Jak na terasu k HS portalum

Profilova fotka
Ahoj všem, prosím potrebuju nutné poradit. Projela jsem internet ale proste jsem se nedopatrála konce a správného řešení. Jak správně postupovat na terasu k hs portálům. Jde mi hlavně o napojeni ke zdi a purenitu. Co kam přijde ipa, extrudak atd Budeme mít betonovou terasu na ni dlažba. Děkuji předem za rady a odpověď Stejný problém řešíme u vstupních dveří, kde teda nebude terasa ale schod. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 my máme v detailech projektu na purenitu ipu a xps ukončený cca 4 cm pod hranou k položení dlažby.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucka_dc mohla by jste mi to nějak přiložit k foto? My totiž v projektu původně ha portály vůbec nemáme a tohle tam nějak zakreslene není Jak jste navarovali ipu na purenit?
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 ahoj, my máme natavený asf. pás na purenitu, detaily přetřený Soudalem ještě. jinak máme sokl zateplený jako celý dům tedy 28cm. Zemina je k výšce zateplení a 5cm dlažba bude jen volně ložena k HS. Přikládám i foto 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@ajagachova ten asfaltový pas jste normálně navarovali? Ten purenit je proto tomu odolný? Děkuji a pak jste dávali teprve xps?
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 ano, nahřálo se to bokem a jen nalepilo, následně jsme lepili zateplení. máme tam cca 5 cm místo na položení dlažby. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@ajagachova moc děkuji, ještě poslední dotaz na to xps jste ještě něco dávali?
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám betonovou desku, ale třeba to také někoho inspiruje... http://www.modrastrecha.cz/blog/mikil...
Odpovědět
@mikiliki ahoj prosím té máš foto celé terasy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 nene už ne, bude tam cca jen 20cm dlažby na délku, jen jsme polyš natřeli Soudalem voděodolný a neproupstný nátěř 🙂 nebude na tom tíha,takže věřím, že to bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
@ajagachova dekuju moc za radu
Odpovědět
Profilova fotka
@mikiliki to teda inspiruje, úplně pro nás ❤️
Odpovědět
Profilova fotka
@teresh07 Ipu jsme nahřáli bokem a připlácli na purenit. přikládám detail projektu pro vchodové dveře, nakonec tam ale schod nebude a bude dlažba vlastně v úrovni dveří
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@samuelkuchar10 Ahoj, nějaké fotky jsem ještě vyštrechal, tak jsem je dohrál do alba... https://www.modrastrecha.cz/blog/miki...
Odpovědět
@mikiliki je to moc hezké, opravdu. Ale upřímně by mě zajímalo, co použít za surovinu (dřevo), aby to takto zůstalo. Aby se konce palubek nedeformovali (průhyb, kroucení). A dělá to i WPC. Povrchová úprava se dá vyřešit, prostě to musím natírat. Ale zajistit, že prkna nebudou pracovat? Zrovna na té fotce tomu vůbec nevěřím, tomu dlouhému konci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?