Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka právě, tohle asi musí rozhodnout spíš nějakej profík, co by se vám tam hodilo, vona asi i ta dřevostavba bude mít trochu jiný potřeby než naše zděný baráčky ... jo vidíš, tepelný taky plánuje .. no von plánuje ledacos :-D :-D peťa je zase takovej, že tam radši bude mít připraveno pro víc věcí, jen aby ho nic nepřekvapilo .. no oni mu to potom trochu upraví, jsem v klidu :-D hele víte co je vtipný ? jsem se dneska dozvěděla, že s tou původní projekční kanceláří vůbec není žádná smlouva :-D jen ústní dohoda :-D práci odevzdali o rok později, nekompletní a nepoužitelnou, teda aspoň podle realitky, nebo podle toho co řekla nám a proč se najala jiná ... a přitom jim za to zaplatili 150 tisíc ... tak takhle se vydělává :-D já čučim jak vejr ... kde udělali soudruzi z ndr chybu ? :-O
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka v tomhle státe me to vubec ale vůůůbec neprekvapuje...:-/ fakt des..asi zacnu taky rádoby neco kreslit:-D:-D no my tepelný ani nechceme.. dřív jsem dělala pro jednu společnost která dělala tepelný.. je fakt že zrovna oni měli fakt šmejdy, ale jak jsem se o tom zajímala, tak návratnost čerpadla je v době kdy uz ho pomalu musis vymenit ptz mu doslouzila doba... takze kdyz uz neco takovyhleho..tak jedine soláry, a na to máme zase spatne položenou střechu:D takze asi zustanem u dřeva:-D:-D:-D tak ve zděným bych přemýšlela uplně jinak, ale ta naše "chata" ( on je to rodinny dům-se to nejak vymklo) je to dřevostavba, i proto jsme se rozhodli pro ní -mimo jiné - a tam ten krb je naprosto dostačující.. zatopis a mas tam skoro 33 stupnu...( v zime), takze stále věřim krbu.. i proto jsem vcera poslechla projektanta a vybrala nejakou šíííííleně předraženou, ale naprosto luxusní a kvalitní krbovou vložku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my zas upustili od těch solárů... nebo jen malinký na ohřev bazénu .. prej by to u nás se muselo zbytečně nějak někam odvádět nebo co ... a vim já ? já potřebuju jen vědět, kde budu mít prádelnu a kde šatnu :-D :-D :-D jako krb vim že chce peťa určo .... ten já teda taky ... akorát si nejsem jistá jestli se my shodnem na designu /funkčnost zase neřešim, to si musí pohlídat chlapi :-D / ... ale já jsem hrozně ohňová ... ale polínková, byť je s tim spousta práce, takže nehrozí takový ty na líh a pod... prostě poctivej plamen :-D na špekáčky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka no já našla luxusní krb ale otevřenej, bez vložky - no to byla nááádhera - ale jak jsme psala, včera mě od toho projektant zradil, že to nedává žádný teplo, že to je už opravdu jen designovka a že bych musela topit jen břízou... takže to fakt ne, já to chci na poctivý vytápění, celý tý místnosti...:-):-) Každopadně za chvíli jdu aktualizovat album a narvu ho tam:-) Díky bohu jak jsem mela tu firmu doporučenou, tak tam měli moc hezký krbový vložky:-) takže já mam vybráno a netrvalo to ani 5minut:-D a manža tohle neřeší, všechno nechal na mě, že prej mi věří, že já to vyberu dobře:-D:-D:-D:-D huh huh
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka tak pak mi dáš kontakt ;-) krb ještě dořešenej nemáme :-D :-D kamarádka má ve středu místnosti, prosklenej z obou stran, krása :-( ale u nás je to nereálný .. ale mně bude stačit i na zdi :-D teď chcem zrovna bourat na chatě, teda táta můj navrhoval jen vyměnit vložku ale to je podle mě blbost, tam je blbě postavený hlavně to obezdění, to musí pryč ... já bych tam nejradši jen nějaký takový ty krbokamna, to mi tam přijde bohatě dostačující ... nikdy tam nejsme v zimě .. nebo maximálně jednou dvakrát ... ale domů chci klasiku zděnej krb .. nebo prostě takovej ten plnohodnotnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka krásný to musí být- ale čistit ty skla je za trest :-D vtom uz mam taky praxi-takze co nejmin skel:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak, a je to tam nabouchaný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a tak oni už maj asi takový ty co se nečistí, nebo nemažou ... prostě jsou furt hezký :-D kruciš teď jsem se vyděsila, zastavilo tu před barákem naše firemní auto :-O :-D už jsem se bála že si pro mě jdou :-D páč manža nevolal že by někdo se tu měl zastavit :-D a on asi jede jen servisák k někomu tady v baráku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahááá...tak to jsem alkapinka nevěděla, že u dřevostavby to musí bejt hned. Jinak my topíme elektrokotlem a teď na podzim se bude stavět krb s tím výměníkem, jak to ohřejvá i vodu, co jde do radiátorů. Ale co se týče funkčnosti a těch věcí kolem - nevim nic, jen že to vede do komína :-D Kousi - ty pracuješ, když zrovna neplodíš, nerodíš, nekojíš, s manželem?
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem tam pracovala první :-D :-D ale teď je pravda že už tam pracuje dýl :-D mně hlavně spíš zaujalo, že je to servisák na výčepy a velký lednice :-D tak to asi jel na servis k sousedům :-D ty by to doma mohli mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei no já to taky nevedela, myslela jsem ze ted neco nakreslí, a já tam pak budu stát a derigovat, ze bych tuhle chtela sem, a tamtu tam.... :-N =-)
Odpovědět
tralalalala v IKEA maji sklenicky za 1Kc. tralalala uz jich mame 12 :-D za 12 Kc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote nakupuješ jako já:-D:-D já tohle zatim nechávám, nájezd na ikeu a podobný obchodáky nechávám aspon na dobu, kdyz uz budeme mit zdi:-D:-D
Odpovědět
@alkapinka sklenicky se neztrati, kor u me, ja mam talent na rozbijeni vinnych sklenic, mame min uz tresti sadu :-D
Odpovědět
jooooooooooooooooooooo barak v Brne v exekuci, pozemek pres 500m, jistina 150tis, drazba zacina na 500tis Mazem pod kolenama a 30.9. jdeme na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tyyy kokso!!! Tak držím palec :-) Ty skleničky za kačku - jaký? Já mám, myslím Godis se jmenují, dvoudecky a čtverdecky. Pak od Svalka sklenky na sekt, bílý i červený víno a furt všecky jako nový. Mamka je má už snad pět let a taky pořád všecky....je to krutě odolný myčce... na mytí v ruce by možná byly křehký...ale na tohle já Ikeu fakt hrozně moc zbožňuju. A sakraaaa, potřebuju ještě aspoň deset hrnečkůůůů fialových s tím malým ouškem :-D :-D
Odpovědět
@duckie drz, i kdybychom ho mely vydrazit za mega a zbourat, tak je to porad super :-D sklenicky jsou to takove ty na Mochito :-) ufff holky, vyklizim a demontuji kuchyn to je humac....ja jsem tak rada, ze bude nova, ta linka se me normalne rozpada pod rukama, zjistila jsem ze tekl drez, takze veci co e nepouzivali a byly pod drezem jsou v haji zrezively nebo zaneseny. Vcera jsme koupily baterii, dnes valime vecer jeste pro drez a dve skrinky...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote mno přála bych vám to ale popravdě - bude to lítej boj ;-) takovej kauf, to rozhodně nebudete sami :-D u nás posun hahaha fakt už zuřím, sousedům na parcelách došly faktury za nějaký nesmysly, nám teda nic, ale podle toho za co to jako je bysme to měli teda platit taky - ale to nepřipadá v úvahu, já nedám už ani korunu navíc !!! takže někde někdo zase lže a už opravdu zuřím !!!! teď se na to vykašlu, ale v pondělí udělám točo - kor když dneska manžovi ten realiťák řek, že mu smlouvu s tou původní projekční kanceláří pošle - ale sousedovi v úterý řek že smlouva neexistuje !
Odpovědět
@kousinka no to ne, ale kolik lidi se zajima o exekuce? Kolik jich ma na jistinu? Kolik se jich v pracovni den bude trmacet do Zlina? Kolik jich pujde klidne na mega, kdyz je posudek na 800 tis? Kolik lidi to vzda s tim, ze tam bude moc lidi? Hih...neco malo s potencionalnich zajemcu diky vyse zminenym duvodum snad odpadne :-D :-D :-D nebo me to nechte alespon naivne myslet si :-D jinak u vas je to kousi taky dost vtipny, nechces advokata? Jednoh bych mela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kousinka neco platit?: a rekla bych ze ten kdo lze je asi evidentne realitka 8-( mitote no, taky bych rekla ze tam bude docela vela lida... uvidime:-) to sem zvedavá normalne:-) holky jinak! blázen sem! asi jsme se docista zblaznila... dneska nez jsem sla do prace tak jsem koukala na net klik tak cca vyjdou kuchynsky spotrebice... a? pointa? já se totálne zamilovala do jedny digestoře! ale tááááá jeeee x-) x-) x-) fnuk..a je strasne drahá.. takze asi zacnu dávat stovečku ke stovečce :-N :-N :-N
Odpovědět
@alkapinka no to ja taky, doufam ze to zase neodroci jako minuly barak.... jinak mymame rozebranou skoro celou kuchyn, reknu vam, soudruzi z NDR se s tim nesrali a je to hrozne...kdybych vedela v jakem stavu ta linka je a jak je udelana, tak uz letela davno...dnes jsem mela malem chut volat vodare, aby predelali vodu i odpady, nakonec to asi zvladnem sami a elektrinu musi tata...proste spraseny jako vse v panelaku
Odpovědět
Profilova fotka
mitote jste se dali do prestavby paneláčku?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Tak u nás se pilně pracuje....věž je v poslední fázi lešení - už dělají fasádu. Zatím mají natřený jen ty podhledy místo podbití a vypadá to dost dobře, tak mám radost. Ale už aby vypadli...zdravit se každý ráno div ne v noční košili s partou lopat je fakt žůžo :-D
Odpovědět
@alkapinka no puvodne jenom kuchye :D ale jak to tak byva....kdyz jsme menili jen zrcadlo v koupelne pred tremi roky, tak jsme zjistili ze je zku.vena cela elektrina a museli jsme delat novou elektrinu v koupelne a na zachode :-D a to jsme jen vymenovali zrcadlo :-/ @duckie hej to je kruty, potkavas se s nima rano u okna jo? doufam, ze jim aspon podas kafe a koupak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobréééééééééééé ránko :-D já se před chvílí probudila :-D :-D včera jsme nechali neplánovaně malýho u babidedamiminko (tak říká tchánovcům :-D ), takže co s volným večerem ? po stráááááááááááášně dlouhej době jsme si došli jen tak na pizzu a pivíčko .. a usli jak špalci jen jsme došli dom :-D :-D manža potom odjel ráno k rodičům, na houby, budou pak ještě přidělávat u nich novej bojler, tak já prej jsem zbavená služby :-D tak jsem se jen nasnídala a zase zalezla do peřin :-D :-D a vzbudila se před chvílí ? no není to božskej život ? :-D @mitote tak já samo teda taky pro vás doufám minimální účast :-D :-D je fakt že zrovna jak se dražila ta parcela vedle nás, tak jsme my byli na tej straně těch "odpadlejch" :-D a vydražil jí soused... ale my bysme za ní stejně tolik dát nechtěli :-D @alkapinka já si zas včera v bauhasu při nakupování věcí na to přidělávání bojleru vybrala sprchovej kout :-D :-D a vypínače do kuchyně :-D pán od elektriky co nám tam řezal kabel taky povídal - jé ale ty jsou hrozně drahý :-S a hrozně se divil když jsem řekla že je mi to jedno 8-( 8-( co si ty chlapi myslí ? že si tam nechám dát nějaký bílý hrůzy za pár šupů ? já to mám nadosmrti !!!! za to ty jejich hračičky budou za rok zase nepoužitelný :-p
Odpovědět
@kousinka a kolik byla vyvolavaci cena a za kolik ji vydrazil? My teprve spocitame na kolik pujdem, vyvolavaci cena je cca pul mega a tka mega, mega trista bychom sli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tchánovci tady taky dražili dům. Alkapinka možná ví, kterej to je - u školy hned za tou prodejnou Pekastu, naproti restauraci Septim. Byl to maličkej domeček, bez záchoda, na podmáčeným pozemku - ke kompletní demolici. Vyvolávací cena 80 tisíc. Vydraženo za 1 600 000 Kč. Masakr. Dodneška jsme nidko nepochopil, co to jako mělo bejt....před těma rokama, to byla fakt ultra ultra raketa. Pozemeček to je malinkatej...v tu dobu to mělo hodnotu tak těch 600 tisíc, ne víc. Takže mega na tom někdo, dalo by se říct, provařil. Ale evidentně o to stál.
Odpovědět
@duckie fiiiiiijo tak to nechaou :-D to bych nedala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jj vim:-) v tý dobe urco provařil,...ale ted? myslim ze se mu to vratilo..je to hodne lukrativni oblast -ted,,,:-D kousinka no jéééje, a proc si nezasla.. vcera jsem tam taky smrdela:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka kde ? teda holky musím říct že je to náročné stěhovat obsah skříněk tam a zpátky a ale začíná to mít i výsledky :-D a to ani nemusim už nic moc vyhazovat ... třeba naprosto nechápu, proč plastový krabičky, co používám denně, mám nahoře ve skříňce a pekáč co používám jednou ročně, hezky při ruce :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?