Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, všechny zdravím po týdením "vyhnívacím" pobytu v Itálii 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ooooh...zcela zapírám, jak mi upadla hlava na klávesnici a sama od sebe si zařvala "Já chci takyyyyy!" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie? :-D jj bylo tam báječně, sluníčko, moříčko, siestičky - ale docela to uteklo a cesta zpět byla peklo ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů moooře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, naši jsou už týden v Chorvatsku. Jsou v nějakým penzionu, kde nikdo není a pláž je u vybydlenýho hotelu (zřejmě teda Srbskýho nebo jakýho) a není tam prý ani noha. Takže sami v penzionu, sami na pláži.... Hmm.... Ale co! My máme bazén :-D Dneska ho ráno v šest začal ten pán zapojovat na filtraci a protiproud, takže jen co bude přát počasí - koupeme se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslim ze dneska máte krásný počasí ne?:-) ja bych se čvachtala hned x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, včera jsme tam nalili všechnu tu chemii - za prvý absolutní nechápačka, kolik těch sajrajtů je potřeba :-D - za druhý ta voda okamžitě po přidání chloru zezelenala, tak jsme přemejšleli, jestli je to jako normální :-D Pak jí tam byla jen půlka - asi tak do pasu od soboty, co jsme ten bazén drbali v zimě houbama dočista očista - navíc ledová jak sviňa. Takže když se dneska teprva dopustí zbytek vody, bude to ledárna neskutečná :-D Ale Michal se okoupal už včéra, chlorem smrděl ještě k ránu, ale kůži to nerozleptalo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bacha, ptz nekdo kdo má odbarvovaný vlasy, tak tam tak 2dny nesmí, jinak mu zezelenaj vlasy....:-)))ale vy jste asi v pohodě ne?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, já jsem svoje vlastní přírodní a Michal tež :-D Švagrovka je sice peroxidblond, ale když si něco patlu na palici, tak snad vím, co můžu a nemůžu, ne? :-D Navíc teda dneska už je to druhej den a fatk je to ledárna, takže koupání nehrozí... A o víkendu má bejt hnusně, tak bůůůhví...
Odpovědět
Profilova fotka
no tátovi se bazen ohřívá tak 2měsíce.. kdyz jsou průměrný teploty... jj, trvá to dlouho, ale na červenec, srpen a září je to připravený... ted jak jsem byla vodu okoštovat, tak už byla akorát:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mam takovou radost!! ty moje maliny uz maji zárodky!:-) takže budeme mít maliny! jupíí!:-) ja jsem umělec:-)
Odpovědět
cau cau zdravim z horkeho brna, u ans byy uz jahody z truhliku na balkone :-D maliny opet chciply, ruzim se dari :-) jinak porad prace, zajezdy jsou uz docela vyprodane a prebrane, navic lidi maji totalne mimo pozadavky...zitra jedu na vycvik tak se tesim z ena chvili vypadnu jinak lukas ted zacal dost premyslet ze asi koupime nejaky domek a udelame kompletku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dva měsíce se to ohřívá? Ty vole, tvýmu tátovi patří letní plovárna? :-D Tohle je nějakých 9*3,5metru, hluboký já nevim...stačím, ale topím se :-D... A prej ten předchozí (přibližně stejně velkej, jen jinej tvar) byl za 14 dní normálních teplot v červnu žůžolido. Zase je fakt, že je na úplným jihu zahrady, kde má soused zeď od dílny, tam to pere od devíti ráno do západu slunka, tak jestli to má vliv..... No každopádně jsem včera koumala tu trubku od protiproudu - takový dělo? Ty kokso, to pustím a v tu chvíli jsem rozpláclá o protější stěnu bazénu asi :-D Kde máš ty maliny, na balkoně? My máme maliny podél celýho jednoho plotu...je to takový halabala, loni na to házeli cihly, zachlístaný lepidlem na heluzky to bylo...a plodily jak vzteklý. Letos jsou utěsněný lešením na zateplení a zárodků kopice kopice. Já nevypěstuju nic. Nikdy. Asi na to nemám tu auru nebo co. Kolegyně koupila na Velikonoce petrklíč a nechala mi vzkaz: S láskou se mi o něj starej, dvakrát denně ho roš a obden zalij. Hele, jak řekli, tak udělali, po pěti dnech mé soustavné péče jsem tam měla dva vohnilý lístečky a nějakou plíseň. Přijdu po tejdnu a ta svině zase v plný polní!!! Tak na to peču a ten tejden, co jsem v kanclu ho ignoruju...skoro to chcípne, ale když dovalí Jana, tak je zase asi celej radostnej a drze si i vykvete.....Nechápu, neřeším, z kytek miluju umělý buxusový koule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei co? tak to vám to tam teda pálí jako blázen ne? naši to maj na jihozápad, taky to tam paří pořád, rozměr 6x3,5 ale teda vlizt tam po 14dnech tak asi chcipnu na podchlazení....
Odpovědět
Profilova fotka
No MIchal se koupal včera i dneska to má v plánu a studený to jako je, to ne že ne... Ale dva měsíce to teda se ohřívat nemůže. Už včera večer, když jsem tam strčila ruku, tak mi přišlo, že je to teplejší než v pondělí, co jsem to koštovala poprvý. Možná tomu jen bláhově věřím, ale určitě je do dvou tejdnů v cajku. Každopádně taky důležitá poznámka - napouštíme ho normální vodou z řádu, nikoliv ze studny - ta je totiž ledová absolutně enormně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
naždár stavitelky a koukám že i farmářky ;-) @duckie teda haha protiproud :-D tak dej vědět až to prubneš :-D u nás zatím to vypadá furt nadějně, suska už vydala nový rozhodnutí, překresleno, půjde to v nejbližší době na stavební úřad - furt nějak nedokážu doufat, že to proběhne v cajku ale snááááááááááááád božedej snáááád už se to nepo
Odpovědět
Profilova fotka
duckei, tak v tehle mesicich moooozná i jo, ja pocitam 2 mesice kveten/cerven a to preci jen teploty nejsou takovy, jako vcera ...treba:-) kousinka fakt??? no to je super!!!!! to já zacla prudit naseho uvěráře a zatim nic- jako informace.. pred hodinou a půl mi rekl ze mi zavolá za minutku...takze za 20minut ho prubnu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak ? už je to dvacet minut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To už je dýl než dvacet minut :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To už je dýl než dvacet minut :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jsme jela urgentne ke kadernici:-D takze mi volal az za 4 hodiny:-D:-D:-D a já mu to nevzala, ptz jsme mela zrovna mokrou hlavu:-D:-D ale volal manzovi, a prej ještě pořád nic.... tak to teda nevim co tam páchaj :-S
Odpovědět
cau cau, stryc ma taky protiproud, nezkoumala jsem to ale je to prej dobry :-) my ted mame chvili pauzu dokud nas nevymazou, nechceme na to tlacit a spise cekame na nejakou exekuci domku nebo pozemku :-) jinak me zacina z prace solidne hrabat, uz je mi kazde rano zle od zaludku a vzdy mam prujem... ta buzerace ze musim byt lepsi a lepsi a lepsi je pro me moc...a na slovo prodej to, jsem silne alergicka...jsem si vedoma ze pracuji na 100% i vic a jakmile nekdo zacne tlacit jeste vic, tak proste me to dela zle...stejne mam ale smlouvu do konce zari, ale vidim to tak do srpna, s eskolou to nezvladnu a se statnicema uz vubec ne...tak sme tam koukam po nejakem castecnem uvazku a uvidime no...navic se mozna od listopadu zacneme snazit o nejakou priserku
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v noci chcanec, ráno to vypadalo že jako jo, teď zase, že ne...no tak já nevim :-D @mitote Vítej ve světě byznysu, nebo aspoň něčeho nechutně prohnilýho, co se tak tváří :-D Mám to na talíři 14 hodin denně (naštěstí jen 10 dní za měsíc) - prodej, víc, dělej, děláš málo, to je tvůj problém. I když se to netýká přímo mě (já jsem šedá eminence, co se usmívá a zařizuje nemožný), tak mi z toho občas šibe, že se zavřu v manažersu (kde jsou polstrovaný dveře), tam si zařvu, občas i něco nakopnu a vyjde zase cukrblikysexysecretary :-D Kdy děláš státnice, že plánujete mimino už teoreticky na Ježíška?
