Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 naždár stavitelky
tak já už fakt nevim emoticon dneska po hodině na stavebním úřadě nechápu opravdu kde je problém emoticon paní v tom taky problém nevidí, pokud je kulatý razítko, tak přes to vlak nejede ... ano, může to sús napadnout, ale pokud je v jednání převod, tak jim by bohatě stačila smlouva o smlouvě budoucí ...
takže zítra na súsku a snad snad ? ....
a trochu nás i uklidnila, že to jak to tam chceme umístit by neměl být problém ... už druhej člověk... ale taky ještě neskáču hop emoticon
a hrozně se divila, jak moc jsme připravený, že už máme energetickej štítek a projekt hotovej a víceméně oběháno to co šlo dopředu emoticon jsem jí říkala že jsme měli dva roky na to emoticon
13. čer 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1987 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1987 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
  no ona stavebni je..jen je tam pruser s tou "zástavou" nebo jak to mam nazvat.. a sama řekla.. že to muze byt i na 20let.. no...tak třeba ten pozemek dostanou naše děti... emoticon

tak.. opět volal úvěrář... řeknu Vám... vidim jeho číslo a už mam tep 300 a infakrtový stavy... takže teď musíme vyřešit kupní smlouvu, a "mělo" by to být... prej.. že prej ještě jak to schroustá Pha... no uvidime.. hned jdu psát pani, na tu smlouvu
13. čer 2011 v 19:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 alka no vsek to je ono, spousta lidi prodava pozemek co je dle up stavebni ale na stavebnim urade zjistis nejaky ale, proc nejde stavet...to je taky ten duvod proc nam kazdy pozemek krachl
13. čer 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 mitote , no..pani z nebudu resit..hlavne at nám to klapneemoticon
13. čer 2011 ve 20:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 tak se podržte emoticon emoticon
tak celej tenhle šílenej humbuk je kvůli tomu, že projektová kancelář ty prováděcí projekty nakreslila odlišně od toho kterej byl schválenej v územním rozhodnutí emoticon to se potom nedivim, že se sús ozvala ... ale tohle absolutně nikdo neřek emoticon a kdybych nebyla jak honící pes, tak se tohle vůbec nedozvíme !!!!! a trpělivě čekáme na nějakou totální zhovadilost !!!!

kurnik to fakt lidi musí dělat věci složitější než vůbec jsou ? emoticon
14. čer 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Eeee...tomu jako vůbec nerozumím...takže - stavět se může nebo nemůže, nebo od kdy? Takhle na mě musíš pomalu...mám chápavý výraz emoticon, ale nerozumim emoticon
14. čer 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 hele my už taky ne emoticon emoticon emoticon

zatím se prostě musí počkat, až projektová kancelář vysvětlí, proč nakreslila prováděcí projekty odlišně od těch, co byly schválený vrámci územního rozhodnutí ...
pokud bude mít nějakej rozumnej důvod, tak se to musí vyřešit převodem pozemků ... pokud to udělala jen tak aby byla nějaká prdel, tak to musí urychleně překreslit a podat tak jak to je schválený ... a zodpovědět mi každopádně pár otázek emoticon
oni tak trochu zapomínaj na to, že investor jsme my, jako sdružení vlastníků parcel !!! takže do toho sakra mám co kecat !!!!

ale jak jsem si po těhu dycky říkala, tak teď už můžu skoro dělat sestru na gyndě emoticon tak po tejhle stavbě se asi klidně budu moct přihlásit na stavební úřad emoticon emoticon emoticon kurnik tolik novejch slov a postupů jsem se snad nenaučila ani na ekonomce emoticon
14. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 a mám chápavý výraz emoticon ale nerozumím emoticon................... zapisuju si emoticon
14. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 emoticonemoticon
tak já mam na to vzdelání, ale nechńapala jsem takyemoticonemoticon ale uz chňápu emoticon no, tak aspon ze se viník našel, a můžete po něm šlapat, mě uhání pořád projektant, jestli má dál čekat, nebo už může kreslit, nebo jak...
14. čer 2011 v 11:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 No a jááá....jakožto nevzdělaná a v tomto oboru nekovaná...jsem včera podruhý byla vyreklamovat parapet. Dokonce jsem se ani nestyděla ukázat prstem na paní, co to všechno spískala emoticon
Takže čekám, kdy tam zase přijde nějakej jouda a bude se ptát, jestli si ho jako neodlepujeme po nocích jen tak pro prdel.
14. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 duckei jj takový jsou nejlepsi...
tak me dneska prisla výplata... hned sem poslala za projekt statiky, a zas nemáme ani na žrádlo...emoticon

kupni smlouva uz je taky odeslaná, a ted, dej se vule...
14. čer 2011 v 11:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @alkapinka vůle ale čí ? emoticon emoticon

nám výplata taky dorazila, tenhle měsíc si říkám, že by snad moh bejt v poho, aspoň zatím žádnou jobovku nečekám ... dokonce jsem i tak nějak zjistila, že pro malou toho tolik potřebovat asi nebudu, tak snad... zbyde na hasiče emoticon emoticon

@duckie jojo , člověk se asi fakt nesmí bát se ozvat ... ne nechat si srát na hlavu a ještě nechat rozmazat !!!
14. čer 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 kousinka no práve:_D nejlepe moje:emoticonemoticonemoticon

no tak nám z tehle výplat zbyde tak 1000,- kdyz se podaří..ale jelikož před sebou máme jeste mojí mamky narozky, tak silně pochybuju:-/ tenhle mesic, je snad nejhorsi co se výdajů týká:-/
14. čer 2011 v 11:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @kousinka Na malou? Takže Kraken number 2 bude slečna Krakenová? Holčičky jsou božííí emoticon

14. čer 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 jé tak to bude super, kdyz bude kluk a holkaemoticon
14. čer 2011 ve 13:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 jojo princezna emoticon ale pokud jí nedejbože doroste pytlík, tak má holt smůlu, a ty první růžový bodíčka co jsem dostala včera, bude muset nosit stejně emoticon emoticon
14. čer 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 emoticonemoticonemoticonemoticon kousinkaemoticon
no a coemoticon budes jak ta švédská rodina noemoticon
14. čer 2011 ve 13:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 jaká ? neznám :-O

no každopádně jsem dospěla k přesvědčení, že když nebude mít malá svůj vlastní pokojíček, jak bylo původně v plánu, tak holt se bude muset smířit i s modrejma nebesama po krakenkovi emoticon ale doladim jí to holčičkovskejma cingrlátkama ... kupovat růžový věci za další dva tisíce nejmíň se mi nechce emoticon
14. čer 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 ty dali neutrální jmeno svým dětem, a tají pred ostatníma pohlavý... a tomu jednomu/ný je asi 6...schvalne to kamuflujou ruzovým, a zeleným a dlouhýma vlasama.. no magori... nevi o co jim jdeemoticon
14. čer 2011 ve 14:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 ahááá emoticon tak to ne emoticon to by u nás asi ani neprošlo emoticon kraken strašně rád lítá nahatej emoticon
14. čer 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Hah, jak může někdo kamuflovat před okolím pohlaví dítěte? Co jako chce, aby z něj vyrostlo - bezpohlavní xicht nebo co???

Já myslim, že přemíra růžový u holčiček pak vede strašně moc k inklinování k punku, metalu...no a tak prostě všemu antirůžovýmu. Takže modrý nebesa jsou OK emoticon
14. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 a nebo k barbínismu emoticon
14. čer 2011 v 17:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 průs..švihový je obojí emoticon
i když při mym štěstí to bude fotbalistka nebo tak něco emoticon emoticon emoticon

a to si pamatuju jak se mi na začátku těhu zdálo, jak natírám pokojíček na modro a lepím na zeď chlupatý ovečky emoticon kde já ten nápad teď zužitkuju ? emoticon
14. čer 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 kousinka, tak třetíemoticon
14. čer 2011 v 17:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 tak nam nebo spise muzi taky prisla vyplata, zatim asi nejvetsi emoticon ale to je taky naposled :-/ a nejhorsi mesic na vydaje byl snad posledni...jen stravenky jeste porad neprisly :-/ mrchy jedny :-/

