Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie ještě má přízvětisko Andělín :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie: no jak se mám - neskutečně pracovně, a to doslova, ještě že začalo svítit sluníčko, jinak bych se opravdu už střelila do hlavy. Včera jsme si dali "druhé" kafčo na zahradě a neskutečně se těším na víkend, pokud bude tak jak slibují, bude to žůžo :-D @alkapinka: bodejť - moje slova!!!! A jak píšou holky - pokud budete mít první vnouče, tak ono se to potom bude ubírat trochu jiným směrem!!!! Takže hurá do toho, půl je hotovo :-D :-p .... ať to brzičko klapne!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Tak tys tady z nás byla vždycky nejvíc pracující lid :-) Dvě práce a ještě si něco vozit domů....uááá :-o Mně by to právě snad deptalo ještě víc, když je hezky. V zimě (pokud to není v období Adventu a Vánoc - to taky mám rááád), tak bych klidně pracovala šestnáct hodin denně. Ale jakmile se začnou luka zelenat a šajnit mozol, nejradšejc bych vyhlásila stávku a celou práci si zakázala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie :-D :-D :-D no kdyz na to koukám tak mam chut se strelit do hlavy já... až do nedele zavrená v ustavu - a já bych tak sázela a renovovalaaa x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jáááá jáááá jsem dneska zahájila grilovací sezonu ;-) a malá se dneska celej den válela v postýlce na terase u manželovo rodičů :-D luxus !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka tak to já za celej vikend nevidela slunce... byla jsem na "maratonu".. doufam ze ted bude tejden jen lejt a chcát 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no a pak že řvát nemá cenu :-D jako ječet myslim - slzu už neuronim ]-( 8-) peníze se na účet jen hrnou, jde jen o to to těm lidem fakt říct, že akce je spuštěná ... holky já doufám že fakt začnou kutat ... jinak jsem si ty plíce ničila zbytečně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka :-D no tak snad:-) my taky pokrocili:-) dneska jsem dostala návrh kupni smlouvy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý vado :-) tak pořádně pročíst ;-) a pak rychle podepsat :-D a já si dneska pojedu s kamarádem geodetem podívat na parcelu a budeme zaměřovááááááát :-D jen teda zatím orientačně, aby se dala spočítat základová deska, je tam určo menší převýšení, sousedi maj dva metry :-O ... ale my budem mít míň jsme, k nim kolmo skoro, takže po vrstevnici.. doufám že ze mě ondra nezešediví, musim sebou vzít emíska, to bude sranda :-D jdu balit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka tak to?:) jak jste vymerili? já to jdu podepsat v pondelii x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
musim uznat, ze mi nejak zaciná byt smutno.. ze to prodáme..:-(( nejak se mi ted "nechce"... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mno ... mnooo .. tak jako teda zrovna nadšením neskáču ]-( jako ondra super, změřeno za chviličku, je to šikula, akorát mu to vyšlo nějak hodně :-D :-D :-D prd po vrstevnici, furt jsme do kopce :-( 2,5 na celym pozemku a 1,4 na baráku .... no nějak to musí klucí vymyslet, tohle neni moje starost :-D :-D jo a já dostala ještě jeden dárek :-D ještě v poledne nic a večer jsem emísovi našla zub :-D super, dostanu šatičky :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kousinka pěkná práce.. 2,5m je dost.. asi jako u nás... U nás byl dnes taky geodet, a fakt me to pobavilo... ta sousedka co nám delá problemy ze tam nesmíme mit plot asi ví proc delá caviky... má totiz po celý plose pozemku rozšířeno o 40cm!!!! krava jedna.. fakt, ten co nejvic rve, má maslo na hlave.. @kousinka ty dostanes saticky?:-) nejaka sazka?:-)
Odpovědět
@alkapinka gratuluji snad k prodeji... my ted prodavame domek po dedovi, no pres tydnem to vypadalo ze po dvou tydnech prodeje se zadarilo, meli jit uz skladat kauci, ale pak ze druhy den a pak ze obehavaji porad banky kvuli hypo a tak cekame :-/ sice nespechame ale cim dri vse dum proda, tim lip :-) jinak my zarizujem balkon, uz mame nakoupenou hromadu kyticek, dokoupime jeste stolek, vybalime slunecnik a hura na balkon :-) jo a behem tydne dojde konecne latka na zavesy do loznice a potah na zidli a polstarky, ale cena mastna, 200Kc za metr =-) jinak nam nad pohovkou pribyl obraz - svatebni fotoplatno a nad pracovnim stolem platno s tisky rukou a packy psa :-) a pak tam budou pribyvat detii :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka kdepák to se tak říká, kdo najde první zoubek, dostane na šatičky ;-) ale já to vidim spíš na kalhoty, nějak jsem zjistila, že jediný z čeho nevypadnu, jsou jedny džíny a tepláky :-( to je jako dost málo ... no jo, tak to už chápu proč prudila... a jak to budete řešit ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka nijak, tata to ted hodlá nechat být, vsazi tam jen tuje, a pristi rok by to na cerno oplotil, a kdyz bude baba remcat, tak ji aspon zavre tlamu :-D takze sem ráda... zase na druhou stranu pozemku nám na naší parcelu vlezla obec s chodníkem... to si proste delá kazdej co chce... to si pis, ze tam to oplitíme, a beda jak bude obec remcat... uz me serou tyhle český vychcálkové ]-( jj v pondeli bych to mela jit podesat... sice jsme to jeste necetla.. ale jdu na to..
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to je fakt super... smlouva je spatne.. to sem zvedava koho dneska uzenu, kdyz to mam jit podepsat v pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
mě kleeepne!!! chjo, tak realitářka to začla řešit až dnes...4hodiny pred podepsáním smlouvy... me fakt klepne.. tak to vypadá, že žádnej prodej nebude:-/ 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
neboj koči... co je tam špatně ? něco co se nedá změnit ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka tak dnes se to upravit nestihne, takze podpis ve stredu... no uplne spatne "zapomneli" totiz na ten kus co vlastnime spolu s obcí a na kterém se budou delat ty site... kdyz to schrnu: jestlize se to tam nedodá( já to nepodepisu) ale znamenalo by to, ze oni si koupi za pakatel parcelu... já jim zainvestuju 100tis do sítí( jelikoz to po me ta obec pozaduje) a oni tim ziskaji dvojnásobnou hodnotu pozemku... stjene nechápu jak to jako zamýsli, je to i v moji kupni smlouve ze ten podíl k tomu patrí... tak nevim co tam vymejsli... proste si to chteli zjednodusit a nebo na me neco zkousi.... at tak ci tak... podepisu to az s tou dolozkou ze si "kupují" i ten podíl...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to rozhodně, to chápu ... tak snad to opravdu jen zapomněli a ve středu to bude pohoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka no, doufam ze mi poslou smlouvu zase zitra vecer, kdyz jsem v práci do 9... to budu zas tumpachová, tak doufám ze to zvladnu schroustat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smlouva je ok..zitra to jdu podepsat
Odpovědět
Profilova fotka
se máš :-N to u nás je docela vtipný vyústění ... dneska volal manžel do realitky majiteli, co jako teda si máme myslet o tom, že zase týden není po tom jejich člověku vidu slechu ...no oni prý s ním už taky ukončují spolupráci, dokonce to vypadá že je v nějakejch průserech :-( a momentálně v zahraničí ... tak to jsem teda zvědavá, jak tohle dopadne :-( jako - smlouvy všechny jsou psaný na jejich firmu, takže teoreticky je nám to jedno - oni to musí vyřešit ... průšvih je že pravděpodobně jen on ví, kde je část peněz :-( ale vypadá to, že snad mají snahu to nějak řešit :-( docela trochu byl překvapenej, že je to až takovej průser u nás .. ale kupodivu jsem docela v klidu :-D nevim proč .. asi už jsem rezignovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy :-) Zdravím při slunečném ránu :-D @alkapinka ty kokso, tak gratuluju a přeju peníze na účtu!!! ;-) Co máte v plánu teď ? @kousinka Přestože jsem v realitce krátkou chvíli působila, tak tomuhle nerozumím.... Jak nemůže realitní kancelář jako taková vědět, kde jsou peníze? Však makléř je vlastně jen prostředník? V podstatě je to chodící huba s papírama??? Já musím dneska na finančák.....do pátka se musím daňově přiznat a nemám ty lejstra k tomu. Asi se to dá stáhnout z netu, ale paní tiskárna sežrala všechnu barvu....takže musím do boje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no teoreticky ano, prakticky očividně ne ]-( nejedná se o peníze na pozemek, ty už mají bývalí majitelé ... ale tady furt vázne to zasíťování :-( ... poslaly se nějaký zálohy, jakože na projekty, ty jsou dávno fuč, my jsme tenkrát poslali rovnou celou částku, ta je taky fuč a není defakto nic hotovo :-( prostě oni měli do června roku 2010 zařídit sítě zkolaudovaný a my jim na to dát peníze ... z čehož je hotová pouze naše část :-D ale dneska jsem dala další kolečko telefonů, takže to necháme do pátka jestli se ozve, a případně v pondělí jdem na vedení firmy ... mně se prostě nechce platit všechno znova a zařizovat si to sama ( byť většinu už jsme si sami nakonec vlastně zařídili :-( přes oběhání nový projektový kanceláře, vyřízení stavebního úřadu, teď já administrativu těch záloh dalších) ... ale to nevadí, je venku kráááásně, příští rok už budu sázet kytičky na záhonku !!!! jsem optimista :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím,jaký podklad pod vinyl,beton nebo anhydrit,máte zkušenosti? :-)
Odpovědět
tralalallala slozena kauce v uschove, tralalala, cena 2,6 mil, z toho 600 tis pro nas :-D to cumim, je fakt ze kamos se vytahl, nema to v realitce ani mesic a cena me prisla vysoka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
všechny jste potvory a nemám vás ráda 8-( :-D :-D :-D no jeden úspěch to má - při hledání čísla na šéfa firmy jsem našla číslo na spolužáka ze střední :-D tak aspoň k něčemu to bylo dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka no tý bláho, tak to je teda mazec..to znamená ze ty prachy stopil?..a takovejhle kecal.. já bych ho po tom vsem asi vyhledala a vlastnorucne zabila!! tyjooo fakt te obdivuju... dííívky a ženy!:_) já to mam dneska podepsaný, takže čekám jen na prachýýý:-D a víte co stim udelam? podporim čr ekonomiku a hodlám to všechno utratit!!!! :-D:-D:-Dno, chci aby mi aspon kousek zbylo:-D:-D @mitote hezky! slusná raketa..gratulace
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?