Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Provedu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jste v tomhle roce jeste nenastartovaly? Mam nekolik veci, co bych chtela udelat, ale jeste jsem se nevyhrabala z bordelu, co se vsude kolem vali |-|
Odpovědět
Tak my teprve vcera prijeli, dneska jsem teprve tridili darky. Jen se poflakujem a povalujem a nic moc se nam nechce :-D Prave jsme prisli z paradni vychazky, psisko se vyradilo a prislo o kilo snehu tezsi :-D Kdepak mame Zuzku a Vercu?
Odpovědět
holky kde jste? Za dve hodky ma konik az do zitra do 11.00 odstavku
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem koukala, to bude udelane prace, to budou deti viskat! :-D
Odpovědět
Nepovidej! To musim honem nadehnat na zitrek :-D
Odpovědět
Nebo je resenim chrapat zitra do 11 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A to neni vubec blbej napad, jenom nevim, jak se na nej bude tvarit skvrne :-D
Odpovědět
Zatahni rolety a kdyz bude tma, Anyz ani nepostrehne, ze uz je rano :-D
Odpovědět
tak to bohuzel neplati na Martu :-D , takze vstavando i bez konika
Odpovědět
Profilova fotka
Mame zaluzky zatazene celodenne, moc vliv to nema, i kdyz vetsinou spi, dokud neni svetlo, to zas jo :) Ale dneska sla spat v osm, takze nejpozdeji v osm vstane..
Odpovědět
Odstavka asi uz skoncila. Kde vsecky litate?
Odpovědět
Článek se načítá
já pracuju, pracuju. a dostala jsem nový služební mobil, ten starý už nesloužil, tak to tady studuju a jsem jak malý dítě x-) u nás pořád sněží, ale sněhuláci z toho ještě nepůjdou, to je škoda, hned bych si nějakýho postavila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! http://utc.inshop.cz/smalt/
Odpovědět
Tu snezi v kuse od vcerejsiho poledne. Ale je to prasanek, snehulaci z toho nejdou. Jen z nasi Larus je snehulak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prijedte sem, je tu kolem patnacti cm snehu a vic jak deset pod nulou :) Ale furt to tu vypadava, uz se mi smazalo x prispevku :-| Kosticko, nakoneci to punkate, to je ulet :-D Kajo, co mas za phouna? Ja dostala k vanocum nokii a jeste jsem se s ni nebyla shopna naucit :-N
Odpovědět
dneska to tady moc nejelo, ale já jsem stejně makala jak divá, takže mi to ani nevadilo :-) ene, svůj soukromý mám tenhle http://www.geocities.com/cellphone_re... a služební mám teď tenhle http://www.letsgodigital.org/images/a... obě teda nokia, já jsem vždycky až na jeden mobil měla nokia a jinej bych nechtěla. ta výjimka byl snad sony ericsson, tuším, a to jsem teda plakala, páč to je debil telefon. nokia mi přijde úplně jednoduchá a logická. co máš ty?
Odpovědět
Jsem tez majitelkou dvou nokii. Osobne mam vrelejsi vztahy s tou starickou (8310), protoze je malicka, jednoducha a spolehliva. Pak mam jeste tu zlatou (7373), neni spatna, ale neni to moje stara 8310 :-D Taky je uprednostnuju pred ostatnima. Mela jsem kratkou dobu Siemens a myslela, ze ho rozdupu a uz zadny jiny mobil nebudu chtit :-D
Odpovědět
markéééééétooooooo ooooo! ]-( :-D 8310 červenou jsem měla taky, koupila jsem si jí za svojí první výplatu a mám jí dodneška schovanou, nic jí není, jen baterka už nefunguje, vydrží tak minutu hovoru a je to. a podle všech nemá cenu kupovat novou baterku, že to už tomu telefonu nepomůže, i když mu v podstatě nic není. nechápu to, ale prý je to tak (řekli mi to už ve více obchodech). tenhle telefon jsem milovala, byl maličkej, praktickej, žádný zbytečný serepetičky, jen rádio, to bylo dobrý do mhd, tenkrát ještě mp3 nebyly, nebo jen velice málo, takže to bylo super. kromě toho, že jsi blondýna, tak bych řekla, že jsi můj klon. dokonce máš za manžela kozoroha :-D
Odpovědět
7373 jsem si teď našla na netu, já to podle čísel fakt nepoznám, už je jich moc :-) ta je krásná, zvlášť ta zlatá teda. akorát já nemám ráda véčka a tyhle otáčecí telefony, ale to jenom proto, že pocitově se bojím, že se rozbijou (jak se pořád vyklápí).
Odpovědět
přesně tuhle jsem měla http://www.bluejackq.com/gallery2/831... to je kočička x-) škoda, že už je nefunkční, jinej mobil bych si ani nemusela pořizovat.
Odpovědět
Karkul, to je dobra sranda s tou 8310. Ja mela na baterku asi stesti. Protoze nova Nokie vydrzi 3 dny a stara 5 dni, kdyz nevolam moc :-) Pro me je u mobilu podstatne, aby to umelo volat a posilat sms, vic fakt nepotrebuju :-) Ta 7373 je prave vyklapeci do boku, neboj, Martin by mi nikdy nedovolil koupit neco, co by se rychle pokazilo. Tahle vyklapecka prave funguje tak, ze se sklopi jen na tu stranu, na kterou byla vyklopena. Ma jakysi pevny tunel ci jak se to jmenuje a proto se ji nevykyvou dratky jako u vecek ;-) Nejvetsi srandu jsem s tou zlatou Nokii zazila, kdyz jsem si ji koupila a dva dny na to prijela kamoska taky s tou zlatou Nokii, ale ne tou vyklapeci, jen s tou obycejnou. A ji se to silene libilo, dala za to brutalni prachy a netusila, ze existuje jeste i ta moje. A jak ji videla, normalne se rozbrecela :-D :-D :-D To bylo pred dvema roky a kamosce bylo tehdy asi 27 :-D
Odpovědět
to se nedivim, ty telefony jsou drahý jako prase a kdybych za to vysolila tolik peněz a někdo pak měl lepší, taky bych brečela :-D já nemám ráda třeba ani ty vyšupovací, prostě nejradši mám klasický telefony s klávesnicí vepředu, kde se nemusí nic vyklápet nebo odkrývat. ale to je fakt pocitový, ty telefony třeba nejsou šmejdy, ale já bych se to bála používat. třeba míla má tuhle http://img.alibaba.com/photo/11587177... a tam mi to kupodivu nevadí, ale to bude asi tím, že má kovový tělo, tak mi přijde taková subtilnější. :-D
Odpovědět
Mne to nejdriv na te zlate vadilo. Doted me na tom stve to polyfonni vyzvaneni a ze ty vibrace jsou proti jeji starsi sestre dost jemnoucke. A tak mi vyzvani telefon a ja ho neslysim a necitim :-N
Odpovědět
já vibrace na telefonu vůbec nepoužívám, mně to zase naopak vadí, když mi to pak skáče po stole :-D polyfonní vyzvánění je rozhodě lepší, než když jich máš pár a jedna je horší než druhá :-D to je v tom služebáku. ale já jsem si ho vybrala, tak si nebudu stěžovat.
Odpovědět
ja se pridavam k fantickam noiackam. Mela jsem chvili simens (pujceny) a nebyla jsem schopna napsat sms. I kdyz me kamos odbornik presvedcoval, at si poridim mobil s kamerou a a ... tak jsem do toho doted neinvestovala. Nejak mi to zatim prijde zbytecne.
Odpovědět
Fotak sice na te novejsi Nokii mam a pripoustim, ze me bavil asi tak tyden :-N Fotky to dela na pomery mobilu sice pekne, ale ja radsi ty z opravdovyho fotaku :-D
Odpovědět
my foťáky na mobilu taky máme, ale já ho třeba nevyužívám vůbec (na vyvolání to fakt není :-D a na prohlížení v mobilu má ten mobil příliš malý displej - rozhodně jsem ho nechtěla kvůli foťáku, chtěla jsem ten mobil a prostě tam byl i foťák). u toho služebního foťák není, není tam ani kamera, ani rádio ani nic. záměrně jsem volila ten nejjednodušší, nejprimitivnější mobil. mně stačí, že se na tom dají psát dobře smsky a dá se z toho telefonovat a má to jednoduchý ovládání. ty ostatní serepetičky stejně na mobilu nikdy nepoužívám.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze se to tu rozjelo uplne jinym smerem :-D Ja fotak pouzivam docela hojne, i kdyz na te 6230 byl priserny dispej. Mama ma rada mms a samozrejme nejradsi mms vnoucat :)) Ted uz mam 2mgpx, takze je vyvolat klidne muzu, i kdyz to zazny zazrak nebude. Ma i videohovory :-N Mam tenhle http://www.handyunddigicam.de/nokia-N... Je to takovy padlo :-N
Odpovědět
řekla bych, že to bude velký asi jako ten můj služebák a ten mi přijde celkem normální. já zas nějaký mini mobily úplně nemusím, člověk to furt někde hledá, má to malý klávesy (bože, já jsem jak babka :-D).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?