Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, na to jsem taky neprisla, ale jediny co me napadá, tak je ze si nedůvěryhodná .. asi že žádáš všude nebo jak... aspon tak jsem to pochopila.. jinak nevim proc by jim to melo vadit.. spis naopak, kdyz vidi, ze s ezajimas, tak maj pro tebe udelat super podminky aby te ulovili.. nevim, me prijde ze dnesni svet je uplne na ruby... vsude aby ses doprosovala, remeslnikum stala za prdeli a porad peskovala, i u blbych prodejcu pomalu aby si lezla po kolenou aby ti neco prodali/ udelali... to je doba, to je hrozny..
Odpovědět
@alkapinka a jak jsi to zjistila, ze to vadi? no to je, ja mam dojem, ze posledni normalni je ma prace, ve student agency, kde je nam mlaceno do hlavy, ze klientovi musime splnit vse bez ohledu na to jak je to realne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nejen ze tu je na to téma, ale taky me na to upozornovali 2 "obchodaci" mitote no, tak to máme stejnou praci... vyrvy si játra, hlavne kdyz bude klient spokojenej :-D :-D
Odpovědět
@alkapinka no ja jsem tu projela vsechny diskuse ted o hypo a nenasla jsem to, ale ted to psal lukas te financni cuze tak jsem zvedava co odpovi...ale tak snad poptani u jedne banky nebude takovy pruser
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim ze zrovna ty si mi tu hazela odkaz na to tema:-D jdu se kouknout kde to je:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tadá http://www.modrastrecha.cz/diskuse/te...
Odpovědět
@alkapinka tak tohle jsem ti nehazela podle me
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak mozna nekdo jinej.. to neva:-) to se omlouvam:-)
Odpovědět
@alkapinka no tak me je do breku po precteni toho, to jsme v prdeli, protoze jsme podepisoali nejake papiry by nam zjistili hypo :-( budeme muset doufat, ze bude stacit vymamit z KB papir ze u nich nebereme hypo
Odpovědět
@alkapinka prave jsme dokladali i prijmy atp :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to je hodne spatny, ale tak to se dá oduvodnit celkem snáž, než regstr... reknete ze se k vam chovali tak a tak, a ze vam nabidli tolik, coz je absolutne neprijatelný - a je to... spis by fakt meli bejt rádi, ze chcete ke konkurenci ( tedy k nim) a ze kb prisla o kseft... nevim co to je s tema bankama:-/ neboj.... myslim ze ten registr je fakt horsi :-N
Odpovědět
@alkapinka jo? me ted nepripada tak hroznej kdyz vime, ze po trech letech se maze a je to jsou letos tri roky :-) nam dokonce mazala kolem huby hypot krava ze to muze trvat klidne pet let...krava jedna...to by snad mela znat podminky solusu ne? no proste vydupu z KB potvrzeni ze u nich hypo neberem a bez diskuse
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj to nebude urcite na skodu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, jo bohužel neznalost neomlouvá ]-( Ten odkaz na tu diskusi jsem házela já pro Marťu, protože nevěděli stále co je v tom registru a mě napadla ještě tato možnost - a není to tak, že by se banky předháněli kdo Vám dá úvěr, ale oni si to pěkně všechno zlustrujou - nejsou debilní a plně je chápu, potřebují mít "jistotu" !!!!! Tak držím palce, ať to nakonec i přes ty všechny komplikace vyjde!!!! ;-) a s tím výmazem po 5 letech - myslím, že je tam podmínka v jakém registru jste - existuje totiž bankovní a nebankovní registr dlužníků - takže pokud jenom solus, snad po 3 letech by to mělo jít vymazat, pokud i bankovní, tak je tam právě těch 5 let myslím :-S ale to všechno by Vám měli říct v bance. Protože když jsme vyřizovali druhou hypotéku, tak paní nám lustrovala sakum prásk všechno a ještě si lebedila jak je to s náma bezproblémový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Je fakt, že jak o hypotéce nevím vůbec nic, tak tohle vím - nedávat žádný konkrétní osobní údaje, protože banky si to sichrujou mezi sebou a jakmile je vedenej někdo jako "žadatel" u jedný, je dost pravděpodobný, že ostatní o něj mít zájem nebudou. Ale jak je to konkrétně nemám šajn, jen mi to někdo říkal. Nám dneska přijdou na seřízení interiérových dveří a namazat ty kliky. Ani ne po čtvrt roce začly děsuplně vrzat. Mně teda docela serou, protože obyč kliky z Obi, co jsme měli na starých dveřích, tak ty byly venku 3/4 roku pod pergolou, kde na ně pršelo, sněžilo, mráz, horko....a kliky naprosto v pořádku. Normálně je zastříkat nějakým tím mazivem bysme zvládali sami, ale ono je jaksi nejde oddělat a po tom laminu se bojím, aby to nedělalo fleky. Jo a taky mi došlo, že jsem nezaplatila tu kuchyni ještě :-D Nikdo se teda zatím neozval, tak doufám, že si nevšimnou, že jsem to posílala o tejden pozdějc.... přece jen - pořádek dělá přátele, že jo :-)
Odpovědět
@lucianek Tak my jsme pry jen v Solusu @duckie za to ja nevim, ani me to nenapadlo kdyz prisla hypo porad s tim, ze nas proveri u KB...mamt akovy silny pocit, ze se nas snazi za kazdou cenunatlacit do jedne jdine banky abychm nemeli na vyber, jak uz tim presunem uctu tak tim proverenim a kecama, ze jinde 100% nedaji
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No jasně. Protože nezávislý finanční poradci snad neexistujou...vždycky na levárnu makají pro jednu dvě a tam se snaží nacpat každýho.
Odpovědět
Profilova fotka
duckei presne ámen:-) já znam jen jednoho nezávislýho poradce... a ten nám dneska jede udelat pojistku na auto:-)
Odpovědět
Profilova fotka
achoj stavitelky ... no koukám je to všude stejný, já jsem teda vděčná až na půdu za tu naší .... do tý doby jsem opravdu musela zjišťovat si sama, protože to byl taky jeden dáreček za druhým :-( a kolikrát i kamarádi :-( potřebuju sušičku, ale nutně :-D :-D vážně ... teď za poslední dva týdny jsme přeprali snad dvacet praček a já to musím vyžehlit :-( už jsem půlku jen tak poskládala, nebudu se tím nervovat ... a knihovnu :-D :-D našla jsem další krabici knížek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Já o sušičce docela uvažuju. Sice máme celopodsklepenej barák, kde se občas suší prádlo, ale nějak mám pocit, že to není ono...asi jak je tam vlhko a ne zrovna ideální klíma... No suším tam nerada, schne to dlouho. V létě to dám ven, to je ok, ale v zimě žádnej šlágr a ten skládací sušák někde v bytě mě vyloženě deptá. No a žehlení? Tyfoe! Nenááávidííím. Snad víc než čekání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei :-D :-D :-D tak holky, mám to za sebou. takze informace dne: zacíname od znova.. nestaci zadnej dopis:-( musí se to vsechno obehat znovu :-( takze příjmy, a vysvetlit ten manžovo gauč, a celý to zas odeslat... aspon dobrá zprava dne: vcera jsem psala pani pres pozemek ( nevim jestli jsem to tu uz nepsala...) a porad nám ho drží x-) x-) tý pani dám normalne nejakej dáreček a svatozář :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo, ne že bych chtěla brát iluze, ale spíš si myslím, že paní ještě nemá jinýho zájemce kromě vás :-D Protože je poměrně logický, že by ráda prodala a viděla kačky co nejdřív.
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jj to si zase nemysli ze jsem tak hloupá:-D ale tesi me ze o nás porad ví, a ze nás nezamitla s naším "přístupem" taky nám to prodat nemusí že?
Odpovědět
Profilova fotka
To je chcaneeeeec! Marně přemýšlím, jestli máme zavřený střešní okna....bo jinak máme i vnitřní bazén :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:_D já nechala taky otevřeno, ale radsi jsem je zavrela, mame tam trochu nacákáno...ale ten vzdoušek... x-) x-)
Odpovědět
ahoj... tak hlasim, ze manzeluv plat stale nevyresen porad se resi a moje nervy uz to dost nedavaj jinak jsme dnes vymlatili z te finan kravy ze samozrejme vsechny banky uvidi ze jsme u KB byli proverovani... takze nemam moc slusnych slov a budu se modlit, ze z KB vymlatime papir, ze u nich hypo nechceme
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten chcanec jsem já absolvovala venku :-D celou dobu v práci říkám že už půjdu dom, že se to tam nějak honí, dítko že mám s dědou na plovárně a musim ho vyzvednout ... ještě tohle ještě tohle ještě tohle a samo, jak jsem vyšla z metráče - slejvák ... auto zaparkovaný až za školkou v čechovce, protože před metráčem samo nikdy volno neni.. "doběhla" jsem akorát k velbloudovi a tam už mě kroupy zahnaly definitivně ... mokrá jak myš :-( jsem po čtvrt hodině dolezla do auta .... a doma znova toužila po sušičce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s těma hypo je to teda dost naprd :-( ale my jí sice dostali bez problémů, ale zase jí nemáme na co čerpat :-D :-D leda bysme jí začali čerpat na nějakej váš pozemek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Guten Taaag :-) Tak jsem se právě vrátila z bruslí, budu jezdit takhle dopoledne častějc - pomalu ani noha, paráda. Domů jsem sotva dolezla, jak jsme se vyflusla :-) @kousinka jsem trpěla představou, že jsi na mateřský :-) Ať teda s Krakenem, nebo s budoucím Krakenem v původní obalu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a i bájo vzduch dneska co ? to si trpěla správnou představou :-D taky proto to "doběhla" - vono s osmi kilama navíc ještě blbě uloženejma se fakt sprintovat mezi kapkama nedá :-D ale v práci mi to bohužel nepřekáží :-D :-D :-D i když jsem se včera zařekla že je to fakt poslední kšeft co dělám :-D ale to jsem u krakena říkala až do porodu :-D jak si tak dneska žehlim, tak z okna koukám na stavbu, začli tu na rohu dělat další paneláček :-( ááááchich mně štvou :-D proč mi musí stavět zrovna na dohled ? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?