lidi me dnes tak vytaeli klienti....chapete ze s nekym resite dva dny dovolenou a on vam pak rekne ze to chce a vzapet rekne ze nema prachy a ani nei kdy je bude mit?
nebo tri rodiny cekaji na last minut za dva dny odlet, je jich 12 lidi, chteji si vybirat...jak vybirat? letadlo s volnou kapacitou pro 12 lidi ani neni
a dalsi, chalap chce letet za tyden a nechape, ze mu nedam rezervaci na cely tyden...na posledni pokoj...no chapete to?
nebo si baba chce rezervovat deset hotelu s odletem pozitri ze s erozmysli ktery si vezme...

ja bych ti lidi liskala
14. čer 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 jj taky si rikam, ze ty lidi zacinaji byt cim dal vic magorský..co chtej, a co si predstavujou..to obcas clovek zírá s otevřenou hubou
14. čer 2011 ve 22:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka no to me povidej....nejlepsi byl chlap, co reagoval na letak 2 dospele a 2 deti Spanelsko 3 hvezdicky All innclusive za 25 tisic.... problem byl v tom, ze pan mel deti 15 a 16 let (to nejsou uz deti v cestovnim ruchu), k tomu mimco z amanipulacni poplatek, chtel 4 hvezdicky all inclusive a v hlavni sezone....taky za 25 tisic emoticon to jsem myslela ze me klepne
14. čer 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Dobré ráááno,

tak máme celej barák obehnanej lešením a snad co nevidět začnou s tím vatováním. Pán je superformát, tak nám dal tu nejlepší vatu za cenu tý normální - je z jedný strany tvrdší, aby na baráku nepraskala pak fasáda a z jedný strany měkčí, aby to líp izolovalo. Fakt tuhle firmu doporučuju - dělají zateplování i sádrokartony.

Každopádně nemáme furt vybranou barvu fasády. Musí to být něco jemnýho a nenápadnýho, protože na sytý barvy je ten barák moc velkej. Zavrhli jsme odstíny do oranžova (nesnášim oranžovou), taky do růžova - světlá je jak žužu a na tom obrbaráku, hm...žůžo emoticon a do zelena, protože světlý zelený jsou jak vyblitý.... V podstatě je mezi vítězama jen nějaká světlá béžová...jenže jestli jen jednu, aby to nebylo nějaký nudný..nebo "pruhy".... Uááá, to bude zase rozhodnutí emoticon emoticon
15. čer 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 něco jako bílý kafe ? světlý kapučíno ? emoticon chápu tě plně, já jsem zatím u bílé emoticon
kamarádka teď takdy hledá a dokonce už je tak daleko že objíždí okolní vesnice a fotí si baráky který maj hezký fasády a chodí se ptát, co to je za barvu emoticon
a kupodivu lidi to většinou jí nechtěj ani říct :-O takže vybrat fasádu je asi takovej boj, že už se z něj stává pečlivě hlídaný tajemství emoticon emoticon emoticon
15. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Jo to my taky voyerujeme emoticon a fotíme... ale na barvu se neptáme. Pak to prostě švihneme pánovi a "Takovou ňákou, bysme prosili."
Říkal, že až budeme přibližně vědět, tak nám vzorově udělá pár kapek od různých odstínů a namaluje tím "zkušební zeď" u dřevníku, jestli jako jo a kterou nebo ne nebo co s nama bude emoticon

My máme fakt vysokej barák - je to 13 metrů do štítu a tak trpím představou, že bílá bude vypadat katastroficky studeně a nudně, a jakákoliv sytá barva je zase jak od cirkusu na takovej kolos.

Vyfinišovali jsme to do takových slovních patvarů jako šampaň, ivory (moje zblbnutí barvama šatů emoticon), kapučíno, bílý kafe, srnčí hněď a "novoletakovábéžováneasi". A teď jako nevím.
Jo a mezi zavrhnutýma je i jakejkoliv odstín modrý, neboť by se nehodil k oknům (ořech) a tmavě hnědý střeše...navíc...haha, díky taťko šmoulo, ale nemusíme bejt tak prvoplánově "modrý" emoticon
15. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš