Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
duckei fakt??? já mam taky panickou hrůůzu z pruhů! :-):-):-) takže i když na to nemam postavu tak se celkem odhaluju:-):-) joo, az bude (jestli bude) barák, tak jdu taky na odhalení... běda jak tam bude nějakej patrovej barák:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako mít třeba jenom bílý prsa a prdel, to ještě snesu. Ale mít opálený ramínka za krk a vzít si normální tílko, tak se ze sebe asi pobliju. Navíc se opaluju docela snadno a černě, takže ty přechody jsou poměrně brutální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a clovek uz to nikdy nedoopálí...:-)) max pristí sezonu:-) jj to samý:-) chjo, nesnáším čekání..co jim tak dlouho muze trvat.. proste bud to schválim a nebo to neschválim:-/
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no to je stráááášný :-D tak ty vlastně kazíš sousedovi zdraví - cigára, infarkt, překrvení "mozku" :-D :-D já jsem teda srab a hambatá bejvám snad jen v extrémních liduprázdnejch podmínkách :-( nějak mám zase fobii z děšení lidí :-D :-D :-D ale já jsem stejně furt bílá, tak u mě pruhy nehrozí :-D já už vidim jak barovky vyrábíme s manžou na koleně :-) jako spoustu jinejch věcí :-( včera jsem zvažovala koupit malej aspoň nějakou tapetku za tu její postýlku ale nakonec jsem to vzdala :-( nejsem ve stavu "ladivém" - prostě už je tam moc věcí v ložnici, malýho postel, naše postel, každej pes jiná ves :-( bože jak já bych pro prďolky chtěla svůj pokoj :-( jak jsme tam byli na parcele, tak dorazili omylem ještě sousedi ob parcelu, ty maj chuděry regulérně zaseto :-( tak řešili jestli oplotit, protože pak by si to museli posekat sami, nebo teda ještě vydržet a nechat to sklidit družstvo :-( maj tři děti, čtyři, dva roky a mimi... taky už jsou zoufalý :-( původně nechvátali až tolik ...teď už by taky stavěli jak o závod :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka taky jsem to nikdy nepochopila, co je v těch věcech za problém - kurnik tak buď pracuju a výsledky jsou hned, nebo na to seru a tím pádem se to seká :-( ale já jsem asi prostě moc idealista :-D podle hesla "nikdy neříkej že to nejde, nebo přijde nějakej blbec a dokáže že to jde" .... já jsem dycky ten blbec :-( a ty co se flákali nad prací tři dny mě pak nenáviděli :-( když já neumim pracovat pomalu :-( buď ležim, nebo běžim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já vzdycky bezim..ale fakt nechápu co je tam k posuzování, dokonce tam maj i ty výpisy, ocenění atd, takze nemaj na co čekat...ááá, snad zavolám zase uveráři, at se pozeptá.. co se tam zas děje....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se zasejc neproducíruju - lehnu, vršek odložím, spodek sroluju na minimum, při cestě k vodě je pak proces opačnej - rozroluju, nasadim a táhnu. Maximálně na tý pískovně u Halamek jdu i bez vršku do vody, ale to jen v případku, že nikde ani noha - což bohužel bejvávalo, teď už je to tam, mám ten pocit, skoro jako na plovárně. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se zasejc neproducíruju - lehnu, vršek odložím, spodek sroluju na minimum, při cestě k vodě je pak proces opačnej - rozroluju, nasadim a táhnu. Maximálně na tý pískovně u Halamek jdu i bez vršku do vody, ale to jen v případku, že nikde ani noha - což bohužel bejvávalo, teď už je to tam, mám ten pocit, skoro jako na plovárně. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jj na to ze vcera bylo pondělí, a že jsme tam byli od dopoledne, tak tam bylo vcelku dost lidí... tak děvčata, teď si sedněte! :-) dovolala jsem se... takže to tam neni 2týdny a půl...ale pouze týden, to znamená, že se to u něj na stole válelo týden a půl (jasně, my přece máme času až do prdele...) .. no, jinak zatim to PREJ vypadá nadějně, že se tam tomu posuzovateli nelíbí zástava pozemku od prodávajícího(což je ve smlouvě, že se vymaže a může si tam dát zástavu liška), smlouvu už má prej schroustanou... no tak snad ježiškute... :-N uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka juchuuuu ale holt tě připravuju na to že prostě musíš furt kontrolovat a volat :-( asi to bude nějakej takovej podobnej talent jako ten náš :-( bože to ty lidi fakt maj tolik práce ? nebo tak moc peněz že už makat nemusí ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka no zatim juchů v žádným případě... :-| pán posuzovatel je nějakej štoura, asi...takže se bojim, že až dojde k záznamu, že bude po hehe :-( .. no jinak to nechápu.. řešíme to od ledna, ví že všechno honem honem, já smlouvy podepisuju v práci na koleni aby to bylo honem honem a najednou je času dost?.. kuááá y lidi si ty prachy vubec nezaslouzi:-/
Odpovědět
@duckie protoze nam plat rekli puvodne uplne jiny pri pohovoru i v nbidce prace, pak nam dali docela blbe smlouvy a pak se vyklubal tento plat...puvodne nam rikali 17 cisteho...takze asi tak...a toho ze jsem odesla z predchozi nelituji...tady jsem porad pri rozhodovani protoze me uz dva dny vedeni premlouva, ale rikam si, ze ty nervy me za to nestoji....navic jsem uz domluvena s mamou ze od pulky srpna pujdu k ni delat asistentku n apolovicni
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mitote To máš super. Já jsem například teď bez práce :-D Teda, ještě jí mám, oficiálně...ale včera mi pan šéf oznámil, že jsme zkrachovali a adieu. Tak jdu za chvíli s kolegyní na bojovou poradu, protože podle všeho máme nárok na odstupný a proplacení dovolený... Navíc jsme tam byly jaksi dva měsíce zadarmo, protože nám neposlal prachy. Obávám se, že to bude lítej boj, ale nejsem žádná blbá slepice, jako před lety, kdy na mě stačilo zadupat, podepsala jsem dohodu, sklapla krovky a čambáre. Takže jdu hledat práci. No a když nic, tak doufám, že z něj vydobijeme ty prachy a než najdu, tak mám prostě prázdniny. Zrovna koukám, že tisíce Čechů mají problém splácet hypotéku...tyfoe, ještě, že jí nemáme a můžu si teda klíďo válet nožky na trnoži... Ale ne že by ne, ty barovky a sedačku a auto (a ženicha a peníze a hodně mooooc! :-D ) chci taky... :-D Kujva to je situace, což? ]-(
Odpovědět
@duckie no ja od patku taky...jako pondeli me premlouvali s tim ze me daji mene prace nebo lepsi objednavky, v utery rikali at si reknu co chci, dnes me nabizeli jinou pozici a pak kamos co tam dela volal manzelovi a ukecaval ho, at me ukeca at zustanu...no nepodarilo se :-) jdeme poradne rozjet eshop, budu delat z domu na zivnostnak copywritera a miniweby... jinak na odstupne mate narokk, tsuim 3 mesice..?
Odpovědět
Profilova fotka
cao holky!:_) tyjo duckei tak to je hodne nemilá situace:-( tak to tfuj tfuj at neco najdes.. a nejsem si jistá, na odstupný sice máte nárok, ale ne kdyz zkrachujete- teda né jako né..ale bude to opravdu litej boj... :-| - no, ten clánek jsem ráno cetla taky, a byla jsem z toho celkem celý dopoledne špatná...:-/ nejak začínám zvažovat co udělat, aby nám se to nestalo:-( mitote, takze si skoncila? nevim jestli negratulovat:-) ale holky!:-) me se dneska zase povedl kauf:-)!! jeste ze v tý práci dělám:-D miluju svojí práci!:-) tak si predstavte ze jsem si dnes koupila dřez :-D :-D už jen ten barák:-D
Odpovědět
alka: jo asi muzes gratulovat :-D ja clanek necetla, hodte mi ho :-)
Odpovědět
tak uz mam ten clanke...no...uz jen to, ze ho pisou novinky.cz mluvi samo o sobe :-D vzhledem k tomu, ze nemaji idealni ctenost, tak hodne radi nafukuji bubliny a delaji poutave clanky, ktere se casto zakladaji na minimalni pravde a nebo jsou hodne nafoukle :-D nicmene se zde o pet pise o lidech typu: musela jsem si vzit hypoteku, protoze pritel dluzil na socialni a zdravotnim... to ale clovek neni normalni kdyz uz nekde jako par dluzi a berou si dalsi...to si proste sami o to rekli. Stejne ted ma znama, postavili si barak, ne bara, kravu velkou 7+1, nejmensi pokoj 16m, puda, jen obytna plocha je 200m plus dvougaraz, plus 2 velke terasy a balkon...no hypoteka 40 tisic mesicne, 3 deti, ona na materske...aby dojeli do Prahy, koupili druhe auto, projeli mesicne 10 tisic obemi auty, 7500Kc meli na jidlo a drogerii...k lednu dal manzel vypoved v CNB ze bude podnikat, od te doby jsou oba na uradu prace, ziji z kreditek a? dum prodavaji, protoze prachy z podnikani nikde...no uznejte, je tohle normalni?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no, tak to je hodne hadrcore:_D
Odpovědět
@alkapinka a kam lidi ctou clanky jak jsou jini v haji..problem je v tom, ze lidi neodhadnou sve moznosti, netvori financni rezervy, nepocitaji s nejakyma castkama v rezerve co mohu byt potreba, nepocitaji se ztratou zamestnani. Nebo casti si pujcuji i kdyz dluzi uz vsude mozne. A pak se divi.
Odpovědět
Profilova fotka
no je to hrozný trauma... :-S
Odpovědět
@alkapinka co tim myslis?
Odpovědět
Profilova fotka
no tyhle situace :-S je mi z toho smutno
Odpovědět
@alkapinka kdyz to je tezky, nektery lidi jsou fakt blby, ja obcas cumim co je za tupce co me volaji-volali do prace
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak po vyjizjišťování všude možně máme nárok na tři odstupný platy a samozřejmě proplacení dovolený. Když vyhlásí bankrot, tak jediný na co nám zaniká nárok, tak je na výpovědní dobu (u nás podle smlouvy dva měsíce). Kdyby to s.r.o. jenom zrušil, tak by nám musel dát dva měsíce placenýho volna, ale u bankrotu toto padá. Ještě včera se s náma sešel nejvrchnější šéf všech s.r.o., co po republice jsou a nabídl nám, že buď naší kancelář převezme novej asistent a my pojedem dál, jen s novou smlouvou a nebo z nás udělá konzultantky v nový divizi. Což by mě jako hodně lákalo....ale jedna tam je, moc to nefunguje, on řekl, že je to její vina a tak jí vyhodí. Takže jsme o tom s kolegyní dumaly...a ona už je pevně rozhodnutá, že do toho nepůjde, protože si to bigboss podmiňuje podpisem "dohody" dneska večer s naším managerem a my novou smlouvu dostaneme až v pátek nebo pondělí, co a jak se oni domluví na firemním setkání. Navíc po tý mediální aférce teďka....půjde to do hajzlu a ne že ne. Máme jakoby jenom jeho slovo, dneska to podepíšem dohodou a v pondělí nám řeknou Tak čau krávy... a jsme v hajzlu, že jo. Tři odstupný platy jsme prostě hodily oknem. Tak nevím, co mám dělat.....asi je spíš na čase zvednout kotvy a jít hledat jinde, tady to začíná být vážně o hubu. |-|
Odpovědět
@duckie asi bez hledat dal, je to docela risk
Odpovědět
jinak hlasim ze jsem uzdeset minut bez prace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tak mě to čeká asi tak za 8 hodin :-D Ale už jsme řekly definitivní ne a hledáme dál. Večer teda přijde vyjednávání o prachách a tuším, že to fakt bude boj. Máme to zjišťovaný jak z Úřadu práce, tak z Inspektorátu práce, právníka i účetní :-) Zrovna jsme říkaly, že jsme s holkama dokonalej tým a měly bysme rozjet něco svýho :-D Přeju, aby se ti dařilo - jestli doma na sebe nebo někde jinde. Práci zdar a pracovněprávním kurvám nazdar! :-D
Odpovědět
@duckie to urco mate, kdybys potrebovala rekni, mama je advokatka ;-) no tak zatim budu doma rozjizdet nas eshop a od srpna/zari budu delat mamce asistentku na par hodin denne... co vubec dels za obor?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote myslím, že sekertářka není žádnej konkrétní obor :-D a nebo všechny najednou :-D
Odpovědět
@duckie tak to na tom budeme stejne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?