to doskrabem, vymalujem a pozitr atapetovani a nabytek :-D
Odpovědět
jo a jinak v zari pojedeme na vyroci do Parize, sehnali jsme levne zpatecni letenky, 1500Kc za osobu se vsim vsudy...a levne tipy na kvalitni ubytovani v centru :-) Ted jen resim, ze se chci hrozne podivat na nejakou show do Moulin Rouge a nejlevnejsi lupen je za 90 Eur ]-( asi budu skudlit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je sileny... tak já mela dneska další až histerickej sen o parcele... jestli to takhle pujde dál, tak se fakt necham nekam zavřít... za chvili budu z toho celá šedívá..takže jsem se zařekla, že dneska to tu dám všechno dopořádku, dopíšu dopis a SNAD uz bude vse ok... nedokazu si uz ani predstavit ze by to neklaplo mitote, no stim tvym tchanem to nema smysl ani komentovat, ty chlapy jsou obcas fakt nenormalni... a paříž? super! :-) nám jestli to vyjde, tak nikam nepojedem a ani mi to vadit nebude:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráááno :-) Tak jsem dodělala naše měsíční náklady za začínající červen a dovymejšlela dekorace do kuchyně. Kujva, musím do tý Ikey (skloňuje se to podle vzoru žena? Ikea bez Ikey jako žena bez ženy a tudíž tam cpu to Y správně??? :-D ) A taky tady do Baumaxu, mají tak krásný buxusácký koule, co potřebuju. Ale počkám až po výplatě....já pak řádím jako černá ruka najednou je ze dvou květináčů nákup za pět táců a teď jsme dopláceli tu kuchyni a to byl poměrně ranec :) Haaaah, "nám jestli to vyjde, tak nikam nepojedem a ani mi to vadit nebude" to mě pobavilo :-D :-D :-D :-D My jsme nebyli nikde loni - fáze stavba, takže jednak každej den volna makat, navíc Michal byl od června v nový práci, takže volno ani moc nehrozilo a jak nebyl čas, tak mi to ani nevadilo. Letos asi taky nic - fáze zařizování. A ještě v březnu jsem hlásala, jak mi to vadit nebude, ale upřímně řečeno, aspoň tejden v Chorvatsku by mi docela bodnul. Já jsem mořomil a teda dooost mi to chybí. Když nad tím tak přemýšlím, bych jela, až bych brečela :-D :-D Ale jen když nad tím přemýšlím. Jinak jsem v klidu a dál šudlím na sedačku a takový ty jiný věci :-D :-D Můj ex furt takhle někam za levno lítá....do Paříže, do Kodaně, do Barcelony...já nevim, jak to ten zmetek dělá, že vždycky narazí na nějaký hypervýhodný letenky. Já chtěla předloni do Říma, no hele....slídila jsem po netu tak dva tejdny ve dne v noci, snad ani na záchod jsem nechodila bez noťase a co? Kuloví s přehazovačkou. Od tý doby na to peču. Ačkoliv předloni jsme ukořistili superlevně 8 dní v Egyptě.... tak až to bude aktualy, tak asi zasejc začnu čumákovat. Teď bych se asi akorát tak nakrkla, že Jééé, to je za hubičku....no ale teď potřebujeme ty drahý barovky, tak nic. :-D @mitote Většina lidí se ubytovává v tý F1....ale co do kvality bych to nenazvala šlágrem. Ačkoliv čisto jo, já jsem Bardotka, je to na mě ubytovna. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei tak vtom případě jsem taky mořomil... ale zase když mam nějakej životní cíl, tak je jasný že nikam nepojedem...ted jsem si tak půl roku dávala stranou, jakožepro manžu překvápko, že třeba ASPON to debilni chorvatsko.... no, jenze pristi mesic mame takovy mega platby, ze budem rádi ze vyjdem do dalsi vyplaty, a proc to rikam - ty výdaje jsou tak obří, že musim šáhnout i do naspořenýho.... takže bohužel, možná tak na víkend na otočku někam k itálii nahoru... když bůh dá... jinak pískárny a čaáo...:-D:-D kdyz jsme byli v Paříži, tak sme taky spali v F1 a vubec mi to nevadilo.. spis mi vadil ten jejich bufet, takhle betonový housky jsem snad v zivote nejedla:-D:-D a to sem si myslela jak za to naspořený "nic" si aspon dovolim koupit ty moje nadherný vysněný vodovodní baterie x-) x-) .. no... a hovno:-D:-D
Odpovědět
@duckei no vtip je v tom, ze kdo hleda najde...my jsme psocitlai nizkonakladovy letenky a ubytovani v centru v hotelu a vychazi nas to financne plne stejne jako kdybychom jeli autobusem do F1 :-D navic v centru to obejdes pesky tak neutratis dalsi hromadu za dopravu... ted jen prad premslim nad tim kabaretem v Moulin Rouge, strasne tam chci, ale nejlevnejsi lupen za 90 Euro je narez :-/ ale dkyby jste videli to ukazkove video :-D @alkapinka tak mimoradny platby jsou skoro porad ne? prote my v kazde vyplate odkladame 10 tacu na ty velky palky, bud to zaplatime rovnou v tom mesice nebo pak kdyz s enaskytnout...ale diky tomu vime, ze kdyz IKEA udela akci na nabytek a m potrebujeme novou loznici, ze s emuzeme zvednout a jet ji koupit :-) prakticky s mimoradnyma platbama kalkulujem kazdy mesic ze budou a kdyz nejsou tak se usetri a pouzije pak na vetsi vydaje :-D a nebo proste nasetri :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?