Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1977 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @duckie no, ale to mas jako s prací, mas 2 mesicni vypovedni lhutu, ale muzete se dohodnout, tak mi to prijde jako zbytecnej zásek, zvlast kdyz jsme jim to rekli mesic a kus dopredu... nereknu kdyby ze dne na den, kazdopadne cukat se muzou jak chtej, uz jim zadnej nájem nedám, proste se odstehuju a nazdar bazar ...
29. zář 2011 v 09:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 @alkapinka Já si taky myslim, že ve vaší situaci je to v pohodě... Kolik byla kauce?
29. zář 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1977 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @duckie prave jeden nájem, takze me to stve, ze bychom bezduvodne prisli o takovy prachy emoticon
29. zář 2011 v 09:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
 @duckie s kastrací bych neotálela - pokud nechcete koťátka, a mít akorát starosti s udáváním nebo případně jiným typem zbavení se jich, tak šupky dupky - za hodinku to má kočička za sebou, oklepe se a jede se dál emoticon já osobně jsem obě nechala vykastrovat po prvním mrouskání, ale jsou to domácí kočičky. Ono při mrouskání to bylo nepříjemný na ní koukat, jak se hrbákuje, prohybá a špulí co se dá, může se u toho i zranit, takže bych rozhodně neváhala emoticon
S tím blitím - je to normálka, a pokud chodí ven, pozřela trávu a pak se nadlábla, tak jí to třeba jen podráždilo emoticon ... já když tu jednu z nich vypustím ven (stojí za dveřma a mňouká, že by ráda na průzkum) a vidím jí jak ožírá trávu, tak vím, že pak někde najdu blitinu .... holt, už to máme vychytaný emoticon
29. zář 2011 v 09:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 kdyz na to tak koukám, tak s emozná až z novýho emoticon vubec to nestiham to nejak korigovatemoticon
30. zář 2011 ve 21:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 tak pokud kocka vyblila i travu, tak tu pred tim sezrala, abys se procistila...to kocky delaji zcela normalne. Dokonce i nas pes to dela emoticon
Jinak ja jsem paradni marod, od utery am antobiotika, zatim zadna slava ani uleva, uz jsem vystridala vse, od bolesti svalu, pre sbolest hlavy, v krku a ted jsem u rymy a kaslu. S tim ze pry podle moci mam nejakou infekci. Super :-/

Jinak jeste k te kastraci kocky, taky bych necekala. Ja takto musela nechat kastrovat kralika. Dostala falesnou brezost, zatvrdo ji mleko a uz valila pod kudlu, akorat to bylo daleko narocnejsi a komplikovanejsi, nez kdyby sla rovnou. Od te doby je to nejhodnejsi a nejumazlenejsi kralik emoticon
30. zář 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka s tim najmem bych byla opatrna. Zvlast jestli jsi ji nedala pisemne a nemas od nich podepsane, ze ji prijali. Pak kdyz jim ten jeden najem neposles, muzou ti pekne zprijemnit nejaky ten mesic. To ted resi matka, ma klienta, co to oznamil, vystehoval se, ale nemel vypoved podepsanou pisemne no a majitelka ho zazalovala o usly zisk z najmu a chlapec se soudi o cca 30 tis plus soudni vylohy emoticon
30. zář 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote si delas prdel? emoticon hm super, tak to sem zas v nervu emoticon to sem zvedava kdy je nazenu kdyz oni jsou porad v prdeli, a ja porad zavrena v práci
1. říj 2011 v 07:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Souhlasím s mitote...prostě co je psáno to je dáno a jednou jste se jim upsali s dvouměsíční lhůtou, tak prostě se s tím musíte asi smířit. V práci tě taky rozhodně nikdo dřív pustit nemusí - od toho je to dohoda, dohodnout se musí obě strany.

@mitote Kočce je teprve necelých pět měsíců, na kastraci je strašně brzo. Volala jsem veterináři a ta říkala, že ne dřív jak za čtvrt roku, že s největší pravděpodobností už se letos mrouskat nebude a do jara to stihnem emoticon
1. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka nedelam, nikdy nevis na koho narazis a tyhle veci proste musis mit pisemne emoticon jinak dvoumesicni lhuta plyna vzdy od mesice nasledujiciho, to znamena kdyz jim das dnes vypoved, tak pobezi az od listopadu (tj listopad a prosince platit najem).
@duckie tak to je v poho...my jsme nejprve kralika nechteli dat kastrovata pak museli ale to uz mlade nebyla emoticon
1. říj 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote ale já jim jí dala v září
1. říj 2011 ve 21:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka pisemne v zari? a mas od nich podepsane ze ji prijali? muzes jim ji zkusit dat zpetne pisemne s datem, kd jsi jim to rikala a snad ti to prijmou. Pokud ne tak jsi namydlena a pocita se to vypovedka az od listopadu. Kazdopadne i kdyz jsi jim ji dala v zari a oni na to pristoupili a podepisi ti to, porad budes muset rijen i listopad zaplatit.
1. říj 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @mitote rijen mam zaplacenej- prece se plati dopredu... hele tak jsem schvalne tudovala smlouvu.. a sem teda pekne v loji emoticon emoticon takze mi zbývá bud porusit smlouvu- nezaplatit nájem-cims smlouva zaniká a musime se okamzite vystehovat.... neeebo se domluvime- porad v to doufám..... neebo to pujde bohuzel po zlym:-/ a i v tom zlým díky bohu maj háček- bohuzel to chteji fakt písemne, a bohuzel to platí teprve od data kdy jim to prijde(následujícího mesice), ale ted ten svetlej okamzik- nemusi to podepisovat!emoticon je tam napsáno- ze jí musime podat písemne a plati to od toho a toho... o podpisu ani zminka, ono se taky krásne a jasne muze stát, ze by nam to treba nechteli podepsat ze? a jak je donutis... nijak.. to aby si pak neplatila najem jeste rok, dokud ti nezkonci smlouva..

ja to ale stejne nechápu, ze jsou lidi takovy "zakerný", táta má samej problem s najemnikama, nikdo mu neplati, vsichni mu ten byt bud vykradou a nebo znicí... my pro zmenu máme hroznej problem s vlastnikama, jeden nas bez udani duvodu vyhodi, druhej nás oskube a taky vyhodi, tyhle z nas budou chtit vytriskat maximum.. kurna kdyz sme lidi, a sme slusny, tak se snad domluvime ne?..porad v to doufám, protoze uz vázne nemam nervy resit jeste tohle, to uz je fakt moc emoticon

nu stále neztracim nadeji a verim, ze se proste dohodneme, oni se zatim jevili slusne, my jsme taky slusný...tak snad emoticon dneska jim bude manza volat emoticon
2. říj 2011 v 07:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Já si nejsem jistá, jestli by neměli podepsat, že to přijali, případně že to nepřijali z nějakýho důvodu.
Když jsem z mitotinou maminkou řešila naší expráci, tak na naší výpověd, kterou jsme mu chtěly s kolegyní dát, kdyby jí nepřijal, tak jsme měly hned v záloze papír: "Já... jsem nepřijal výpověď od zaměstnance...... z důvodu....... Místo a datum."
Ale taky si myslím, že dohoda by byla možná...jestli jste k sobě byli v pohodě a slušný.

My se byli včera podívat na tvrzi Žumberk, když bylo tak hezky. Byly tam dvě svatby, jedna katastrofálnější než druhá emoticon Obě nevěsty šaty ála našlehanej alobal od vietnamců, na hlavě zlakovaný tuhý lokýnky, korzet jim odstával od prsou a ty dramatický kruhy, se kterýma se nemohly vejít do dveří....no ty vole...
No každpodádně mě zklamalo, že ty svatby byly tak trapně za sebou??? Jedna už byla v penzionu Marie, tam jsem ani nevěstu neviděla, druhá byla ještě uvnitř (ta s tuhejma loknama) a třetí stepovala venku... To jsem si myslela, že takovejhle hnus se odehrává tak max v sezóně na Hluboký?? emoticon
Oddací místnost mi přišla dramaticky hnusná - nevím, jestli byla schválně jako nenazdobená individuálně (že po každý svatbě si to odtáhnou) nebo furt.
Já to tam ale viděla hned - svatba venku, oddací místo s výhledem na ten rybník v půlkruhový kamenný výseči...focení na tom dřevěným mostě pod jezem a v poli (muselo by se ovšem vychytat období před žněma, ta očesaná louka nic moc emoticon)... Ale ve všední den, bez turistů a bez návalu ostatních svateb, to by mi fakt mrdlo.
2. říj 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka podepsatt ti to musi nebo musis to poslat doporucene a mit od toho listecek. To se ve smlouvach nepise, ze musi byt podepsana, ale kazdy maly dite to vi, protoze ti pak muzou tvrdit i soudu, ze nikdy zadnou vypoved od tebe nedostali a ty budes v prdeli, protoze nebudes mti svoji podepsanou kopii ze ji prevzali!!!!
A podepisou ti ji, toho bych se nebala, a kdyz nepodepisou, je to jak rikam, poslat doporucene.

jinak u me zadna slava, zaciname mit podezreni na zapal plic, antobiotika jeste vybrana nemam ale ze by se to nejak lepsilo, naopak me zacala bolet plice. Takze asi rano valim k doktorce, ale to je na nic. Ma objednaci system a pokud nebude mit volno, tak tam zas muzu cekat cely den jestli me nevezme.
2. říj 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 me uz je jedno jak se rozhodnou, dneska celej den nebrali telefony...

zitra jim to posilam doporucene, tecka...
2. říj 2011 ve 22:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 @alkapinka tj blby, kdyz jim to das osobne, tak mas sanci ze ti podepisou vypoved k tomu datu, kdy jsi jim to rekla...ale doporucene, to pak rozhoduje datum na podacim listku

chjo holky, vzdyt tohle snad zna kazdy, my ani ve skole nesmime chodit na studijni bez kopii, ktere nam podepisou, to by nas i vypakovali, ze se s nama nebudou hadat kdo co kam dal a zratil
2. říj 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Dobrééé ráááno emoticon
4. říj 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 Krááásnéé ránoemoticon
4. říj 2011 v 10:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 dneska tu zas nebuduemoticon az se najim, jedu na bytík pucovatemoticon
4. říj 2011 v 10:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 krásné ránoemoticon
a dneska uz tu buduemoticon
5. říj 2011 v 08:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Tež přeju krásné ráno emoticon
5. říj 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 pořád jsme tipi ? emoticon

naždár kočky, tak vám musím říct, jak jsem se v neděli zas byla podívat na tom našem pooozemku a takhle na podzim je tam taky krásně emoticon kurnik šopa, já bych bydlela až bych plakala emoticon
5. říj 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 holky me trefí normalne... uz asi 4tý clovek mi volal ze by meli zájem o nasi starou parcelu... jenze já mam tu výhradku!!!! jak je mozny ze celou dobu po ní nestekne pes, a najednou se muzou vsichni ztrhat... beru to fakt jako provokaci... emoticon kazdopadne smlouvu koncime v lednu, takze tomu, co mi volal vcera reknu at pocká, to uz se nepo ne??emoticon dalsi "dobrá" zprava je, ze mi psali z uradu pro moji starou parcelu, ze se tam zacinaji delat site... no tak ze by se tam neco hlo?emoticon jupíemoticon

dalsi funny joke je, ze manza byl vcera poprvy na nasem novem byte... rekl ze do barkau v zadnym pripade nechce, a ze zustanem bydlet tam.. HA- HA - v zadnem pripade... je sice fajn, ze je to tam pekny, a ze kdyby nahodou prislo mimi, tak uz je ho kam dát, ale moje cílová stanice to rozhodne neni... takze pozitivum, ze uz s barakem nemusime tak chvátat ( zase po me chteji nejaky prachy, a ja uz proste nemam) takze to zase chvilku postojí... tak uz z toho aspon nebudu tak na prasky jako do ted..

no a dneska sem si vzala dovcu a balim celej byt, a po vcerejsku kdy jsem píglovala celej novej byt jsem uz fakt uplne hotová... potrebuju vypustitemoticonemoticon a to sem na zactku teprve.. musim to stihnout do 12týho! emoticonemoticon ( mame objednanej nákladak)emoticon
5. říj 2011 v 11:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka A ty zájemci, co volali, to vyloženě přes realitku nechtějí? Tak jestli o parcelu stojí, tak ty tři měsíce počkají, ne? Hlavně nezapomeň včas tu smlouvu vypovědět, většina RK má v podmínkách, že pokud smlouvu nevypovíš v určitým termínu před jejím vypršením, automaticky se prodlužuje. Tak hlavně, že se to hejbe a někdo to chce emoticon

Manžela svým způsobem chápu, obzvlášť jestli je panelákovej.... Já v bytě bydlela dvacet let, pak pět let v baráku s přítelem a teda když jsme se na těch osm měsíců stěhovali zpátky do paneláku - těěěžko mi tam najednou bylo emoticon

Ale dobrý je, že nemusíte teď nic honit a deptat se, že vám zase někdo neprodlouží smlouvu nebo vás vyhodí a tak dále. Pokud teda tatíkovi nešibne.

Mmch.... nevíte o někom, kdo by chtěl kotě? Máme k dispozici dvě číči a jednoho štramáka emoticon
5. říj 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie no prave ze to byli realitky, ze maji zajemce a aby sme se sesli, a dokonce ted mi volala ta, co mi ho prodala, ze prodali ted tomu sousedovi ( a za docela dost) a ze ma jeste jedny zajmece o tu moji... tak sem myslela ze si rozbiju hlavu o stenuemoticonemoticon takze bohuzel to nejde ze bych je pretahla pres remax... napsala jsmeji mail, ze kdyz pockaj, daj jim slevuemoticonemoticonemoticon tak doufammemoticon
jop, ja sem si prostudovala tu smlouvu, a mam tam minimalne 5 dní pred vyprsením, jinak se prodluzuje, takze nebudu lenit, a vypoved smlouvy jim poslu uz v prosinciemoticon a nebo treba na konci listopaduemoticon at je klidemoticon

tak tim pádem chápes i meemoticon ze baráckej clovek proste nemuze zit v byte emoticon emoticon

jůůů kočičky krásnýemoticon hele ja bych mozna o nekom vedelaemoticon kolega v praci se zminoval ze mooooozna... tak se zeptamemoticon

jinak mi dorazil mail od majitelky tohodle bytu, ze teda nás opravdu nepustí, ale ze bere nasi telefonickou vypoved, a vypoved nám bezi od 1.10 .. takze uff emoticon aspon nejaky dobry zpravyemoticon tak jim reknem , jen at si nechaji nasi kauci jako dalsi najem abychom nemuseli nic platit a "je to" ... ale mrzi to... prijit o 8 ku emoticon no bohuzel
5. říj 2011 v 11:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka pokud to byla realitka s tím, že mají zájemce, tak mají velký kuloví a jenom kopici keců, abys smlouvu podepsala s nima. Klasickej tah. Už jsem si myslela, že je to tak provařený, že to snad ani nezkoušej....Ještě mohli žblebtnout o tom, že mají pana doktora, tak bych je fakt poslala do prdele. Ale ta původní majitelka zřejmě nemystifikuje.

Na číči se zeptej, budu ráda. To prostřední je kluk, krajní jsou kočky.
5. říj 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie a k mání jsou vsechny?

no, nevim nevim, predtim vzdy mleli sracky, ale tihle mi vzdy rikali ze jestli by byla mozna prohlidka uz s tema zajemcema...
5. říj 2011 v 11:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Jj, všechny jsou zatím volný.

Jak myslíš, ale rozhodně bych se třeba nechtěla sejít až na parcele. Prostě abys toho zájemce viděla hned. Ačkoliv jsem i četla o nastrčených zájemcích, už podepsaných smlouvách, pak že si to rozmyslel, ale naše RK by to s váma určitě dojednala a prodala lépe, blá blá blá...
5. říj 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie ty woe, to je fakt silenej svetemoticonemoticon kazdopadne tyhle pani verim, rekla ze jede na svy triko, proto nechce pres realitku, a hlavne ví o me, jak mi to prodávala, kdyby nekoho mela, to by bylo moc fajn.. sice si na me 2x namasti kapsu..ale uz je mi to celkem jedno, uz sem se smirila s pozici dojný krávy... emoticon
5. říj 2011 ve 12:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš