Menu Forum

Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

9. zář 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1990 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1990 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Stavím dům
 @kousinka emoticon no tak snademoticon

my taky pokrociliemoticon dneska jsem dostala návrh kupni smlouvyemoticon
21. bře 2012 ve 22:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
Registrovala se 23. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 849 příspěvků. Má 33 přátel. Region České Budějovice.
 tý vado emoticon tak pořádně pročíst emoticon a pak rychle podepsat emoticon

a já si dneska pojedu s kamarádem geodetem podívat na parcelu a budeme zaměřovááááááát emoticon jen teda zatím orientačně, aby se dala spočítat základová deska, je tam určo menší převýšení, sousedi maj dva metry :-O ... ale my budem mít míň jsme, k nim kolmo skoro, takže po vrstevnici..
doufám že ze mě ondra nezešediví, musim sebou vzít emíska, to bude sranda emoticon jdu balit emoticon
22. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @kousinka tak to?emoticon jak jste vymerili?

já to jdu podepsat v pondelii emoticon emoticon
22. bře 2012 ve 20:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 musim uznat, ze mi nejak zaciná byt smutno.. ze to prodáme..emoticon( nejak se mi ted "nechce"... emoticon
22. bře 2012 ve 20:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 mno ... mnooo .. tak jako teda zrovna nadšením neskáču emoticon jako ondra super, změřeno za chviličku, je to šikula, akorát mu to vyšlo nějak hodně emoticon emoticon emoticon prd po vrstevnici, furt jsme do kopce emoticon 2,5 na celym pozemku a 1,4 na baráku .... no nějak to musí klucí vymyslet, tohle neni moje starost emoticon emoticon

jo a já dostala ještě jeden dárek emoticon ještě v poledne nic a večer jsem emísovi našla zub emoticon super, dostanu šatičky emoticon emoticon
22. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @kousinka pěkná práce.. 2,5m je dost.. asi jako u nás...
U nás byl dnes taky geodet, a fakt me to pobavilo... ta sousedka co nám delá problemy ze tam nesmíme mit plot asi ví proc delá caviky... má totiz po celý plose pozemku rozšířeno o 40cm!!!! krava jedna.. fakt, ten co nejvic rve, má maslo na hlave..

@kousinka ty dostanes saticky?emoticon nejaka sazka?emoticon
23. bře 2012 v 16:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3006 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @alkapinka gratuluji snad k prodeji...

my ted prodavame domek po dedovi, no pres tydnem to vypadalo ze po dvou tydnech prodeje se zadarilo, meli jit uz skladat kauci, ale pak ze druhy den a pak ze obehavaji porad banky kvuli hypo a tak cekame :-/ sice nespechame ale cim dri vse dum proda, tim lip emoticon

jinak my zarizujem balkon, uz mame nakoupenou hromadu kyticek, dokoupime jeste stolek, vybalime slunecnik a hura na balkon emoticon jo a behem tydne dojde konecne latka na zavesy do loznice a potah na zidli a polstarky, ale cena mastna, 200Kc za metr emoticon

jinak nam nad pohovkou pribyl obraz - svatebni fotoplatno a nad pracovnim stolem platno s tisky rukou a packy psa emoticon a pak tam budou pribyvat detii emoticon
23. bře 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @alkapinka kdepák to se tak říká, kdo najde první zoubek, dostane na šatičky emoticon
ale já to vidim spíš na kalhoty, nějak jsem zjistila, že jediný z čeho nevypadnu, jsou jedny džíny a tepláky emoticon to je jako dost málo ...

no jo, tak to už chápu proč prudila... a jak to budete řešit ?
23. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @kousinka nijak, tata to ted hodlá nechat být, vsazi tam jen tuje, a pristi rok by to na cerno oplotil, a kdyz bude baba remcat, tak ji aspon zavre tlamu emoticon takze sem ráda... zase na druhou stranu pozemku nám na naší parcelu vlezla obec s chodníkem... to si proste delá kazdej co chce... to si pis, ze tam to oplitíme, a beda jak bude obec remcat... uz me serou tyhle český vychcálkové emoticon

jj v pondeli bych to mela jit podesat... sice jsme to jeste necetla.. ale jdu na to..
24. bře 2012 v 07:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 hm, tak to je fakt super... smlouva je spatne.. to sem zvedava koho dneska uzenu, kdyz to mam jit podepsat v pondeli
24. bře 2012 v 07:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 mě kleeepne!!! chjo, tak realitářka to začla řešit až dnes...4hodiny pred podepsáním smlouvy... me fakt klepne.. tak to vypadá, že žádnej prodej nebude:-/
emoticon
26. bře 2012 v 09:33  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 neboj koči...
co je tam špatně ? něco co se nedá změnit ?
26. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @kousinka tak dnes se to upravit nestihne, takze podpis ve stredu... no uplne spatne "zapomneli" totiz na ten kus co vlastnime spolu s obcí a na kterém se budou delat ty site... kdyz to schrnu: jestlize se to tam nedodá( já to nepodepisu) ale znamenalo by to, ze oni si koupi za pakatel parcelu... já jim zainvestuju 100tis do sítí( jelikoz to po me ta obec pozaduje) a oni tim ziskaji dvojnásobnou hodnotu pozemku...
stjene nechápu jak to jako zamýsli, je to i v moji kupni smlouve ze ten podíl k tomu patrí... tak nevim co tam vymejsli... proste si to chteli zjednodusit a nebo na me neco zkousi.... at tak ci tak...
podepisu to az s tou dolozkou ze si "kupují" i ten podíl...
26. bře 2012 ve 12:11  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 no tak to rozhodně, to chápu ... tak snad to opravdu jen zapomněli a ve středu to bude pohoda emoticon
26. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @kousinka no, doufam ze mi poslou smlouvu zase zitra vecer, kdyz jsem v práci do 9... to budu zas tumpachová, tak doufám ze to zvladnu schroustat emoticon
26. bře 2012 ve 20:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 smlouva je ok..zitra to jdu podepsat
27. bře 2012 ve 21:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 se máš emoticon

to u nás je docela vtipný vyústění ... dneska volal manžel do realitky majiteli, co jako teda si máme myslet o tom, že zase týden není po tom jejich člověku vidu slechu ...no oni prý s ním už taky ukončují spolupráci, dokonce to vypadá že je v nějakejch průserech emoticon a momentálně v zahraničí ... tak to jsem teda zvědavá, jak tohle dopadne emoticon
jako - smlouvy všechny jsou psaný na jejich firmu, takže teoreticky je nám to jedno - oni to musí vyřešit ... průšvih je že pravděpodobně jen on ví, kde je část peněz emoticon ale vypadá to, že snad mají snahu to nějak řešit emoticon docela trochu byl překvapenej, že je to až takovej průser u nás ..
ale kupodivu jsem docela v klidu emoticon nevim proč .. asi už jsem rezignovala emoticon
27. bře 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
duckie
10
Registrovala se 14. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1587 příspěvků. Má 25 přátel.
 Ahoj ženy emoticon

Zdravím při slunečném ránu emoticon

@alkapinka ty kokso, tak gratuluju a přeju peníze na účtu!!! emoticon Co máte v plánu teď ?

@kousinka Přestože jsem v realitce krátkou chvíli působila, tak tomuhle nerozumím.... Jak nemůže realitní kancelář jako taková vědět, kde jsou peníze? Však makléř je vlastně jen prostředník? V podstatě je to chodící huba s papírama???

Já musím dneska na finančák.....do pátka se musím daňově přiznat a nemám ty lejstra k tomu. Asi se to dá stáhnout z netu, ale paní tiskárna sežrala všechnu barvu....takže musím do boje emoticon
28. bře 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 @duckie no teoreticky ano, prakticky očividně ne emoticon
nejedná se o peníze na pozemek, ty už mají bývalí majitelé ... ale tady furt vázne to zasíťování emoticon ... poslaly se nějaký zálohy, jakože na projekty, ty jsou dávno fuč, my jsme tenkrát poslali rovnou celou částku, ta je taky fuč a není defakto nic hotovo emoticon
prostě oni měli do června roku 2010 zařídit sítě zkolaudovaný a my jim na to dát peníze ... z čehož je hotová pouze naše část emoticon
ale dneska jsem dala další kolečko telefonů, takže to necháme do pátka jestli se ozve, a případně v pondělí jdem na vedení firmy ...
mně se prostě nechce platit všechno znova a zařizovat si to sama ( byť většinu už jsme si sami nakonec vlastně zařídili emoticon přes oběhání nový projektový kanceláře, vyřízení stavebního úřadu, teď já administrativu těch záloh dalších) ...
ale to nevadí, je venku kráááásně, příští rok už budu sázet kytičky na záhonku !!!! jsem optimista emoticon emoticon
28. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gordy
Registroval se 28. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
gordy
Registroval se 28. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Region Nymburk.
 zdravím,jaký podklad pod vinyl,beton nebo anhydrit,máte zkušenosti? emoticon
28. bře 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 tralalallala slozena kauce v uschove, tralalala, cena 2,6 mil, z toho 600 tis pro nas emoticon to cumim, je fakt ze kamos se vytahl, nema to v realitce ani mesic a cena me prisla vysoka emoticon
28. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
fotoportrét
fotoportrét
kousinka
33
 všechny jste potvory a nemám vás ráda emoticon emoticon emoticon emoticon
no jeden úspěch to má - při hledání čísla na šéfa firmy jsem našla číslo na spolužáka ze střední emoticon tak aspoň k něčemu to bylo dobrý emoticon
28. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @kousinka no tý bláho, tak to je teda mazec..to znamená ze ty prachy stopil?..a takovejhle kecal.. já bych ho po tom vsem asi vyhledala a vlastnorucne zabila!! tyjooo fakt te obdivuju...

dííívky a ženy!:_) já to mam dneska podepsaný, takže čekám jen na prachýýýemoticon a víte co stim udelam? podporim čr ekonomiku a hodlám to všechno utratit!!!! emoticonemoticonemoticonno, chci aby mi aspon kousek zbyloemoticonemoticon

@mitote hezky! slusná raketa..gratulace
28. bře 2012 ve 20:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @gordy jelikoz sme vsechny ve fázi těžce před stavební, takže bohužel nemohu poradit...netuším
28. bře 2012 ve 20:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @duckie hotovoo , budem bohatýýýemoticon aspon chvilinku
28. bře 2012 ve 20:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka no tak trochu je, ja jsem cekala tak max 2 mil ze se proda, ale byl dobrej dispozicne i dobrej stav emoticon
28. bře 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @mitote ted vlastne nevim, proc se to prodávalo?
28. bře 2012 ve 21:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
fotoportrét
fotoportrét
mitote
314
 @alkapinka dedictvi po dedovi a nam se takova palka nechtela vyplacet a jeste do toho dalsi vrazet, tak se to prodalo, byli tri dedici, muj tata, teta a manzelka dedy... s tim ze tatova ctvrtina jde na hypo emoticon
28. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
195
  • Stavím dům
 @mitote aháá
28. bře 2012 ve 21:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gordy
fotoportrét
fotoportrét
gordy
 @alkapinka i tak díky ;)
29. bře 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš