Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
zdar ... tak jak proběhly svátky ? :-D u nás divočina, dárků bylo milion, nejdřív to zabalit, pak zase rozbalit, přestěhovat půl obejváku aby se vešel stromeček, no nakonec jsme vymysleli řešení možná ještě lepší než bylo uspořádání předtím :-D půl hodiny před večeří mě emi na přebalováku tak potento že jsme museli vytřít půl koupelny a skříňky... kraken dostal tunu hraček, takže si po novym roce otvírám obchod... a ježíšek k sušičce dones ještě noťasa a zásobu prádla na rok :-. :-. :-. takže já jsem asi opravdu letos byla megahodná :-N :-N no ne že bych nebyla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ženy:-) tak vánoce probehli hekticky...sice dovolená, ale samý návstevy, takze na prd. Pro priste jsem rekla ze bude jeden jedinný den, a to 25.12. urcený na navstevy, kdy bude naklizeno, navareno a i my pripravený - zadny, nám se to ted nehodi, my prijedem jen tehdy a tehdy, a nakonec rozetentovaný celý vánoce... proste kdyz se jim to nebude hodit, tak at nejezdi 8-( jinak soukromne to probehlo skvele:-D dostala jsem komplet sadu serialu sex ve meste x-) x-) jupííí x-) @duckie to uz je rok... týjo
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Na ja...letí to :-) Já chci takyyy Sex ve městě :-D Jsem si ho chtěla pustit na netu, jak jsou seriály zdarma nebo co...no a po dvaceti minutách mi to hodilo hlášku přes celou obrazovku, že jestli chci pokračovat dále, tak mám vysolit tři dolary :-D :-D Tak mám po ptákách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie :-D :-D :-D no vidis, a ja si dneska poustela 2 serii:-D
Odpovědět
Profilova fotka
malými krůčky se jednou dopracujem ke stavebnímu povolení :-D máme hasiče :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka gratuluju :-) to my se asi definitivne rozhodli že dům padá... (aspon pro zatím).. ted je aktualni spis práce.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Jéééj, co se děje s prací? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
naždar, a dneska teda mám za sebou měření radonu ... pán byl moc šikovnej, akorát jsme si vybrali fakt nej den - lilo, mokrej novej sníh, fakt ideální :-D ale všechno je v limitech, tak další kousíček do skládačky alka co to slyšim ? což barák, s vaším luxusním bydlením bych taky nechvátala :-D :-D ale co ta práce ? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka gratuluju k radonu:-) , u nás se to asi definitivne zastavilo..mozna budem stavet az budem 60ti letý:-D v praci to neni oká, udelali neco, co se nedelá, a rozhodne to neni košér..takze budu měnit... sice si platove pohoršim, ale vsechno okolo by melo byt lepsi:-)
Odpovědět
koukam, ze se to tu moc nehybe...no jo ja s duckei pisu na FB a jinak jsem na konikovi vetrena :-D a bydleni ted nechavam konovi :-)
Odpovědět
@alkapinka mate krasne bydleni
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jéé dekuji:-) jj je to tu mrtvý:-) jedinej kdo "staví" je nase @kousinka
Odpovědět
Článek se načítá
@alkapinka no jo no...kdyz my to ted mame take u ledu, manzel meni praci, buduje jeden projekt, jestli projekt vyjde, za rok a pul vyplatime byt, koupime pozemek a budem schopni dum stavet z prijmu bez pujcek a hypotek, takze na to ted dlabu a cekam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jj, my jsme to zazdili "prozatim" s finančních důvodů...:-(
Odpovědět
@alkapinka to my zas ne, ale je toho moc rozjeteho naraz: dedictvi, projekt, atd... do toho me neskutecne serou realitky, takze asi ak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar bazar :-D přiznám se že dneska jsem docela ráda za mikro byt :-D je tu teplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-) to my tu máme 16:-D a v ložnici námrazu na okně zevnitř:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím po delší době :) Upřímně jsem ještě nikdy nikde nezažila asi zimu :-D Ani u našich v paneláku, ani u babičky v baráku z kamene, ani u nás ve čtyřpatrový haciendě. Máme termostat a u nás v bytě se spouští v pět ráno, vypíná v sedm ráno a pak o půl čtvrté odpoledne a vypíná v sedm večer. Teplota nikdy nestihne klesnout pod 19°C (a to jen v noci, přes den je tu pak kolem 21°C) a natopeno máme na 23°C. Mně je tady furt stejně, ať je venku pětadvacet nad nulou nebo pod nulou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie ahojky tyjo, to je skoro geniální :-) to tu musíme taky vymyslet:-) i kdyz, tady to jede nonstop, a nestíhá to vytopit 8-( ale tatík to nejak posteloval a máme tu vedrooo 19C .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) nevíte jak je to s oplocením? potrebuju to tu oplotit, ale sousedi jsou proste kreteni, a delaj vse proto aby sme to oplocený nemeli.. co stim?.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
čéče holka tak to ti neporadím :-( jen vím že na stavebním úřadě říkali snad že pokud je to jakkoliv zabetonovaný, tak na to musí bejt povolení :-O ale my co oplocovali jen těma kůlama, tak to jsme nic dávat nemuseli ... ale tak si tak říkám že vlastní pozemek si oplotit můžeš ne ?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak hlásím, že u nás se zdárně pokračuje, zatím se vrací všechny vyjadřovačky v poho, jen elektrika a životní prostředí je prej na cestě :-D peťa běhá do schránky co hodinu, snad jako kdyby se to tam mohlo teleportovat :-D a já dneska zase celý dopoledne telefonovala kvůli sdružení, ta realitka se na to totál bodla, my už máme zaplaceno, takže já nic neřešila, ale ostatní měli poslat peníze aby firma mohla začít stavět a ejhle - kromě jedněch lidí nikdo !!! jenže oni o tom lidi ani neví, takže zbuzerovat realitku, aby jim dala avízo, že maj zaplatit, zjistit z výpisů, kdo už teda poslal, nakonec si fakt budu dělat všechno sama :-( nakonec snad i půjdu kopat cestu ne ? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka tyjo, to je taky mazec:-D ro fakt, aby sis vzala rejč a jela:-D:-D no vlastní pozmek sice ok, ale s povolením sousedů, a asi i s vyjadrovackama.. vubec nevim, na urad se ted nemuzu dostat, takze zatím fakt nevim co a jak a ani kde :-S ale chci to co nejdriv, at uz muzu sázet:-D
Odpovědět
Profilova fotka
když si vzpomenu, tak se ti zítra zeptám, chcem tam zanést papíry, jestli se teda dostanem .. hlídat děti bude děda, tak co stihnem stihnem, než ho odrovnaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka :-D:-D oká, tAK kdyz si vzpomenes, budud veeelmi vdecná, jink tam v pondeli pobezim taky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
čáu stavařky!:-) tak jak pokračujete?:-) já se musim pochlubit:-) dneska sme dostali svoleni si dělat na "naší" zahradě co chceme:-) takže nám o víkendu privezou dřevo, a budou se vykopávat křoviska a pařezy + nějaky divoký stojany na prádlo... určitě to bude makačka, ale fakt se těším.. nejraději bych jela do práce a nakoupila si kyticček a sazeniček a stomečkůůů až do aleluja..ale nejsou love, tak musim pockat na vyplatu:-)) uz se tesim:) Nevite jak bude o vikendu? by byla katastrofa kdyby bylo hnusne
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Zdaaar! To se týká tý zahrady, co máte u bytu? Jakej tam máš plán? Jako na co to dřevo, a tak... :-) U nás novýho bydlecího nic. Jen jsem objednala skříňky do koupelny. Furt jsem si říkala, jestli je tam vůbec jako potřebujeme atd. a že času na ně dost a najednou koukám na stránky výrobce, že už je nedělají :-D Tak jsem hujermeteleskumbleskum projela net, jestli je ještě někde seženu (protože mi, samozřejmě NAJEDNOU, došlo, že je do tý koupelny NUTNĚ potřebuju!!! :-D ) a naštěstí našla....tak do dvou týdnů jsou tady u nás. Jak bude o víkendu nevim, ale doufám, že aspoň tak, jak je dneska....mám totiž po snad sto letech nepracovní víkend. Tak to bude asi chcát :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie ahojíík:-) plán je jasný:-) oplotit, rozdelit, a na nasi pulce zasadit ovocný stromky, záhonky bazenek a pergolu:-)) to drevo máme, na pristi zimu:-) - ale vypadá to, že letos to asi neoplotíme a nezarovnáme=nebude bazík ... ale klidne počkám:-) hlavne uz abych mela svoji zeleninu a ovoce:-) :-D:-D:-D:-D:-D tak to máš štěstí, že si je ještě někde vyhrabala:-) no práve -taky muj jedinný nepracovní vikend, tak to potrebuju vyuzit, a to drevo stejne privezou, a jeslti ho nezaklidíme, tak nám to akorat rozkradou..takze i za lijáku neni zbytí:-D:-D porád doufám ze aspon jako dneska bude.. už mam proste jaro, a tečka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka No to je samo, že je jaro! Březen, je jaro. Basta. Na nějaký kamna se můžu vy.... na povídačky nevěřííím :-D Kolikatery máte sousedy, že to rozdělíte??
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no, máme jich 6, ale bude to zahrada "děleno" 2... jedna pro ně všechny, a jedna pro nás:-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?