Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3000 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2997 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @alkapinka uz to mam http://www.asb-portal.cz/stavebnictvi/bezpecne-vzdalenosti-od-elektrickeho-vedeni-2540.html
do 110 kV je to metr, od 110kV jsou to 3 metry emoticon
20. črc 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1971 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1971 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 mitote,dekuji, takze problém je vyřešen... stejně tůje nechci, tak by to šloemoticon takže problem s pozemkem asi vyřešenemoticon
20. črc 2011 v 10:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3000 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2997 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @alkapinka tak to mas prima emoticon
my nejak ten ochoz - pozemek ted neresime, neni cas, je moc starosti, tezko rici...jinak o manzela projevila zajem jedna firma, nechci nic rikat, abych to nezakrikla, ale je to proste jina liga emoticon
20. črc 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
 jůů holky, jste zlatíčka - pošlete mi tedy prosím kontakt do IP, já si to ošéfuju emoticon ... právě by se jednalo jen o korpus lamino a ani by mamka nechtěla šoupačky, ale klasický otevírací dveře na panty - bylo by to nějako jako vestavěná.... co jsem se ptala tak cena 50 tis. (kdyby masiv, tak neřeknu, ale lamino? emoticon ) ... a kupovat něco v jenně nebo v mobelixu - jéžiš, tak to radši budu mít krabice emoticon taťka říkal, že by třeba rovnou vzali i obývací stěnu, kdyby se někdo našel šikovnej a né předraženej emoticon ... takže ještě jednou díky !!!!

jinak všem držím palečky, ať se posunete ve stavitelství zase o krůček k vysněnému cíly emoticon
20. črc 2011 v 11:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 pade ? :-O to tam měla vnitřky ze zlata ? :-O
my teda máme čtyři metry vestavěný skříně a dávali jsme za ní kdysi 22 tisíc ? segra teď asi tři metry, se zrcadlama a nějakym spešl povrchem, pravda obě máme celkem jednoduchý vnitřky... ale dávala za ní do třiceti stopro ... a to má už normálně hliníkový ty vodící lišty a tak ... my ještě ocelový, přeci jen byly tenkrát levnější .. teď už prej stojí stejně ...
20. črc 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @kousinka: právě jsem zůstala koukat jak spadlá z višně - tady to by byla délka cca 3,5 metru, výška 2 metry a opravdu nic extra, a abych kupovala v jenně skříň, kteoru sice složím, ale už jí nerozložím, to se nám moc nechce .... emoticon emoticon .... naši jsou ze staré školy, těm by to snad ani nevadilo, ale mají mě a já jim to srozumitelně vysvětlila, takže prý by se mohla udělat nějaká cenová nabídka a vidělo by se kolik by to koštovalo emoticon
20. črc 2011 ve 13:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @lucianek určitě to okoukněte, my jsme toho tenkrát taky sběhali víc, s přesnou představou a to jsme se taky panečku divili - rozdíl klidně i dvacet tisíc emoticon ... třeba mi tenkrát přišlo docela divný, když si počítali některý firmy každou barvu lamina jinak .. jako u dřeva to samo chápu - to je prostě jinej matroš každý ... některý stromy jsou dražší některý levnější ...
tady jsem se ptala, jak je možný že maj všechny stejný a on řek že je přeci jedno jakou tu folii daj na to lamino jim v továrně emoticon což mi přijde teda logický emoticon ale tak jasně, vydělat se dá na všem že jo ...

ale musí se opravdu nechat udělat pár nabídek, případně zjistit si i jak ty lidi pracujou že jo emoticon ... jestli to pak za tu cenu takhle odpovídá ... aby to sedělo, nenechali moc bordelu a tak ... dodací lhůty.... záruka ... nehoupat emoticon emoticon

20. črc 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 Ahojky stavitelky! teda! tady je nějak mrtvo poslední dobou.. kdepak máme duckei?emoticon asi pracovně vytíženáemoticon

tak jsak jste kdo pokrocil?emoticon
24. črc 2011 ve 20:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 no my hodně emoticon
jak se našetří trochu penízků, tak se kupuje další skříň, protože tu budem muset vydržet ještě nejmíň další dva roky emoticon
i přes všechny momentální snahy prostě zkrátka dřív jak příští rok v létě sítě zkolaudovaný nebudou, tzn. my začínáme stavět při dobré konstelaci hvězd až na jaře roku 2013 ...

doufám že ostatní maj lepší zprávy
25. črc 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 tak nam se libi jeden pozemek, nova vystavba ulice, 16km od centra, cca 10km od rodicu. Je tam vse, skolka, skola, sokol, atd... nicmene chceme slevu, v te vesnici se na druhe strane prodavaji pozemky i sezakladovkou za mega a tihle prodavaji jeste o par metru mensi pozemek a o 300 tisic draz a prodavaji ho uz asi rok. Takze jsem si je vytahla z katastru a hura na ne. Jinak jsou tam komplet zkolaudovane pripojky, ulice, osvetleni, nekolik baraku uz stoji. Ale spoj IDS nic moc, jednou do hodiny a s prestupem :-/ a to i ve spicce
25. črc 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 kousinka coooze??
to si delaj/te prdel?! no to snad ne.. a proc se to takhle protáhlo?emoticonemoticon no to je katastrofa- to je jak s tou naší ex...(teda jeste stávající),.to je mi teda šíleně lítoemoticon chjo.. no ale nechápu...

mitote- to teda nevím jestli se sleva podaří.... tak si kupte ten levnejsi ne? ( a kdyz ne, tak asi vis proc je tenhle drazsiemoticon) tyjo základovka- to hrozne omezuje...

já se musim pochlubit, ze jsem opet asi po tisícátý predelala celej " interier" tak uz aby to bylo..jinak mi šibne
25. črc 2011 ve 14:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @alkapinka ten levnejsi nechceme, je tam dano, ze musis postavit presne ty domy co tam stoji a to jsem hnusnejsi nikdy nevidela. Jeste zvazujeme jeden domek taky v te obci, Je to kompletne hruba postavena, dve vyzdeny patra a puda, komplet zateplen, vsechna okna a dvere. Musi se dodelat podbiti strechy a komplet vnitrky - rozvody, omitky, podlahy,...nicmene vim, ze uz ho prodavaji taky snad rok, tak chceme slevu, proote ten pozemek je silene maly, 250m. ALe bazen a poseeni by se tam veslo. A jeste byhcom pristavoval garaz s pokojem.
http://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/rodinny/kanice--/937411932
25. črc 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Zdravím emoticon
Vskutku jsem pracovně vytížená a pořád ve fázi "zvažování". Jinak nám konečně dodělali kuchyni, tak jsme moc spokojený a zítra by měli přijít přidělat nově ten parapet. No tak jsem na to celá jako zvědavá, jestli to ve finále teda bude ok nebo se fakt naserem, já jim udělam čoro moro a parapet si koupíme a přiděláme sami emoticon

Jinak kousi - vole to je jako fakt náser!!! Člověk koupí parcelu, říká si Jahů, příští jaro jdeme na to a jak dlouho se s tím ve finále serete??? Kdyby měl člověk nervy na to je aspoň žalovat, což? emoticon Je to už definitivní? Ach jo...
Ale byt je váš, ne? Aspoň, že nemusíte platit další dva roky podnájem....

alkapinka - tak se pochlub, jaký jsou u vás změny... jako interiérový emoticon
25. črc 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 mitote no tak aspon vis, proc je tamto levnejsiemoticon
kazdopadne ten baráček co si házela odkaz je moooooc hezkej, ten s emi fakt líbí -takovej sympatickej, a preci jen, si rikala ze vase nároky co se týká zahrady jsou minimalniemoticonemoticon

duckei no nez jsem to docetla chtela jsem rict žádný -že smlouva jeste neni podškráblá..ale pak mi to doslo... zase jsme předělala kuchyn a koupelnu..ale dámy.. no doufám ze to je uz opravdu, ale ooooopravdu poslední varianta, pochybuju ze ze sebe dostanu jeste neco geniálnějšíhoemoticon chjoo, uz tam chci bytemoticon
25. črc 2011 v 17:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @alkapinka tak nekomu se ta obludnost asi libi, vzhledem k tomu, ze je jich tam asi dvacet tech domu uz obydlenych :-P
no dost o tom domku premyslime, uvidime, ted me trochu nakrkla ta dostupnost jako bus 1x za hodinu. To uz se jen tak v okoli Brna nevidi :-/
ale zase se nam libi ta moznost, ze bychom jen neco upravili, rozvody krom elektriny firma, jinak vetsini my samy a za pa rmesicu bydlime emoticon
25. črc 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 mitote- no práve- je to prakticky ve stavu "dozařízení" a je toemoticonemoticon
25. črc 2011 v 17:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Tak pozemeček je to fakt pidi midi, jestli dobře chápu, že je to 248 m2 a na tom je ještě ten barák. Ale jestli jste přesvědčený, že se vám tam vejde všechno, co potřebujete... tak to bude fajn. Akorát nemám moc představu, co to všechno ještě chce uvnitř - aby to nebyl moooc raketa.
Ale jinak - jo, není to zrovna krasevec mezi nemovitostma, ale mně se takovým zvláštním způsobem líbí... emoticon
25. črc 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @alkapinka to jo. ZItra tam mame mit prohlidku, tak uvidime. Koukala jsem do katastru, ze zastavena plocha je 82m, takze uzitna cca 160m, to me neprijde malo emoticon to je tak na 5+kk ne?

@duckie tak vevnitr rozvody vody, topeni, elektriny. Podlahy, omitky, schodiste, nahore myslim nejsou nektere pricky a podbit strechu. Krome vody a topeni bychom asi vse udelali svepomoci.
25. črc 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 tak na pozemek by sel jen bazen tak 3x2metry a posezeni s grilem ze.
25. črc 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 vlastne ne tak 6x3m bazen
25. črc 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 tak mam presne rozmery domu a pokoju, takze obyvak je cca 40m, kuchyne 8,5m, pradelna 3,4m, plus wc, balkon. V patre pak pokoj 9m, 11m, 13. Koupelny 3,7m, 2,6m, wc, 2 balkony, chodba, predsin. Ale mam dojem, ze me pan realitak poslal mensi dum, on ten prvni, ktery chceme je totiz vetsi asi o 20m ctverecnich. Nicmene majitel je pryc, tak prohlidka bude 30.7. emoticon A vidim to na nejake prekopavani, dole bude kuchyne v obyvaku, misto toho mala mistnost, pradelnu zrusim - cast dam k pokoji, cast k wc a vznikne koupelna se sprchacem. Nahore pak zrusim jednu koupelnu a udelam z ni satnu.
25. črc 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 achoj
mnu ještě negratuluju, abych ti to @mitote nezakřikla emoticon ale mně se taky líbí... nevim teda jak to vypadá vevnitř, to musíš vědět ty jetstli to vyhovuje ...
výhled je dobrej, dostupnost ... no jste mobilní, dokud jsou děti malý tak ani nikam moc nepotřebuješ ... a jednou za hodinu taky ještě neni tak strašný, to tady v cb bejvá teda i sakra hůř emoticon

trochu jsem se v první chvíli lekla že je to dvojdomek, do toho bych asi nešla emoticon po zkušenostech kamaráda, ale ty to chudáci měli ještě horší, ty měli společnou chodbu, takže jít ráno z ložnice do obejváku byla trochu bojovka emoticon hlavně když se mu tam ty kočičky střídaly emoticon
tohle je jen docela člověče zajímavý řešení ... jak na tom neni fasáda, tak to možná vypadá divně ale já bych to viděla dobře ..
a pozemek ? no je to sice mikro co zbyde, ale aspoň nebudeš muset sekat ...

no já se dneska ráno probudila z nějkaýho šílenýho stěhovacího snu, úplně hrůza to byla, znáte takovej ten sen, co si ho ani pořádně nepamatujete ale víte jen že byl naprosto ukrutnej ? zpocená až na prdeli jsem byla ...
takže jsem vyhlásila akci - stěhování nebo úprava bytu .... já fakt začínám mít asi "hnízdění" - teď momentálně vystupňovaný panikou, že se sem prostě nevejdem emoticon když si představím za rok ještě dalšího pochodujícího človíčka se svejma hračkama a oblečením, tak mě jímá totál hrůza emoticon
ano byt je družstevní, takže až ho jednou prodáme, tak se nám nějaký peníze vrátí (ale jinak je to desítka měsíčně - hypotéka + nájem že jo emoticon )

no a teď jedem na chatu, páč má přijet kominík, ale nikdo neví kdy... to jsem zvědavá jestli nejedem zbytečně emoticon

26. črc 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 @kousinka pockej pockej, ale on to je dvojdomek emoticon uvnitr jsme jeste nebyly a budeme az v sobotu, protoze je majitel na dovolene.
Holky a kolik to dodelani uze tak stat? Myslite, ze se svepomoci do mega vejdem?
26. črc 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 a ze by jste bydleli na chate? teda-podle toho, jakou máte chatu..emoticonemoticon kousinka je to proste na hovnoemoticon a nejde ani ze by jste si ty site dotahli proste samy, a oni vam to za ty dva roky doplatili?emoticon

jinak vidina nájem + hypo po dobu dvou let, to me nejímá ani hruza, to je rovnou infarkt... my to máme taky, ale nastesti mensi hypo+ nájem, az bude vetsi, tak se asi nekam prestehujem pod stan, na tech pár mesicu... emoticon
26. črc 2011 v 09:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 mitote coze? dvojdomek? tak na to bych se jim vyprdla
26. črc 2011 v 09:56  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 copak na tech foto nevidite, ze stoji dva domky vedle sebe? emoticon
26. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 no já i myslela ze to je jeden domek ale delanej ve stylu dvojdomek ptz mate malou parceluemoticon
26. črc 2011 v 10:23  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 nn to je normalne dvojdomek. Jinak mam v albu uz hozene pudorysy, ale chalapek me poslal vnitrni du, ktery je na sirku mensi :-/
26. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 týjo, to je dokonce řadovka ne? podle půdorysů... teda místnosti mikroskopický emoticon
26. črc 2011 v 11:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
 neni to radovka, psala jsem, pan me poslal jine pudorysy - radovek a ty jsou mensi na sirku. To co chceme my, je dvojdomek asi o metr nebo dva sirsi.
26. črc 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš