Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote @duckie tak to já si myslim ze to je picovina najemni smlouva - maximalne v pripade ze ses opravdu v najmu a chces tam mit trvaly a majitel ti to povoli... ale v pripade duckie predpokladam ze nemovitost je pritele( rodiny pritele) coz si myslim ze jsou dva pripady, bud dostanes plnou moc od majitele (ci tam s tebou pujde) a nebo ses vlastník nemovitosti...takze sbal pritele a muzete jit na urad... to stim najmem mi prijde fakt kravina... a susicka? zkusenost fakt nemam, ale vim, ze ta voda se ti "neodpari" ale rekla bych na hulvata -odstredí - (teda doufam ze si to myslim spravne, treba me nekdo opravi) a normos vytece do odpadu.. jak je to s zehlenim netusim, ale predpokladam ze to vyndas zmuchlany jak drzku :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote to s tema vánocema se nekdo má :-):-) závidim, ja bych hned vedela CO :-)) zrovna vcera sme se s manzou schodli ze si kazdej udelame seznamy kde bude to, co bychom si jako vsechno prali... bude to viset na lednicce, a az budou vánoce, narozeniny, nebo jen tak pro radost.... tak to bude prekvapko, ale zaroven dostanes co si prejes... u nas je totiz hroznej problem... ja sem slozitá, a manza neumí odtušovat -takze to dopadne tak, ze jsem bud zklamaná, a nebo nemam prekvapko - a to teda nevim co je horsi:-D:-D obe strany to schválili ( taky to budu mit snazsi:-D) takze super... uz delam seznam:-)))
Odpovědět
@alkapinka na urade musis dolozit, ze mas povolenni tam mit trvaly pobyt, pokud to neni tvuj dum nebo byt (pokud nejsi majitel v katastru), nerikej mi, ze je to picovana, kdyz mam matku advokatku a ta asi vi, co rika, ne?!?!?! Bud musi s Tebou majitel nemovitosti jit na urad a nebo pokud s tebou nejde musis mit najemni smlouvu, ve ktere mas napsano, ze souhlasi s trvalym bydlistem...laskave me nerikej co je a co neni picovani. Byt je take mych rodicu a museli jsme (ja i manzel) to mit reseno takto, rodice nerodice, pribuzny nepribuzny.
Odpovědět
jinak ja uz mam seznam vanocnich darku na facebooku, spise drobnosti...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no tak na co delat takovyhle zvlastnosti ohledne najemni smlouvy kdyz stací -to co rikam já- ze s tebou majitel pujde, a dá jim svolení - to je snad jednodussi nez nejaky najemni smlouvy - to je fakt uplne mimo. Kdyz budu bydlet u pritele a byt bude jeho, tak já tam snad nebudu v najmu ne?? no k tomuhle bych se uz nevyjadrovala 8-( mas preci mamku advokatku 8-(
Odpovědět
@alkapinka vsak jsem to taky nahore psala, ze bud s tebou musi jit majitel, nebo musis mit tohle...precti si to laskave znovu, protoze jsem tyto dve moznosti psala!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote na facebooku? to jde tam mit nejakej list dárků:-(
Odpovědět
@alkapinka ne, mam tam album s nazvem pro jeziska nebo k narozeninam a strkam tam obrazky toho co chci s odkazem, kde to sezenou lidi nejlevneji a je tam i napsano, aby si rodinni prislusnici sdelovali kdo co koupil
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No, zase mi nějak uniká smysl, proč si třeba kupovat po dvou letech novou helmu? Pokud teda jsem s tou "starou" pětkrát neřachla na kebuli :-D Jak se jezdí s tím páteřákem? Ten jsem nikdy neměla, jen helmu - měla jsem jí už od dětství, jako první smrad na sjezdovce, děsně jsem jí nenáviděla a naši mi jí bezpodmínečně nutili...dneska jsem jim vděčná za to, že mě to s ní naučili. Já sama moc nepadám, ale vždycky se najde někdo, kdo mě sejme - většinou právě malý děti, co jezdí šusem a bohužel, obvykle tu helmu nemají. Teda - mně to nevadí, dostat tim kokosem do kyčle by asi nebylo žůžo, ale rodiče by zasloužili po hubě. Co se týče trvalého pobytu, vskutku to nebudu řešit nájemní smlouvou a ani jsem o tom nikdy neslyšela. Ale děkuju za rady.
Odpovědět
@duckie ja jsem nepsala po dvou letech, koupila jsem si ji ja a pak manzel....manzel ma prvni a jedinou helmu a ja mam druhou, protoze tu prvni jsme mela od detstvi a uz me nesedela. Ja jsem helmu odmitala dokud jsem si na sjezdovce nerachla hlavu a nemela otres mozku a krevni vyron na mozku. Od te doby bez helmy na sjezdovku nelezu a ani mazel. Manzel v ni ma dokonce zabudovany repracky na Ipod :-D S paterakem se jezdi vyborne, ja ho mam jen jakoby "batuzek" na ramena a pak pod zebrama zapnuty, je to prijemne, drzi to pater, neboli zada....manzel ho ma jako vestu a taky spokojeny. Bohuzel u pateraku je to o tom, jaky ti sedne jak podle vysky, tak sirky a i kdyby ses rozkrajela tak trebaz deseti ti sedne jeden ]-( vsak ja ti nepsala, abys to resila smlouvou, ja rikale ze to tak mame resene my, ale ze staci kdyz tam s tebou pujde majitel :-) pro nas to proste takto bylo jednodussi a pohodlnejsi
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) tak to já musim rict ze helmu nemam, a to z jedinnyho duvodu, proste na ní nikdy nebylo :-N na helmu za 3ku si muzu nechat zajit chut, a ty levnejsi "v akci" nekde v hyper marketu , tak tem vubec neverim, to si dam radsi tu čepici:-) já lyzuju jeste v bunde a mikine a vlastne celý vybavení co mam snad od 12 let :-N proste výbava na zimu mi prijde ze jí mame az na konci seznamu... hlavne kdyz uz nemam komninezu...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
achoj koťata z boťata... k sušičce, když jsem před třema rokama se po ní koukala, tak padaly varianty buď kondenzační a to prej existuje jako že nádržka která se musí vylejvat, nebo rovnou teda do odpadu, nebo pára, ale na tu musíš mít odvod, takže většina lidí si kupuje prej kondenzační.. kamarádka si jí teď kupovala, tak je plná informací, prej je lepší koupit i béčkovou, protože ty áčkový většinou mívaj tepelný čerpadlo a to prej zatím není vychytaný ... a prej mi dá nějakej odkaz na pražskou prodejnu, tam že dobře radí .. tak ti ho pak můžu přeposlat :-D já se teď designově zamilovala do Kenmore :-( ale páč jí tu samo nikdo neprodává, tak nevim jak je to kvalitní a jestli se mi zas nelíbí nějaká chuja :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@alkapinka proc bys ji mela kupovat za trojku? ja mam teda za dvojku a to patri k tem nej a je potazena kuzi. A kdyz koupis pred zimou vyprodej z lonske kolekce tak mas kvalitni Giro helmu za tacek. Je to jen vedet kde kdy ji koupit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Mno a třeba některý pojišťovny na to přispívají. Brácha si nedávno kupoval právě helmu na snowboard a stála, jak říkáš, ve výprodeji po zimě asi třináct stovek a pojišťovna mu dala po předložení účtenky litra. To se vyplatí. Hele, kolik stojí ten páteřák? Člověk si takhle i říká, že je to zbytečnost, ale fakt bych se nechtěla dožít dne, kdy budu sedět na kryplkáře s vědomím, že kdybych si ten páteřák pořídila, tak zvesela ještě běhám :-x @alkapinka No, asi na takovým místě v seznamu to mám i já :-D, ale jen jsem tak zavzpomínala na starý dobrý časy v dětství, kdy jsme byli s našima na Kvildě furt :-D A já pak byla jednou v Alpách a od tý doby děsná fráájerka, že na takovej kopeček tady, pfff...fuuuck! @kousinka No já bych měla sušičku v prádelně, takže bych si ideálně představovala něco odřenýho promačklýho prodávaný za pár peněz, ale plně funkčního :-D Viděla jsem jenom béčkový, dokonce i céčkový, áčkový vůbec....Jo, snad jednu, co stála fakt moc moc moc. Když se tak orientuješ, kolik tak odhaduješ cenu, že by to stálo? Máš už nějaký typy? :-)
Odpovědět
@duckie jj VZP prispiva tusim petikilo na helmu :-) ja se ted divala na Zezulu, to je v Brne hodne oblibeny a hodne predrazeny snowborad shop a meli tam helmy od tacku do patnacti set, samozrejme vse znackove a kvalitni. Hele paterak u nej stoji 900Kc az cca 2500Kc, ale to je fakt o tom co sedne. Manzel ma myslim tento http://www.snowboard-zezula.cz/chrani... a ja tento http://www.snowboard-zezula.cz/chrani.... Prave, na sjezdovkach je to cim dal horsi, lide jezdi cim dal bezohledneji a hur a proste uz jsem se jednou pouciila. Navic to nejsou veci na chvilku ale treba na deset let, ze :-) Moji kamaradce helma zachrnaila zivot. Je to vyborna lyzarka, instruktorka. V Alpach ji zenska vjela do cesty, ona se ji vyhla ale vyletela ze sjezdovky. No, letel pro ni vrtulnik, diky pateraku pater ok ale vyjela ji cela ramenni kost z rameniho kloubu ven - jako ven uplne a lekari po prevozu do CR rikali, ze kdyby nemela helmu, ze by ji tekl mozek po sjezdovce. Vim ze to zni strasne,ale fakt, prodelala hromady operaci. Takze ja nehodlam nic riskovat a zdravi je k nezaplaceni. Prave premyslim uz nejaky ten rok i o chranici na panev :-) Preci jen na hory jezdime kazdy rok na tyden.
Odpovědět
@duckie jinak my to s tou vybavou vzdycky dobre vychytame, predloni jsme si koupili z predesle sezony snowboardy, no usetrili jsme 50% :-) Oba jsme meli kolem 5 tisic Burton a puvodni cena byla kolem 10 a i v te dobe jeste hodne obchodu je nabizelo za 10. A ted s tou bundickou mam taky radost, uz se na ni klepu, kor jeste za ty prachy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky stavitelky, strááááášně dlouho jsem tu nebyla - vyskytly se v rodině komplikace a popravdě jsem neměla na net ani náladu - takže Vás jdu dočíst, snad to všechno poberu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie pokud postavíme do nějaký dohledný doby, tak asi aeg, páč mi bude dobře ladit s mojí lavamatkou aeg :-D :-D docela jsem na ní četla i dobrý recenze... no a pokud mi odejde moje milovaná pračka dřív - nevim jestli deset dvacet let ještě vydrží :-D :-D :-D - tak pak se poohlídnu po něčem jiným, ale to už možná se bude vyrábět oblečení v tabletách a bude se to likvidovat v kufříku, jak amarouny v návštěvníkách a žádnou sušičku potřebovat nebudu :-D jinak já mám výbavu taky novou :-D :-D už asi deset let :-D :-D táta je špičkovej lyžař, jezdí často a docela i fr. alpy a tak ... ten je ze mě nešťastnej :-D :-D nemám kárvy, nemám helmu a pátéřák, jezdim v kombinéze :-D :-D :-D přitom mi to kupoval on :-D copak můžu za to že jsem se za deset let na lyže nedostala ? no co .. na Kramolín to bohatě stačí :-D na cvičnou loučku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženy, začíná mi připadat ze sem v tý praci cim dál víc a vás pekne zanedbávám... jinak @kousinka zrejme to vypadá ze spolu opet soutezíme o postavení v nedohlednu...z nepotvrzený informace ale na 80%duveryhodný, mam jistý, ze se na nás papili vysere... tííím pádem, nemuze stavet dokud se neprodá parcela!!! no primo katastrofální zprava .. zítra jdu orodovat k uverari, at nám zkusi vypocitat tzv plán B neboli katastrofickou verzi.... :-(
Odpovědět
@kousinka tak kdyz jsi 10 let nebyla na lyzich :-D my jezdime kazdy rok do tater, ted to vidime asi na Alpy, jen porad nevime jesti rakouske nebo francouzske. Ale ja teda lyze uz mam taky tak 7-8 let, ale porad super carvy 8-) Moje vysnene modre fisherky :-D :-D :-D @alkapinka co je to plan B? To je blby tady s teme parcelama kde je stavebni uzavera atp, tady v Brne se totalne neprodavaj a kazdy od nich dava ruce pryc...i my pred nima zdrhame. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no práve... a to uz jsme silene pod cenou... plan B je, aby nam spocital hypoteku stim ze proste nedodáme z vlastních zdrojů 500knedlíků a budem chtít celou částku.... kolik by to koštovalo :-S .. ale bojim, ze nejen ze nám jí nedaji( bez rucitele nebo bez neceho takovyho) ale kdyby preci jen jo, bude to taková mesicní raketa, ze bychom to neutáhli.. no uvidime, zitra se za nim řítim |-|
Odpovědět
@alkapinka tak ono je to dost logicke, ja bych taky takovou parcelu nekoupila, i kdybych chtela stavet za pet let, proste je to nejistota a vzdy muze nastat nejaka komplikace. A do kdy ta stavebni uzavera ma byt?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) @alkapinka a nepůjčí proto, že nemá nebo prostě z nějakýho interního důvodu nechce? :-( Jinak ženy...včera jsme byli večer na kolech a projíždí se na stezce kolem řeky, jak je u divadla. Ty vole???? V čem ty lidi dneska chodí do divadla????? Snad i já v černých teplákách na kole bych mezi ně zapadla. Fuj, až mi hanba byla za ně.
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie práve že má, a má tolik, že až jednou umře, dávám výpoveď a nemusim pak už v životě hrábnout.... teda, jestli me nevydedí, coz bych se ted uz ani nicemu nedivila... z duvodu toho- ze uz jsem dospelá, a mam se proste postarat sama .. tečka.. jinej duvod k tomu nemá.. samozdrejme ze neni jeho povinost mi cpát prachy horem dolem, a i sama sebe jsem půl roku premlouvala ze se pujdu o neco doprosovat, ale je mi to proste líto, zvlast kdyz ví, jaká je situace, ze on má, ale nedá :-( :-( a pak kdyz slysim jak tamhletem dostane od rodicu tohle, a tamhleten zase tamto, a nejaky mu koupi byt, atd atd atd.. tak je mi uplne do breku - a to jeste ty rodice vetsinou samy moc nemaj.. ale tady? to je skoda mluvit.. je mi to lito, ptz to nechci darem, chci to jako oficiální pujcku se smlouvou a stim, ze az se nekdy ta parcela prodá, pujde to hned na jeho triko.. takhle akorat budem cálovat cizím do nekonecna, pritom to co platime na najmu je 80% nasi hypoteky... chjo:-( @mitote tam neni stavebni uzavera, tam je jen otevren uzemní plán tim padem ti nikdo neschvali stavebni povolení, ptz se neví jak to bude az to bude....
Odpovědět
@alkapinka ajo....no to je jedno, je to proste problem ve staveni a myslim si, ze si to malokdo troufne koupit a doufat :-( To s tatou je na nic...bohuzel no. Ja to sice asi nikdy nepochopim, protoze v nasi siroke rodine pomahani a prachy koluji na dennim poradku a povazuji to za samozrejmost pomahat rodicum nebo naopak detem. Pak se lidi divi, ze pribyva bezdomovcu, kdyz jim rodina nepomuze no :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Hmm.... Co na to říct... |-| Je mi to líto.
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no muzu ti rict ze kdyz jsem se to dozvedela mela jsem takovej vztek a marnost ze jsem mela chut ho prejet a bylo by:D:-D:-D samozdrejme ze si delam prdel.. nu kazdopadne ted to musime vymyslet nejak jinak.. parcela na nas taky jeste prepsaná není, projekt taky neni hotovej, ptz se spozdili s vyjádrenim o pripojení k sitím.. no pripadá mi na to jak jsme meli pred mesicem slibnej rozjezd, ze to je zase ve sra*kach :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka hah, to naprosto chápu :-D :-D Hele, papírování je v týhle republice hrob. Myslim, že kdyby se všechny ty archivy a ouřady měly vysypat a nasypat na lidi, máme tady něco jako novou biologickou zbraň. Tutově je těch papírů tolik, že bysme všichni pod nima chcípli na udušení.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Nááázdáááár!!!! Myslim, že dočítat ani nemusíš...to bys četla dva měsíce :-D Můžeme ti to kdyžtak nějak shrnout :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré skoropoledne :-D @ducie - tak dočteno ;-) jsem to zvládla u nočního "serfování" :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?