Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote rikam ze my to máme po 10letech nizsi @kousinka no to teda:-/ :-/ to teda nevim co je tu levnýho? 8-(
Odpovědět
@alkapinka a jakto, ze to mate po deseti letech levnejsi? :-o
Odpovědět
@alkapinka @kousinka @duckei hele, proc nas zase prejmenovali? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím ženy :-) @mitote Prvně - upřímnou soustrast...hlavně za tu kamarádku...ne že by děda nebyl nijak důležitá osobnost (já prakticky už pět let čekám, kdy děda odněkud přijde, protože prostě mi jako nedochází furt, že není a už nikdy nebude), ale říkala jsi, že už je hodně nemocný...někdy je to tak lepší |-| Užili jste si aspoň tu Paříž přes přes tyhle nepřízně osudu? Proč nás zase přejmenovali a ještě takhle blbě, netuším. Ale co... už to víme, že je to takhle a nebudeme to řešit. Pokud by to vadilo, že nejsme "přístupný" lidem "zvenka", můžeme to pořešit tou soukromou diskuzí - to udělali tady moc primově, že ta možnost je.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no protoze spadnem z meziuveru do uveru, takze nebudem platit dve castky (dluh+ dospořování) ale uz jen ten dluh, coz bude o nejaky 3-4 tis dolu- a pak po dalsich 10let budem platit zase min, coz je prijemny. jen je blbý ze kdyz clovek zacíná, chce mit deti, zarizuje se, je mladej a chce cestovat, tak ta splatka je nejvetsi:-D:-D
Odpovědět
@duckie no veris ze me ta kamaradka sebrala vic? Tohle je druhy deda, ojeho zdravi nevim, prakticky ho neznam. Kdezto Barca byla skvela cholka ze zakladky. O to horsi je, kdyz clovek ve 22letech zemre na rakovinu kuze. Totalne to se mnou otraslo a i ta hruza, ze by se to mohlo tykat nedejboze i me. Pariz nevim, letadlo sem nedaval, stridali se hystericke place s apatii. Na Eiffelovce prselo, avic cast patra v rekonstrukci a nebylo kam sednout, tak lide posedavali s kavou a bagetou po zemi. Vypadalo to hrozne. O me hrue z vysek ani nemluvim. A dalsi vec bylo metro, tim ze je nejstarsi, jsou i vlaky stare a chodby neuveritelne nizke a uzke. Sileny. Prazske metro je proti tomu vaclavak. Takze abych to shrnula, cele tri dny jsem byla neustale vydesena a premyslela nad rakovinou...co vice rici :-| @alkapinka to je blby no...nas v tydnu ceka obhlidka baraku a rozhodovani co dal, jestli prodej nebo rekonstrukce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No, asi jsem to blbě napsala....myslela jsem, že s kamarádkou je to horší, protože jsem předpokládala, že je mladá a tak |-| Mrzí mě, že jste si to neužili....ale co už....je to klišé, ale život jde dál...
Odpovědět
@duckie jj...no hlavne ja mam nekolik let dve bulky na krku, samozrejme previt internet me rekl, ze se takprojevuje taky rakovina takze jsem vcera cely vecer probrecela a ted nahanim doktory :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tak hlavně si nepiš epitaf, dokud ti doktor něco neřekne =-) Nevím, co je to "několik let", ale pokud jde o nádory, ty rostou... Podle mě je důležitý chodit na prevenci (gynda, praktik, zubař, případně kožní) a hlavně se moc nepozorovat. Znáš to - člověk si přečte "Domácí lékař" a zpozoruje na sobě půl chorob z rejstříku :-D
Odpovědět
@duckie to je tezke, doktorka je na tyden pryc, takze obvolavame zname kdo me to vysetri :-/ ja vim ze nadory rostou, me proste jednou objevily, uz nevim kdy ani proc...na prevenci chodim gynda, prakticky, ultrazvuk na prsa....ale proste ty bulky me desi kor kdyz jsem smejdila po netu, jsem ted volala mame, ma nejak ekontakty na brnenske kapacity a uplne jsem se ji zhroutila do telefonu i kdyz jsem se snazila nedat nic znat...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote To chodíš jako na mamograf? Máte v rodině rakovinu prsu nějak často nebo mamina měla nějakej problém? Chápu, že když umře někdo blízký a mladý na rakovinu, že to s člověkem otřese, ale hoď se do klidu....pár dní, než se vrátí doktor už nic nespasí a bude to jen nějaká kravina typu tuková bulka a podobně. ;-)
Odpovědět
@duckie ne, mamograf je od 40ti let, do te doby je ultrazvuk...ja jsem si prave jednou nasla bulku v prsu, asi jen zvetsenou mleckou zlazu, tak jsem se objednala a rikali ze je dobre i jendou rocne chodit na preventivku. Stoji to asi tri stovky, nevim, ale proste ty prachy me za to jednou rocne stoji a jsem klidnejsi...u nas je to taky sila, babicka zemrela na rakovinu, deda (ten co zije) ji take mel, sestrenka ted ve 22 letech mela rakovina prsa...takze ja zasadne lezu doktorum na stul uz preventivne :-D tukove bulky to nejsou na 100% jsou to lymfaticke uzliny jakoby dve kulicky, vyborne je nahmatam kdyz slonim bradu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jezis tady řádí nemoci... fujky..
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No, tak vzhledem k tomu, že je na preventivky chodíš pravidelně, tak si myslím, že plašíš naprosto zbytečně :-N
Odpovědět
@duckie snad jo no...mama taky rikala ze zase blaznim a manzel nastesti jen ochotne nastavuje rameno na breceni 8-) ale proste me rakovina uz vzala tolik lidi...navic uz relativne dlouho prozivam velice stastne obdobi a bojim se a cekam, kdy se to zvrtne
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Manžel je kabrňák ;-) Hele, uvař si meduňku, nebo třezalkový thé a uvidíš, že ti bude líp. Jo a doporučuju na to optimální množství čokolády...tedy tak půl a třičtvrtě kila :-D
Odpovědět
@duckie jo to je, se divim, ze na me ma jeste nervy, kdybys videla co jsem predvadela i v letadla, v metru, ve vytahu na eiffelovku...uz te mu musi svitit svatozar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No to asi jo. :-N =-)
Odpovědět
@duckie ja jsem proste plasan letadlo je nad moje sily, metro maji fakt desny, zlata praha, vypada jak z americky filmu, ultra uzke a nizke chodby, myslim ze dvoumetrovy basketbalista neprojde a vagony desne stary rozhrkany. No a Eiffelovka...no mam sileny strach z vysek, navic prselo, vyjeli jsme jen do dvojky, do trojky jsem poslala manzela samotneho a ten se hned vratil ze v takovem desti nahoru nejede...
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá parcela je našeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ofiko!!!!!
Odpovědět
@alkapinka gratuluji
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No nezlob se na mě, ale pokud je letadlo nad tvoje síly a máš strach z výšek, tak mi fakt uniká smysl, proč jste letěli do Paříže a šli na Eifelku :-D :-D :-D :-D @alkapinka Gratuluju a přeju, ať se brzo ten VÁÁÁÁÁÁŠ plácek země stane domovem x-)
Odpovědět
@duckie no ja mam dojem, ze je to cim dal horsi s tim letadlem...na maledivy to tak hrozne nebylo ale to jsem jeste bravala antidepresiva jinak rodina svolala poplach a shani jednoho docenta co uz pred 8 lety u me vyvratil rakovinu, tak ho ted zase mama nahani
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote covece ty se rozpadás =-) je neco co nemáš? :-N kazdupadne s tvojím strachem bych se do rekonstrukce na vlastni triko nepoustela:-) a myslim tim výšky, rakoviny.... ja se priznavam ze mam strach z vysek, diky bohu jeste ne panickej, ale zacinam zjistovat ze v práci me na stafle zásadne nedostanou, a co hur, uz se mi dela docela blivno i na nasem balkone v 3 tím patre.... jeste ze sme se rozhodli pro bungalov :-)
Odpovědět
@alkapinka @duckie tak me damy ve ctvrtek ceka doc a ja nevim co vse Vorlicek, kapacita na internu a rakovinu :-S uz aby to bylo, do te doby asi chcipnu strachem a nervama...mame rikal do telefonu, ze asi blbnu, ale ze me rad uvidi :-N doufam ze je oboji pravda. jako zebrik ani druhe patro me nevadi, ale ty vyssi ano - rozhledny a podobne veci a navic se me zabila vyborna kamaradka padem z lomu, takz emam fakt dost respekt
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko přeji všem ;-) @alkapinka: velikáááááánskáááááááá gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!! tady se řeší rakoviny a smrt - no to je hnus velebnosti .... takhle mladý a už takhle odvážný .... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek děkuji:-) tak já dneska zvazuju jestli pujdu nakupovat a nebo jestli krásne schniju doma:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych nemusela být v práci, tak hniju doma pod peřinou s nějakou výbornou knížkou - ven by ani psal nevyhnal, takovej hnus tam :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek je rozhodnuto, budu celej den hnit doma, s tv, a internetem..:-) to je parádicka:-):-) shopingovat s epujde v pátek:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?