Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Muž odjel s bratrem na ryby, takže jsem si pustila Sex ve městě, uvařila čaj, rozbalila čokoládu a přerovnám si skříň emoticon
29. črc 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1987 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1987 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 duckei perfektni program, takovej sem mela v pondeliemoticon taky s cokoladou a taky se sexem ve mesteemoticonemoticon

a ted jsem tu taky samaemoticon
29. črc 2011 v 18:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 chteli bychom ji pristavet vlevo, ale to by musel samozrejme soused souhlasit. Ale okna ani nic jinehp na tu stranu nema
29. črc 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 mitote héém, tak to je taky dulezity co máte za sousedyemoticon nebo - budete mozná mitemoticon..
29. črc 2011 ve 20:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka jojo to rozhodne.
Holky dotaz, kdyz by se delali jinak vnitrni dispozice - pricky, je potreba to nejak resit se stavebnim uradem?
29. črc 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote to ti nevím....ale myslím, že je na to třeba nějaký to oznámení...že se jich jako neptáš, ale musí o tom oni vědět. Ale to by mohla vědět alka, zabývala se tim na škole, já si jen tak tipuju emoticon

Koupila jsem včera v Mobelixu takový dózy na mouku a takovýhle ty sypký věci, tak na to dneska vlítnu, ať už nemám ve špajzu ty pytlíky. Taky bych potřebovala do Ikea - chci nějaký hrnečky, ručníků jsme koupili málo a ještě nějaký drobnosti... Chjoooo emoticon
30. črc 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @duckie My byly jak jinak v IKEI vcera na veceri emoticon No neodolejte lososovi s bramborama za 49Kc emoticon kor kdyz mate hlad.
Jinak zeny drzte tlapy, v 17:30 prohlidka, aaaaaaaaaaaaaaa emoticon Jediny co me fakt sere je ten mikro pozemek. Ale vcea jsem koukala na reality, ze baraky na pozemcich dokonce 200m maji jak bazeny, tak posezeni a jeste kus zelene emoticon
30. črc 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Ty jsme tam měli taky....říkala jsem, že kdyby to víc načančali, tak to tady bude klíďo prodávat někdo za dvě kila...však losos, ne? Drahota.
Já jí tady mít, tak do restaurací snad už ani nechodim emoticon emoticon emoticon

Pokud tě ten pozemek bude štvát, až tam budete, tak bych do toho nešla...pak tě to bude srát celej život.
Ale spíš si myslím, že to nebude taková hrůza. Jak říkám - tady je kolem mě fakt mraky řadovek a těhle dvojdomků a já bych v tom klíďo píďo žila, nevadilo by mi to ani trošku. Bydlí tu samý mladý rodiny s dětma, všichni mají krásný barevný domečky (ale s citem), pěkný autíčka...vypadaj všichni hrozně spokojeně prostě. Já tudy chodím a vždycky cejtim pozitivní atmosféru nebo jak to říct. A drtivá většina z nich má těsně před vchodem takovou tu terásku zastřešenou s posezením a grilem a bazén má každej druhej a přesto se mi zdá, že místa je tam dost. Většinou mají ještě aspoň záhonek s rajčatama, jahodama nebo prostě něčím takovým "pro radost".
http://www.radovky.cz/dokoncene-projekty/

30. črc 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 duckei mitoteemoticon clovek sem ráno vleze a hned má hlademoticon jj mít jí tady tak brzo umru na moji nemoc:-demoticonemoticon:_D

mitote tak co se týče příček by jste relativně nemeli potrebovat vubec nic emoticon kdyby jste šahali do nosných už je potřeba nejaky papírování, takhle si myslim že by se dala jen udělat změna oproti projektu která by se predlozila u kolaudaceemoticon !teda - jestli se za tech 5 let co jsme ze skoly neco nezmeniloemoticon! ...

no, já myslím že 200m2 je jeste dost, duckei nevím jeslti znáš ty řadovky ve Vrátě? mitote tam jsou řadovky a je k tomu zahrádka cca16M2 !!!! a maji tam taky posezeni a gril -bazen max nafukovací...ale je to fakt mikroskopický, takze to chce okouknout jaky máte aspon rozmery tý zahrady a to uz si snadno predstavis jestli se to tam vejde nebo ne...
30. črc 2011 v 11:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka No, taky ta první řada, co je vidět ze silnice (řadovky ve Vrátě) jsou neobydlený - ani jedna zatím a každej rok je tam sleva větší a větší - teď je tam už snad dokonce 400 tisíc. Furt čekám, kdy se tam objeví "1 + 1 zdarma" emoticon

30. črc 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 duckei no ted uz je tam 500tis, ale oni jsou hrozne hlouuupýýýý -oni tam sice daj "slevu" ale puvodni cenu navýší tak, ze jsou porad na stejným... koukala jsem kdyz je tam staveli, jak to tam bude resený a kolik to stojí.. stáli tehdy 2,2mil ... jeden ten domecek - no a ted tam maj sice 500tis slevu, ale puvodni cena je 2,8mil !!!! takze ten kdo to sleduje, a treba "čeká" na poradnou slevu- tak je mu to prd platný, a ten kdo to opravdu sleduje, že by možnááá - tak jim na tohle neskočíemoticonemoticon zvlast se zahrádkou 4x4 emoticonemoticon
30. črc 2011 v 11:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 takže není obydlená ještě ani jedna ta "řada"??? No to vole? To si tam asi někdo sedí na vedení, ne? No a nebo je tak ve vatě, že je mu to fuk... emoticon
30. črc 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 duckei no ja si myslim, ze ta první lajna za tim krámem neni obydlenej ani jeden domecek - ty dve rady za - ty si myslim ze jsou pryc vsechny
- no myslim ze tam nekdo sedí na vedení - koukala jsem na fotky, a "ty woe" ale ta koupelna?? to by se clovek poblil, tu osobu která to tak navrhovala nebo vybrala dlazdice bych povesila do průvanuemoticon
30. črc 2011 v 11:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 http://reality.mesec.cz/rodinne-domy/mestske-domy/?id=AWO20844000382
30. črc 2011 v 11:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Aaaach můůůj bože!!! Co to je? Co to je???? Jedna je s bílýma jak do technický místnosti a to modrobéžový psycho??? Fakt nářez! Myslim, že nic hnusnějšího jsem ještě neviděla emoticon To i moje babi z dob komunistů má hezčí teda emoticon
30. črc 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 duckei:-demoticon a presne jak jsem rikala - první lajna je volná - ale nikdy jsem si nevsimla ze jsou tam 2 domecky sólo - a jeden je jeste volnej, a má i slusnou parcelu.. ale za 3,1mil ? to mi prijde hodne.. kdyz jeste tak 300tis tam nasypes...
jeste kdyz se vratim k tý koupelne - nechápu kdo tam vymyslel takovou dispozici- je to hrozne debilne i poskladaný - já kdybych si to koupila, tak to musim vsechno vysekat, a premístit a nově oblozitemoticonemoticon
30. črc 2011 v 11:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Za řadovku v prdeli přes tři mega s takhle humusnou koupelnou???? Nasrat.
30. črc 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 3 mega je za ten samostatnejemoticon ale je to stejne moc, ptz to vrato je fakt hnusnýemoticon
30. črc 2011 ve 12:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 ha! takze jsem presvedcila manzu, ze vezmem psa a pojedem se podivat na naši budouci parcelu, a projdem si tu vesnici -je fakt ze to tam ani jeden neznáme a v tý vesnici jsme nikdy nebyli -tak to aspon projdem a nafotimeemoticon) sem zvedavááemoticon
30. črc 2011 ve 12:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 No určitě je to dobrej nápad emoticon Projít si to, zjistit co tam je, a co tam není, hlavně emoticon Případně třeba i někoho poznat.... Jestli tam je nějaká hospoda, zajděte tam na pivko (řídit by pak mohl ale jedině pes) a máte ty nejdůležitější informace hned pěkně zčerstva emoticon
30. črc 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 duckei tak manža tam má známých dost - bydlí tam půl jeho práceemoticonemoticon takze i proto zrovna tam emoticon to bych potom řídila já, já pivo nesmimemoticon stejne, v tuhle dobu by tam byli jen stamgasti, tak to radsi neemoticon spis jen kouknout co a jakemoticon
30. črc 2011 ve 12:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 tak výlet se nekonalemoticon porad jsme doufali ze prestane prset, ale je to tak hustej dest ze sme se na to vyprdliemoticon -skoda, tesila jsem se tam
30. črc 2011 v 17:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 To je totiž léto na hovno, víš? emoticon Fakt kdyby to šlo reklamovat, tak se budu bít víc než za ten parapet zmršenej!!!! Třeba v říjnu by mi to nevadilo...ležela bych celej den s křupkama u filmu v posteli a nazdar....ale na konci července? Hnus. emoticon
30. črc 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka
@duckei
hlasim navrat. Mno, takze, jak jsme chteli levy a pristavet garaz, tak NIKDY...tam bych nedala ani bazen 1x1m. Ten druhej nevim. Co se tyce domu samostatneho: dole jsou pricky, ale zrovna tak jak nechci, nahore nejsou pricky a ani strop, teoreticky by se dalo vybudovat jeste podkrovi - 1 mistnost. Nicmene i strop mezi prizemim a 1.p. jsou snad jen osb desky bez niceho aby se nereklo. Takez by se delalo: komplet zatepleni strechy, dva stropy, komplet rozvody, nahore pricky, podbiti strechy, komin, barva fasady, dvere, koupelny, atd atd atd emoticon Vyhled z domu sice krasny, ale nevim no...nahore to bylo krasne, ale ten spodek toho domu jak udelali pricky, to je des. Jo a schody taky nejsou. Pan nam vykladal, ze to za 500tis dodelame emoticon emoticon emoticon blazen.
Jeste uvazujeme o pozemku v Ochoze - lepsi dostupnost, prvni pozemek milion plus site 20m, druhy pozemek 900 tis plus site 60m. Ale na oboji rikali ze slevni.
30. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @duckei no jo ale v te Zavadilce to je min 400m pozemek. Tohle to nepripomina ani z dalky emoticon Takove baracky tady od developera stoji 4 mega 20km od Brna.

@alkapinka no ty domy ve Vrate z venku nevypadaji spatne, ale vnitrek :-/ Kdyby to bylo jinak vevnitr a za tuhle cenu a nekde tady, tak po tom skocim...i kdyz ty pozemky...jo jeste jsem nedodala k tomu o 300m vetsi pozemek a skocim po tom emoticon
30. črc 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 baf emoticon
no neštvěte mně emoticon tady bude snad každej bydlet dřív jak já emoticon emoticon ale samo @alkapinka gratuluju emoticon

30. črc 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @kousinka pockej, my dve nakonec budem soutezit emoticon
30. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 mitote tak to je desný, takze mas jen barák obehnanej plotem... ten vnitrek se dá...ale ze se tam nevejde nic ven, je fakt na hovno, na to mi to prijde opravdu drahý.. nejakou slevicku by nedali?emoticon

kousinka ahooooj - hele, neboj se nic, máme zatim první bod asi z milioooonu, jeste nás ceká prodat starou parcelu, ptz bez tý nepostavíme -jedine ze by nás zalozil muj skrblíkovský otec (coz samo nehrozi) kdyz uz zdárne udáme parcelu, tak musime opet zádat o uver -takze tak pul roku?emoticonemoticon no a pak teprve ze by?emoticonemoticon takze jak rikam, neni vuuubec vyhranoemoticonemoticon já myslim, ze sme zatim vsichni 3 na startovní čářeemoticonemoticon

duckei no me tohle pocasi nevadi -sem porad v praci od tmy do tmy...ale spren musi byt tak krasnej az z toho chytnu upal! mam dovcuemoticonemoticon
31. črc 2011 v 10:12  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Tento způsob léta, zdá se mi poněkud nešťastný.... ne, je úplně na hovno! Bylo hezky tak tejden? Možná dva, ať se nežinýruju!!! Srpen by měl bejt teda tropickej!!!! A září taky emoticon

@mitote No, ona ta Zavadilka není fakt velikostí asi žádnej šlágr...ale tam to neznám, znám jen ty ze Sucháče - ty tu vočumuju emoticon Faktem je, že zapuštěnej bazén mají jen ty krajní domy v řadě - je tam větší zahrada. Ostatní mají jen ten kulatej nadzemní se schůdkama... Ale to Vráto vedle jelenovských řadovek vypadá fakt jak chudá příbuzná, jak zvenku, tak zevnitř. Mně se líbí, jak je na těch fotkách z Vráta prorostlá zámkovka trávou a vůbec je to tam úplně celý zaneřáděný, jak tam nikdo nežije emoticon
Stropy z OSB desek bych nesnesla....nemám nic proti dřevostavbám, ale jen těm naplacato. Byla jsem v takovým tom klasickým domě od Rýmařova, co je do patra - snad Nova nebo Astra? - měli dvě malý děti, co si hrály v pokojíčku nahoře, my seděli dole. Peklo peklo peklo. Nejdřív bych je došla zabít a pak bych zapálila barák a pak se pověsila na první skobu, co by mi přišla do cesty. Panelákový hlučný sousedi nad váma jsou oproti tomu pohlazení a to bez prdele.

Vybírám lednici....a fakt jako nevim. Achjooooo!!!! Vzhledem k tomu, že musí být dva metry vysoká (přes to nejede vlak, nejdůležitější podmínka), černo nerezová, ideálně A++.... no tak takový se vyrábí asi dvě emoticon, čímž se nám zjednodušuje výběr.... jednou z nich je toto: http://lednice.heureka.cz/lg-gb-7143a2hz/specifikace/#section
Chci slyšet nááázory!!!! emoticon
31. črc 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 duckei moc pekná, ale neni celá černá:_D celou černou má gorenje tu retro-ale ta je drahááááá az moc..
já mam taky vybranou lednici, ale zase jsem "vymyslela" takovou zhovadilost, ze ta "moje" je jen B třída a jeste k tomu za nehorááázný prachy..takze nebudeemoticon
31. črc 2011 v 11:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš