Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
@duckie tak to na tom budeme stejne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se chtela vyádřit k práci a ono uz je rozhodnuto:-):-) a správne rozhodnuto:-) kdepak máme kousinku?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ženy.... Samozřejmě, že se projevil jako kurva největší. Ještě nikdy v životě jsem neměla takovou chuť dát někomu facku. Měl pro nás Dohodu a když se zeptal, jak to vidíme a my řekly, že tak, jak praví zákon, tak okamžitě nás převeluje do Brna. Sice je pravda, že máme ve smlouvě místem výkonu práce "celá Česká republika", ale on jako s.r.o. tam pobočku nemá. Za chvilku vyrážíme na Inspektorát práce se všema těma papírama - našima smlouvama, co nám navrhnul atd. Hlavně my jsme s kolegyněma celou dobu kalkulovaly s tím, že když bankrot, tak bankrot. A ne, že si pojede dál. Po tomhle je mi jasný, že kdyžbysme tu dohodu podepsaly, žádná práce pro bigboose by v pondělí nebyla, chtěli nás je hodně zvostra přechcat. Je mi na blití. Na tom inspektorátu zjistíme všechno, co je třeba, jestli se s tím fakt nedá nic dělat a jestli jo, asi fakt skončíme u soudu. On nám řekl, že na to prostě nemá, že nám nabídnu řešení (30 tisíc a dohodu, přitom 20 tisíc nám dluží na výplatách a proplacená dovolená ze zákona je ještě víc, takže by nám dal jen to, co jsme si odmakaly a ani korunu navíc) a že teda myslel, že se rozejdem v dobrým a my tu na něj teď vytahujeme nějaký zákony. Zmrdi. Oba dva... byli na nás domluvený. Jenom kecy, jakej von je chudáček, musel zastavit svůj rodnej dům, aby mu dali půjčku. Já mu na to seru! Nás nechal bez peněz a ve štychu a ptal se někdo mě, co můžu zastavit??? Protože problém je v tom, že když půjdeme do toho Brna a budeme doufat, že to pro něj je finančně neudržitelný (platit prachy, cesťáky, diety, ubytování), tak kdyby ho dotoval bigboss, tak to dopadne tak, že kdybysme si našly práci, tak on nás ihned nepustí, že jo - bude svině a bude trvat na dvouměsíční výpovědní lhůtě atd. No chtěly jsme se včera s kolegyní vožrat, ale ani to nešlo....furt střízlivý a nasraný... tak dneska dojedem na ten inspektorát a budeme moudřejí. Sráčovi jsme řekly, že to dořešíme v pondělí. Hmmmm..... to jsou věci.... Na ja, kousinka...jestli pak tu není slečna krakenová už? :-)
Odpovědět
@duckie uf mazec no...ale jestli te to uklidni, tohle je zcela normalni...ma mama thle resi jako advokat prakticky porad, ze vzdy sef udela bankrot a pak se snazit s lidmi co nejlepe vyjebat a okrast je. Nicmene je docela chyba, ze mate ve smlouve celou Ceskou Republiku. Proc jsi nerekla, ze tam chces jen CB?
Odpovědět
Profilova fotka
duckei už?:-) jinak k práci -mááázec!!! tak presne takhle se kome choval ex zamestnanec, 2 mesice mi rikal ze skoncime at si neco najdu... nic jem bohuzel nenasla, napsal mi vypoved, a myslel si ze je jako vyresino a ze druhej den se tam neukázu, ale blbecek si neuvedomil, ze to je vypoved z duvodu zkrachování a mam jeste dalsi dva mesice vypovedni lhuty, nárok na odstupny platy atd... no taky to na me zkousel, ze jsme prece kamaradi, ze se chtel domluvit po dobrym, ze tohle a tamhleto, ze je chudák a proste nemá penize...atd, pak se chtel ukazat jako haur, ze teda kdyz nemam kam dál jít tak mi dá NOVOU smlouvu, samozdrejme o dohodě... no....desný:-/ soud...sem nastesti vyhrála, ale fakt pakárna:-/ holky dneska teprve jdu na tu smlouvu s realitkou a vůbec se mi to nelíbí, na to že já jim tam něco dávám do kšeftu si pripadám jako nekdo strasne spatnej, kterej bude cálovat za jakýkoli uprdnutí, bude pokutovanej snad za vsechno, no proste totálne proti me... o kupujicích je tam snad jediná veta...takze tam dneska pujdu asi zbytecne, kazdopadne silne zvazuju ze jim to nedám.. treba nechápu ze ve smlouve je to, ze kdyzjim to dám do placu, tak si na to muze dát zástavu hypoteční banka - =-) =-) =-) asi to bude ostrá diskuze
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No, já byla jediná, kdo se ozval, proč je tam ČR a bylo mi řečeno, že to je proto, aby nás mohli vyslat na služební cestu, kdyby náááhodou někde byla třeba salmoneloza a my tam teda zaskakovaly za sekretářky. Že je to takhle, s tím jsme nepočítaly...bohužel. No poučení pro příště. Na inspektoráru nám poradili, ale spíš jsou to jen teorie, on na to nepřistoupí a nebo to je pro nás strašně riskantní.... Potom jsme jely ještě do kanclu si udělat kopie všech dokladů a dokumentů, pozavíraly jsme notebooky do skříní atd. Jeden nikdy neví, kdy on to tam přes víkend vybílí a pak na nás hodí, že jsme to tam rozkradly, nebo mu zmizely prachy z kasy. Tak jsme pokladní knihy daly pod heslo, udělaly si screeny všeho atd. No doufám, že v tomhle ohledu jsme nic nezanedbaly, když víme, jaká je to kurva.
Odpovědět
@alkapinka posli me tu smlouvu do mejlu, poslu ji mame at k ni napise pripominky ;-) dela to normalne pro me zname, je na relitky a zamestnavatele dost alergicka :-D
Odpovědět
@duckie to je blbost vymluva...to nema se sluzebni cestou absolutne nic spolecneho.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote tak mi posli do ip prosim email:-) poslu, jinak jsem dopadla celkem dobre:) rekla jsem jim pripominky ke smlouve, coz samy uznali ze mi poslali nejakou out smlouvu, ze to tam popletly, a ze se ta smlouva sestavý na míru:-) takze sem uklidnená, dnesní jednání bylo naprosto profi, taky tam na me naběhl nejakej turbo realiták.. doufám ze ten to udá, vypadal jako masér:-) to je dobre:-) duckei no ty kráso..to je teda mazec, ted aby si se bála ze te obviní ze si tam neco nekde...radsi jeste vyfotit jste si to meli:-) ale ste sikovný ze takhle postupujete...stejne to je uplně šílená situace, takhle se chovat v zamestnání :-S
Odpovědět
@alkapinka posilam :-) na realitaky bacha, mrkni tady do diskuse o realitkach, obcas to stoji za to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no me je to prave jasny... taky nejsem zrovna 100% spokojená s realitkama- proto jsem sla rovnou za tou nejslavnejsi a nejvetsi:-)
Odpovědět
@alkapinka a kdo to je?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mitote Děkuju moc. Akorát to nemám v elektronický podobě - myslíš, že bych to mohla normálně vyfotit a poslat jako "fotku"?
Odpovědět
@duckie jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ok, posílám. Je to ve dvou mailech, nějak mi to nelezlo najednou. Každopádně jsem poslala všecko - pracovní smlouvy, i ty dodatky k ní a ty jeho dva návrhy, co nám předložil (Dohodu a Pokyny o přeložení do Brna). Jo a jak říkala Alkapinka, tak kancelář jsem si vyfotila, že je jako kompletní....jen nevím, jestli by to jako k něčemu bylo, když by došlo na lámání chleba. Že si vyfotím kancl v pátek ještě neznamená, že no nedojedu v sobotu vyklidit (klíče máme). Každopádně naproti je hasičárna s průmyslovou kamerou, na který je vidět sice hovno, ale to, že jsem si v kabelce neodtáhla multifunkční tiskárnu, by tam snad vidět bylo :-D
Odpovědět
takze vzkaz: nemas nic podepisovat a mas si od nej nechat dat vypoved...ta je nejak 2 nebo 3 mesice, i kdyz je firma v bankrotu - pobocka, pak Te mama nebo Ty se sama prihlasis na urad prace, oni Ti to odstupne a prachy zaplati a sami si to na nem budou vymahat...to je jen tak ve zkratce :-D
Odpovědět
jo a jak jsem rikala s tema sluzebnima cestama tak je to hovadina, problem je, ze tam mas Ceska Republika, to Te opravdu muze nutit jit do Brna...ale Ty tam jitnemusis a n azaklade toho Ti zase musi dat vypoved 8-) @duckie
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže on nás přece může přeřadit do Brna, když máme ve smlouvě místem práce celá ČR, ne? Jakpakto, že bych tam "nemusela"? Právě na tom jsme stavěly, že pobočka jde do bankrotu, ale on tvrdí, že nejde, jenom nás z organizačních důvodů přesouvá do Líšně (mohla bych ti asi mávat :-D )
Odpovědět
takze ten pokyn je pruser... takze vzhledem k tomu, ze nemas 2 platy uz, muzes dat okamzite zruseni pracovniho vykonu z duvody nevyplaceni mzdy, v tomhle pripade on je povinen ti doplatit mzdu a odstupne...jina sance pry neni, pry to hajzl udelal moc dobre
Odpovědět
@duckie a az to pry udelas tak mas zavolat me matce a poradi ti co dal :-D
Odpovědět
@mitote mrkni do emailu, mas tam presne zneni od mamy zruseni pracovniho pomeru z duvodu nevyplaceni mzdy...nadiktovala me to po telefonu a pry takhel se ze vseho dostanes, jinak te bude nutit do Brna a nebudes mit narok na odstupne.
Odpovědět
@duckie
Odpovědět
Profilova fotka
mitote máš to tam, to červeně je to co se mi nezdá.. no a celkove mi prijde ze to je proti mě:-) tak at na to koukne:-)
Odpovědět
@alkapinka oukej...jeste se ujistim, to je ten pozemek co prodavas, ju?
Odpovědět
@alkapinka Marti, to je vyhradni smlouva?
Odpovědět
@alkapinka vazne to chces na 6 mesicu jim dat jo?
Odpovědět
@alkapinka hele uzivatelka repos tady na strese prodavala s Remax na vyhradni smlouvu, tak se ji prvne poptej jak vse bylo a jestli to bylo ok ;-) jo a bacha, oni maji si napsano ve smlouvu provize 60 000Kc, ale je to plus 20% DPH!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
naždár stavitelky =-) teda vás tu opravdu člověk nesmí nechat ani vteřinu samotný =-) to jsou věci tady, jsem to četla jedním dechem :-( ne nerodim, jen tyhle dny byly trochu hektický, jsem lítala z místa na místo... tak jsem se k počítači ani nedostala... bohužel vám ani v jednom moc neporadim, na tyhle věci já jsem totál blbá :-D ale zase pokud potřebuju, tak první co hledám je kde se zeptat :-D :-D ale vy už jste tu stejně koukám to vyřešily u nás zatím mírně optimistický - tak nějak by mělo prý být do listopadu opravdu zkolaudováno, ale jásat budu až to opravdu bude černý na bílym ... jo a teď tu zase pár dní nebudu, jedem do práglu, na slony a do ikey :-D :-D tak ne že tu ještě něco vymyslíte :-D
Odpovědět
@kousinka jj castecne mame vyreseno, i nejake alternativk kdyz se bude hajzlik cukat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem zpet:-) mitote jop je to výhradní smlouva na prodej parcely co už mám a chci se jí zbavit. Na 6 měsíců mě to netrápí, stejně nemám nikoho jinýho, nebo jinou realitku, která by se o prodej starala, takže proč ne... akorat mě eda zaskocilo tech 60tis -jasně že ta provize ne, ale to dph:-/ ..tady je to zcela normalni, dokonce kdyz jsem si ji kupovala, mam takovej pocit ze jsem platila provizi 80tis, jedna realitka po me chtela 100, jiná zase 50...takze mi to prijde "normalni" ... ale to dph se mi teda vazne nelibi ]-( no stejne to jeste upravíme... kousinka zrovna dneska jsem se vracela z prahy a v usilnim byla nejaka oskliva bouracka...zkolaudováno jako sítě? tak to je super!:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?