Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 @alkapinka ale tobě k parcele samozřejmě gratuluju emoticon emoticon
kamarádka teď uvažujou taky o dřevostavbě, tak z tebe možná časem začnu tahat rozumy emoticon
20. zář 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Chčije a chčije...

To je hnus velebnostiiiiii!!!!

No ale jináč - včera nám přišla jedna "zkušební" barová židlička. Je to Polsko...ale zcela upřímně, nevidím v tom nic jinýho než trochu designově povedený Sconto.
Nicméééně...objednali jsem si krémovou...a jako na barovku perfect, ale mít takovou celou sedačku (bude to dost blízko sebe, no to nevím nevím....) Mají ještě barvu Ecru...podle všeho to má být ještě o něce světlejší krémová.
Tak dumeme, jestli objednám ještě tu ecru barvu a pak se rozhodneme, která je ta topcolor a od toho objednám ty zbylý nebo co jako.
Co případně s tou, co bude jakoby navíc, netuším...buď jí prodám na Aukru nebo si jí necháme a dáme jí jako vyhlídkovou na půdu k okýnku emoticon
20. zář 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1971 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1970 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @kousinka tak já nejsem vubec chytrá, kdyz to máme na klíčemoticonemoticon depreeeze? rychle ji zažeň! manža jí má takyemoticon za to já jsem pořád v pohoděemoticonemoticon dokonce jsem to, co prozivam nazvala -virtuální realitou..já se tam uz opravdu vidim -zrovna si tam zatápim v krbu emoticon emoticon emoticon
@duckie emoticonemoticon prej vyhlídkovou, a nejakou prodejnu nemaj? ze by si se tam jela podivat ( do nejakyho obchodu nebo neco)
béžová tyjo, to bychom doma mit nemohli -ta by byla hned jak u prasáků emoticonemoticon to já byla dneska s maminou v moebelixu a maji tam hooooodne podobnou tu sedacku co se mi libi, tak sem si ji hned vyzkousela..sem tam lezela jak natazená na skripciemoticonemoticon mooc pohodlná, velká, na válení super, ale na sezení alá návštěva -absolutne nevhodný emoticon emoticon emoticon emoticon
tak budou asi navstevy sedet na bobíkáchemoticon
20. zář 2011 v 16:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Už jsme rozhodli - necháme tuhle. Ona na denním světle je víc světlá a ta ecru by asi k bílý zdi byla divná...taková jakože špinavá. A jako vyhlídkovou koupíme nějakou skládací v Ikee emoticon
To je problém většiny sedaček, co jsem tak viděla - jsou krásný, ale já se na ní nechci dívat, já na ní chci sedět/ležet. A aby se na ní mohla posadit i nějaká ta návštěvička emoticon

A mohli nemohli....však máte teďka béžovou sedačku, ne? Tak židlička je to samý. Teda, aspoň doufám. emoticon
20. zář 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1971 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1970 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @duckie my máme bílou..tedaemoticon takovou tu slonovinovou kostemoticonemoticon ale uz je bohuzel k.o.
20. zář 2011 v 17:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 jo a pro zmenu sem si tam vybrala kuchyn...zrovna koukám ze na zdi je konverzace o moebelixových kuchynich -jaká náhodaemoticonemoticon nu kazdopadne jsem se dozvedela ze moebelix má nekolik druhů značek kuchyní..nu a tu co jsem si vybrala, je samozdrejme nejaka nouuhauuemoticonemoticonemoticon takze asi nejakej sráčemoticon
20. zář 2011 v 17:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Aha....no tohle je takový tmavší než běžný šampaň šaty... taková...ty voe jak to nazvat...máslovokrémovobéžová emoticon Ale je to koženka, tak snad to půjde omývat nějak decentně a sedačka bude kožená, tam se nebojím ničeho emoticon
20. zář 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Ty jo....takhle do mobelixový kuchyně bych asi nešla...vybrala bych si tam, nechala udělat návrh, ale šla bych ke truhláři, fakt... nám se to vyplatilo emoticon
20. zář 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie tzv teplá šampaň - znám- takový jsem mela svatební šaty emoticon

no nám se roztrhala emoticon je fakt ze je teda 300% využívaná...ale je to skoda, je fakt pohodlná
20. zář 2011 v 17:23  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka No, tak pokud vydrží ty barovky aspoň pár let, budu spokojen....ale u sedačky za takový granty by mi to asi deptalo dost dost a dost emoticon I to mě štve, že běžná záruka je jen dva roky - to se mi zdá na zboží za desetitisíce prostě málo. I na ledničku máme pět let.... emoticon
20. zář 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie to je fakt, vid? si vem ze si koupis mixer za 200 a mas 2 roky... pak si koupis, ja nevim, bazén? za 200tis, a mas 2 roky?.. melo by to být nejak oddelený...
20. zář 2011 v 18:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Přesně... Obzvlášť u něčeho, co se vydává za "luxusní" by měla být možnost delší doby záruky. Když ne automaticky, tak aspoň přikoupit. To by mi přišlo fér. U lednice za tácek, u sedačky třeba za čtyři litry...a tak...
20. zář 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie ja sem teda z tý sedacky víc hotová, nez z cehokoli jinýho, ptz s emi v zivote nestalo, ze by nekdo mel po dvou letech sedacku totál k.o. a nebylo to omylem, ale proste opotrebením, proto chcem pristi sedacku do baracku mít z nejaký vysokozátěžový látkyemoticon
20. zář 2011 v 18:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka To je právě problém těch látek...Jsou na strašně tenký. Říkal mi čalouník, že kožená sedačka ze Sconta a spol, že je to opravdová vydělaná kůže, ale je až o polovinu tenčí, než bývá kůže třeba na kožených sedačkách v autě. Takže zdaleka nemá takovou trvanlivost. Kožená sedačka (kvalitní) by měla vydržet třicet let naprosto epesní.
21. zář 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2990 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
309
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2984 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @duckie hm tak uz vim, proc se me po trech letech kozena sedacka nejen kus osoupal ale zacal i praskat emoticon to pak jedine koupit sedacky kozene v natuzzi emoticon
21. zář 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote No přesně tak...a člověk by si řekl, že když ta sedačka stojí bezmála sto tisíc, tak to je už kvalitní, ale není. Nepřiplácíš za "kvalitu", ale za "velikost, doplňky".... Což je hnus.
21. zář 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2990 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
309
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2984 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @duckie no tak ma sedacka byla levna ale mela to byt odolna stipana hvezi kuze, vhodne pro rodiny s detmi...ale asi ne pro psy emoticon no nic do baraku pujde jina. Ale v Natuzzi verim kvalite sedacek, taky tam jsou sedacky za ctvrt nebo pul melounu. Kamoska tam prodava a rikala, ze kozene sedacky se deli na va druhy: kozene sedacky a sedacky Natuzzi. Ale sama priznava ze ty ceny jsou ranec :-/

jinak ja porad nejak resim, co teda, jestli nechat dum a rekonstrukce nebo prodat, porad nevim. Vcera jsem ho byla omrknout jen z venku. Vypada suchy, je podsklepeny a pozmek pristupny ze svou stran. Je fakt ale maly, 181m. Boural by se kus domu v zahrade. Urcite bychom tam vmackli 5+kk kdyz by se udelala pudni vestavba. Nicmen epozitiva jsou, ze je to skvela lokalita blizko centra a zaroven klidna a je to Brno, ze. Jeste jsme nebyli vevnitr, rodice uz jo, musime s sebou vzit projektanta a poradit se s nim.
21. zář 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 ahojky holkyemoticon
@duckie tak to teda nevim covece... u nas v rodine se nese "tradice" kozených sedacek... táta sedacka 200litrů, prava kůže nejaka nobl echt - znacková ( i kdybyste me zabili nevim jaká) a má tam takovy ty žilky co se delaji před roztrháním -má ji 10let ... babicka, po vzoru synátora( otce) si koupili nejakou echt luxusní kozenou, asi 130litrů - myslim ze to byli nejaky španělé - vydrzela 6 let - uz maji novou... Mamka - koženou sedačku -italskou - 50litrů ( je malinká) má sotva 2 roky? a byla 2x na reklamaci, ze se jí tam udelali presne ty samý žilky tesne pred roztrháním.. nastesti ji to uznali... My emoticon - sice sedacka z Aska, ale po 2 letech totál roztrhaná na hadry (nerikam ze se to dá srovnávat) ale po tehle zkusenostech, jedine zátezovou látku emoticon
a mimo jiné, ja s ena kůži děsně potim, a lepim, takze ta fakt ne-e emoticon emoticon
21. zář 2011 ve 20:11  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
309
 @alkapinka jo tak ty zilky mam na kuzi take, ale tam kde mam ta dve cca 5mm natrhnuti je to spise jakoby osoupane z leskla do matna....jinak sedacka tri roky Ikea, necelych 10 tis emoticon

holky zitra jdu na tu onkologii :-/
21. zář 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Hmm...no nezbývá než doufat, že naše sedačka bude jako u kámoše a u naší babi, kteří jí mají už mraky a mraky let (tedy babi snad čtvrt století a kamarád dobře patnáct let) a je fakt jako nová. Ta babičky je taková tak s tou patinou, dřevěnýma rámama - no můj štýýýl to není, ale tu sedačku miluju už od dětství. Nikdy mě to nestudilo, nelepilo....já mám s koženýma sedačkama jen ty nejlepšejší zkušenosti. A pokud se to roztrhá, tak ať si mě nikdo nepřeje...udělám uuukrutný zleee emoticon

Mně se prostě líbí béžový a vůbec světlý sedačky, což může být jedině kůže, protože světlá látka je fakt bláznivej nápad. Zvláště pak u mě. Na poslední akci jsem si vzala takový světloučký tílko, skoro bílý - bylo (ano, vskutku BYLO, minulý čas je správně emoticon ) tak nějak delší, do půlky prdele bych řekla... No a co se nestalo - dala jsem si malý pivo, přinesli mi žebra a já si je prostě hodila do klína na to světlý tílko. Samozřejmě jsem je tam nelupla schválně, ale nějak mi to kilo masa prostě upadlo. Chápete to?? emoticon Takže v mým případě by světlá látková sedačka chcípla tak do měsíce a já bych si to šla hodit emoticon

Ačkoliv teď jsem slyšela o nějaký nový vyfikundaci...nějak teflon nebo jakže se to jmenuje...vzhled látky, vlastnosti kůže (snadno "omyvatelná" atd.). Tak se na to chci jet někam podívat.
21. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
309
 @duckie jj taky mam kuzi rada, v lete prijemne chladi v zime naopak hreje, pes se na ni muze poblit, kralik pochcat, ja muzu vyklopit jidlo a nikdy to neni videt a da se to lehce utrit a osetrit emoticon
21. zář 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie tak babicka mela presne tu samou, jako rustikalni, tmave hneda s nejakyma drevenyma operadlamaemoticon

tyjo, tak to sme asi nejaky demoliční nebo coemoticonemoticon ale verim, ze kozena dokaze i vydrzet...sem zvedava co budu rikat po 3 letech na tu látkovouemoticonemoticon no bílou/kremovou sedacku uz nikdy více, nejlepe nejakou "vzorovanou" jakoze treba sedá, prosivana cernou nítí, jestli mě chňápeteemoticonemoticon

tak to fakt nechapu.. ja se na ni v lete nemuzu posadit bez deky ( jako ze by me z ní uz nikdy nikdo neodlepil) a v zime na ni muzu chcipnout zimouemoticon
21. zář 2011 ve 21:11  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
309
 @alkapinka tak to ja vubec, ja i pes se na ni v lete chladime a v zime take pohodicka emoticon ale vim ze jsou take lide co rikaj ze se jim an tom poti zadek a lepi....no asi mam divnej zadek emoticon
21. zář 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote emoticon emoticon to ja kdyz se chci v lete schladit tak se oplachnu vodou, a lehnu v chodbe na dlazbuemoticonemoticon
21. zář 2011 ve 21:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
309
 @alkapinka jo tak na dlazbu leha pes emoticon a ja teda ani v lete studenou vodu, brrrrrrrrrrrrr emoticon
21. zář 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 cauky ženyemoticon jak je?emoticon
22. zář 2011 ve 20:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
309
 lepe, onkolog rikal ze ty dve uzliny nejsou rakovina....klepu do stolu emoticon
22. zář 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka
Včera jsme byli za kamarádem, co předělává barák...nová elektrika, odpady, voda... uaaaa....když jsem ho viděla, jak tam tak běhá v montérkách (za běžných okolností je to ajťáček s brejlema) špinavej jak dobytče, říkala jsem si, jak jsem happy, že už je tohle všechno za náma emoticon
No, za chvilku se chystám na gyndu, pak půjdu do fitka a zítra bysme měli jet za švárou na nějaký slavnosti, tak uvidíme emoticon
23. zář 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote no tak vidís! emoticon

@duckie no, ale to zase klobouk dolu, ze je tak sikovnej a pustil se do toho..ale zavidim jimemoticon chtela bych bejt v týhle fáziemoticon To my jdem dneska s muzickem nakupovat hadriky do takkaemoticon mam slevicky, tak se jdem kouknout, jestli by tam neco nemeli emoticon
23. zář 2011 v 09:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
fotoportrét
fotoportrét
mitote
309
 holky ja jsem teda pekne nachcipla, hlavne dutiny emoticon
23. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš