Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
@alkapinka @duckei hlasim navrat. Mno, takze, jak jsme chteli levy a pristavet garaz, tak NIKDY...tam bych nedala ani bazen 1x1m. Ten druhej nevim. Co se tyce domu samostatneho: dole jsou pricky, ale zrovna tak jak nechci, nahore nejsou pricky a ani strop, teoreticky by se dalo vybudovat jeste podkrovi - 1 mistnost. Nicmene i strop mezi prizemim a 1.p. jsou snad jen osb desky bez niceho aby se nereklo. Takez by se delalo: komplet zatepleni strechy, dva stropy, komplet rozvody, nahore pricky, podbiti strechy, komin, barva fasady, dvere, koupelny, atd atd atd :-) Vyhled z domu sice krasny, ale nevim no...nahore to bylo krasne, ale ten spodek toho domu jak udelali pricky, to je des. Jo a schody taky nejsou. Pan nam vykladal, ze to za 500tis dodelame :-D :-D :-D blazen. Jeste uvazujeme o pozemku v Ochoze - lepsi dostupnost, prvni pozemek milion plus site 20m, druhy pozemek 900 tis plus site 60m. Ale na oboji rikali ze slevni.
Odpovědět
@duckei no jo ale v te Zavadilce to je min 400m pozemek. Tohle to nepripomina ani z dalky :-( Takove baracky tady od developera stoji 4 mega 20km od Brna. @alkapinka no ty domy ve Vrate z venku nevypadaji spatne, ale vnitrek :-/ Kdyby to bylo jinak vevnitr a za tuhle cenu a nekde tady, tak po tom skocim...i kdyz ty pozemky...jo jeste jsem nedodala k tomu o 300m vetsi pozemek a skocim po tom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baf :-D no neštvěte mně :-D tady bude snad každej bydlet dřív jak já :-D :-D ale samo @alkapinka gratuluju :-)
Odpovědět
@kousinka pockej, my dve nakonec budem soutezit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote tak to je desný, takze mas jen barák obehnanej plotem... ten vnitrek se dá...ale ze se tam nevejde nic ven, je fakt na hovno, na to mi to prijde opravdu drahý.. nejakou slevicku by nedali?:-) kousinka ahooooj - hele, neboj se nic, máme zatim první bod asi z milioooonu, jeste nás ceká prodat starou parcelu, ptz bez tý nepostavíme -jedine ze by nás zalozil muj skrblíkovský otec (coz samo nehrozi) kdyz uz zdárne udáme parcelu, tak musime opet zádat o uver -takze tak pul roku?:-D:-D no a pak teprve ze by?:-D:-D takze jak rikam, neni vuuubec vyhrano:-D:-D já myslim, ze sme zatim vsichni 3 na startovní čáře:-D:-D duckei no me tohle pocasi nevadi -sem porad v praci od tmy do tmy...ale spren musi byt tak krasnej az z toho chytnu upal! mam dovcu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tento způsob léta, zdá se mi poněkud nešťastný.... ne, je úplně na hovno! Bylo hezky tak tejden? Možná dva, ať se nežinýruju!!! Srpen by měl bejt teda tropickej!!!! A září taky :-D @mitote No, ona ta Zavadilka není fakt velikostí asi žádnej šlágr...ale tam to neznám, znám jen ty ze Sucháče - ty tu vočumuju :-) Faktem je, že zapuštěnej bazén mají jen ty krajní domy v řadě - je tam větší zahrada. Ostatní mají jen ten kulatej nadzemní se schůdkama... Ale to Vráto vedle jelenovských řadovek vypadá fakt jak chudá příbuzná, jak zvenku, tak zevnitř. Mně se líbí, jak je na těch fotkách z Vráta prorostlá zámkovka trávou a vůbec je to tam úplně celý zaneřáděný, jak tam nikdo nežije :-D Stropy z OSB desek bych nesnesla....nemám nic proti dřevostavbám, ale jen těm naplacato. Byla jsem v takovým tom klasickým domě od Rýmařova, co je do patra - snad Nova nebo Astra? - měli dvě malý děti, co si hrály v pokojíčku nahoře, my seděli dole. Peklo peklo peklo. Nejdřív bych je došla zabít a pak bych zapálila barák a pak se pověsila na první skobu, co by mi přišla do cesty. Panelákový hlučný sousedi nad váma jsou oproti tomu pohlazení a to bez prdele. Vybírám lednici....a fakt jako nevim. Achjooooo!!!! Vzhledem k tomu, že musí být dva metry vysoká (přes to nejede vlak, nejdůležitější podmínka), černo nerezová, ideálně A++.... no tak takový se vyrábí asi dvě :-D, čímž se nám zjednodušuje výběr.... jednou z nich je toto: http://lednice.heureka.cz/lg-gb-7143a... Chci slyšet nááázory!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei moc pekná, ale neni celá černá:_D celou černou má gorenje tu retro-ale ta je drahááááá az moc.. já mam taky vybranou lednici, ale zase jsem "vymyslela" takovou zhovadilost, ze ta "moje" je jen B třída a jeste k tomu za nehorááázný prachy..takze nebude:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne černá, ale černo nerezová. Kdybych chtěla jen černou, tak těch je docela dost.
Odpovědět
Profilova fotka
duckei fakt? ja nejak nemuzu zadnou najit:_D:-D, a proc takovahle zajimava kombinace?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No protože všechny ostatní spotřebiče, co jsou vidět - tedy indukce, trouba a digestoř jsou též černo nerezový. Měli jsme vybranou Bosch, naprosto luxusní - stejnou jako trouba (tedy uprostřed černá a jen po stranách nerez pruh). Jenže, ona není 60 cm široká, ale 65 - má z každý strany přesah, takže se nám tam nevejde. Hovadaaaa!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to cumim, to sem jeste neslysela aby mela takhle debilni rozmer... nemas odkaz? ..
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.zalevno.cz/z/312460/bile-z... Ona je široká 60 čísel, ale právě ty dva "pruhy" nerezový po stranách jsou přesahový...
Odpovědět
Článek se načítá
@alkapinka slevu na dum by asi daly, ale nevim no...ten pozemek je fakt totalne na hovno... @duckie tak ona tam byla defacto ta osb deska jen polozena. Jinak dum je cely zdeny. jinak zitra asi pojedu na stavebni urad do Ochoza poptat se n aty pozemky rozkrajene, kde bychom tahly site :-) A co se tyce tech pozemku v Restitucich, napsala jsem do toho poradu, co o nich vysilal a dnes napsali, ze se do te vesnice asi zase vrati, ze je to neuveritelny :-D :-D :-D :-D jsem to ale mrcha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote I se stropama se vejít do mega by furt šlo...ale za těch 500 tisíc, jak to viděl pán. No je fakt vtipnej. Za půl mega jsi v tom jen s podlahou a koupelnama. Bez stropů...například...
Odpovědět
@duckie jojo :-) uvidime co ten ochoz, ten je na dostupnost bliz a lepe, site by mohly byt tak 20-30m kdyz bychom braly ten prostredni pozemek, je to primo u zastavky busu. S tim, ze ted asi koupime, a pomalu jak to pujde zasitujem svepomoci a vzdy jak naskudlime, tak neco udelame - projekt, povoleni, atd :-) ale budeme muset vybrat jinou firmu-firmy, protoze ta nase nam sem (pro ne daleko) jezdit nebude
Odpovědět
Profilova fotka
čáo ženy:-) duckei hele, a nemá ta lednice přesahy jen jakoby vepredu? jakoby rám? vzadu ze by to melo jen 60 - videli jste jí na živo? ..tu jen tak spekuluju:-D:-D mitote tak jestli je pozemek na hovno, tak bych nad tim ani nepremyslela... a 20m na site jakstaks... 60m? uz dooost:-)jako mastny ze to bude
Odpovědět
alkapinka tak na site asi tacek na metr, kdyz to budem delat sami, a kdyz firma, tak dva tacy na metr, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no nevim jestli vás nechaji to delat sami... a na site bych pocitala fakt víc... treba náš pozemek stál 400Tis a 700tis síte... je to cca 40m ..ale je fakt ze tam je i silnice...ale aspon pro predstavu...
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka - no jen vepředu, u dveří...ale nevejde se prostě. Nebo respektive, přesahovalo by to přes jedny dvířka od linky, co jsou hned vedle a tím pádem bych je mohla otevřít jen tehdy, pokud bych zároveň otevřela jak lednici, tak i mrazák :-D A navíc má jen 185cm, ale to byla jediná, který jsme to odpustili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei aha chapu - uplne na hovno:-D:-D
Odpovědět
alkapinka a jsi si jista, ze to tolik stalo? Nam jeden developer rikal, ze nam da slevu jedine kdyz napise vetsinu kupni ceny na site a zbytek na pozemek, aby neplatil tak velkou dan z prijmu. V cebine nam rikali ze site budou tyk 1500-2000kc na metr a rozpocitaji se mezi ty tri parcely. A v tom ochoze uz jsou site naceneny projektantem, tak jim musime zavolat. Ale mluvili o stejnych cenach
Odpovědět
Profilova fotka
sem si jistá, u nasi starý parcely jsme meli tahat cca 10m vody a 5m elektriky... a rikali ze rozpocet je cce 80tis ... a to tam nebyla kanalizace... stim jsem to kupovala, ze parcela za 600 a tech 100-150 budou site, a jsem na normalni cene parcely... sítě jsou to nejdražší ... :-/ nevim, zkuste si nechat udelat nabídky:-)
Odpovědět
no to nevim, zeptam se znameho odhadce, zavolam te realitce a znamych, co je ted tahli asi 100m. A meli jsge vic nabidek?
Odpovědět
Profilova fotka
baf.... jsem dneska po generálním úklidu, převrtali jsme zrcadlo, přestěhovali štendr v předsíni, lekám se pokaždý když okolo toho zrcadla projdu :-D :-D já věděla proč ho mít zahrabaný pod bordelem :-D u počítače je konečně police, ale bojím se na ní cokoliv dát :-S podle toho jak to vrtal, nějak jí furt nevěřim :-D ledničku neporadim, u nás to bude taky boj :-( ale já mám ještě čas :-D :-D hooooodně času ... každopádně dneska jsem se rozhodla, že všechny spotřebiče půjdou nejmíň na sokl.... sice už další těhu rozhodně neplánuju, ale až budu stará tak se mi taky nebude chtít shejbat se dolu .... tak jako dneska celej den 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka -mate kuchyn na nozickách? :-) já jedine vsechno na sokl- sem líná:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to sice máme, ale myčka je normálně na zemi ]-( to samý pračka .... kruciš kterej blbec to takhle vymyslel :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka :-D:-D:-D jste dneska delali prestavbu? kdyz uz ten generalni uklid?:-) já po vcerejsi reportáži na nove jsem taky chtela delat generalni uklid..ale premohla me takova lenora, ze si tu jen lezim max umejvam nadobi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
co bylo za reportáž ?
Odpovědět
Profilova fotka
o tech hajzlech malých, ted nevim co to bylo za svinstvo jestli svrab nebo co, takovy malý zmetci co ti pijou krev v noci... sem se u toho malem pozvracela a bála se lehnout do postele jestli je tam nahodou nemáme...
Odpovědět
@alkapinka fuj, nestras :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?