Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 @mitote Je fakt, že většinou člověk řeší de facto jen samý hovadiny a o tom, že se má vlastně božsky začne přemejšlet, až když se někde v okolí něco semele emoticon
Každopádně už právě kvůli manželovi bys se sebou měla něco dělat...já chápu, že je milej a trpělivej, ale taky je to jenom člověk a ne parez, tak abys to s tou "hysterií" nepřepískla. Nevím z jakýho důvodu si brala antidepresiva (dneska je taky žere kde kdo), ale určitě je lepší se naučit žít bez nich emoticon

S tím domkem to vypadá docela super - uvidíte kolik to vyplácení a tak vůbec. Jinak jestli odpady by vyhovovaly a elektrika už je třeba v mědi, tak topení je na výměnu dobrý. Jen mně osobně děsí ty trubky, co se plazí všude po zdi, my máme všechno v podlaze...a to by bylo pak poněkud větší sraní. No a to podkroví - jak jsem říkala, záleží, jak jsou na tom stávající stropy. Někde je potřeba to strhnout pomalu celý, někde stačí vylejt betonem a tradá, bydlí se.
25. zář 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 no zajimaly by me foteckyemoticon sem zvedavaemoticon

ja si dneska beru sebou na bytík foták emoticon
25. zář 2011 v 10:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @duckie leky jsem brala kvuli depresim, uzkostim, anorexii emoticon defacto nedostatek serotoninu, coz je prakticky to stejny jako ted.
elektrika u domku je clekem jedno, tata je elektrikar takze ji stejne asi celou prekopeme ale jen za material ze emoticon
@alkapinka fotky nemam, do 1. listopadu tam bydli jeho manzelka a bylo me blby tam opruzovat s fotakem. Ale brzo tam vezmeme projektanta emoticon
25. zář 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote No já tomuhle nikterak neholduju, naštěstí v okolí nikoho takovýho nemám, tak to nemusím nijak konkrétně koumat. A s tou elektrikou jsem to myslela ne kvůli ceně, ale kvůli té práci - sekat do zdi (pokud byste to nechtěli táhnout v lištách, což je podle mě zásadní estetickej humel) už je pak hroznej bordel a tak.
25. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @duckie tak u nas - v me rodice to bere jak mama, tak deda a pred tim i babicka, ono je to bohuzel castecne dane i geneticky
tak to bychom samozrejme sekali do zdi, ale sekat do cihly neni tak hrozne jako do panelu emoticon planujeme ze bychom stejne pomalu zacali a bydleli tady, jako proste vyklizeni, bourani, rozvody a nejake drobnosti emoticon
25. zář 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 a z loznice bychom asi udelali castecne kryty bazen, jako vnitrni ale v lete by se dala jedna cela strana i odhrnout a byl by skoro venkovni, ale kryty
25. zář 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 hoolkyemoticon uz jenom 5 hodin.. sem pekne nervozní emoticon
25. zář 2011 ve 12:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 ááááááááááááá budem se stehovaaat!!!!!emoticon)))) jupííí
25. zář 2011 v 19:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka tak super, gratuluji emoticon a dal vam pekny najem?
25. zář 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote jop 4tis + energie emoticon emoticon emoticon
25. zář 2011 ve 20:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 zdravím ... a gratuluju emoticon
25. zář 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka toz to dost jde emoticon
25. zář 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 jo je to superemoticon sice je fakt ze tam zase zahucime trosku na zutulnení..ale má to i krb a to mi staciemoticonemoticon
25. zář 2011 ve 22:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Proč zútulňovat? Jsou tam díry do zdi nebo tak? Já bych se na to jinak fakt vykašlala....budete stavět, tak proč rvát prachy do podnájmu, byť tátovo?
26. zář 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie no, je to tam fakt ve spatnym stavu- sprchas a podlaha totálne zdemolovaná - to rekl ze táta zaplatí.. ale i ty díry ve zdi tam jsou.. emoticon a ty predemnou se pokoušeli o výmalbu, a dali asi jen jednu vrstvu ci co, takze tam jsou sileny fleky, takze to se taky musi prebílit, a nahore v jednom pokoji bylo snad opiový doupe, tam jsou ty steny uuuplne zlutý... to me nerozhází, stejne usetrime za nájem( ted) a dostanem kauci( doufám) takze nejaky 4 tis hodlám obetovatemoticon stihla jsem vyfotit 4 fotky, tak je jdu narvat do albaemoticon
26. zář 2011 ve 21:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/alkapinka/album/prechodne-bydliste-/
26. zář 2011 ve 21:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka me ten byt na fotkach prijde ok emoticon
26. zář 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote no ale neniemoticon
27. zář 2011 v 05:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
 Dobré ránko všem přeji emoticon

