Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka : částečná gratulace alespoň k tomu pozemku, i když jak čtu, tak stále není přespáno na Vás jako majitele (ouřady jsou prostě brzdy!!!!) . K tomu tématu otec/půjčka .... co k tomu říct :-( je mi to líto a opravdu nechápu, proč "nepůjčí" když má? .... kolegyně to taky před několika lety řešila - tchán má stavební firmu, oni koupili pozemek a najednou on přišel, že jim to prostě nepostaví :-S .... a to jim to tři roky sliboval a dušoval se, že to budou mít za pakatel... panebože co by mu to udělalo? vše ošetřené smlouvama a případně vymahatelné u soudu? .... ach jo, tohle nepochopím .... ale naděje umírá poslední, tak třeba to ještě nějak skoulíte ;-) - budu držet palečky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie to si dokazu predstavit jen co debilnich papiru mame v praci.. zkus si jednou u nas neco koupit, a my te pohrbime pod papirama:-D:-D:-D ale sere me to, meli jsme to udelat jako kolegyne. Na ferovku se na vsechny a na vsechno vysrali, uprostred les a luk zacli kopat, jen tak po pameti, co by se jim asi tak libilo, a za 14dní maj postaveno !!! ( taky drevostavbu) site tam dohnali nevim odkud, a vse maj totálne na cerno, bez povoleni, na pozemku kterej neni stavebni.. atd.. jen prisli na urad ze jim jdou oznamit ze proste maji postaveno, a at jim daj dodatecny povoleni, a co myslis? daji jim jen nejakou symbolickou pokutu, a povoleni si hned odnesli domu - a POZOR to nemaj ani projekt!!!! bych se na to vysrala--- tady 2 roky litam jako kokot, a nemam ani kopnuto, a oni to takhle obesli a sou vysmáty... asi jako ty rusáci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek @duckie holky děkuji za lítost, ono se to nezdá, ale pohladilo mi to srdicko ze nejsem hamouncká dcera který preskocilo, a ze to opravdu neni normalni:-(( No tak to je naprosto stejná situace, taky se dusoval, ale ne teda ze nam to postavi, ale ze nam pomuze( ma hromadu kontaktu) atd.. nu.. uvidime, ted je zase mimo čr, tak až se vrátí tak na něj nastoupim s touto prosbou a uvidime sčim se vrátim :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka: tuhle taky jedna paní vyprávěla jak stavěli domeček v Borovanech jen na ohlášku - stavební dozor jim snad dělal nějaký známý, paní z úřadu přišla, něco podepsali a bylo hotovo .... bez sraní a ptaní .... v dnešní době je to fakt horor se do něčeho takovýho pouštět ]-( mě stačilo jen to, když jsme před barákem chtěli porazit 1000 letou jabloň, která tam zůstala jako poslední (původní pan majitel měl strach, aby mu někdo nekoukal do oken - upozorňuji, že barák máme od silnice zastrčený cca 30 metrů a před okny, která jsou stejně jen verandová je tak 4 metrová tůje :-D ) ... těch lejster co jsme vyplňovali, nakonec jsem to všechno zmačkala, zavolala na údržbu, přijeli, porazili a odjeli - a fertig - obec byla ráda, že to zmizelo a my taky, páč z toho byl jen bordel .... při představě, že na úřad neseme tunu papírů, oni to pak budou půl roku projednávat a pak "možnááá" ..... jeden telefon a bylo to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka: nejsi hamounská, proč bys měla být - vždyť po něm nechceš darovat chechtáky, ale "půjčit" - předpokládám, že byste to ošetřili smlouvou o půjčce nebo takovým něčím ... tak právě potom nechápu "vo co gou" .... ale vidím to v práci "čím víc máš, tím víc chceš" a každej by si tady pro korunu nechal vrtat koleno .... uvedu na příkladu - průměrný plat "funkcionáře" se pohybuje mezi 50-80 tis. Kč .... a kdo myslíte, že kupuje jar a houbičku do kuchyňky? 25 Kč celkem je problém dát, takže se s "nižším" administrativním personálem střídáme a kupujeme si to samy - je to hnus, co Vám budu povídat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jak říkal na všechny tyhlety byrokratický sračky můj bývalý kolega: "Bych blil." A pravdu měl. Je to fakt hnus největší, úplně mi to drásá, když to vidim, slyšim. Stejně tak jako daňový úniky za miliony, ale na každou maminku, co na mimáči prodává svý starý hadry po miminu, na tu si berňák došlápne samozřejmě okamžitě. Fakt děs a hrůza. @alkapinka Tak sítě, viď...stačí jim elektrika a voda - odpad může být nějak jímka nebo tak něco, ne? Původně jsem chtěla napsat, že to chce asi odvahu, ale když na to tak koukám, tak asi víc chce odvahu pustit se do boje s úřadama a všema těmahle humusama.
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie :-D :-D :-D tak tu hlasku bych pasovala normalne nekam vejs.. teba na nazev tématu:-D:-D:_D:-D no já na ní cumela jak blazen, ona furt a kdy budete stavet a kdy budete stavet... a pak jednoho krasnyho dne prisla a prej: my budem stavet - tak rikam, noo, tak to se teda na neco pripravte... a co myslis? vzala si dovcu a ted neslysim nic jinyho, ze jak je to v pohode, a proc já se stim tak seru, a proc tohle a tamhleto, a at se podivam na ne jaky jsou to kabrnáci.. atd.. hele, muzu ti rict, ze udelat to takhle já - já, která jsem se narodila nekde v zapáchajicím hnoji omotaným smůlou-tak bych byla prave Já -( my) ten prvni pripad co by je to nechali zbourat pro výstrahu ostatnim.. a to se vsadim "vo co chcete" ptz je mi to uplne ale úúúúúplně jasny... 8-( :-D :-D :-D @lucianek koukám ze to je vsude stejny:-D:-D:_D:-D hele, papili je uplne stejnej, těžkej rentiér-jak říká manža - "závodář" a ten je uplnew to samy...vsude slevy, vsechno nejlepe zadarmo.. hm, proto mozná má, co má... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Jo jo....taky jsem si říkala, že kdyby mi ukradli auto, tak mě pak zavřou ještě za vypálený cédéčka, co mám v kasliku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie: jo to jsme tuhle taky říkali, obyčejní lidi jsou na tom bití .... ty co mají a nebo to jedou ve velkým - na ty si nikdo nedošlápen a když už, tak k čemu, stejně nikdy škody nezaplatí - milionový daňový úniky.... z čeho taky že? - nic nemám, nic nedám, nic mi nemůžou vzít, o všechno jsem přišel ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Každá koruna vydělaná poctivě v týhle republice je totiž po zásluze potrestána :-) Ale co...lepší než hebat hlady, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no, z tech nasich platů co tu máme docela hebáme hlady:-D:-D dneska je posvatnej den:-D:_D prvni den, kdy jsme zacli platit hypo.. a sme jasnyý:-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alkapinka Ale nee, já to beru tak, že v porovnání se světem se máme prostě docela dobře. Nemusíš se bát jít na nákup, že tě někdo oddělá, hlad tu fakt nemáme a děti mají školy. Zdravotnictví je na docela dobrý úrovni a na mateřský můžeš bejt tři roky za státní prachy. Já beru život pozitivně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie jo to by slo, az bez toho nakupu:-D:-D:-D s neprizpusobivýma za zady, nikdy nevis...:-D:-D
Odpovědět
@alkapinka jo? tak to ja jdu taky kopat do lesa nebo k rodicum na zahradu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka No je fakt, že od tý doby, co bez pepřáku v kapse nevyjdu ani tu k Jelenovi (jeden fakt nikdy neví), člověk už pln bezpečenství není.... Ale tak dokud nenosim nabitou bambitku, dá se to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj kočky :-D tak jsem vás dočetla a mám k tomu jediný :-D Amen :-D jojo všude stejný ... u nás na firmě se taky kupujou volva a audiny v plnej palbě ale o propisky se muselo žádat a pak jsme si je radši kupovaly samy :-D @alkapinka s taťkou je mi to líto :-( opravdu nejsi hamounská dcera..takový znám :-D jo a ještě k tomu divadlu, taky šílim, např. tuhle na maturáku jsem byla kromě maturantek opravdu jediná v plesovejch šatech, myslím tím dlouhejch... pár koktejlek, jinak trika a legíny, dokonce jedna i v džínách :-( nechápu že jí tam vůbec pustí :-( no a u nás je teď ticho po pěšině, takže jestli se do jara ty sítě nestihnou, tak patrně taky začnem kopat i bez povolení :-( i s tím rizikem, že nás (a alku :-D ) ten barák pro výstrahu nechaj zbourat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka :-D :-D no hele ja uz jsem se rozhodla- jestli nejakym zahadnym stylem dopadne varianta B a penize nam daji, ale projekt nebo cokoli jeste nebude ofiko, tak tu základovku taky vysiju na černo.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, zase koukám na zy spotrebice a v tech mikrovkách maj uplný houby:-( neni tam zadnej vyber... to nakonec dopadne tak, ze bude schovana za nejakyma dvirkama...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme v práci měli na propisky jakýsi povolení a limity :-D @alkapinka My mikrovlnku z tohoto důvodu například vůbec nemáme.... A asi si jí ani pořizovat nebudeme, zatím indukčka nebo trouba ohřejou všechno bez problémů, tak na co další krám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie fakt ti to trouba ohreje? a co treba párky? to kuli nim budu "varit"? je fakt ze ji taky moc nepouzivame, ale jednou za 3 dny urco - zvlast kdyz jsem najela na system navarit kopici a jist to co nejdyl... Ale treba segra ji taky nemá, a vubec ji nechybí... bylo by to fajn kdyby nebyla - ale nedokazu si predstavit ze bych to mela vsechno na plotne nebo v troube - jo kdyby trouba mela nejakej super ohřev, tak je to jasny... ale takhle? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka No já párky nebo tak nedělám a kdyby jo, tak teda zatím znám jen variantu hodit párek do hrnca s vodou a prohřát v ní. O mikrovlnkovým párku slyším prvně :-D Já taky vařím na víc dní - ale většinou si to ohřejváme v práci (kde mikrovlnky jsou :-D ) a nebo normálně doma v troubě. Hele, jestli si na to svítím 45 vteřin v mikrovlnce nebo pět minut v troubě - ještě nikdy jsem neměla takovej hlad, aby to na mě nechalo stopu :-D A indukce má tu funkci pomalý zahřívání, tak tam ohřejvám to, co by se do trouby jako moc nešiklo. Jednou mě výrobci MW trub nasrali, tak jsem na ně nasraná pořád a nebudu je sponzorovat. Tááák! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
párek z mikrovlnky je fakt hnus :-( ale manža to tak dělá, když vaří on - když je mám dělat já, tak je chce vařený ve vodě :-D já bez ní vydržela doma tři roky, teda měla jsem jí, ale vyhazovala pojistky, tak to byla jen skříň na krabičky :-D .. pak jsme koupili novou, kvůli malýmu, je do ní takovej parní tentononc, a to teda využíváme jako fest... a troubu teda na ohřívání nepoužívám :-( mně trvá jen deset minut než se nahřeje :-D :-D to by mě hlad asi i přešel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no práve me nejde o hlad ale o energie!:-D:-D:-D vis? ze to proste vic sezere, kdyz si parek udelam za 30sekund v troube, nebo ze musim zahrat vodu, v tý vode ohrat- cca 10minut? (odhad) jooo parky z vody uz jsem nemela od detství:-))) @kousinka hm hm, zajímavé :-) no premyslim, ze tam proste nechám nad troubou klasickou skrinku, do který bouchnu nejakou klasiku za ticku a je to:-)) příčí s emi to, že ta mikrovlnka stoji 10tis!!! šílený, a jeste k "mý" retro troubě vyrábí pouze jedinou retro mikrovlnku a to od ikei - a to bych zase byla limitovaná troubou od nich... no na pikaču tento systém:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jupí:-) projekt je tesne pred dokoncenim, chybi jen radon a ty sítě:-) jupí:-)
Odpovědět
tak ja si ted davam s domem oddech, zitra frcime smer Pariz a do pondelka nechci o pozemcich slyset :-D mimochodem nekoukali jste vcera na Sukroma dramata? Byl tam pripad stopenych 4 mega v advokatni uschove pri prodeji baraku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no nevidela jsem to, jen jsme prepinali a jen jsem neco kratce zaslechla, coz me teda děsí, jelikoz my to stále nemáme prepsany -tim pádem prachy má porad advokát... tak doufám ze uz to co nejdriv bude, ptz me uz i ta projektantka upozornovala ze k dokonceni projektu, potrebuje aby ten pozemek byl náš :-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak manza odjel na párty:-) tak sem se "nudila" u pc:-) a mam vybraný veskery spotrebice - "baj voko" 64 kostek... to docela jde:-) na to ze sem si ve výběru " dopřávala:-) .. musim zajit za tim duckie -iným vyrobcem kuchyne, aby mi to nacenil:-)
Odpovědět
@alkapinka tak to oni meli prepsane ale advokatka prachy stopila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote to je na provaz:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?