Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

24. dub 201848050
  • Zdravím! U mitotů se zřejmě kutrá nová kuchyňa..... A chčije... to je léto toto, což?
    Takže se poměrně nudím...

Nevíte, kde je v Praze nějaký ooobří, úplně to nej nej největší elektro? Musíme se dojet podívat někam na ty lednice. Při tý příležitosti tam omrknem i nějaký ty barový židličky a v Ikea nakoupíme chybějící hrnečky a ručníky 🙂

• @duckie  presne presne, kutame, dneska bude hotova tepla i studena voda a odpady, udelana omitka, vymalovano...mozna zvladneme spodni skrinky..? jinak bordel jak v tanku :-/ a ja jsem to dostala, tak je me pekne blbe 😠
    kdy jedete do Prahy do Ikea? My budem v praze od patku cely tyden 🙂

• @mitote  No to vůbec ještě nevím...bůhvíkdy... 😃

• Sponzor fóra
  • @duckie  ja myslela ze uz jste napul cesty kdyz tak planujes 🙂

• @mitote  No nejdřív musíme vědět, KAM pojedeme a pak až kdy.... myslím, že tak za dva týdny.

• @duckie  tak to se presne minem 😞 chjo holky, tady je to jak po vybuchu...

• @mitote  Nic se neděs, má drahá...tady se bouralo celý patro a dole v přízemí v tom museli bydlet 😃 Jak v červnu tak strašně loni chcalo, tak jim kapalo na hlavu, všude ten prach, bordel (jak stavební, tak i většina věcí nanošená tam), pak i zima, protože nad nima byly otevřený dvě patra bez oken a bez topení, co bylo až na konci října...... Máte to jako takovej mííírnej nácvik na stavbu 😃 Vždycky si říkej, že pak už jenom samá pozitiva a životní jistoty 😃 😃

• @duckie  no parada, ja porad rikam ,ze na byte se to naucime a barak uz postavime sami 😃 Myslim ze po dnesku uz zvladneme i rozvody vody a odpadu 😃 Tim oznamuji, uspesne natahlo, nikde nic nakape (klepu do stolu). Zatim vymalovano, omitka neni na te jedne zdi, nemuzeme najit ze vcerejska koupene nacini 😃 Jaks taks poklizeno, nahrbo vysato, rano vysaju poradne a umyju podlahy a trada zacneme stavet spodni skrinky, pak obklady...no to uz bude aspon pribyvat 😃 😃 😃
    Jo a pozor, poprve si pes nic neobarvil pri malovani a nedela tapky ani otisky ocasem.. 😃

• ahoj kočičky ...
    jo to jsem si zrovna tuhle vzpomínala, jak jsem to tu tak přendavala ze skříně do skříně ... jak jsem se před pěti lety nastěhovala a tady nebylo nic ... matraci jsem dala na zem, varná konvice byla na židli ... štendr místo skříně v předsíni a betonový podlahy ... a jak tu krásně žilo 😃 jak tu bylo čisto 😃

• hellooooo 😃

• @alkapinka  co cenis zubaky, 😃

• sem tuu🙂 a žiju🙂 a začíná mi víks - tak juchám🙂

• @alkapinka  zacina? 😃 nam nejak konci 🙂 jinak hlasim, ze manza udelal omitku na te jedn ezdi, kde byl kus odpadly...napoprve to nedopadlo spatne, jsem zvedava jak dopadnem, az bude delat jednu celou zed 😃

• mitote jop zacina🙂🙂 tak, sem v depreeezi😃 segra me zve do ikei, jenze v tý dobe budu pod stanama - fnuuuk

• @alkapinka  tak mam umyte podlahy a trochu poklizeno, konecne to tu neni jako u bezdomovcu, manzel jeste v jedenact vecer spravoval podlahu a delal tu omitku...dneska asi zacnme sklada spodni skrinky, ale zatim je nepridelame ke zdi, dokud nebudeme mit jistotu, ze nam nekdeneco netece/nekape. Jo a snad dnes udelame tu celou stenu omitku...brrrrrrrr...bojim, ta mala jeste sla, manzel je sikula ale na te velke asi pujde videt kadzy kiks :-/

• Sponzor fóra
  • tak jsem byli na pozemku 😵 😵 super🙂🙂
    asi budeme muset zajet posekat- ale je to tam náádherný.. kazdopadne mam pocit ze to je nejaký maly😃:_D ze se to tam nemuze vejít😃

• @alkapinka  To je úpe noumální úďo. Já když stála na "torzu" baráku, tak jsem z toho bylo celá špatná, že je to mrňavý a že se nám tam nemůže vejít ani obejvák a přitom pod náma byl celej velkej byt a ta "kostka" se směrem nahoru nezmenšovala 😃 Když takhle o rok pozdějc tu třeba vytírám, už se mi to vůbec, ale vůbec malý nezdá 😃 😃

• duckei😃😃 no podle oka se to tam vůůůbec nemuze vejít...ale podle papírů tam bude hafooo místa🙂🙂 no nevim, asi mi zaciná hrabat na maják😃😃
     Spis jsme asi "zmenili" budoucí garáž... no ale bude to na prd😃 tak jako tak, bud to bude namatlaný na sobe, a nebo nám to "vezme" jeden roh, a z garáže se bude chodit přes zahradu... ale jelikoz to má být garáž hlavne za účelem montážní dílny, tak ta druhá možnost se mi i líbí víc🙂

• Tak jako joo, varianta přejít suchou nohou z garáže až do postele je sice fajn, ale dá se žít v pohodě i s obchvatem přes zahradu 🙂

• @alkapinka  no vyprávěj mi o tom 😃 😃 přitom prej je to v poho - a jen třicet procent zastavěnejch, takže se to logicky vejít musí ne ? 😃 😃 takže já tě naprosto naprosto chápu 😃 je to prostě na oko malý 😃

no my teda budem mít garáž součástí baráku ale nějak už si nejsem jistá jestli je průchozí 🤔

• duckei já sem zatim variantu jít pres zahradu nezazila, meli jsme zatim jen tu suchou nohu🙂 ale znám lidi co to tak maji..

• stve me ze to musim rozhodnout uz ted😃😃 a to nemáme ani kopnuto😃

• kousinka taky tak?😃😃

• no jejej ... proč myslíš že jsme tam lítali s dřevěnejma kolíkama a ocelovym pásmem ? 😃 aby se zjistilo jestli je to jen dojem nebo ne... a fakt ti čoveče se to zdá ... třeba vepředu opravdu bude hrozně moc místa a vzadu to taky nebude tak strašný jak jsem původně myslela...

kurňa já bych stavěla až bych plakala 😞

největší sranda je, že skoro nikdo se neptá, kdy rodim ( ne že by mi to chybělo 😎 ) ale každej kdo nás potká se ptá " a kdy začnete stavět ? " 😠

• jo holky ja mam na kazdem pozemku stejny pocit, zeje to silene maly 😃
    jinak hlasim, ze jsme dne snic neudelali, pouze koupili obklad k lince 😃 ale za chvilku pujdem skladat spodni skrinky 🙂

• kousinka taky dobrý - ale rozhodne "lepsi se ptát" na kdy budete stavet či rodit, nez - a kdy uz budete mit dite? vy jste nemocný? vam to nejde? nebo jeste lepsi " no jo, v dnesni dobe hlavne ta kariera co?... to bych vraždila😃😃😃
    kousinka no tak povídej🙂 kdy rodíš?🙂

hooooolkyyyy jááá zitra jedu do ikeiiii!!! 🙂 jupííííí

jo, a az tam pojedem sekat, tak si musim dat sakra bacha kde sou tam ty kabely... tráva uz je do 50cm výšky jistě🙂 tak abych tam ještě něco neodvařila😃

• @alkapinka  my jedem do prahy v patek, takze IKEA na Cernem moste to jisti 😃 tam jsme peceni vareni 😃
    jinak jsme koupily obklad, tak mam radost, s deskou jde perfektne, s dvirkama snad taky, tak uvuidime

• se musim kouknout na ikeu jestli se sebou mam vzit kapesný

• @alkapinka  do IKEI kapesne? Vzdycky 😃

• 😃 😃 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Tepelná čerpadla BOSCH lákají nízkými náklady a snadnou obsluhou
    Cihly HELUZ zvyšují akustický komfort v bytech i kancelářích
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Archiv článků od partnerů