Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Co to jako jee? Já vás tady hledám... a vy jste nějaký levný bydlení emoticon
No, abysme teď nebyli mimo téma....i když, my máme krásné bydlení...nikoliv však levné emoticon
9. srp 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @duckie mam dojem, ze jsme tu porad tematy kolem bydleni, ale myslim, ze se prilis o levne bydleni nejedna emoticon a ani ne tolik vazano na Budejovice...emoticon kor diky me pritomnosti... emoticon emoticon emoticon
9. srp 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 už to vyjednávám s adminkou emoticon
navrhuju vrátit zpátky na České Budějovice, dyť i já si vás tak našla a jako levné bydlení bych vás nehledala emoticon nejsem naivní v cb emoticon emoticon
9. srp 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @mitote a neboj, tebe jsem napsala jako adoptovanou emoticon emoticon
9. srp 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 jo a dneska jsem získala další poznatek emoticon
do dětského pokoje rozhodně ne samolepku emoticon emoticon kamarádky holčička jí ze zdi celou oloupala v nestřeženém okamžiku emoticon takže rovnou malovat na zeď, nebo přibít hřebíkama emoticon
myslim samolepku, ne dítě emoticon
9. srp 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @kousinka dekuji dekuji...ja se hajim tim, ze mam v Budejkach rodinu emoticon a na strechu chodim prakticky jenom sem, takze tak emoticon obavam se, ze ve stavbe domu takovy rozdil nebude jestli je v CB nebo v Brne emoticon
9. srp 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @kousinka dite pribit na zed by obcas nebylo marne emoticon
9. srp 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 tak kočičky moje, už jsme zase Budějcký emoticon

a protože klucí odjeli na hokej, tak beru knihu, buřtguláš a sunem se s Emi do peřin .... dneska jsem zase stěhovala další věci, žehlila a teď jen povleču postýlku a padnu za vlast !!!

jo a víte kolik šanonů už máme kvůli stavbě ? šest emoticon na to že jsme ještě pořádně nezačli emoticon a já lidem nevěřila, že papírování je větší boj, než samotná stavba emoticon
9. srp 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @kousinka a jaky byl teda duvod, ze nas prejmenovali? :-/
jinak ja dnes byla vyslana dokoupit knihy Monyove, ktere jsme nemeli, byla to nase znama, meli jsme skoro vse krom poslednich dvou i s venovanim. Reknu vam, v knihkupectvich jsou jen posledni zbytky. Tak ctu posledni knihu a co je nejhorsi, ona to v ni vse popsala, jen nepopsala svou vrazdu.
s papirama nestras :-/
jinak u nas ten dum v exekuci padlo, z exekutora vypadlo, ze se drazi jen pulka...to sakra jako kazdy normalni exekutor nemuze napsat?!?!?!???
9. srp 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 dělala se hromadná čistka, tak to vzali jedním šmahem emoticon ale nebyl to problém změnit ... myslím že tenhle název fakt víc odpovídá - dyť se tu neřeší jen levné bydlení ( a když nepočítám naše blbosti emoticon emoticon ) ale i kde co k bydlení v budějcích sehnat a tak emoticon

mitote já teda nečetla nic, ještě jsem se k ní nedostala, mám naslibováno ze všech stran, ještě teda před touhle šílenou smrtí emoticon ale jsem v pořadníkách u kamarádek, takže je vidět, že se četla fakt hodně emoticon
ale tchyně a uzený jsem viděla kdysi a moc se mi to líbilo ... po shlédnutí jsem děkovala za svojí ... akorát ten konec jsem jí nepřála - já bych jí to neodpustila emoticon asi teda....

no neke s tou půlkou :-O no to je dobrý ... tak to pak je cena jasná že ...
9. srp 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @kousinka no tak to se modly, at neco sezenej, misto celych regalu se vsemi 25 tituly byly v knihkupectvi 4 tituly po par kusech :-/ ale ta poslendi Srdceboly je k sehnani a tim, ze ji zname, tak vime, ze to co pise, ze je pravda, ze jen pozmenila trochu postavy, jejich povolani, ale jinak je to presne ona a jeji manzel. Tak byla to nejprodavanejsi ceska spisovatelka, dokonce mela vetsi naklad nez Viewegh....

jo je to tak, nasla jsem to v drazebni vyhlasce, jsou to mrchy :-/
9. srp 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Ty jo, to je mi líto... zrovna jsme včera říkaly, viď, že to vypadá takový dlouhý ten dům.... Jsou to fakt svině. Vopravdu může dneska člověk věřit jen sám sobě, to je hnus... emoticon

@kousinka Kousi, malá krakenová bude Ema? To je krásný jméno emoticon Jak se vlastně nazývá Kraken ofiko? emoticon S tou tapetou nebo malováním - ani to není ouplně bezpečný. Máma říkala, že jednou jsme po obědě spala nějak moc dlouho a tak se šla mrknout, co vytvářím a já mezitím vydlabala do omítky pomalu ďahu jak pěst a pravila jsem, že ot je zvonek na Karkulku emoticon
Do dneška, když vidíme někde na zdi nějakej defekt, tak je jasný, že tam měl bejt zvonek na Karkulku emoticon
9. srp 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1977 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1977 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 emoticonemoticon holky to jste me pobaviliemoticon
tak já se vratila z cest.. ooo booože to jsem si zase hrála na křupanku!emoticon bože to bylo náádhery! a ta ikea--- ooo.. ale predstavte si, sestra( prazanda) nas odtahla do xxxLutz.. a NECEKALA jsem!!! kam se na to hrabe ikea, kika a spol... nádhera nádhera! vsechno muj styl, vsechno uuzasny, originální i cenove dostupnýemoticon takze já mam jasno.. barák bude odsudemoticon
9. srp 2011 ve 22:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka fakt XXXLutz? Ja teda po jejich reklame v TV mam k nim odpor a odmitam se priblizit na 100km emoticon
10. srp 2011 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote emoticon souhlasím...ta jejich reklama mě tak odpudila, že minule, když jsem v Prase byli, tak jsme jí minuli obloukem. Ale asi se tam teda vydáme emoticon, když alka říká... emoticon
10. srp 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @duckie ty jo to to bych se mesela hodne prekovanavata a hodne nevedet co s casem, abych tam jela emoticon
10. srp 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @duckie my zas měli na zdi takovýho krásně namalovanýho čertíka, taťka maloval fakt dobře.... a já ho jednou ze zdi seškrábala, aby se prej segra nebála emoticon Pak jsme měli kluky kočičí, ferdu mravence, krtečka, pak mickeymouse... to už vydrželo emoticon vidíš teď mi došlo, proč já budu shánět někoho kdo to namaluje když máme dědu emoticon emoticon emoticon
páč teda já a výtvarné umění emoticon nakreslim domeček a lidi se mě ptaj, proč má ta kočička takovej divnej ocásek ...

kraken je na matrice Alex ... je zvláštní že když mluvim na něj tak mu tak i říkám, nebo maximálně Ájo... ale jak mluvim o něm tak je to Kraken emoticon

a teda xxx to s tou reklamou fakt nezvlád, páč já jí taky nenávidim a minuli jsme ho obloukem emoticon
10. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @kousinka take mam uz od tchyne slibeno malovani rpo deti na zed :D umi vyborne ty detske postavicky emoticon
10. srp 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 jj holky taky jsem se segre vysmála jestli je blbá nebo co, ale teda, páni... mám pár na prd fotek z mobilu, tak neco naházimemoticonemoticon do nejakyho albíka:_)
10. srp 2011 ve 21:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 jen je "blbý" pro vás rozhodne - že to je ten muj styl, a ten se Vám asi nemusí páčitemoticon
10. srp 2011 ve 21:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 a je to tamemoticon
10. srp 2011 ve 22:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 holky, dala jsem album rekonstrukce kuchyne
10. srp 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 mitote pěknýemoticon a vis co je vtipný? ze ta tvoje hrůza - má presne takovou barvu co plánuju do baráčkuemoticon
10. srp 2011 ve 22:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka no jo ale ta ma hruza byla dvacet let stara a reknu ti, to co jsme videli pri rozebirani...no fuj..jak byla dira v podlaze pod linkou, neco se v ni uhnizdilo a byly tam stovky mrtvych larev...malem jssem zvracela...a takove jobky byly na kazdem kroku, plesniva a schnila deska ve skrince, drez protikal....no humac ti reknu...
10. srp 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Juuuj...za dřevěný obložení v paneláku bych zabíjela emoticon emoticon To nějaký soudruzi, co neměli na to, aby si jako jiný soudruzi pořídili chatu, tak si pobili svojí panelákovou kuču palubkama. A my za dvacet let tady můžeme hebnout.

@mitote Budete to mít moc pěkný...a hlavně za pár kaček.

@alkapinka nevíš, nevíš - neměli v tom XXL nějaký barový židle?
11. srp 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 duckei tuny a tunyemoticon koukni na jejich web, i kdyz mi prijde ze na tom webu prakticky ni nemaj... jaky mas v predstave? hodne meli takovy ty moderní designový a kožený, nějaký kulatý, nějaký s opěradlem.. no fakt hodne.. prijde mi že těch křesel, a židlí a sedaček tam bylo nejvíc
11. srp 2011 v 08:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 achoj kočky

@alkapinka hele náhodou mně se tam docela i věci líbí ... dokonce i ty v tom "tvým" emoticon stylu, třeba jedny ty dřevěný plný židle emoticon

@mitote jako fakt nezávidim emoticon rekonstrukci pro bordel emoticon kuchyň jo emoticon i když já mám hezkou ... ale taky se občas bojím, že jednou až jí bude někdo předělávat, tak se asi taky bude divit emoticon třeba pod myčkou to musí bejt taky ňamka emoticon když vidim co drobečků tam kraken namete hokejkou emoticon
11. srp 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @kousinka no to jo a vem si, ze tady to nekdo nametaval pod linku pres dvacet let..navic tam bla dira jak krava mezi starou a novou dlazbou a v te se to vse pek ne ukladalo...
11. srp 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 čááo holkyemoticon tak jsem zpetemoticon jak to jde?.)
14. srp 2011 v 19:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 cau cau, my jsme na dovolene u Prahy emoticon az do nedele... dnes jsme byli neco malo nakoupit a v Mlade Boleslavi ve Skodovce, zitra pujdem do Aquapalace nebo do zoo, atd emoticon
Jinak jsme dnes byli u zname co ma domek, stary, ale uvnitr pekne opraveny...uplne nam to pripomnelo jak uz chceme domek emoticon
jinak vcera me tu vytocil tchan, co nam zase zacal vykladat, ze se mame nastehovat tam kde byddli on - asi 30km od Brna, mizerna dostupnost. Pak vykladal ze ted si mame uzivat a nemame resit bydleni. Nechapu kdy ho mame resit, manzeli je 28, to ho mame resit v 40? No a nejlepsi byl gol, kdyz rekl at prvne splatime byt a az pak resime dum, na to jsem mu rekla, ze nechapu, proc bych mela pockat az splatime byt, kdyz pak uz budou deti velky a dum nam bude lede tak na velky kulovy a my ho chceme hlavne pro deti a nase zvirata.
No byla jsem jak papinak, manzel me musel v devet nalozit a odvezt do IKEA uklidnitse emoticon
14. srp 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
Jdi na stranu:   Zruš