Jakou značku spotřebičů do kuchyně?

Dobrý den, jakou značku spotřebičů máte v kuchyni a jak jste spokojeni? Možností je tolik .... Děkuji a přeji hezký den
Odpovědět
Mycka a pracka (puvodne byla v kuchyni) Beko, lednice Liebherr, trouba Bosch, indukce Fagor, digestor Ikea obycejna a mikrovlnka nejaka no name, kterou jsme dostali zdarma k puvodni lednici. Vse funguje od r. 2015 a jsme spokojeni.
Odpovědět
Myčka, mikrovlnka, indukce, trouba - Whirpool, digestoř Mora, pračka, sušička - Lord.
Odpovědět
Profilova fotka
Nyní máme vše Bosch a jsme spokojeni, proto i do nového domu jsme brali spotřebiče Bosch, jen lednice a indukce Siemens (stejný výrobce jako Bosch)...
Odpovědět
Bosch podle mě optimální cena/výkon/kvalita.
Odpovědět
Bosch/Siemens x let spokojenost, nyni resime kuchyn do noveho domu a opet pouze Bosch/Siemens. Mame i pracku a susicku od nich.
Odpovědět
Bylo by asi lepší, si nejspíše stanovit rozpočet a své finanční možnosti, kolik do toho chcete dát peněz. Od toho se pak "odpíchnout" ohledně značky. Já osobně jsem se chtěl držet s financemi na uzdě a tak jsem od začátku mířil spíše do střední, nebo i nižší střední třídy. Poptával jsem spotřebiče BEKO, Mora, Whirlpool, BOSCH, Gorenje a Philco. Nakonec vzhledem k ceně, výbavě vybraných spotřebičů a designu, jsem vybral do kuchyně vše kromě lednice od BEKO (trouba, indukce, mikrovl., myčka). Lednici mám Whirlpool ART (je vestavná a vysoká). U pračky a sušičky, jsem vybíral pouze mezi AEG a BOSCH. Nakonec jsem vybral sestavu od BOSCH.
Odpovědět
Profilova fotka
Vše co dela s vodou - pracka susicka mycka parni trouba - jedine Miele :-) trouba AEG BSH lednice Liebher Miele
Odpovědět
Hezký dobrý den. .Spotřebiče většinou od Mory( trouba, mikrovlnka, myčka, indukce. odsavač zabudovaný Franke, vestavná lednička s dolejším mražákem Beko(to byla nouzovka, ptž Mora ledničku nedodala) ale jsem s ní spokojená. Pračka Whirpool, suška Beko. Vše max spokojenost.
Odpovědět
Lednici máme starsi samsung , varnou deskou s digestori Elica a myčka, trouba, mikrovlnná trouba Mora nebo Gorenje, jeste se rozhodujem
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?