MYČKA podstavná

Ahoj, budeme se stěhovat na baráček, kde je již částečně zařízená kuchyň a než budeme dělat novou, využijeme starou. Chceme do ní myčku 60cm, klasika. Ale narazila jsem celkem na problém, protože docela dost myček už nemá odnímatelný horní poklop, nejsou podstavné, jak dnes má každý vestavnou 😞 máte prosím někdo typy na myčky, které se vejdou pod klasickou linku prosím??? Našla jsem jen 1 co má dobré hodnocení, od Elektroluxu, což se mi zdá málo na výběr 😞 pokud možno né bílou. Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
no to je blbost... třeba tady máš jednu Boženu 😁 https://www.mall.cz/volne-stojici-myc... a já mám podstavnou Beko zhruba rok a něco 😏 vyber si volně stojící myčku a pak koukni do návodu , tam to většinou najdeš...nebo na fotky výrobku .... návody mívají v dokumentech ke stažení ( projedu i víc obchodů než narazím na návod , chce to čas a chuť hledat ) akorát mě napadá, že ty asi chceš vestavnou a né podstavnou 🤔 páč jinak nechápu proč by nebyl ten dekl oddělávací 🙄
Odpovědět
Mám za to, že ten horní poklop je snad vždy odnímatelný. Možná to tam není napsané, ale divil bych se, že by to nešlo odmontovat.. Někdy se linka vejde i s tím poklopem - záleží na výšce linky. Jinak třeba do nájemních bytů dávám bazarové - to by mohlo dávat smysl i v provizorní kuchyni, která se bude stejně předělávat.
Odpovědět
@marvac Také mi to přijde podivné, že by odnímatelná horní deska u volně stojících myček byla taková výjimečnost. Nikdy jsem po tom nepátral ale měl jsem za to, že se jedná o běžnou věc. Já mám tedy 45cm Beko DFS28123W a ta má snímatelnou desku též. Povolí se dva šroubky, deska se posune dozadu a je dole.
Odpovědět
Profilova fotka
@josef1 to je tak, když narazí na ,,bezva" prodejce 🤭😁 většinou jde o přechytralýho poškoláka ,co umí akorát kecat a o výrobku ví prd 👌
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?