Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1975 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 tak to já vzdycky bezim..ale fakt nechápu co je tam k posuzování, dokonce tam maj i ty výpisy, ocenění atd, takze nemaj na co čekat...ááá, snad zavolám zase uveráři, at se pozeptá.. co se tam zas děje....
28. čer 2011 v 09:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Tak já se zasejc neproducíruju - lehnu, vršek odložím, spodek sroluju na minimum, při cestě k vodě je pak proces opačnej - rozroluju, nasadim a táhnu. Maximálně na tý pískovně u Halamek jdu i bez vršku do vody, ale to jen v případku, že nikde ani noha - což bohužel bejvávalo, teď už je to tam, mám ten pocit, skoro jako na plovárně. emoticon
28. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Tak já se zasejc neproducíruju - lehnu, vršek odložím, spodek sroluju na minimum, při cestě k vodě je pak proces opačnej - rozroluju, nasadim a táhnu. Maximálně na tý pískovně u Halamek jdu i bez vršku do vody, ale to jen v případku, že nikde ani noha - což bohužel bejvávalo, teď už je to tam, mám ten pocit, skoro jako na plovárně. emoticon
28. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1975 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 duckei jj na to ze vcera bylo pondělí, a že jsme tam byli od dopoledne, tak tam bylo vcelku dost lidí...

tak děvčata, teď si sedněte! emoticon dovolala jsem se... takže to tam neni 2týdny a půl...ale pouze týden, to znamená, že se to u něj na stole válelo týden a půl (jasně, my přece máme času až do prdele...) .. no, jinak zatim to PREJ vypadá nadějně, že se tam tomu posuzovateli nelíbí zástava pozemku od prodávajícího(což je ve smlouvě, že se vymaže a může si tam dát zástavu liška), smlouvu už má prej schroustanou... no tak snad ježiškute... emoticon uvidíme
28. čer 2011 v 09:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 @alkapinka juchuuuu
ale holt tě připravuju na to že prostě musíš furt kontrolovat a volat emoticon asi to bude nějakej takovej podobnej talent jako ten náš emoticon bože to ty lidi fakt maj tolik práce ? nebo tak moc peněz že už makat nemusí ? emoticon
28. čer 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 kousinka no zatim juchů v žádným případě... emoticon pán posuzovatel je nějakej štoura, asi...takže se bojim, že až dojde k záznamu, že bude po hehe emoticon .. no jinak to nechápu.. řešíme to od ledna, ví že všechno honem honem, já smlouvy podepisuju v práci na koleni aby to bylo honem honem a najednou je času dost?.. kuááá y lidi si ty prachy vubec nezaslouzi:-/
28. čer 2011 v 09:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3004 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3002 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @duckie protoze nam plat rekli puvodne uplne jiny pri pohovoru i v nbidce prace, pak nam dali docela blbe smlouvy a pak se vyklubal tento plat...puvodne nam rikali 17 cisteho...takze asi tak...a toho ze jsem odesla z predchozi nelituji...tady jsem porad pri rozhodovani protoze me uz dva dny vedeni premlouva, ale rikam si, ze ty nervy me za to nestoji....navic jsem uz domluvena s mamou ze od pulky srpna pujdu k ni delat asistentku n apolovicni
28. čer 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote To máš super. Já jsem například teď bez práce emoticon Teda, ještě jí mám, oficiálně...ale včera mi pan šéf oznámil, že jsme zkrachovali a adieu. Tak jdu za chvíli s kolegyní na bojovou poradu, protože podle všeho máme nárok na odstupný a proplacení dovolený... Navíc jsme tam byly jaksi dva měsíce zadarmo, protože nám neposlal prachy. Obávám se, že to bude lítej boj, ale nejsem žádná blbá slepice, jako před lety, kdy na mě stačilo zadupat, podepsala jsem dohodu, sklapla krovky a čambáre. Takže jdu hledat práci. No a když nic, tak doufám, že z něj vydobijeme ty prachy a než najdu, tak mám prostě prázdniny.
Zrovna koukám, že tisíce Čechů mají problém splácet hypotéku...tyfoe, ještě, že jí nemáme a můžu si teda klíďo válet nožky na trnoži... Ale ne že by ne, ty barovky a sedačku a auto (a ženicha a peníze a hodně mooooc! emoticon ) chci taky... emoticon Kujva to je situace, což? emoticon
29. čer 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3004 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3002 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @duckie no ja od patku taky...jako pondeli me premlouvali s tim ze me daji mene prace nebo lepsi objednavky, v utery rikali at si reknu co chci, dnes me nabizeli jinou pozici a pak kamos co tam dela volal manzelovi a ukecaval ho, at me ukeca at zustanu...no nepodarilo se emoticon
jdeme poradne rozjet eshop, budu delat z domu na zivnostnak copywritera a miniweby...
jinak na odstupne mate narokk, tsuim 3 mesice..?
29. čer 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 cao holky!:_)
tyjo duckei tak to je hodne nemilá situaceemoticon tak to tfuj tfuj at neco najdes.. a nejsem si jistá, na odstupný sice máte nárok, ale ne kdyz zkrachujete- teda né jako né..ale bude to opravdu litej boj... emoticon
- no, ten clánek jsem ráno cetla taky, a byla jsem z toho celkem celý dopoledne špatná...:-/ nejak začínám zvažovat co udělat, aby nám se to nestaloemoticon

mitote, takze si skoncila? nevim jestli negratulovatemoticon

ale holky!emoticon me se dneska zase povedl kaufemoticon!! jeste ze v tý práci dělámemoticon miluju svojí práci!emoticon tak si predstavte ze jsem si dnes koupila dřez emoticon emoticon
už jen ten barákemoticon
29. čer 2011 ve 20:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 alka: jo asi muzes gratulovat emoticon

ja clanek necetla, hodte mi ho emoticon
29. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 tak uz mam ten clanke...no...uz jen to, ze ho pisou novinky.cz mluvi samo o sobe emoticon vzhledem k tomu, ze nemaji idealni ctenost, tak hodne radi nafukuji bubliny a delaji poutave clanky, ktere se casto zakladaji na minimalni pravde a nebo jsou hodne nafoukle emoticon nicmene se zde o pet pise o lidech typu: musela jsem si vzit hypoteku, protoze pritel dluzil na socialni a zdravotnim... to ale clovek neni normalni kdyz uz nekde jako par dluzi a berou si dalsi...to si proste sami o to rekli.
Stejne ted ma znama, postavili si barak, ne bara, kravu velkou 7+1, nejmensi pokoj 16m, puda, jen obytna plocha je 200m plus dvougaraz, plus 2 velke terasy a balkon...no hypoteka 40 tisic mesicne, 3 deti, ona na materske...aby dojeli do Prahy, koupili druhe auto, projeli mesicne 10 tisic obemi auty, 7500Kc meli na jidlo a drogerii...k lednu dal manzel vypoved v CNB ze bude podnikat, od te doby jsou oba na uradu prace, ziji z kreditek a? dum prodavaji, protoze prachy z podnikani nikde...no uznejte, je tohle normalni?
29. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 mitote no, tak to je hodne hadrcore:_D
29. čer 2011 ve 21:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @alkapinka a kam lidi ctou clanky jak jsou jini v haji..problem je v tom, ze lidi neodhadnou sve moznosti, netvori financni rezervy, nepocitaji s nejakyma castkama v rezerve co mohu byt potreba, nepocitaji se ztratou zamestnani. Nebo casti si pujcuji i kdyz dluzi uz vsude mozne. A pak se divi.
29. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 no je to hrozný trauma... emoticon
29. čer 2011 ve 21:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @alkapinka co tim myslis?
29. čer 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 no tyhle situace emoticon je mi z toho smutno
29. čer 2011 ve 22:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @alkapinka kdyz to je tezky, nektery lidi jsou fakt blby, ja obcas cumim co je za tupce co me volaji-volali do prace
29. čer 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Ahoj, tak po vyjizjišťování všude možně máme nárok na tři odstupný platy a samozřejmě proplacení dovolený. Když vyhlásí bankrot, tak jediný na co nám zaniká nárok, tak je na výpovědní dobu (u nás podle smlouvy dva měsíce). Kdyby to s.r.o. jenom zrušil, tak by nám musel dát dva měsíce placenýho volna, ale u bankrotu toto padá.

Ještě včera se s náma sešel nejvrchnější šéf všech s.r.o., co po republice jsou a nabídl nám, že buď naší kancelář převezme novej asistent a my pojedem dál, jen s novou smlouvou a nebo z nás udělá konzultantky v nový divizi. Což by mě jako hodně lákalo....ale jedna tam je, moc to nefunguje, on řekl, že je to její vina a tak jí vyhodí.

Takže jsme o tom s kolegyní dumaly...a ona už je pevně rozhodnutá, že do toho nepůjde, protože si to bigboss podmiňuje podpisem "dohody" dneska večer s naším managerem a my novou smlouvu dostaneme až v pátek nebo pondělí, co a jak se oni domluví na firemním setkání. Navíc po tý mediální aférce teďka....půjde to do hajzlu a ne že ne. Máme jakoby jenom jeho slovo, dneska to podepíšem dohodou a v pondělí nám řeknou Tak čau krávy... a jsme v hajzlu, že jo. Tři odstupný platy jsme prostě hodily oknem.

Tak nevím, co mám dělat.....asi je spíš na čase zvednout kotvy a jít hledat jinde, tady to začíná být vážně o hubu. emoticon
30. čer 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @duckie asi bez hledat dal, je to docela risk
30. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 jinak hlasim ze jsem uzdeset minut bez prace emoticon
30. čer 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Tak mě to čeká asi tak za 8 hodin emoticon Ale už jsme řekly definitivní ne a hledáme dál. Večer teda přijde vyjednávání o prachách a tuším, že to fakt bude boj. Máme to zjišťovaný jak z Úřadu práce, tak z Inspektorátu práce, právníka i účetní emoticon Zrovna jsme říkaly, že jsme s holkama dokonalej tým a měly bysme rozjet něco svýho emoticon

Přeju, aby se ti dařilo - jestli doma na sebe nebo někde jinde. Práci zdar a pracovněprávním kurvám nazdar! emoticon
30. čer 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @duckie to urco mate, kdybys potrebovala rekni, mama je advokatka emoticon

no tak zatim budu doma rozjizdet nas eshop a od srpna/zari budu delat mamce asistentku na par hodin denne...

co vubec dels za obor?
30. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote myslím, že sekertářka není žádnej konkrétní obor emoticon a nebo všechny najednou emoticon
30. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @duckie tak to na tom budeme stejne emoticon
30. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @duckie tak to na tom budeme stejne emoticon
30. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 tak já se chtela vyádřit k práci a ono uz je rozhodnutoemoticonemoticon a správne rozhodnutoemoticon
kdepak máme kousinku?emoticon
30. čer 2011 ve 20:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Tak ženy.... Samozřejmě, že se projevil jako kurva největší. Ještě nikdy v životě jsem neměla takovou chuť dát někomu facku.
Měl pro nás Dohodu a když se zeptal, jak to vidíme a my řekly, že tak, jak praví zákon, tak okamžitě nás převeluje do Brna. Sice je pravda, že máme ve smlouvě místem výkonu práce "celá Česká republika", ale on jako s.r.o. tam pobočku nemá. Za chvilku vyrážíme na Inspektorát práce se všema těma papírama - našima smlouvama, co nám navrhnul atd.
Hlavně my jsme s kolegyněma celou dobu kalkulovaly s tím, že když bankrot, tak bankrot. A ne, že si pojede dál.

Po tomhle je mi jasný, že kdyžbysme tu dohodu podepsaly, žádná práce pro bigboose by v pondělí nebyla, chtěli nás je hodně zvostra přechcat. Je mi na blití.

Na tom inspektorátu zjistíme všechno, co je třeba, jestli se s tím fakt nedá nic dělat a jestli jo, asi fakt skončíme u soudu. On nám řekl, že na to prostě nemá, že nám nabídnu řešení (30 tisíc a dohodu, přitom 20 tisíc nám dluží na výplatách a proplacená dovolená ze zákona je ještě víc, takže by nám dal jen to, co jsme si odmakaly a ani korunu navíc) a že teda myslel, že se rozejdem v dobrým a my tu na něj teď vytahujeme nějaký zákony. Zmrdi. Oba dva... byli na nás domluvený. Jenom kecy, jakej von je chudáček, musel zastavit svůj rodnej dům, aby mu dali půjčku. Já mu na to seru! Nás nechal bez peněz a ve štychu a ptal se někdo mě, co můžu zastavit???

Protože problém je v tom, že když půjdeme do toho Brna a budeme doufat, že to pro něj je finančně neudržitelný (platit prachy, cesťáky, diety, ubytování), tak kdyby ho dotoval bigboss, tak to dopadne tak, že kdybysme si našly práci, tak on nás ihned nepustí, že jo - bude svině a bude trvat na dvouměsíční výpovědní lhůtě atd.

No chtěly jsme se včera s kolegyní vožrat, ale ani to nešlo....furt střízlivý a nasraný... tak dneska dojedem na ten inspektorát a budeme moudřejí. Sráčovi jsme řekly, že to dořešíme v pondělí.

Hmmmm..... to jsou věci....

Na ja, kousinka...jestli pak tu není slečna krakenová už? emoticon
1. črc 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @duckie uf mazec no...ale jestli te to uklidni, tohle je zcela normalni...ma mama thle resi jako advokat prakticky porad, ze vzdy sef udela bankrot a pak se snazit s lidmi co nejlepe vyjebat a okrast je. Nicmene je docela chyba, ze mate ve smlouve celou Ceskou Republiku. Proc jsi nerekla, ze tam chces jen CB?
1. črc 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 duckei už?emoticon
jinak k práci -mááázec!!! tak presne takhle se kome choval ex zamestnanec, 2 mesice mi rikal ze skoncime at si neco najdu... nic jem bohuzel nenasla, napsal mi vypoved, a myslel si ze je jako vyresino a ze druhej den se tam neukázu, ale blbecek si neuvedomil, ze to je vypoved z duvodu zkrachování a mam jeste dalsi dva mesice vypovedni lhuty, nárok na odstupny platy atd... no taky to na me zkousel, ze jsme prece kamaradi, ze se chtel domluvit po dobrym, ze tohle a tamhleto, ze je chudák a proste nemá penize...atd, pak se chtel ukazat jako haur, ze teda kdyz nemam kam dál jít tak mi dá NOVOU smlouvu, samozdrejme o dohodě... no....desný:-/ soud...sem nastesti vyhrála, ale fakt pakárna:-/

holky dneska teprve jdu na tu smlouvu s realitkou a vůbec se mi to nelíbí, na to že já jim tam něco dávám do kšeftu si pripadám jako nekdo strasne spatnej, kterej bude cálovat za jakýkoli uprdnutí, bude pokutovanej snad za vsechno, no proste totálne proti me... o kupujicích je tam snad jediná veta...takze tam dneska pujdu asi zbytecne, kazdopadne silne zvazuju ze jim to nedám.. treba nechápu ze ve smlouve je to, ze kdyzjim to dám do placu, tak si na to muze dát zástavu hypoteční banka - emoticon emoticon emoticon asi to bude ostrá diskuze
1. črc 2011 v 09:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote No, já byla jediná, kdo se ozval, proč je tam ČR a bylo mi řečeno, že to je proto, aby nás mohli vyslat na služební cestu, kdyby náááhodou někde byla třeba salmoneloza a my tam teda zaskakovaly za sekretářky. Že je to takhle, s tím jsme nepočítaly...bohužel. No poučení pro příště.

Na inspektoráru nám poradili, ale spíš jsou to jen teorie, on na to nepřistoupí a nebo to je pro nás strašně riskantní....
Potom jsme jely ještě do kanclu si udělat kopie všech dokladů a dokumentů, pozavíraly jsme notebooky do skříní atd. Jeden nikdy neví, kdy on to tam přes víkend vybílí a pak na nás hodí, že jsme to tam rozkradly, nebo mu zmizely prachy z kasy. Tak jsme pokladní knihy daly pod heslo, udělaly si screeny všeho atd. No doufám, že v tomhle ohledu jsme nic nezanedbaly, když víme, jaká je to kurva.
1. črc 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @alkapinka posli me tu smlouvu do mejlu, poslu ji mame at k ni napise pripominky emoticon dela to normalne pro me zname, je na relitky a zamestnavatele dost alergicka emoticon
1. črc 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš