Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie v ikee myslím že budou mít jen plast - i mamina má plastové, ale nejsou tam vidět takový ty spoje - víš takovej ten svár - což je ouplně hnus, bych blila .... tyhle zatím žádné rozbité nejsou, takže nevím jak vypadají "střepy" .... ty skleněný ozdoby mají opravdu všude, ale jak píše kousinka - je třeba vyrazit včas .... co se týče ceny - já dala v tom Mercury za sadu 6 ks asi 200 Kč plus mínus - brala jsem si 4 sady a platila jsem asi cca 800 Kč plus mínus? .... tak nějak a ještě tam byly slečny tak ochotné, že jsem si to mohla nakombinovat - no prostě úžas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a špičku jsem kupovala jak psala kousinka vedle Fantoma na náměstí - tam mají pravý skleněný ozdoby - i je u nich pravá česká cena :-D a špička tam skleněná stála do 200 Kč - dala by se sehnat samozřejmě levnější, ale jsem pošahaná a když už, tak všechno sladěný :-D
Odpovědět
@duckie jo tak komplex z malych stromecku, to me povidej, u nas vzdy staval na zidli, aby byl vetsi, pak me asi v 1ti rodice jendou vyslali koupit stromecek, koupila jsem tak velkej, ze ho tata musel asi 30cm urezat, aby se vesel do pokoje a tak tak jsem ho odtahla od obchodu domu :-D ale holky, ja posleni dva roky mela stromek z IKEA :-) maji peke hunate, velke a kdyz jim je po vanocich privezete tak vam vrati kacky za nej v ramci nejake eko akce a jeste vysadi novej ;-) jinak j koulea z Ikea jsou plastove, ale me se moc libi, nepoznam ze nejsou sklenene, jsou ale lehke a nerozbijou se :-) jinak ano, stromek hustej a co nejvice precpat...nemam rada kostata se trema vetvema a dvema koulema....
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jet pro stromeček do ikea a pak ho tam vézt zpět, to by se nám asi pěkně prodražilo, jedině, že bychom se všechny z ČB domluvily, naložily káru a jely :-D .... jak jsem psala, nenávidím na plastových ozdobách ty spoje, ikeácký co má mamka je nemají, proto jsem jí je koupila, jinak bych je hodila zpět do regálu .... je pravda, že je má už 3 rok a moc se jí líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no haha káru, fakt že jo :-D ale tohle tu funguje i třeba myslim v baumaxu, že když jim ho dovezeš, tak ti daj poukázku na nákup... a jo ikea má plast tuty, ale jak říkáte, je to takovej tenkej, jakoby skleněnej ... já třeba mám odtud i takový bílý vločky, jakoby ze třpytivýho sněhu, ty jsou kouzelný .. jsem zvědavá jestli se třeba neobjeví nějaký úchvatný ozdoby na trhách, ale přijde mi že tam maj dycky jen takový divný kýče :-( ...
Odpovědět
@duckie takove nejake bilo stribrne ma Ikea a zacina je davat na web http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... @lucianek tak nam se to vyplati ze, kdyz je za rohem, navic stromek byl levnej a jeste ti prachy vratili :-) ale celkove se nam libila i ta myslenka, ze za tebe vysadi alsi strom :-) jj ikeacky koule spoje nemaji,, ja ty spoje taky nesnasim :-)
Odpovědět
jo a ted @duckei koukam ze maji dost stribrnych a latych ozdob i jinych....budes mit radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Vzhledem k stovkám hektarů lesa, co patří našemu dědovi tam stromeček máme vždycky uřízlej těsně před Vánocema, aby vooooněěěl :-)
Odpovědět
@duckie pekny, tata je zase reze u nich v praci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie kolikátého s můžeme přijet? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek A každoročně nás staví policajti, protože stromeček vezeme nám, našim, strejdovi...a vypadá to, že jsme jeli na pytlačku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Jak se ptáš na toho robotickýho vysavače, tak naši mají Roombu Pet kvůli psím chlupům....je to taková jejich rodinná paní Kekulová :-D A jsou spokojený úplně maximálně. Je to poznat, že ho mají i pro mě jako pro návštěvu, z tý podlahy by se fakt dalo žrát :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@duckie fakt? zrovna premyslim nad iRobotem taky Pet, porad nevim co rici jeziskovi a k narozkam a tohle uz resim dlouho a dost by me to pomohlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote neznám nikoho, kdo by ho měl a nebyl spokojenej ;-) U nás už to došlo tak daleko, že přijdu k našim, robot v předsíni a já na něj: Pani Kekuková, jste tu sama??? Už jsem se i mámy ptala, jestli s náma bude sedět paní Kekulová u jednoho stolu na Ježíšky, tak pak po mně hodila pantofel :-D Akorát si kupte ten s těma majákama a virtuální zdí, ať nejezdí z místnosti do místnosti tak zmatečně. On to všechno vysaje, ale trvá mu to pak dýl, než když má ty zdi a jede postupně.
Odpovědět
@duckie to rada slysim, tady prave i jeden obchod nabizi pujceni, tak to asi prubnu :-) no ja jsem hlavne zvedava co na pani Kekulovou bude rikat nas pes :-D myslim ze se usteka k smrti a az pojede ke kralikovi tak ho rovnou sekne drapem :-D jako jak aby mel zdii? ukaz me typ co to ma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote http://www.roomba.cz/product_info/k/2... Našich pes za ním nejdřív pořád chodil, ale pak ho ignoroval. Akorát když se mu blíží k pelechu, tak výhružně zavrčí, ale nechá ho :-)
Odpovědět
@duckie no to jsem zvedava, asi ho pujcime a vyzkousime :-) mam dojem ze jak mame psa, je tady porad hrozne natahany bordel a prach z venku. Sice nelina ale lina kralik a to chlupy litaj kilometr od klece :-/
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím - Roombička Pet je pecka - určitě se vyplatí investovat!!!!
Odpovědět
no zrovna ta Roomba Pet 534 na tu koukam uz od vcerejska a manzel ji muze mit za 7200Kc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Naši jí koupili na netu za pět a půl tácu. Stačí jen pohledat pořádně.
Odpovědět
@duckie no takhle levne jsem ji nenasla na netu :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote počkej si na slevy!!!!
Odpovědět
@lucianek jaky? ony jsou nejake v planu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no jsou v roce období, kdy jde elektronika směrem dolů, ale pokud ty prachy máte, nepřemýšlela bych :-)
Odpovědět
@lucianek to je kdy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No rozhodně ne v období před Vánocema :-D :-D
Odpovědět
@duckie no to je dost blby :-) tak jsem psla tchyni email, jestil me usije zavesy a povlak na polstar z te vanocni latky co amm vyhlidlou v Ikea :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote většinou je to období po Vánocích a vím, že si radši všichni počkají a dá se potom ušetřit i několik tisícovek - teda podle toho co kupuješ.... ale v dnešní době každá kačka dobrá ne? ;-)
Odpovědět
@lucianek to jo no kdyz ja potebuju neco vybrat i k narozkam vis na listopad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote A prosim tě jsi snad malej fakan? Tak si nevyber nic s tím, že po novým roce budou slevy a chceš robota, který pak bude levnější. Nebo jako nechápu, v čem je problém.... =-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?