Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 tak já si celkem byla jistá, že tohle tam nemáme ... jsem spíš čekala že přijde s tím že půda je plná sršáních hnízd emoticon z těch mám zase panickou hrůzu já emoticon
šel tam totiž izolovat komín, to bylo jediný co se kominíkovi nelíbilo, tak tam peťa dával nějaký desky ... prej to sice neni blízko a na závadu to není, ale radši odizolovat kvůli pojišťovně ... no po třiceti letech emoticon emoticon ale jo ..nebylo to prej tak těžký emoticon

31. črc 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1986 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1979 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 tak srsnu se bojim takyemoticon já se vlastne bojim uplne vseho.. jsem tkaovej rimeremoticon
31. črc 2011 ve 21:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 rime co ? emoticon

já snad nejvíc jen z těch lítacích potvor, jsou takový neorganizovaný a nepolapitelný, a tak vůbec prostě nemám je rád emoticon navíc většina je chráněná, tak se to ani nesmí zabíjet, to je taky naprd emoticon

nakvejtá mi orchidea šalalalala la la
31. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 aaaaaaaa stenice, ty jsou v jednom hotelu v parizi emoticon pise to tam v recenzich kazdej a ty fotky pokousanych ruk, fuj
31. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1986 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1979 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 mitote fuuuujemoticon

kousinka jo tak orchidej jo?! emoticon
31. črc 2011 ve 21:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 no, to by me ranilo, kdybychom tam byli ubytovani emoticon
31. črc 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 vony tu chuděry tak trpí, že z toho dycky vykvetou emoticon emoticon emoticon
já se totiž řídim radou jednoho profizahradníka, že radši se o kytku starat míň než víc emoticon emoticon a to teda se řídim důsledně emoticon

tý jo ... koukám na novu, na nedonošenečky, no jsem ráda že už máme určo dvě kila :-O
31. črc 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 ja to tady mam zaplý, ale nejak to nevnímám, bojuju v kuchyni s omajdouemoticon
31. črc 2011 ve 21:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @kousinka kamaradky holcicka mela 670g kdyz se narodila...mam jeji foto v PC a byl to mazec
31. črc 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Alkapinka - celej večer jsem měla v posteli pocit, že mě něco ožírá za živa emoticon Dneska jsem důkladně vysála a vytřela, matraci jsem tím vysavačem nacucla úplně celou.

@kousinka Profizahradnírada - hele, to je v genech....já se můžu starat málo, hodně, středně a stejně mě všechno chcípne. emoticon
1. srp 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 tak co se tyce pozemku v ochozu: minule nam realitka rikala, ze prvn je prodany a druhy a treti volny a ze delaji projekt na site. Dnes nam rekla, ze projekt na site stoply, takze cenu nezna a ze prvni pozemek je volny, druhy v rezervaci a treti zaplacena zaloha. Ale ze az ve stredu reknou definitivne ano nebo ne. Nechapu. Kazdopadne, ten prvni, hned u komunikace je za 1,1mil s tim ,ze o cene se da mluvit, tak premyslime, ze reknem, ze za mega ho berem.
1. srp 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 tak jsme byli v IKEA....a ve vyprodeji jsme koupili kuchynskou linku v brize za 7 500Kc emoticon jeste dokoupime nejake drobnosti, ale prakticky to nej je emoticon
2. srp 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 ahojkyyyemoticon
emoticon
3. srp 2011 v 08:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 cau emoticon tak jsem kuchyn z predsine odtahla do manzelovy pracovny, zitra asi zacnu vklizet starou, v patek vezmu krumpac a rozmlatim starou, v sobotu oskrabem drevenou stenu a hura montovat novou :D jezis, to zas bude akce emoticon
3. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 mitote jen bud ráda, já tyhle akce miluju, přestavování, malování, no celkove všeemoticon)

já sem dneska napnutá jak kšandy- jdu do projekční kanceláře projednat náš projekt, a musííí to být definitivní, jelikoz nám nebudou delat ani jednu jedinou zmenu.. u me docela stresujicíemoticon doufam ze kdyz jim to tam ted vse reknu, ze to je opravdu definitivní emoticon
4. srp 2011 v 09:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 jo byly jsme vcera na stavebnim urade, tak na vsech trech pozemcich se da zacit bezproblemu stavet...jenze ten prostredni je slozna zaloha, ten posledni je pry rezervovan do patku a ten prvni stoji 1,3 mega :-/
4. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 no, tak kdyz je to tam takhle, tak máte asi jasnou volbu..nebo spis, nemáte na vyber...