Odpovědět
@duckie no vidis to, ja to mam denne na taliri, pondely 8-18h, zbyle dny 9-18h a jendou mesicn vikend...a za to mam 11 tis hrubeho, takze me prijde trochu ulet makat vice nez na plnej za takove penize s tim, ze me denne vyhrozuji vyhazovem pokud nebudu lepsi a lepsi a lepsi...ale to samozrejme delaji uplne vsem... statnice mam a rok, takze kdyz se tka nejak podzim zima zacneme snazit budeme rodit od srpna dal :-D a nepocitam s tim, ze by se zadarilo napoprve
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.. tak u nás nic nového.. o úvěru ani vidu ani slechu...dneska jdu podepsat výhradní smlouvu u remaxu na prodej mýho pozemku.. tamty se nepředřeli, takže si to nezaslouží... doufám, že kdo to dostane na starosti, tak bude nějakej střelec a udá to..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdááár :-) Tak kdyby se nic nedělo, tak si ohlídej, do kdy jí můžeš vypovědět...výhradku. Myslím, že snad už všechny realitky jí prodlužujou automaticky. Kdyby se u nich taky nic nedělo po tu dobu, co to budou výhradně nabízet. Jinak u nás se zatepluje ostošest, bazén se utěšeně zahřívá, od neděle do včerejšího večera se ohřál o 2°C, což je myslím ucházející (pokud samo není výchozí teplota 5°C :-D :-D )..... Jinak začínám intenzivně pátrat po barových židličkách - nejradši bych si je fakt nechala udělat na zakázku, protože všude mají divný aušusy a ty, co by se nám i jakž takž líbily, tak to je made in Italy a cena za jednu pod desítku nejde. A to jako nasrat. @mitote Za 11 hrubýho??? Však to není tak dávno, cos měla děsný divení, že tady v Budějcích je plat kolem 12ti tisíc (čistýho) normální a sama máš desítku měsíčně za poloviční úvazek....proč teda jsi šla někam, kde máš skoro stejně za výrazně víc hodin a větší psycho? :-N @kousinka V neděli jsme jeli kolem Úlisnýho a směrem ne od města prostě a asi tak 200 metrů od cedule obce jsem viděla oplocenej pozemek, tam modrou plechovou chajdu, nějakýho světlýho kombika a docela dost lidí - to kousinkovic family či sousedi??? :-) Jsem chtěla mávat, ale z cesty by to bylo asi passé jako silon :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééé to jste měli @ duckie zaběhnout :-D buřtů bylo dost, ani jsme to nemohli sníst :-D my jsme se totiž rozhodli zajet tam co to bude možný, už jen vyvenčit krakena, kterej se tam samo vylítá víc než za panelákem :-( a vzali jsme babi s dědou a segru sebou :-D akorát pes to nějak nezvlád :-D našel tam nějakej žabinec a těžce se v něm vyválel :-D ani nevim jak to z něj segra dostala ... hele a až budeš mít nějaký krásný na zakázku dělaný barovky, tak dej echo, já totiž jsem na tom asi tak jako ty ... fuj fuj v krámech :-( taky nebudu rozporovat, že tomu mitote nerozumim ale třeba máš nějakej důvod proč tam bejt =-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jop kouknu na to, kazdopadne po me zase chteji vsechny podklady, jasne jsem jim rekla ze mam jen LV a víc ani tuk, a oni po me chteji umistení sítí, vyjadrovacky z úřadu a spol... já teda nevim, ale sakra jsem si myslela, ze kdyz si tam daj provizi ve výši několika desítek procent že je jejich práce si tohle oběhat... každopádně já to nemam, takže tam dnes jdu opět s LV.... kurňa, ten bazén Vám závidim... zrovna ted tu sedim, sama, chci se jít koupat, ale sama fakt ne... koho znám je v práci.. kdo neni v práci mi to odmítl... tak asi dneska budu drepet doma:-/:-/ mít bazén, tak tohle "skym""kde" už vůbec neřešim... sere me to:-D:-D:-D včera jsme jeli s manžou na pískárny, a sám řekl, že už se těší za bazén, že tohle dojíždění a nesoukromí je pěkně na hovno:-D:-D:-D no, tak aspon neco..
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Tam kus dál je takový jako pískový něco...snad těžba nebo co a Michal tam se mnou jel, že se zajezdim s tím peklem, co teď máme za auto, ale je tam závora, tak jsme měli po hehe. Tak určitě je tam mitote z nějakýho důvodu...třeba kvůli levným letenkám :-D, nebo aspoň to, že je u zdroje. Přitom barovka je prostě sedátko jako každý jiný na lešenářský trubce obalený chromem.... a ne že ne...
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka - no u nás to s tím soukromím v případě lešení na věži obsazeným dělníkama teď taky neni zrovna žhavý :-D Michal říkal, že soused kvůli tomu, aby na mě mohl čumět, když se opaluju nahoře bez (fóbie z pruhů), začal kouřit, aby na tom balkonku nestál jen tak zbůhdarma :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?