@alkapinka: byteček vypadá dobře, je super, že Vám to klaplo... ohledně toho zvelebení - narvala bych do toho jen nezbytně nutnou částku - jako výmalbu apod. jinak každá kačka pro Vás dobrá emoticon emoticon takže přeji ať Vám jde stěhování pěkně od ruky a snad už je to "předposlední" emoticon
27. zář 2011 v 07:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @alkapinka a tomu já rozumim, že to chceš čisťounký, taky bych vymalovala emoticon
27. zář 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Dobré odpoledne emoticon

Miluju babí léto! emoticon
Jo a ode dneška máme konečně i nový dveře do baráku...vypadaj parádně.

@alkapinka Ta flekatá fialová je fakt dost děsná emoticon Ale jinak se mi ten byt docela dost líbí... To je na Rudolfově tam na kopci, taková ta oranžová "novostavba" (stojí tam už pěkných pár let), jak to má asi tři patra a takový jakoby oblouky?
27. zář 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie bingo, prestne taemoticonemoticon
mam pocit ze jsme se o tom bavili kdyz jsme rozebirali tvuj věžák emoticon ze tenhle na rudolfove je taky tkaovej záchytnej bodemoticonemoticon

@kousinka jj to mam v umyslu, vymalovat ( ale hezky) a maximalne nejaky police, to je asi vseemoticon vcera jsem to pocitala, a hruby odhad ze do celýho bytu narvem cca 2,5tis ... a to pocitam fakt vse emoticon takze pohodaemoticon

spis jak jsem pocitala - vcera sme to oznámili majitelům, a klasika - nechteji nás pustit - tak uvidime, v nejhorsim scenáři nám propadne kauce, protoze nájem uz jim platit fakt nebudem emoticon a to jsem si rikala jak se snima dá domluvit, doufám ze to byl jen prvotni šok, a domluvíme seemoticon
28. zář 2011 v 10:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka emoticon Asi jsem se o něm bavily, ale napadlo mě to až při tom oranžovým "okraji" u okna na jedný tý fotce.... Byt je to fakt pěknej. A souhlasím s tím, že napcat do toho pár tisíc, když tam budete bydlet ještě pěkných pár měsíců není nic mimořádnýho. Mně by z tý nepovedený fialový asi brzo švihlo, je vážně podivná emoticon
Tak uvidíte, co majitele na vás přirichtujou...kolik měsíců máte výpovědní lhůtu? Brácha má na bytě jen jeden.
28. zář 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie bohužel 2 měsíce.. oznámili jsme im to včera- takže počítám, že tam kdyny to počítali, tak to vychází na 27.11.. a my bychom chteli any do 1.11 sme byli fuč- nebudu si brát dovču- takže to budu páchat jen v osobním volnu, takže si myslim že měsíc na přesun je akurát. Na říjen už máme stejne zaplacíno... Jen se desim situace, ze kdyz to ted daj zase na obdiv zájemcům, a budou nejaky prohlídky- tak zrovna v tom nejvetsim mrdníku- fázi stehování- si reknou ze sme pekny prasata emoticon emoticon emoticon
28. zář 2011 v 10:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Dobré ráno,

blije mi kočka, tak nevím, co mám dělat. Mám číču poprvý, tak jsem googlila a asi je to jako normální? Ráno se nažrala, byla veselá, hrála si, pak začla ječet, jako když se mrouská a pak vyhodila ty drahý ProPlany emoticon Ale vzhledem k tomu, že normálně běhá, tak je to asi v cajku. Nemáte někdo kočku? @lucianek Ty máš nebo ne?

@alkapinka No jo no...ty dva měsíce jsou holt blbý, když je to ve smlouvě... Třeba se nějak domluvíte. Víš jak, proč by vás tam "drželi" o měsíc dýl, když třeba budou mít už nový podnájemníky.
29. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 Dobré ránko všem emoticon

@duckie kočička se vyblila jenom jednou? to je normálka, prostě se přežrala, a žaludek to hodí zpět - to znám emoticon .... pokud vyloženě nepolehává a normálně běhá a nemá horký čumáček, tak to neřeš, fakt je to normální - u nás min. jednou do týdne... buď vyvrhnou baštu nebo chuchvalec chlupů, nebo trávu, jak se venku ta jedna pase emoticon
29. zář 2011 v 08:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie tak jestli ječela, tak to normalni asi neni emoticon radsi bych brnkla veterinářiemoticonjá mu taky skoro pořád volám, náš pes je totiz magoremoticon ale taky to muze byt jen tim, ze nemá rada kapsicky- jako zaludek, to nase prase taky sezere vsechno, ale das mu kapsicku a blije emoticon at je sebedrazsi:-/ - a nebo to byli granulky?

no to je uplne jednoduchý PROČ - protoze chteji o nájem navíc emoticon emoticon to by byli blbý kdyby z nás nechteli vytriskat co nejvic.. ale za to ze sme tu byli 2 roky naprosto vzorný, a platili sme snad na minutu presne, prijde mi to od nich dost trapný, taky by nám mohli vyjít vstric- zvlast kdyz byt je prakticky netknutý emoticon hlavne ze tam máme, ze kdyz budem delat bordel, tak nás vyhostí do 5 dní...emoticonemoticon asi si udeláme rozluckovou párty emoticon emoticon emoticon
29. zář 2011 v 08:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 a mimochodem to ječení nic není - to je jenom nakopávání - u nás by mohla kočka hrát v orchestru - takový zvuky co před blitím vydává !!!!! je to jakoby dávení, ale pokud vrhne a je OK, fakt to nic není. Může mít taky citlivější žaludek - to má ta naše jedna taky - proto střídám občas masový kapsičky - už máme vychytaný, který jo a který ne .... teď frčíme na Felixech od Puriny a jsou výborný emoticon
29. zář 2011 v 08:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 ty brdo holky- to jsem vubec netusila o kočkách, to je teda dost děs, ječí to, blije to - zlatej pes emoticon emoticon emoticon

tak ja jedu dneska do práce jen na otočku, a po včerejším informativním výletu po všech obchodákách v čb, vim, že si to stejne vsechno koupim u nás. Takže to tam rovnou vsechno nakoupim, barvy, folie, police... uz se na to tesim, ale sem na sebe zvedavá jak to tam prenesuemoticonemoticon a nejvic funny je ze jsem v noci nad tim vsim zas premyslela a zjistila ze se do toho oooobr bytu vejdem zase s odrenýma usima emoticon emoticon to snad neni normalníemoticon za chvili abychom bydleli v paláci emoticon
29. zář 2011 v 08:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek No, prostě fakt jen si tak zaječela, vyblila téměř netknutý granule s trávou (tou jí nekrmím emoticon ) a je v pohodě. Akorát nikdy jindy předtím mi nevrhla, je jí skoro pět měsíců, tak snad žaludek citlivej nemá emoticon Myslíš, že je možný jí nechat vykastrovat co nejdřív? Nechci, aby měla vůbec koťata a jak je to venkovní kočka, tak jí při prvním mrouskání prostě neuhlídám.

@alkapinka No jo no...asi bych se taky cukala, prostě to tak je ve smlouvě a nazdar... Zase kdyby se sehnal novej nájemník rychle, nedělala bych vofuky...
29. zář 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš