Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1987 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1987 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @duckie no prave ze tyhle atypy nejsou vubec levný... tenhle koštuje 10- coz je jeste super cena emoticon a je to nejaka neznámá znacka... tak on to kupuje tatík, a prave ze rikal at uz ten sprcháč je poradnej, (samo za co nejnizsi cenu) protoze az my vypadnem, tak aby to tam jeste dlouuuho zilo jeste po nás emoticon tatka mi ted volal, a "zakazal" mi z netu... coz je teda pekne na hovno:-/ protoze u nás mame jen jeden, a ten tam zrovna moooc nejde- teda jde, ale poleze se tam na hovno, je obdelnikovej, potrebujem elipsoidní emoticon trapi me to uz 4dny:-/ dal mi na to penizky a odfrcel na dovcu... no to sem zvedava co vymyslim emoticon

krbaře neznám zadnyho... a rekla bych ze na hrubo muzes tu vlozku pouzivat, ale musi byt aspon podezdená, a bacha, jsoutak "vařící" ze ti to muze neco pobliz treba roztavit( proto se to obezdiva a izoluje) no ale tim moje vedomosti konci...
9. říj 2011 v 10:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 achoj koťata ...
tak dneska jsem se dozvěděla doufám pravdivou, páč pozitivní zprávu, do dvou týdnů by mělo být stavební povolení na sítě emoticon
a pak jsme se jeli na parcelu podívat, jestli je ještě všechno za plotem ... a překvapivě je znovu zaseto emoticon emoticon emoticon já fakt nemůžu emoticon
já teda zase jako proti netu nic nemám, pokud je to jen trochu osvědčená firma, tak proč ne ? my takhle brali třeba teď ten plot ... a kdysi skoro všechny přístroje do kuchyně ... pračku... atd ..
11. říj 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @kousinka tyjo ja proti netu taky nic nemam, ale takova vec jako sprchac mi neprijde moc rozumny brat z netuemoticon zvlast kdyz se nepodari, tak to uslysim do konce zivota emoticon emoticon emoticon

neke?!?!? no tak to je super zprava!emoticonemoticon a kdy by jste zacli kdyz uz budou site?emoticon asi rozdali dotace, ptz u my starý parcely taky asi delaj siteemoticonemoticon

tak u nas dopadlo vse skvele, majitelka si nasla novy najemniky, takze nemusime platit dalsi najem a dostanem kauci emoticon emoticon
11. říj 2011 ve 22:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @alkapinka a neda se na ten sprchac nekde mrknout a pak koupit po netu? ja to tak delam snad se vsim, prvne prozkoumam v obchode a pak to levneji objednam po netu emoticon
11. říj 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @mitote sice jde, ale je to pro me jaksi nedostupny.. jediny kde by se na to dalo kouknout( a buh vi jestli to tam maji vubec vystavený) je v praze.. a to je pro me 1500,- na benzin.. a to se mi fakt nevyplatí:_/
11. říj 2011 ve 22:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka tj blby no, v Budejkach ani Krumlove to nenabizi zadny prodejce?
11. říj 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @mitote tak v krumlove krome pamatek neni nicemoticonemoticonemoticon a bohuzel u nás vubec nikdoemoticon jak rikam je to tak atypický... ze to je proste na prdemoticonemoticon samo ze bych to u nas v práci nasla, ale to uz je sumička 40tis a víc... a to fakt nemam emoticon
11. říj 2011 ve 23:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka a co na miru? to dela spousta firem ne?
11. říj 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @mitote no to by slo jen jako zástenou, ale vanicku mi nikdo na miru neudela..a co hur, atypy od firem jako na míru jsou taky ohodnoceny... a ja mam omezený rozpocet..

nu nic, jdu zapadnout, zitra mam zase brzy ráno vstávání a pak pro zmenu makacka na byte
11. říj 2011 ve 23:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka a samostatne vanicka se v takovem rozmeru nedela? nebo taky jen v praze?
11. říj 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @mitote samostatnou vanicku jsem v tomhle rozmeru a provedení jeste nevidela... proto jsou ty kouty uz s vanickou... ale jak rikam, tohle kombinování by me stálo 3x ne-li 4x víc nez ten sprhac co mam vybranej
12. říj 2011 v 06:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 dobré ránoemoticon dneska to vypada ze tu budu hnít minimalne do 4 emoticon
13. říj 2011 v 08:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 teda, tady je mrtvoemoticon
17. říj 2011 ve 13:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 no jo všichni staví, jen my dvě tu čučíme emoticon
17. říj 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @kousinka ja sem taky pořád v letu, ale stim stavením máš rechtemoticon to je nekonečnej boj:-/
17. říj 2011 v 15:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Zdravím a pozdravuji všechny ženy v tomto místě emoticon

Mám moc práce, tak sotva stíhám spát a tak nějak to zvládnout doma, už aby to pominulo emoticon

Jinak sháníme termostat - měla jsem představu něčeho pěknýho dotykovýho, na styl "navigace" nebo tak, ale neee....všechno je to hnusný a jenom o něco míň hnusný a hned jsou drahý jako blázen...
19. říj 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @duckie emoticonemoticonemoticon takovy jsou, a sou ale pekne mastnýemoticon
To já jsme ráda, ze aspon z tech katastrof co me opet potkavaj, sem ulovila šíleně levné a super uchytky emoticon
20. říj 2011 ve 21:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 zdarvim damy, ja jsem porad nemocna, mam druha antibiotika, menim doktora a jinak zadan slava :-/
20. říj 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Já teda neviděla fakt ani jeden. Víš odkaz, nebo aspoň značku? Jaký katastrofy? A jestli úchytky do kuchyně, tak dobrá věc..... já ani nevím, kolik ty naše stály, jsou z broušenýho nerezu, tak to radši ani vědět nechci emoticon

@mitote To myslíš, že je doktorem?
21. říj 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @duckie ale porad jen litam, nas genialni monter nebyl za 3 týdny schopnej udelat podlahu, takze vse co se na tom byte muselo udelat muselo čekat, takze stále neni vymalováno,stale nemáme sprchác, stale neni hotová kuchyn, a jako bombonek, to naolejoval az vcera a prej to 3dny schne= nesmi se na to stoupat... no a háádej, v sobotu a nedeli se stehujem - hroozna prdel emoticon

tak to fakt nevim, takhle jsem to nezkoumala, ale vim ze narazim obcas na nejaky designersky lahudky, kdyz rpochazim net... ale jak to nepotrebuju, tak me to " nezajima", takze znacku ani stranku fakt nevim, to vedet driv, tak to strcim do oblibených a poslala bych ti to- no pro priste..
21. říj 2011 v 17:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka My hledali x dní a nenašli jsme fakt nic pěknýho. Udělat plastovej rámeček v stříbrný barvě není žádnej šlágr.
21. říj 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @duckie no tak hele, poprve kdyz jsme u ni byla me napsala antibiotika - zjistila z emam v moci infekci, ale jakou, na to uz kaslala. Pak jsme ji volali ze mam prujem z antibiotik, takze se logicky ATB nestihala ani vstrebat. Na to rekla at beru probiotika, ta nezabrala. PO dobrani antibotik ji manzel volal ze nezabrala a je mi hure, udelala zase jen moc sediment a krev, oboje negativni. Sdelila me, ze jsou ted tak nemocni vsichni. Dala me Codein a Zodac na kasel a Helicid na zazivani. Po dalsi tydnu me udelala opet moc sediment a konecne i bakterku...dusovala se, ze jsme zdrava a v bakterce na 100% nic nebud, ale ejhle, hned volala, ze tam mam pozitivni nalez a tralala dalsi antibiotika. No a vrchol, predepsala me antibiotika, ktere maji nejcastejsi vedlejsi ucinky deprese a anemii...to je dobry to predepsat cloveku, ktery se leci z anemie a mel deprese, ze? Nechapu kdzy me tri tydny boli krk, proc me neudela ster. Kdyz me boli plice, proc neudela rentgen. Proc se me nepodiva do krku? Proc me hne dpred prvnimi ATB neudela CRP aby rovnou vedela, jaka antibiotika ma nasadit a ne me jen tak placnout neco.
Celou dobu to konzultuji s jinou lekarkou. Konzultovala jsme to i dnes s doktorkou z nemocnice. Obe me rekli zmenit doktorku.
Jo a jeste z hematologie ji napsali, at me posle na ORL vysetreni a vysetreni bulky u trisla. Doktorka si to jen precetla, ani se na me nepodivala a zalozila do karty s tim, ze by to neresila. Prijde ti normalni, ze jiny doktor obvodak apozada o dalsi vystreni a on se na to vysere? Me teda ne.
21. říj 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Tak co mě přijde nebo nepřijde normální je asi celkem jedno, takže se nemusíš rozčilovat emoticon
Nicméně si myslím, že hlavní problém je ten, že když si nemocná a bereš antibiotika, tak máš ležet doma a ne cajdat na véču ke tchýni, na oběd k mamince, na přehlídku a tak dále. Když máš rozhašenou imunitu, tak holt se budeš i např. z blbý angíny léčit dýl než "normální" lidi.
Ale určitě jí změň, přehlížet oznámka k vyšetření není prdel.
22. říj 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @duckie lezela jsem dva tydny...mesic si vazne dovolit v posteli nemuzu, uz ted ma problem, protoze mam prekrocenou absenci na telaku ve skole a v ostatnich predmeech mam absenci vycerpanou, tzn ze uz chybet proste nesmim. V telaku nevim jak to budu resit, nejsise ho budu muset opakovat a doufam, ze me tak nenasoli dalsi predmety.
22. říj 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Tak jestli ti doktorka napíše další antibiotika a ty s nima nebudeš ležet, tak jich ve finále sežereš celej sortiment.
22. říj 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @duckie tak jaksi lezet nemuzu, lezet jsem mohla a lezela kdyz jsme mela prvni, lezela jsem i po jejich dobrani...chyba je, ze doktorka rovnou neudelala test na bakterie a nenasadila spravna antibiotika...jinak bych druha brat nemusela, ze... problem cely tkvi v tom, ze doktorka jede na kvantitu a ne kvalitu pece...tzn ze kdo se v ordinaci ohreje dele jak 2min je fakt machr...kdyz ji reknes boli me to, zastavi te s tim, ze to maji vsichni a napise leky...nenecha te domluvit, nevysetri, atd...kdyby zakladni vysetreni udelala v porakdu, nemusela jsem uz u ni byt petkrat. A to ze nemuzu lezet ted fakt, skola ma nejaka pravidla a ja bych rada dostudovala, i tak pisu neustale omluvne mejly ucitelum a prosim o prodluzovani terminu, konzultaci a o nejak enahrady za nedochazku
22. říj 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Já to chápu, ale nic ti tady poradit nemůžeme asi. Snad jen popřát, ať s tebou mají profesoři soucit a všechno projde ok. emoticon
Zkoušela jsi něco na podporu imunity? Wobenzym, Imunaktiv a tyhlety? Ačkoliv si myslím, že v době braní antibiotik je všecko marný, ty zabijou všechno, co spolkneš, veškerý biologicky potřebný sajrajty... emoticon
22. říj 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @duckie hele prvni tydny jsem do sebe rvala vitaminy hlavne pres ovoce, te duz jim nejaky 5Prevemax nebo co to je beru Probiotika, protoze tu paseku v zaludku a strevech me ta prvni udelala paradni...nicmene dnes me zase zacalo vice bolet v krku, osttani veci zacinaji byt v pohode, ale tenkrk, to je peklo porad :-/
22. říj 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @mitote Já mám z angíny panickou hrůzu. Jednou jsem měla hnisavou angínu, to jsem fakt ležela doma na antibiotikách měsíc. Zrovna jsme měli taneční na gymplu, no já nasraná, že tam nejsem, do toho mě tak bolelo při polykání, že jsem nemohla ani jíst, pít, nic - takže jsem zhubla asi pět kilo (což bylo v tu dobu kolem 12% mojí váhy), no a to si umíte představit, jak jsem pak v těch šatech vypadala emoticon
23. říj 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @duckie pekny. Ja nastesti na anginy netrpim, ale lezela jsem takto s mononulleozou mesic. To byla mnamka, na diete, horecky, dlouho nevedeli co mi je protoze testy byly negativni a tak me honily po onkologii.
23. říj 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš