Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
@duckie no u nas se prachy moc nevedou jako darky, u nas je potreba aby ty darky byly pod stromeckem, proste tak to je...ale zase co vi tak v obleceni zacinaji slevy uz zacatkem prosince, vzdycky to tak je, tak si brousim zub na kabelku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tak vaše věc :-D A jakou kabelku, že jí budou mít ještě v prosinci? x-)
Odpovědět
@duckie nejakou peknou Guess x-) ono kdyz je ve sleve 50 nebo i 70% tak uz to cenove jde :-D a me kabelak vydrzi dva roky, tak ji mam povolenou a Guess ma vsechny kabelky nadherne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Dva roky? To máš jednu a taháš ju furt, ne? Mně takovýhle věci (jako kabelky, boty, pásky) vydrží fakt leta letoucí. Pokud teda nenarazím na nějaký akutní bazmeg. Kabelku "pro velký holky" hledám už měsíce a měsíce. Jsem ochotná za ní dát opravdu velký peníze, ale musí to být ONA. Ideálně větší velikosti, černá a kožená. A zatím jsem neobjevila.
Odpovědět
@duckie dva roky myslim tu, kterou taham porad...jinak mam nekolik dalsich hromady let ale vytahnu je jednou za uhersky rok....ale vzdycky mam jednu co fakt taham porad vzdy a vsude, vetsinou nejakou cernou nebo modrou aby ladila ke vsemu a takovou nejakou potrebuji i ted :-) ale boty me teda moc nevydrzi, hlavne ne letni, to vetsinou jedna sezona a leti do kose tak myslim ze pro velke holky velkou cernou kozenou bys nemela problem Guess fakt najit ;-) tech maji hned nekolik ale cena...bez sevy tak 3-5 tisic, se slevou tak 2-4 tisice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No, mně Guess evokuje navoněnou bídu. Tím se nechci nikoho dotknout, ale pro mě je kabelka Guess prostě kolotočářská. Pokukovala jsem po černý Vuittonce, nějaký fakt pěkný, bez lesku a barevných akcentů asi Alma .... No, a nebo po bikrince, ale ta by pro mě byla víc než zásnubní prsten s diamantama :-D :-D :-D
Odpovědět
@duckie ja nevim me se nektere Guessky libi moc...ty jo Vuittonku? Jako v Parizi ok, tam se uz dala koupit od 12 tisic ale tady v CR stoji desitky ne? Ale je fakt ze tou bych taky nepohrdla, hlavne tim zpracovanim a materilem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote To mi říkala i bývalá šéfová, že pro Vuittonku se vyplatí zaletět si do Paříže :-D A že nechápe, proč tam stojí i o 70% míň, než tady v Práglu v Pařížský... Za českou cenu bych jí asi nechtěla...jednak mi to přijde jako hřích, dát tolik prachů za něco, v čem nosím kde co :-D a pak - je to i trochu nerozum, to radši dovolenou někde :-)
Odpovědět
@duckie a tak kde a jak ji chces taky koupit? mozna bych se pridala :-) no jako v Parizi je u Vuittona asi 40m dlouha fronta do obchodu, vevnitr hromady lidi, kabelky krasne velke od 12 tisic.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tak nějakou bych si vyhlídla tady, na živo... a pak bych si jí pořídila ve Francii :-) No a nebo mě osloví nějaká pěkná u Bati a bude po ptákách :-D :-D Dělám vafle a moooordjeeee, to voníííí :-)
Odpovědět
@duckie tak az pojedes do Parize, tak dej vedet, jednu bys pribalila navic :-D a wafle posli, uz je vyhlizim z okna 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Než by dorazily do Brna, stály by za starou bačkoru :-) Ale tenhle recepis je super...jestli máte chuť, určitě se do toho pusťte. http://www.brydova.cz/recepty/moucnik...
Odpovědět
Článek se načítá
@duckie super, diky, ale to chce koupit vaflovac :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Já mám takový to 3v1 od Tefalu. Je to jako toustovač, vaflovač a gril v jednom. Grilovat jsem v tom teda nezkoušela, ale tyhle velký plotýnky používám třeba na rozpejkání housek, chleba a tak. Toto je on http://www.elektro-kuchyne.cz/sendvic...
Odpovědět
@duckie tak my toustovac mame a grilovaci panev...jen ten vaflovac ne :-/ asi ho hodim jeziskovi do seznamu :-) prave koukam na virivky a to jsou palky....teda nejsou, jsou kolem stovky, ale to co si predtavuji je tak za 300 tacu ]-( chtela bych neco mezi bazenem a virivkou, aby to bylo tak 4x3m, aby tma byla nejaka trysky - nemusi byt vsude, treba jen na jedne strane
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Něco takovýho jsem kdysi viděla u hhranolky v albu: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/h... Ale cenu teda netuším. Já se vířím ráda, ale Michal vůbec, proto jsme i vanu volil bez těch trysek a tím, že ušetříme kolem 30ti táců a to máme předplacený víření v soukromých vířivkách takových těch profi v různých wellness až nadosmrti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Já chtěla od našich loni k Vánocům právě toustovač nebo vaflovač...tak to spojili :-D
Odpovědět
@duckie no to je prave tak za toho pul mega ]-( ja bych chtela neco maleho kde udelam dve tri tempa nebo se jen potopim a zaroven abych si mohla stoupnout sednout k nejakemu okraji a byla tam nejaka tryska x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tak náš bazén má čtyři trysky a když pustíš filtr, tak tě to solidně namasíruje a pak ten protiproud...a to je teda pak nálož :-D Ale vířivku jako takovou bych v bazénu nechtěla, na víření potřebuje extra teplou vodu :-)
Odpovědět
@duckie a kolik vas ten bazen stal a odkud ho mate?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Vana jako taková stála asi 70 tisíc. Ty vyfikundace kolem 50. Dělal to jeden tady miniživnostníček, protože původní bazén od Mountfieldu prasknul a potřebovali jsme udělat do toho rozměru na míru a to nikdo udělat nechtěl, tak to zvládnul tenhle pán. Odhadujeme, že takových minimálně 100 ještě sežere zastřešení, dlaždice, sprch a tak.
Odpovědět
@duckie to je slusna cena, zastreseni resi tnebudeme, z domu do zahrady vycniva loznice a z ni to udelame, tu jednu dlouho zed skoro probourame a udelame velka francouzska okna, aby to v lete mohlo byt cele totevrene, ale jinak bude normalni strecha jako ted...bude to proste neco mezi zimni zahradou a relax, chceme tam prave neco mezi bazenkem a virivkou a malou saunu pro dva, pak nejaka lehatka a hodne kytek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No ty první dvě položky počítej krát dva, když už to tak jednou bylo, takže ta cena je ve svý podstatě velice neslušná :-D
Odpovědět
@duckie jako jak krat dva?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Původní bazén od Mountfieldu prasknul, jak jsem psala výše, tudíž se původní vana od Mounftieldu a s ní i čerpadlo, motor, filtr a všechny tyhle věci vyhodily. Kdyby se tak nestalo, máme ten původní a čambáre, takhle se během deseti let pořizovalo všechno dvakrát. Naštěstí ani ten první nestihnul mít udělaný okolní terén (dlažba, sprcha) a zastřešení.
Odpovědět
@duckie aha...no to je blby no a jaktoze prasknul?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Jak byly povodně, tak se do něj nahrnulo bláto, tak když to bylo v cajku, tak se vypustil, aby se vyčistil, jenže přišla taková ta "druhá vlna povodní" a ta spodní voda ho nadzvedla a tak prasknul.
Odpovědět
@duckie ha to je na nic :-/ nam tam nastesti zaplavy nehrozi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tohle byla spodní voda a bláto hrozí každýmu :-D
Odpovědět
@duckie tak dik za utecho :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?