Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 košile ještě ne, ale zítra se peťula vrátí ze služebky tak to můžu prubnout ..

jinak kočky tak pomalu můžu vyhlásit akci stavební úřad za započatou emoticon emoticon tenhle týden doděláváme nákresy a příští týden vyrážíme emoticon jen teda šíleně plavu ve všech těch vyjadřovačkách atd.
15. lis 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1977 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @kousinka jů - závistemoticon
20. lis 2011 v 10:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 fujtajbl ve spolek emoticon
tak dámy emoticon začínáme druhé nerv kolo - včera si peťa dones seznam všech vyjadřovaček a řeknu vám, bude to porod .. teda pokud by to byl můj porod, tak sláva, ale on to bude asi klasickej emoticon
ale jinak se na stavebním úřadu prej usmívali jak ježíšci, nic neni problém, všechno bude ok, tohle můžete tohle můžete, tak jsem zvědavá, kolik z toho nám potom vrátí k přepracování emoticon emoticon emoticon
22. lis 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1977 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1976 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @kousinka to je fajn, to já zase financne vykrvácela u projektanta/ zařizovatele, a zjistila, ze proc se vubec snazim, kdyz vlastne nemuzem zacit, dokud nebude prodaná stará parcela...takze - jelikoz nemam zadnyho zájemce tak se házim "do klidu" emoticon emoticon
dneska letim na katastr kuli nový parcele, tak se bojim co me tam ceká...mozna bude zase nejakej problememoticon emoticon
23. lis 2011 v 09:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3005 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 u nas se to taky seklo, dum - dedictvi komplet, se bude resit soudne takze rok minimalne, spise dva. Taky jsem se hodila do klidu a odmitam ted cokoliv ohledne bytu nebo domu resit.
23. lis 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 takze já sem dopadla výborneemoticon problemu kterýho sem se bála, nastesti není, takze aspon jedna vraska ubyla.... ale jinak nic novýho..dokud nevyhrajem v loterii, nebo neprodáme parcelu- jsme zaseklý emoticon
23. lis 2011 ve 22:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Dobrej den emoticon

U nás se tež nekonala výhra v loterii, tak se taky nic novýho neděje emoticon Pozvolna zařizuju Ježíšky, tak abysme to nemuseli jako loni řešit 23. večer a 24. dopoledne - ale fakt jsme neměli kvůli baráku čas - sama jsem se za to nenáviděla, protože chápu, že ty prodavačky TAKY mají Vánoce a rodinu emoticon

Jinak nového dočista nic. Nuda emoticon
24. lis 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie sice maji taky rodinu, ale i kdyby si tam neprisla a i kdyby tam neprisel nikdo, tak tam stejne musí trčetemoticon takze te zbavuju špatnýho svědomí emoticon:Demoticon

to já uz mam ježíšky nakoupený.. jen 3 mi chybí zaplatit, tak čekám na výplatu a pak bude hotovoemoticon momentálne peču cukrovíemoticon
24. lis 2011 ve 14:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Staré Hodějovice, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
Registrovala se 1. března 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 192 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
 Ahojky, také zdravím a také podávám zprávu, že žádná výhra v loterii se nekonala - s manželem máme pouze za sebe zařizování pohřbu a vyřizování pozůstalosti a já ještě navíc nervy s jeho "dokonalým" zbytkem rodiny - chápej správně "švagrem" emoticon ....

Jinak letos budou Vánoce jen tak pro potěchu oka - s dárečkama to nepřeháníme - máme pro každého max. 1 - 2 kousky a víc ani ťuk - beztak kupujeme jen našim a sami sobě, jinak nikomu nic .... takže vyloženě symbolicky a chtěla bych mít spíš klid a pohodu ....

Na cukrovíčko se chystáme příští víkend, tak se docela těším - vždy se u toho dobře pobavíme emoticon
29. lis 2011 v 10:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 Ahojky, také zdravím a také podávám zprávu, že žádná výhra v loterii se nekonala - s manželem máme pouze za sebou zařizování pohřbu a vyřizování pozůstalosti a já ještě navíc nervy s jeho "dokonalým" zbytkem rodiny - chápej správně "švagrem" emoticon ....

Jinak letos budou Vánoce jen tak pro potěchu oka - s dárečkama to nepřeháníme - máme pro každého max. 1 - 2 kousky a víc ani ťuk - beztak kupujeme jen našim a sami sobě, jinak nikomu nic .... takže vyloženě symbolicky a chtěla bych mít spíš klid a pohodu ....

Na cukrovíčko se chystáme příští víkend, tak se docela těším - vždy se u toho dobře pobavíme emoticon
29. lis 2011 v 10:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 hups, a jsem tam dvakrát - no což, aspoň se zaplní stránka emoticon
29. lis 2011 v 10:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 jasný luci emoticon jedem na kvantitu emoticon

jinak pevný nervy, já pořád babi říkám, ať prachy utratí proboha rovnou, nebo se o to potom rodina serve emoticon tak si teď pořídila aspoň novou skřín, klucí jí to vymalovali, má radost a když někdo začne remcat z rodiny, že v jejím věku je to už zbytečný, tak ho posílám rovnou do píp...
29. lis 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
lucianek (36 r.)
  • Již bydlím v domě
 @kousinka: no tady to byl právě opak - manželova mamka neměla žádný majetek, žádné peníze, ale nakonec z toho všeho vylezl manžel jako zloděj a hajzl .... co Vám budu vyprávět - hnus velebnosti .... takže jsem tuto část rodiny jaksi odstřihla a zůstala mi jen ta má část, která je milionová emoticon
29. lis 2011 ve 14:50  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Dobrý večeeeer emoticon

No, taky si myslím, že pokud nemá dotyčná osoba nějak fakt moooc peněz (že by je jako nestihnul za svůj život utratit), tak je lepší umřít bez koruny - aby pak v rodině nenastaly nějaký tahanice o prachy. Nebo to pak vyřešit závětí a nazdar.

My máme dárky jen pro moje rodiče, tchánovce, pro Michalovo ségru s přítelem a mojí babičku. S nikým ostatním si nic nedáváme. Já osobně ani s kamarádkama nebo s bráchou. Shodli jsme se, že než si dát nějakou blbinu za litra, tak si ty prachy radši užijeme každej po svým a pak na sebe budeme myslet emoticon
Ještě mi chybí zabalit dva dárky - došel papír a ende šlus. Ostatně - u nás nejsou Vánoce o dárkách a já jsem za to ráda. U nás je ježíšek o obžerství, a na to se těším emoticon
29. lis 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 ahojky holkyemoticon
to u nás i kdyby nebyli dárky, tak bych asi nebyla nastvaná.. miluju tu atmosferu, ten saláát, návtevy, procházky... ooooo uz vtom zase lítámemoticon
30. lis 2011 ve 22:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
fotoportrét
fotoportrét
mitote
312
 koukam, ze se resi vanoce emoticon
no ja nic moc pokoupeno nemam, ale mam udelany adventni venec,usity zavesy a polstarky, nakoupeny trubicky na trdelniky a nejak avykrajovatka a pustim se do peceni. Chodim si na namesti na medovinu a trdelnik.
Darky nic moc zatim, mam pro manzela specialni hrnicek, rifle, urco koupim slipy a ponozky - to si preje nejvic a pak nevim., jeste jsem mu objednala skvely sampon Pro mamu mam zatim jen objednany parfem Lanvin Eclat. Pro tetu mam parfem Moschino.Bratrankovi a jeho pritelkyni dam asi neco do bytu, uz mam vazu pro ne. Dedovi nevim, mozna nejaka probiotika.
A co ja bych chtela? To je tezke, at me zdravi a stastni emoticon Ale ne, objednali jsme si dalsi fotoplatno jako spolecny darek, take jsme si koupili kalendar pro dva. Asi dostanu od manzela kabelku a dal nevim. Od rodicu dostanu bundu a jeste mam par korunek na neco. Jinak od bratranka si asi necham dat zase nejaky poukaz, od tet nevim a deda da vzdy penizky. Od tchana a tchyne taky nevim. Nejak ted nemam potrebu materialnich veci. Ale uvidime, pred vanoci jedem do Vidne a do Parndorfu, tak si mozna vyberu nejake obleceni, potrebuji rifle a svetr.

Jinak u nas nic noveho, ja ted nemam na nic myslenky. Bolest v krku porad, uzliny porad natekle a nejake nove, zitra me cekaji odbery a stery, pak ultrazvuk a bipsie.
Dedu nam vcera odvezla sanitka, vysadil si leky na Parkinsona, Aizhamera a epilepsii a spadl na zem, nemluvim, nezvedal se, nic. Tak ted pro nej resime nejakou pecovatelskou sluzbu nebo ustavni peci, prootze kazdodenni navstevy uz evidentne nestaci.

Takze asi tak.
1. pro 2011 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 cau zenský, co je nového?emoticon
2. pro 2011 v 16:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka U nás nic, ale koukám "k vám". Ty kráso ženo!!!! To je síííídlo!!! Perfektní, parádní, boží. Padám na prdel, smekám. Máto to krásný emoticon emoticon
3. pro 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie wáuemoticon děkuji mnohokrátemoticon vzdyt právě proto jsem pořád v mlhovině emoticon

a já poslusne hlasim, ze uz mam definitivne dopečenoemoticon juhů emoticon uz jen pospojovat linecký a nazdar bazar
3. pro 2011 v 11:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Dobrého adventního podvečera vinšuju emoticon

Jak jeeeee????
11. pro 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 Prave jsem se vrátila z horemoticon takze super, a vycucaněemoticon

a jak jste na tom vy?emoticon
11. pro 2011 v 19:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 achoj kočenky, tak jak je takhle před vánocema ?
u nás docela klid a pohoda, sice totál bordel v bytě zatím, ale neřeším to ... dárečky plus mínus hotový, akorát furt nějak nevim jak letos s balením emoticon budu se muset dokopat zítra, pak už to nebudu stíhat ...
21. pro 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 Dobrý večer ženy emoticon

Tak jsem doma z práce, po dvou týdnech v kuse mě čekají tři dny volna. Ooooo...takééé štěěěstíííí emoticon
Mimoto je to dneska rok, co jsme se nastěhovali emoticon

No, tak vám všem přeju hlavně pohodový svátky, klid a mír emoticon
23. pro 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 zdar ... tak jak proběhly svátky ? emoticon

u nás divočina, dárků bylo milion, nejdřív to zabalit, pak zase rozbalit, přestěhovat půl obejváku aby se vešel stromeček, no nakonec jsme vymysleli řešení možná ještě lepší než bylo uspořádání předtím emoticon
půl hodiny před večeří mě emi na přebalováku tak potento že jsme museli vytřít půl koupelny a skříňky...
kraken dostal tunu hraček, takže si po novym roce otvírám obchod...
a ježíšek k sušičce dones ještě noťasa a zásobu prádla na rok emoticon emoticon emoticon takže já jsem asi opravdu letos byla megahodná emoticon emoticon no ne že bych nebyla emoticon emoticon emoticon
27. pro 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 ahojky ženyemoticon
tak vánoce probehli hekticky...sice dovolená, ale samý návstevy, takze na prd. Pro priste jsem rekla ze bude jeden jedinný den, a to 25.12. urcený na navstevy, kdy bude naklizeno, navareno a i my pripravený - zadny, nám se to ted nehodi, my prijedem jen tehdy a tehdy, a nakonec rozetentovaný celý vánoce... proste kdyz se jim to nebude hodit, tak at nejezdi emoticon
jinak soukromne to probehlo skveleemoticon dostala jsem komplet sadu serialu sex ve meste emoticon emoticon jupííí emoticon
@duckie to uz je rok... týjo
3. led 2012 ve 22:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Na ja...letí to emoticon
Já chci takyyy Sex ve městě emoticon
Jsem si ho chtěla pustit na netu, jak jsou seriály zdarma nebo co...no a po dvaceti minutách mi to hodilo hlášku přes celou obrazovku, že jestli chci pokračovat dále, tak mám vysolit tři dolary emoticon emoticon
Tak mám po ptákách emoticon
4. led 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @duckie emoticon emoticon emoticon no vidis, a ja si dneska poustela 2 seriiemoticon
4. led 2012 ve 20:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 malými krůčky se jednou dopracujem ke stavebnímu povolení emoticon máme hasiče emoticon emoticon
14. led 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
194
  • Stavím dům
 @kousinka gratuluju emoticon

to my se asi definitivne rozhodli že dům padá... (aspon pro zatím).. ted je aktualni spis práce.. emoticon
18. led 2012 ve 21:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
 @alkapinka Jéééj, co se děje s prací? emoticon
19. led 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš