Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
 Ahojky holky, přeji všem dobré poledne - odpoledne emoticon
5. říj 2011 ve 12:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @duckie - kočičky kdybych mohla, beru všechny emoticon emoticon .... jsou krásňoučký, tak snad najdou brzičko útulné domovy ...

@alkapinka - tak aspoň, že je paní majitelka bytu tak solidní, že telefonickou výpověď bere jako stěžejní, stejně bych jí to ještě nechala podepsat, až bych se s nima viděla - i klidně se zpětným datumem - v dnešní době, co je psáno, to je dáno!!!! emoticon
5. říj 2011 ve 12:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1977 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 jj tim padem to budu muset prepsat, ted to mam ve forme oznámení a pripravený k odeslání... rikala ze behem 14dní se nám ozveemoticon tak doufam, ze budu mit uz prestehovano, v tomhle stavu bych sem radsi nikoho netahala... a to tu mam v sobotu oslavu emoticon
5. říj 2011 ve 12:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @alkapinka to je dobře, a nájem ať si vezme z té kauce a je to emoticon to si tam taky kdyžtak připiš, že to bude takhle, ať potom není problém, že jste nezaplatili a ona vám jako tu kauci nevrátí - znáš to, někteří jsou v tomhle trošičku natvrdlejší emoticon
5. říj 2011 ve 12:38  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1977 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 akorat se jeste musime domluvit, jestli kdyz to tady bude prazdny, jestli si budou uctovat taky energie( hodlam zavrit kohouty) a nebo jestli jim bude stacit odecist jen nájem
5. říj 2011 ve 13:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @alkapinka kazdopadne i tu vypoved u realitky si nech od nich podepsat, realitky jsou ku.vy, a nazor na ne proste nezmenim emoticon
5. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 @mitote Hele, já na stránkách Ikea žádný vánoční dekorace zatím nevidííííím!!!! emoticon
A nuuutně letos potřebuju emoticon
5. říj 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @duckie jo jsou tam v dekoracnim osveleni, v textilu do kuchyne, v dekoracich, ale je tam toho zatim jen minimum a v obchodu toho moc neni zatim
5. říj 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Potřebuju fialovo stříbrný emoticon Tak až budou na obchodě, dej vědět emoticon
5. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @duckie to teda nevim, ikea ma vetsinou cervene, ale ted jsem tam videla neco malo se stribrnou
5. říj 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Asi před třema rokama právě frčeli na fialový a já to prošvihla, pak měli červeno zlato stříbrný období a loni tam bylo cosi zeleno modrýho (na můj vkus dooost děsnýho), ale tak snad něco ulovím emoticon Třeba v Tescu nebo tak mívají ozdoby.
5. říj 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @duckie o zatim to letos vypada na bilo cervenou, bilo stribrnou a bilo zlatou, tak uvidime emoticon a me cervena vyhovuje emoticon
5. říj 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Mně se taky líbí, ale poslední roky mi začla silně evokovat Santu Clause a na toho já jsem mírně alergická....
5. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @duckie jezis Santu ne emoticon ale ja mam od detsvi nauceno ze vanoce rovna se cervena a zelena emoticon
5. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Moje maminka je extrémně šmrncovní pokroková ženská, který moji kolegové tykají, protože si myslí, že je to moje ségra emoticon a tudíž už od dětství u nás panoval vkus a kýč měl vstup zakázán. Vánoční ozdoby se obměňovaly jak se zrovna co zalíbilo, takže kromě éry červeno-zlatá, jsme vystřídali i růžovo-stříbrná, modro-stříbrná a posledních pár let frčí na zlato-měděný. Jiný období si nepamatuju emoticon
5. říj 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @duckie aha tak to u nas nikdy, u nas vzdy frcela zelena, cervena, proutene ozdoby emoticon
5. říj 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie jéé stribrno fialováemoticon to je jak u násemoticon jelikoz budu mit fialovo sedý steny, tak sem myslela ze to, ale zase aby to nebylo takovy smutnýemoticon taky mam rada cervenou emoticon presne jak rikas vánoce=cervenáemoticon

to u nás to byl miš maš, az do nasich cca 12ti narozenin, pak to byla :modrostribrná, zlatocervená, fialovozlatá, zlatá s mědí, a poslední stromek kdyz jsme byli jeste semknutá rodina bylo bílá+sklo .. moc krásný, matný a čirý sklo, bílý řetězy, jakoby zasnezenej stromek...moc hezky..takovy totálne elegantní.. ja kdyz se odstehovala musela jsem mít červeno stribrnej... takovej sem mela si 4roky.. a proste mi to porad prislo takovy nijakyemoticon takze jsem se nostalgicky vrátila k mišmaši (proste to ve me evokuje mládí, detství, nostalgii) takze jsme minulej rok nakoupila šíílene barevných ozdob( ze s emi to ani na stromek nevejde), tak, ze mam vsechny barvy... je to takovy vánoční ( pro me) kdyby to bylo jen u tehle dvou barev, porad mi tam bude neco chybetemoticonemoticon
5. říj 2011 ve 21:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Nooo, co se týče množství ozdob, tak jsem tež zastánce přecpanosti emoticon
Upřímně padám na prdel, když tady na střeše vidím jak si některý ženský pyšne vystavujou stromeček - takový koště nevkusně omotaný řetězama, tam pět koulí, pět zvonečků a čambáre. Ale chápu, že jim se to líbí emoticon

Navíc u nás musel být stromeček aaaž do stropu, máma má ze svýho dětství nějakej komplex z malých stromečků, takže u našich je strom jak na Václaváku vždycky a teda těch ozdob je tolik, že se to, nekecám, do našich bytu už nevejde, musí to bejt u babči na půdě emoticon
6. říj 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie emoticon:_D:_D tak to jsme na tom fakt stejneemoticonemoticon taky vzdy musel byt strom minimalne do stropuemoticon mamka taky mela komplex, vzdy meli jen takovej ten malinkatej co si dali na stul, a nazdar... ale je fakt ze kdyz jsme jeli k babicce, tak me to taky vadilo - ale ted - letos!!! mam asi 3 metrový stropy!!!! áááá to bude stroooom emoticon emoticon emoticon a mozna se mi to tam vsechno i vejdeemoticon kazdupadne, kdyby se mi tam nevesli fialový, tak s enabízim, ze ti je pujcimemoticonemoticon

ale bud v klidu, ja myslim ze fialovy sezenes uplne v kliduemoticon u nas v kráme byl minulej rok samá fialová, hnedá a zelená emoticon emoticon
6. říj 2011 v 08:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Já taky myslím, že je to taková poslední roky typická barva. Stříbrná je všude furt.
6. říj 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 Dobré ráno emoticon

áááá koukám, že se řešily Vánoce - tak to já přidám svou trošku do mlýna - jsem ouplný, ale oupný odpůrce jakýchkoliv umělohmotných vánočních ozdob - prostě když vidím plastovou kouli nejradši bych jí rozšlápla (i když chápu je to praktické, ale pro mě nelíbivostní).... takže jsem jsem si zařizovala první vánoce u sebe doma nakoupila jsem si v Mercury vedle Hervisu v tom dekoračním ráji skleněné ozdoby - měli od fialové po měděnou - prostě výborný kombinace barev - takže doporučuji!!!!! emoticon

Mamka má ozdoby z ikea - červeno/zlaté k tomu pár háčkovaných, páč slaměných a stromeček je vždy úžasný - plný, žádný koště, prostě krasavec - takže souhlasím s přeplněností a je mi také tuze sympatická emoticon
6. říj 2011 v 08:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @lucianek A takový ty, co se dají koupit v Ikee a tak jsou plastový? Já teda s nima o zem netřískám, ale některý nám třeba v krabici praskly (při těch náročných přesunech emoticon ) a vypadaly ty střepy tak jako "foukaně"?
Já mám hlavně enormní alergii na santu clause, jakmile vidím ty tlustý dědky v obchoďácích, zapálila bych ho.
6. říj 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 váááánocééééé emoticon emoticon

tak to u nás byl vždycky přesně ten úchvatnej kolotočářskej stromeček - ale jen ozdoby a takový chlupatý bílý řetězy, takže nakonec vypadal strašně elegantně..
pak se po revoluci koupil za drahý prachy umělej - fakt jako od hustýho stromečku nepoznatelnej, nějak se v tej době nedaly pořádně sehnat hezký hustý stromky ..
když jsem se odstěhovala, tak se období měnilo - malej stromek, ve vrbnu do modrožluta emoticon to byla hodně vražedná kombinace emoticon mrňavej umělej s proutěnejma ozdobama, to byla taky vražda vánoc emoticon
ale co jsem vdaná, trvá se na živym, krásnym, byť jen metr šede vysokym stromku, jezdíme pro něj k ferenčíkovi i když je má kujva drahý emoticon
a ozdoby mám bílej základ z ikey, a porůznu doplňuju světle zelenou, červenou, aby ladil k bytu ... a hlavně jsme zavedli tradici, že pro každého člena rodiny se každý rok koupí jedna nová echt skleněná ozdoba a tak se za čas naplní celej stromeček a až budou děti zase tak deset let, tak budeme mít kolotočářskej stromeček a kruh se uzavře emoticon emoticon
a dřív jsme je kupovali na náměstí vedle fantomu, ale teď poslední dva roky jsme zjistili, že echt skleněný ozdoby maj i normoš v globusu, akorát se musí včas, lidi už to taky zjistili... i když jsou zahrabaný dole v regále a musí se v tej změti kýčů hledat nějaká ucházející .... ale zase nestojí dvě stovky jedna koule emoticon
6. říj 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @duckie v ikee myslím že budou mít jen plast - i mamina má plastové, ale nejsou tam vidět takový ty spoje - víš takovej ten svár - což je ouplně hnus, bych blila .... tyhle zatím žádné rozbité nejsou, takže nevím jak vypadají "střepy" .... ty skleněný ozdoby mají opravdu všude, ale jak píše kousinka - je třeba vyrazit včas .... co se týče ceny - já dala v tom Mercury za sadu 6 ks asi 200 Kč plus mínus - brala jsem si 4 sady a platila jsem asi cca 800 Kč plus mínus? .... tak nějak a ještě tam byly slečny tak ochotné, že jsem si to mohla nakombinovat - no prostě úžas emoticon
6. říj 2011 v 11:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 a špičku jsem kupovala jak psala kousinka vedle Fantoma na náměstí - tam mají pravý skleněný ozdoby - i je u nich pravá česká cena emoticon a špička tam skleněná stála do 200 Kč - dala by se sehnat samozřejmě levnější, ale jsem pošahaná a když už, tak všechno sladěný emoticon
6. říj 2011 v 11:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @duckie jo tak komplex z malych stromecku, to me povidej, u nas vzdy staval na zidli, aby byl vetsi, pak me asi v 1ti rodice jendou vyslali koupit stromecek, koupila jsem tak velkej, ze ho tata musel asi 30cm urezat, aby se vesel do pokoje a tak tak jsem ho odtahla od obchodu domu emoticon
ale holky, ja posleni dva roky mela stromek z IKEA emoticon maji peke hunate, velke a kdyz jim je po vanocich privezete tak vam vrati kacky za nej v ramci nejake eko akce a jeste vysadi novej emoticon
jinak j koulea z Ikea jsou plastove, ale me se moc libi, nepoznam ze nejsou sklenene, jsou ale lehke a nerozbijou se emoticon
jinak ano, stromek hustej a co nejvice precpat...nemam rada kostata se trema vetvema a dvema koulema....
6. říj 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 no tak jet pro stromeček do ikea a pak ho tam vézt zpět, to by se nám asi pěkně prodražilo, jedině, že bychom se všechny z ČB domluvily, naložily káru a jely emoticon .... jak jsem psala, nenávidím na plastových ozdobách ty spoje, ikeácký co má mamka je nemají, proto jsem jí je koupila, jinak bych je hodila zpět do regálu .... je pravda, že je má už 3 rok a moc se jí líbí emoticon
6. říj 2011 v 11:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 no haha káru, fakt že jo emoticon ale tohle tu funguje i třeba myslim v baumaxu, že když jim ho dovezeš, tak ti daj poukázku na nákup...
a jo ikea má plast tuty, ale jak říkáte, je to takovej tenkej, jakoby skleněnej ... já třeba mám odtud i takový bílý vločky, jakoby ze třpytivýho sněhu, ty jsou kouzelný ..
jsem zvědavá jestli se třeba neobjeví nějaký úchvatný ozdoby na trhách, ale přijde mi že tam maj dycky jen takový divný kýče emoticon ...
6. říj 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @duckie takove nejake bilo stribrne ma Ikea a zacina je davat na web http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50204453/
@lucianek tak nam se to vyplati ze, kdyz je za rohem, navic stromek byl levnej a jeste ti prachy vratili emoticon ale celkove se nam libila i ta myslenka, ze za tebe vysadi alsi strom emoticon jj ikeacky koule spoje nemaji,, ja ty spoje taky nesnasim emoticon
6. říj 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 jo a ted @duckei koukam ze maji dost stribrnych a latych ozdob i jinych....budes mit radost emoticon
6. říj 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš