Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1978 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1978 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 no myslim ze zrovna ty si mi tu hazela odkaz na to temaemoticon jdu se kouknout kde to jeemoticon
30. kvě 2011 ve 22:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 tadá
http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/prosim-o-raduzapis-v-registru-zadatel-o-uv/
30. kvě 2011 ve 22:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @alkapinka tak tohle jsem ti nehazela podle me
30. kvě 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 aha, tak mozna nekdo jinej.. to nevaemoticon to se omlouvamemoticon
30. kvě 2011 ve 22:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
 @alkapinka no tak me je do breku po precteni toho, to jsme v prdeli, protoze jsme podepisoali nejake papiry by nam zjistili hypo emoticon budeme muset doufat, ze bude stacit vymamit z KB papir ze u nich nebereme hypo
30. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
 @alkapinka prave jsme dokladali i prijmy atp emoticon
30. kvě 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 no, tak to je hodne spatny, ale tak to se dá oduvodnit celkem snáž, než regstr... reknete ze se k vam chovali tak a tak, a ze vam nabidli tolik, coz je absolutne neprijatelný - a je to... spis by fakt meli bejt rádi, ze chcete ke konkurenci ( tedy k nim) a ze kb prisla o kseft... nevim co to je s tema bankama:-/ neboj.... myslim ze ten registr je fakt horsi emoticon
30. kvě 2011 ve 22:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
 @alkapinka jo? me ted nepripada tak hroznej kdyz vime, ze po trech letech se maze a je to jsou letos tri roky emoticon nam dokonce mazala kolem huby hypot krava ze to muze trvat klidne pet let...krava jedna...to by snad mela znat podminky solusu ne?
no proste vydupu z KB potvrzeni ze u nich hypo neberem a bez diskuse
30. kvě 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 jj to nebude urcite na skodu
30. kvě 2011 ve 23:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
 Dobré ráno,

jo bohužel neznalost neomlouvá emoticon

Ten odkaz na tu diskusi jsem házela já pro Marťu, protože nevěděli stále co je v tom registru a mě napadla ještě tato možnost - a není to tak, že by se banky předháněli kdo Vám dá úvěr, ale oni si to pěkně všechno zlustrujou - nejsou debilní a plně je chápu, potřebují mít "jistotu" !!!!! Tak držím palce, ať to nakonec i přes ty všechny komplikace vyjde!!!! emoticon

a s tím výmazem po 5 letech - myslím, že je tam podmínka v jakém registru jste - existuje totiž bankovní a nebankovní registr dlužníků - takže pokud jenom solus, snad po 3 letech by to mělo jít vymazat, pokud i bankovní, tak je tam právě těch 5 let myslím emoticon ale to všechno by Vám měli říct v bance. Protože když jsme vyřizovali druhou hypotéku, tak paní nám lustrovala sakum prásk všechno a ještě si lebedila jak je to s náma bezproblémový emoticon
31. kvě 2011 v 07:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Dobré ráno emoticon

Je fakt, že jak o hypotéce nevím vůbec nic, tak tohle vím - nedávat žádný konkrétní osobní údaje, protože banky si to sichrujou mezi sebou a jakmile je vedenej někdo jako "žadatel" u jedný, je dost pravděpodobný, že ostatní o něj mít zájem nebudou. Ale jak je to konkrétně nemám šajn, jen mi to někdo říkal.

Nám dneska přijdou na seřízení interiérových dveří a namazat ty kliky. Ani ne po čtvrt roce začly děsuplně vrzat. Mně teda docela serou, protože obyč kliky z Obi, co jsme měli na starých dveřích, tak ty byly venku 3/4 roku pod pergolou, kde na ně pršelo, sněžilo, mráz, horko....a kliky naprosto v pořádku.
Normálně je zastříkat nějakým tím mazivem bysme zvládali sami, ale ono je jaksi nejde oddělat a po tom laminu se bojím, aby to nedělalo fleky.
Jo a taky mi došlo, že jsem nezaplatila tu kuchyni ještě emoticon Nikdo se teda zatím neozval, tak doufám, že si nevšimnou, že jsem to posílala o tejden pozdějc.... přece jen - pořádek dělá přátele, že jo emoticon

31. kvě 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
 @lucianek Tak my jsme pry jen v Solusu

@duckie za to ja nevim, ani me to nenapadlo kdyz prisla hypo porad s tim, ze nas proveri u KB...mamt akovy silny pocit, ze se nas snazi za kazdou cenunatlacit do jedne jdine banky abychm nemeli na vyber, jak uz tim presunem uctu tak tim proverenim a kecama, ze jinde 100% nedaji
31. kvě 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote No jasně. Protože nezávislý finanční poradci snad neexistujou...vždycky na levárnu makají pro jednu dvě a tam se snaží nacpat každýho.
31. kvě 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 duckei presne ámenemoticon já znam jen jednoho nezávislýho poradce... a ten nám dneska jede udelat pojistku na autoemoticon
31. kvě 2011 v 09:08  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 achoj stavitelky ...
no koukám je to všude stejný, já jsem teda vděčná až na půdu za tu naší .... do tý doby jsem opravdu musela zjišťovat si sama, protože to byl taky jeden dáreček za druhým emoticon a kolikrát i kamarádi emoticon

potřebuju sušičku, ale nutně emoticon emoticon vážně ... teď za poslední dva týdny jsme přeprali snad dvacet praček a já to musím vyžehlit emoticon už jsem půlku jen tak poskládala, nebudu se tím nervovat ...

a knihovnu emoticon emoticon našla jsem další krabici knížek emoticon
31. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @kousinka Já o sušičce docela uvažuju. Sice máme celopodsklepenej barák, kde se občas suší prádlo, ale nějak mám pocit, že to není ono...asi jak je tam vlhko a ne zrovna ideální klíma... No suším tam nerada, schne to dlouho. V létě to dám ven, to je ok, ale v zimě žádnej šlágr a ten skládací sušák někde v bytě mě vyloženě deptá. No a žehlení? Tyfoe! Nenááávidííím. Snad víc než čekání emoticon
31. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 duckei emoticon emoticon emoticon

tak holky, mám to za sebou. takze informace dne: zacíname od znova.. nestaci zadnej dopisemoticon musí se to vsechno obehat znovu emoticon takze příjmy, a vysvetlit ten manžovo gauč, a celý to zas odeslat...

aspon dobrá zprava dne: vcera jsem psala pani pres pozemek ( nevim jestli jsem to tu uz nepsala...) a porad nám ho drží emoticon emoticon tý pani dám normalne nejakej dáreček a svatozář emoticon
31. kvě 2011 ve 13:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Nooo, ne že bych chtěla brát iluze, ale spíš si myslím, že paní ještě nemá jinýho zájemce kromě vás emoticon Protože je poměrně logický, že by ráda prodala a viděla kačky co nejdřív.
31. kvě 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 duckei jj to si zase nemysli ze jsem tak hloupáemoticon ale tesi me ze o nás porad ví, a ze nás nezamitla s naším "přístupem" taky nám to prodat nemusí že?
31. kvě 2011 v 16:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 To je chcaneeeeec! Marně přemýšlím, jestli máme zavřený střešní okna....bo jinak máme i vnitřní bazén emoticon
31. kvě 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 emoticon:_D já nechala taky otevřeno, ale radsi jsem je zavrela, mame tam trochu nacákáno...ale ten vzdoušek... emoticon emoticon
31. kvě 2011 v 17:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
 ahoj... tak hlasim, ze manzeluv plat stale nevyresen porad se resi a moje nervy uz to dost nedavaj
jinak jsme dnes vymlatili z te finan kravy ze samozrejme vsechny banky uvidi ze jsme u KB byli proverovani... takze nemam moc slusnych slov a budu se modlit, ze z KB vymlatime papir, ze u nich hypo nechceme
31. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 tak ten chcanec jsem já absolvovala venku emoticon celou dobu v práci říkám že už půjdu dom, že se to tam nějak honí, dítko že mám s dědou na plovárně a musim ho vyzvednout ... ještě tohle ještě tohle ještě tohle a samo, jak jsem vyšla z metráče - slejvák ... auto zaparkovaný až za školkou v čechovce, protože před metráčem samo nikdy volno neni.. "doběhla" jsem akorát k velbloudovi a tam už mě kroupy zahnaly definitivně ... mokrá jak myš emoticon jsem po čtvrt hodině dolezla do auta .... a doma znova toužila po sušičce emoticon emoticon

1. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 s těma hypo je to teda dost naprd emoticon
ale my jí sice dostali bez problémů, ale zase jí nemáme na co čerpat emoticon emoticon leda bysme jí začali čerpat na nějakej váš pozemek emoticon
1. čer 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Guten Taaag emoticon

Tak jsem se právě vrátila z bruslí, budu jezdit takhle dopoledne častějc - pomalu ani noha, paráda. Domů jsem sotva dolezla, jak jsme se vyflusla emoticon

@kousinka jsem trpěla představou, že jsi na mateřský emoticon Ať teda s Krakenem, nebo s budoucím Krakenem v původní obalu. emoticon
1. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 a i bájo vzduch dneska co ?

to si trpěla správnou představou emoticon taky proto to "doběhla" - vono s osmi kilama navíc ještě blbě uloženejma se fakt sprintovat mezi kapkama nedá emoticon
ale v práci mi to bohužel nepřekáží emoticon emoticon emoticon i když jsem se včera zařekla že je to fakt poslední kšeft co dělám emoticon ale to jsem u krakena říkala až do porodu emoticon

jak si tak dneska žehlim, tak z okna koukám na stavbu, začli tu na rohu dělat další paneláček emoticon ááááchich mně štvou emoticon proč mi musí stavět zrovna na dohled ? emoticon
1. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 cauky holky.. tak my sme s mitote snad proklety.... dneska byl hooodne zle.... mozna bude jen jeden prijem.... mozná celou stavbu "odlozime"emoticon((((((
1. čer 2011 v 19:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
fotoportrét
fotoportrét
mitote
313
 @alkapinka ty jo my si muzem gratulovat...manzel porad o platu jedna, me z toho cekou nervy takovym zpusobem, ze uz jsem se objednala na pokec k psycholozce...
a anglinu uz chodi na nejak ekurzy kde se ma nauci thlavne mluvit, tak uvidime...
a co se deje prosim te u vas?
jinak uz nam od Solusu dosel SIN na smsku, tak honem pro nej na postu
2. čer 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Juj ženy, co se děje? Jak jen jeden plat, však pracujete oba? Nebo nějakej průser v práci?
2. čer 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 co to tu čtu ? :-O kde je tlačítko to se mi nelíbí ? emoticon
2. čer 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš