Myčka s tlakovým otevíráním

30. led 202020

Hezké odpoledne!

Máte někdo tip na kvalitní myčku, která je vybavena funkcí tlakového otevírání? Tedy že na ni stačí přitlačit a ona se otevře, aniž bych musel sám tahat za madla? Plánujeme bezúchytkovou kuchyň, a tam mi takové řešení přijde nejlepší. Našel jsem to jen u myček Bosch/Siemens jako funkci OpenAssist, jinde ne. Možná ale, že se to jen jinak jmenuje? Díky moc za tipy!

 • @bazed  myčku, která by přímo toto nabízela, neznám, ale tento systém otevírání myčky nabízí třeba výrobce kuchyňského kování, výklopů pojezdů atd. Blum, je to na motorek, takže je potřeba počítat s nějakým místem nad vestavnou myčkou, kam se motůrek vejde (tzn. přesahem dvířek vestavné myčky směrem nahoru)

 • @bazed @ptjj  cela kuchyn pusch (zadne uchytky, zlabky aj.) a tahle mycka do ni u nas. https://www.siemens-home.bsh-group.com/cz/vypis-produktu/SN678X36TE#/Tabs=section-highlights/Tabs=section-technicalspecs/Togglebox=-1081175907/
  Truhlar s tim nemel problem, pry bude push i mycka 🙂) - realne uvidime az pristi vikend, kdy se kuchyn bude stavet uz u nas doma. Vsechny pojezdy, serva apod. od Hettichu.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Články od našich partnerů
  Levnější stín s venkovní roletou VELUX
  HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
  Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
  Archiv článků od partnerů