já to mam za sebou..no, nebylo to moc prijemny.. a jeste ze uz to mam vsechno rozvrzený a vymyšlený ptz po me chteli vedet naprosto presne vse, kde bude drez, a dokonce kde budou zásuvky - páni, tak to me dostali, ptz takhle daleko fakt nejsememoticonemoticon no uvidime, je to celkem rozjetý - oujéé
4. srp 2011 ve 12:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Ty zásuvky, co po tobě chtěli, to je jen pro stavební povolení - dělat si to pak můžete sami podle sebe. My taky měli ve stavebním povolení jenom lustr veprostřed každý místnosti a přitom máme bodovky emoticon

4. srp 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 tak tak @alkapinka já taky měnila.... nakonec jsme už jednu hotovou zásuvku i přesekávali...
ale jinak samozřejmě gratuluju

a taky jdu s dobrou zprávou - teď jsem hodinu telefonovala se sousedem emoticon a na stavebním úřadě jsou podaný všechny žádosti včetně vodohospodářů emoticon juhůůůůů
teda ono se ještě něco objeví emoticon ale aspoň chvíli můžu mít radost že se to hejbe emoticon
4. srp 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 duckei no práve ze sem se na to ptala, a rekli mi ze to musí být presne daný, uz odted, ze se pak v drevostavbe stim nedá hýbat, to me docela vydesiloemoticonemoticon
4. srp 2011 ve 12:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 holky taková blbá otázka? - čim topíte? Nebo máte v plánu topit? elektrika /tuhý/ plyn ? něco jinýho? ... nevim čim mam zadat že budem topit emoticon emoticon
4. srp 2011 ve 14:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 tý vado :-O no já vim že je tam psanej asi plyn v projektu a peťa to chce nějak kombinovaný určo se dřevem... původně chtěl peletky ale od těch upustil ... jako rozhodně bych asi měla aspoň dvě možnosti ... znáš to - zdraží plyn emoticon a tak emoticon
4. srp 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 kousinka no já jsem práve hrozná konzerva a plynu se bojim.. do domu ho nechci - i kdyz máme pripravenou přípojku, nechám ho na hranici pozemku emoticon a tim, ze jsem z "chaty" zvyklá že tam se topí pouze krbem a jedine kdyz krb nezvládá (prijede se z výletu atd) tak mam v planu elektrokotel - takze jakoby 2 tělesa ..no, asi zainteresuju jak tatku, tak projektanta co by mi doporucili..na tepelny čerpadlo nemáme, takže asi jedine ta elektrika emoticon
4. srp 2011 ve 14:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @alkapinka právě, tohle asi musí rozhodnout spíš nějakej profík, co by se vám tam hodilo, vona asi i ta dřevostavba bude mít trochu jiný potřeby než naše zděný baráčky ...
jo vidíš, tepelný taky plánuje .. no von plánuje ledacos emoticon emoticon peťa je zase takovej, že tam radši bude mít připraveno pro víc věcí, jen aby ho nic nepřekvapilo .. no oni mu to potom trochu upraví, jsem v klidu emoticon

hele víte co je vtipný ? jsem se dneska dozvěděla, že s tou původní projekční kanceláří vůbec není žádná smlouva emoticon jen ústní dohoda emoticon práci odevzdali o rok později, nekompletní a nepoužitelnou, teda aspoň podle realitky, nebo podle toho co řekla nám a proč se najala jiná ... a přitom jim za to zaplatili 150 tisíc ... tak takhle se vydělává emoticon já čučim jak vejr ... kde udělali soudruzi z ndr chybu ? :-O
4. srp 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 kousinka v tomhle státe me to vubec ale vůůůbec neprekvapuje...:-/ fakt des..asi zacnu taky rádoby neco kreslitemoticonemoticon

no my tepelný ani nechceme.. dřív jsem dělala pro jednu společnost která dělala tepelný.. je fakt že zrovna oni měli fakt šmejdy, ale jak jsem se o tom zajímala, tak návratnost čerpadla je v době kdy uz ho pomalu musis vymenit ptz mu doslouzila doba... takze kdyz uz neco takovyhleho..tak jedine soláry, a na to máme zase spatne položenou střechu:D takze asi zustanem u dřevaemoticonemoticonemoticon

tak ve zděným bych přemýšlela uplně jinak, ale ta naše "chata" ( on je to rodinny dům-se to nejak vymklo) je to dřevostavba, i proto jsme se rozhodli pro ní -mimo jiné - a tam ten krb je naprosto dostačující.. zatopis a mas tam skoro 33 stupnu...( v zime), takze stále věřim krbu.. i proto jsem vcera poslechla projektanta a vybrala nejakou šíííííleně předraženou, ale naprosto luxusní a kvalitní krbovou vložku emoticon
4. srp 2011 ve 14:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 my zas upustili od těch solárů... nebo jen malinký na ohřev bazénu .. prej by to u nás se muselo zbytečně nějak někam odvádět nebo co ... a vim já ? já potřebuju jen vědět, kde budu mít prádelnu a kde šatnu emoticon emoticon emoticon

jako krb vim že chce peťa určo .... ten já teda taky ... akorát si nejsem jistá jestli se my shodnem na designu /funkčnost zase neřešim, to si musí pohlídat chlapi emoticon / ...
ale já jsem hrozně ohňová ... ale polínková, byť je s tim spousta práce, takže nehrozí takový ty na líh a pod... prostě poctivej plamen emoticon na špekáčky emoticon
4. srp 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 kousinka no já našla luxusní krb ale otevřenej, bez vložky - no to byla nááádhera - ale jak jsme psala, včera mě od toho projektant zradil, že to nedává žádný teplo, že to je už opravdu jen designovka a že bych musela topit jen břízou... takže to fakt ne, já to chci na poctivý vytápění, celý tý místnosti...emoticonemoticon Každopadně za chvíli jdu aktualizovat album a narvu ho tamemoticon Díky bohu jak jsem mela tu firmu doporučenou, tak tam měli moc hezký krbový vložkyemoticon takže já mam vybráno a netrvalo to ani 5minutemoticon a manža tohle neřeší, všechno nechal na mě, že prej mi věří, že já to vyberu dobřeemoticonemoticonemoticonemoticon huh huh
4. srp 2011 v 15:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @alkapinka tak pak mi dáš kontakt emoticon krb ještě dořešenej nemáme emoticon emoticon
kamarádka má ve středu místnosti, prosklenej z obou stran, krása emoticon ale u nás je to nereálný .. ale mně bude stačit i na zdi emoticon

teď chcem zrovna bourat na chatě, teda táta můj navrhoval jen vyměnit vložku ale to je podle mě blbost, tam je blbě postavený hlavně to obezdění, to musí pryč ... já bych tam nejradši jen nějaký takový ty krbokamna, to mi tam přijde bohatě dostačující ... nikdy tam nejsme v zimě .. nebo maximálně jednou dvakrát ...
ale domů chci klasiku zděnej krb .. nebo prostě takovej ten plnohodnotnej emoticon
4. srp 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 kousinka krásný to musí být- ale čistit ty skla je za trest emoticon vtom uz mam taky praxi-takze co nejmin skelemoticon
4. srp 2011 v 15:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 tak, a je to tam nabouchanýemoticon
4. srp 2011 v 15:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš