Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
A mně dneska volali z tý "práce ála pohoda", že si dokonce volal na reference a že mu řekl, že bude spokojenej, že vnáším svěží vítr a že on sám trochu lituje, že mě smlouvu neprodloužil. No tak mám kujva to dilemato ještě větší a ve finále vlastně je to pořád 50:50. Aaach jo. A vtipný je, že i co jsem se takto ptala víc lidí, tak i vaše názory jsou půl na půl. @kousinka taky máme všechny zdi bílý (kromě ložnice - nádech do smetanova - "novolebéžováneasi") a doplňuju to do barvy na květináčích, polštářích, závěsech a tak... A s podlahou nesmutni - však jí budete potřebovat dřív, než za takovou dekádu...: -D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka... prosimte! urcite bude! já mam vybraný uz i kliky.. proste vsechno:-D:-D
Odpovědět
holky tak ja vcera poprve hlidala deticky, no krasa :-) stovka na hodinu na ruku, deti hodne, hrali si spolu a ja pospavala v kresle :-D pak jsem jim dala svacinku a koukala s nima na kreslene pohadky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, měla bych na Vás prosbičku - nemáte nebo neznáte nějakého šikovného truhláře nebo nábytkáře, který není až tak moc drahý, ale spíš šikovný? Mamča by chtěla novou skříň do ložnice - ode zdi ke zdi a co jsme koukali v nábytku, je to děs :-| ... díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci a jako vestavěnou nebo normoš ? na vestavěný bych měla dokonalej typ, aspoň my doma i u segry byli spokojený a penízky byly o dost nižší než jinde .. za stejnejch podmínek dost ... jinak nechci říkat hop - dneska teprve jdem na tu "pořádnou" schůzi, i když skoro nevim proč, protože očividně se sejdem jen my tři parcely, který se tomu stejně věnujou celej rok :-( fakt nevim jestli je to ostatním tak jedno, nebo nechvátaj, nebo už to vzdali :-( paradoxně nevíme kde, protože hospoda v úsilným je v rekonstrukci :-D takže to vypadá že asi u nás na parcele :-D :-D :-D ale podle posledních zpráv už dokonce i to vyjádření z povodí je na cestě !!! bože dej ať už i to ostatní se nějak šoupne - já bych potřebovala dobrý zprávy jako sůl :-D :-D novolebéžováneasi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucianek máááám:-) mooc šikovnej pán..akorat si nedokazu predstavit jestli je drahej nebo levnej..kazdymu to nacení na míru...takze kdyz si nekdo hooodne vymysli, tak je to i hodne drahý... no kazdopadne kontakt ti muzu napsat do ip.. já od nej chci kuchyn, tak doufam ze je fakt "levnej":-))) kousinka tfuj tfuj tfuj já jdu pro zmenu schánet vzdálenost ochranýho pásma el vedení? v zemi? jen kdyby jste nekdo vedel... jdu to nekde zjistovat:-)
Odpovědět
@alkapinka neplati v zemi stejna pravidla jako ve vzduchu? od nizkeho 3m, od vysokeho 7m?
Odpovědět
@alkapinka uz to mam http://www.asb-portal.cz/stavebnictvi... do 110 kV je to metr, od 110kV jsou to 3 metry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote,dekuji, takze problém je vyřešen... stejně tůje nechci, tak by to šlo:-) takže problem s pozemkem asi vyřešen:-)
Odpovědět
@alkapinka tak to mas prima :-) my nejak ten ochoz - pozemek ted neresime, neni cas, je moc starosti, tezko rici...jinak o manzela projevila zajem jedna firma, nechci nic rikat, abych to nezakrikla, ale je to proste jina liga :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jůů holky, jste zlatíčka - pošlete mi tedy prosím kontakt do IP, já si to ošéfuju ;-) ... právě by se jednalo jen o korpus lamino a ani by mamka nechtěla šoupačky, ale klasický otevírací dveře na panty - bylo by to nějako jako vestavěná.... co jsem se ptala tak cena 50 tis. (kdyby masiv, tak neřeknu, ale lamino? :-( ) ... a kupovat něco v jenně nebo v mobelixu - jéžiš, tak to radši budu mít krabice :-D taťka říkal, že by třeba rovnou vzali i obývací stěnu, kdyby se někdo našel šikovnej a né předraženej :-) ... takže ještě jednou díky !!!! jinak všem držím palečky, ať se posunete ve stavitelství zase o krůček k vysněnému cíly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pade ? :-O to tam měla vnitřky ze zlata ? :-O my teda máme čtyři metry vestavěný skříně a dávali jsme za ní kdysi 22 tisíc ? segra teď asi tři metry, se zrcadlama a nějakym spešl povrchem, pravda obě máme celkem jednoduchý vnitřky... ale dávala za ní do třiceti stopro ... a to má už normálně hliníkový ty vodící lišty a tak ... my ještě ocelový, přeci jen byly tenkrát levnější .. teď už prej stojí stejně ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kousinka: právě jsem zůstala koukat jak spadlá z višně - tady to by byla délka cca 3,5 metru, výška 2 metry a opravdu nic extra, a abych kupovala v jenně skříň, kteoru sice složím, ale už jí nerozložím, to se nám moc nechce .... =-) 8-( .... naši jsou ze staré školy, těm by to snad ani nevadilo, ale mají mě a já jim to srozumitelně vysvětlila, takže prý by se mohla udělat nějaká cenová nabídka a vidělo by se kolik by to koštovalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek určitě to okoukněte, my jsme toho tenkrát taky sběhali víc, s přesnou představou a to jsme se taky panečku divili - rozdíl klidně i dvacet tisíc :-( ... třeba mi tenkrát přišlo docela divný, když si počítali některý firmy každou barvu lamina jinak .. jako u dřeva to samo chápu - to je prostě jinej matroš každý ... některý stromy jsou dražší některý levnější ... tady jsem se ptala, jak je možný že maj všechny stejný a on řek že je přeci jedno jakou tu folii daj na to lamino jim v továrně :-D což mi přijde teda logický :-D ale tak jasně, vydělat se dá na všem že jo ... ale musí se opravdu nechat udělat pár nabídek, případně zjistit si i jak ty lidi pracujou že jo :-( ... jestli to pak za tu cenu takhle odpovídá ... aby to sedělo, nenechali moc bordelu a tak ... dodací lhůty.... záruka ... nehoupat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky stavitelky! teda! tady je nějak mrtvo poslední dobou.. kdepak máme duckei?:-) asi pracovně vytížená:-) tak jsak jste kdo pokrocil?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my hodně :-( jak se našetří trochu penízků, tak se kupuje další skříň, protože tu budem muset vydržet ještě nejmíň další dva roky :-( i přes všechny momentální snahy prostě zkrátka dřív jak příští rok v létě sítě zkolaudovaný nebudou, tzn. my začínáme stavět při dobré konstelaci hvězd až na jaře roku 2013 ... doufám že ostatní maj lepší zprávy
Odpovědět
tak nam se libi jeden pozemek, nova vystavba ulice, 16km od centra, cca 10km od rodicu. Je tam vse, skolka, skola, sokol, atd... nicmene chceme slevu, v te vesnici se na druhe strane prodavaji pozemky i sezakladovkou za mega a tihle prodavaji jeste o par metru mensi pozemek a o 300 tisic draz a prodavaji ho uz asi rok. Takze jsem si je vytahla z katastru a hura na ne. Jinak jsou tam komplet zkolaudovane pripojky, ulice, osvetleni, nekolik baraku uz stoji. Ale spoj IDS nic moc, jednou do hodiny a s prestupem :-/ a to i ve spicce
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka coooze?? to si delaj/te prdel?! no to snad ne.. a proc se to takhle protáhlo?:-(:-( no to je katastrofa- to je jak s tou naší ex...(teda jeste stávající),.to je mi teda šíleně líto:-( chjo.. no ale nechápu... mitote- to teda nevím jestli se sleva podaří.... tak si kupte ten levnejsi ne? ( a kdyz ne, tak asi vis proc je tenhle drazsi:-D) tyjo základovka- to hrozne omezuje... já se musim pochlubit, ze jsem opet asi po tisícátý predelala celej " interier" tak uz aby to bylo..jinak mi šibne
Odpovědět
@alkapinka ten levnejsi nechceme, je tam dano, ze musis postavit presne ty domy co tam stoji a to jsem hnusnejsi nikdy nevidela. Jeste zvazujeme jeden domek taky v te obci, Je to kompletne hruba postavena, dve vyzdeny patra a puda, komplet zateplen, vsechna okna a dvere. Musi se dodelat podbiti strechy a komplet vnitrky - rozvody, omitky, podlahy,...nicmene vim, ze uz ho prodavaji taky snad rok, tak chceme slevu, proote ten pozemek je silene maly, 250m. ALe bazen a poseeni by se tam veslo. A jeste byhcom pristavoval garaz s pokojem. http://www.sreality.cz/detail/prodej/...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :-) Vskutku jsem pracovně vytížená a pořád ve fázi "zvažování". Jinak nám konečně dodělali kuchyni, tak jsme moc spokojený a zítra by měli přijít přidělat nově ten parapet. No tak jsem na to celá jako zvědavá, jestli to ve finále teda bude ok nebo se fakt naserem, já jim udělam čoro moro a parapet si koupíme a přiděláme sami :-) Jinak kousi - vole to je jako fakt náser!!! Člověk koupí parcelu, říká si Jahů, příští jaro jdeme na to a jak dlouho se s tím ve finále serete??? Kdyby měl člověk nervy na to je aspoň žalovat, což? :-( Je to už definitivní? Ach jo... Ale byt je váš, ne? Aspoň, že nemusíte platit další dva roky podnájem.... alkapinka - tak se pochlub, jaký jsou u vás změny... jako interiérový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no tak aspon vis, proc je tamto levnejsi:-D kazdopadne ten baráček co si házela odkaz je moooooc hezkej, ten s emi fakt líbí -takovej sympatickej, a preci jen, si rikala ze vase nároky co se týká zahrady jsou minimalni:-):-) duckei no nez jsem to docetla chtela jsem rict žádný -že smlouva jeste neni podškráblá..ale pak mi to doslo... zase jsme předělala kuchyn a koupelnu..ale dámy.. no doufám ze to je uz opravdu, ale ooooopravdu poslední varianta, pochybuju ze ze sebe dostanu jeste neco geniálnějšího:-) chjoo, uz tam chci byt:-)
Odpovědět
@alkapinka tak nekomu se ta obludnost asi libi, vzhledem k tomu, ze je jich tam asi dvacet tech domu uz obydlenych :-P no dost o tom domku premyslime, uvidime, ted me trochu nakrkla ta dostupnost jako bus 1x za hodinu. To uz se jen tak v okoli Brna nevidi :-/ ale zase se nam libi ta moznost, ze bychom jen neco upravili, rozvody krom elektriny firma, jinak vetsini my samy a za pa rmesicu bydlime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote- no práve- je to prakticky ve stavu "dozařízení" a je to:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pozemeček je to fakt pidi midi, jestli dobře chápu, že je to 248 m2 a na tom je ještě ten barák. Ale jestli jste přesvědčený, že se vám tam vejde všechno, co potřebujete... tak to bude fajn. Akorát nemám moc představu, co to všechno ještě chce uvnitř - aby to nebyl moooc raketa. Ale jinak - jo, není to zrovna krasevec mezi nemovitostma, ale mně se takovým zvláštním způsobem líbí... x-)
Odpovědět
@alkapinka to jo. ZItra tam mame mit prohlidku, tak uvidime. Koukala jsem do katastru, ze zastavena plocha je 82m, takze uzitna cca 160m, to me neprijde malo :-) to je tak na 5+kk ne? @duckie tak vevnitr rozvody vody, topeni, elektriny. Podlahy, omitky, schodiste, nahore myslim nejsou nektere pricky a podbit strechu. Krome vody a topeni bychom asi vse udelali svepomoci.
Odpovědět
tak na pozemek by sel jen bazen tak 3x2metry a posezeni s grilem ze.
Odpovědět
vlastne ne tak 6x3m bazen
Odpovědět
tak mam presne rozmery domu a pokoju, takze obyvak je cca 40m, kuchyne 8,5m, pradelna 3,4m, plus wc, balkon. V patre pak pokoj 9m, 11m, 13. Koupelny 3,7m, 2,6m, wc, 2 balkony, chodba, predsin. Ale mam dojem, ze me pan realitak poslal mensi dum, on ten prvni, ktery chceme je totiz vetsi asi o 20m ctverecnich. Nicmene majitel je pryc, tak prohlidka bude 30.7. ]-( A vidim to na nejake prekopavani, dole bude kuchyne v obyvaku, misto toho mala mistnost, pradelnu zrusim - cast dam k pokoji, cast k wc a vznikne koupelna se sprchacem. Nahore pak zrusim jednu koupelnu a udelam z ni satnu.
Odpovědět
Profilova fotka
achoj mnu ještě negratuluju, abych ti to @mitote nezakřikla :-D ale mně se taky líbí... nevim teda jak to vypadá vevnitř, to musíš vědět ty jetstli to vyhovuje ... výhled je dobrej, dostupnost ... no jste mobilní, dokud jsou děti malý tak ani nikam moc nepotřebuješ ... a jednou za hodinu taky ještě neni tak strašný, to tady v cb bejvá teda i sakra hůř :-D trochu jsem se v první chvíli lekla že je to dvojdomek, do toho bych asi nešla :-) po zkušenostech kamaráda, ale ty to chudáci měli ještě horší, ty měli společnou chodbu, takže jít ráno z ložnice do obejváku byla trochu bojovka :-D hlavně když se mu tam ty kočičky střídaly :-D tohle je jen docela člověče zajímavý řešení ... jak na tom neni fasáda, tak to možná vypadá divně ale já bych to viděla dobře .. a pozemek ? no je to sice mikro co zbyde, ale aspoň nebudeš muset sekat ... no já se dneska ráno probudila z nějkaýho šílenýho stěhovacího snu, úplně hrůza to byla, znáte takovej ten sen, co si ho ani pořádně nepamatujete ale víte jen že byl naprosto ukrutnej ? zpocená až na prdeli jsem byla ... takže jsem vyhlásila akci - stěhování nebo úprava bytu .... já fakt začínám mít asi "hnízdění" - teď momentálně vystupňovaný panikou, že se sem prostě nevejdem :-( když si představím za rok ještě dalšího pochodujícího človíčka se svejma hračkama a oblečením, tak mě jímá totál hrůza :-( ano byt je družstevní, takže až ho jednou prodáme, tak se nám nějaký peníze vrátí (ale jinak je to desítka měsíčně - hypotéka + nájem že jo :-( ) no a teď jedem na chatu, páč má přijet kominík, ale nikdo neví kdy... to jsem zvědavá jestli nejedem zbytečně :-(
Odpovědět
@kousinka pockej pockej, ale on to je dvojdomek :-D uvnitr jsme jeste nebyly a budeme az v sobotu, protoze je majitel na dovolene. Holky a kolik to dodelani uze tak stat? Myslite, ze se svepomoci do mega vejdem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?