Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Jinak toto mi přišlo do emailu... Blahopřejný telegram z Ruska: # # # # Blahopřejeme vám k předsednictví EU, stop. # # Plyn, stop. # # Ropa, stop.
Odpovědět
Ty dozicky maji v Hypernove??? Fakt? Ja mam teda origos a nestaly zrovna malo. Zdeni, to je dobry :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo maji, jenze jsou modry ;-) Bezovy podklad, ale vicko modre a napisy modre. Koukala jsem na ne. Soulet jsou kroupy s hrachem a kurecim masem :)
Odpovědět
prave ze v ove jsou cerne kamoska to nakoupila normalne v cernem, pry jsou levne vim ze origos je pomerne drahy no :-|
Odpovědět
Modry se mi nehodi :-D Ja mam tyhle uz skoro dva roky. Vlastne jeden z prvnich impulsu, kdy jsem si uvedomila, ze v jinym nez vintage byte se nebudu citit dobre :-D
Odpovědět
že bych dnes byla první? Tak sem se včera na pohovoru dozvěděla, že mám málo zkušeností. Překvapení. A pak, že s dvěma VŠ nadu práci raz dva... ]-( Trocha depkuju... měla bych vám nafotit ten náš stromeček, než mi tu úplně zvadne, příští týden zřejmě proběhne likvidace :-(
Odpovědět
Veru, kdo chce psa biti, hul si vzdycky najde - proste si vzdycky najdou nejaky duvod, proc te nevzit! Ja uz jsem v tech odmitnutich docela zbehla. Kdyztak mi napis od IP, co mas za obory, treba budu vedet, kam by se slo prihlasit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nevite, kam se prihlasit, kdyz vubec nevim, co chci delat? :-N Veru, neves hlavu, chvili to potrva, ale urcite se neco najde.. Jsem zvedava, co pak budu delat ja jenom s blbou maturou...
Odpovědět
No, možná mám i vysoké nároky, bo hledám práci, která mě bude bavit...Nejsem já idealista?! Eni, já to moc nepochopila. Kam se chceš hlásit, jako na nějaké studium? Co máš za SŠ?
Odpovědět
ona právě vůbec neví, co by chtěla dělat, co by jí bavilo a tak ;-) si spíš dělá legraci :-D veru, kašli na to, přesně jak píšou holky, oni si vždycky něco vymyslí, pokud tě nebudou chtít přijmout. mně už se stalo, že jsem šla na pohovor, kde byla hrozně sympatická holka, co ten pohovor vedla. docela jsme se zapovídaly, vypadalo to hodně nadějně... na konci se mi slečna přiznala, že ten pohovor je vlastně jen naoko, že už mají dávno kandidáta vybraného, jen pohovor museli vypsat, tak mu ho ušili na míru. a že mi to řiká jenom proto, že jsme si sedly. :-N takže to máš různý. narazíš kolikrát na věci, že se ti protáčej panenky.
Odpovědět
jani, tys chtěla nějakej recept na něco slanýho? nedávno sem dávala berry recept na ten bramborovej koláč. nebo mě právě napadli ty šneci z listovýho těsta, tam můžeš dát cokoli (udělat to jako pizzu, se špenátem, s tuňákem, lososem...). nebo třeba sýrový tyčinky. záleží, co máš přesně na mysli.
Odpovědět
Profilova fotka
Nedelam si legraci, ja bych fakt uvitala radu :)) SS mam pocitace - informacni technologie. To jsem delala i rok a pul na Vyssi, ale tam uz se vratit nemuzu. Beztak tam nemam moc co delat, obor siroky, ale nevim, co by mi z nej sedlo. Jeden cas jsem chtela delat grafiku, ale z toho uz jsem uplne vypadla a ti co navrhuji webove stranky jsou uz davno daleko jinde nez momentalne ja. Nevim, jaka prace by me bavila, jestli se pustit do nejake vejsky, asi by to chtelo, ale s mym mozkem by tam nesmela byt matika a fyzika. Pak taky by to melo mit uplatneni v dobe po krizi.. no jsem fakt nenarocna :-N
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.tildas-welt.com/ moje nová studnice inspirace, teda na těch stránkách toho moc není...ale Ježíšek mi přinesl její knížku Tildas Haus...fakt nádhera, sice 25 euro, ale dobrá investice...jen mít doma ten prostor, kde to všechno realizovat. Já bych taky chtěla ještě studovat...interiérový design, mám ale obavy, že by to byla pouze (dost drahá) investice do koníčka, v tomto případě koně, že :-D
Odpovědět
Ano, Veru, taky jsem chtela na interierovy design, ale... ono to neni jen o tom rustikalnu. Tam ti tlucou do hlavy, ze plast je krasny a ty hnusy s chromovyma nozickama, co se na tom sedi a lepi se prdel, je jedina mozna alternativa sedacky :-D :-D :-D Zajdi s Jenikem Proxikem na vinko a on te od toho odradi :-D Prohlidla jsem ty odkazy od tebe a ... jdu sit :-D Prijdu pozdeji :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.poslirecept.cz/recept/slad... dnes jdu do téhle buchétky, pak dodám reference. Karkulínko, nebyl by nějaký zaímavý blog na čumendu? Smutně koukám...
Odpovědět
Eul držím palce, ať najdeš něco, co by Tě i bavilo ;-) ;-) Tu buchétku jsem už jednou dělala a byla moc dobrá...
Odpovědět
verulínku, že jsi to ty, tak tam něco určitě vyhrabu ;-) ale asi až o víkendu, teď jsem v práci, tady to nemám. večer si jdu nechat okudlat vlasy a pak máme oslavu, takže tak.
Odpovědět
jo a tilda je úžasná x-)
Odpovědět
buchta vypadá docela dobře. dávám si jí do pořadníku. já jsem tenhle víkend skončila u mramorový bábovky, víc nedám :-D
Odpovědět
Buchetku delava moje mamus uz leta a je to dobrotka x-) Nejlepsi jsou v ni zavarene broskve na stridacku s piskotama.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemate tip na nedelni obed pro sest lidi?
Odpovědět
ta buchetka vypada dobre mnam, ja mam chut na buchetky a na vsechno hahaha ja to jeste dneska nedostala snad to do vecera prijde :-S
Odpovědět
cpu pernik svestkovy pardubickej mnam x-)
Odpovědět
ahojte, vyuziju posledni chvilinky,kdy drak jeste spinka. Pred obedem se uz G. zacal zajimat kdy uz bude konecne na stole. Tak mu rikam, vezmi mi z nohy tu kouli a bude to za min. On teda ze jo, ale sedl si s nim k telefonu. Coz Martu samozrejme nebavilo, ze jo. Ja jsem potrebovala jen dochutit spenat, slit brambory a udelat volsky oka. Jednu davku ok jsem uz predelala na talire, volam ze je obed, klepnu na panev dalsi varku vajec a rychel odbiham na toaletu. G. stale jeste sedi u telefonu. Uz v koupelne jsem slysela jeeezisis to neee. Tak utikam do kuchyne. Marta si vzal ze stolu G. talir s volskym okem. Talir si stahl na jidelni POLSTROVANOU lavici a tim volskym okem se cpal, ale nezapomel tu lavici take poradne opucovat :-D :-p Ale ani nemukl, potichocku jak pena a ani talir nerozbil a delala jsem nutelovou babovku ;-)
Odpovědět
ted jsi mi nahnala strach, my mame v byte skoro vsecko svetle nebo bile, jako treba polstrovani na zidlich je mlecne, koberec v obyvaku mam taky mlecny. loznici komplet bilou a beztak az budu mit mimi budu kupovat bile oblecky ach jo :-|
Odpovědět
Simi klidek, Marta je original. Neco takoveho se hned tak nepodari :-D . Normalne se ty batolata chovaji vzorne, ze Jani ;-)
Odpovědět
no moment jani si uz taky stezovala a hovnouse na bilem koberci mit nechci :-D
Odpovědět
zdeni, ten váš kluk je prostě úžasnej! já si ho, kulíška, představuju, jak je spokojenej, že si pěkně podal talířek, a jak si pochutnává a myslí si, jakou budete mít radost, že je tak šikovnej. prostě zlato x-) enine, kup šest kuřecích stehen, nebo osmaž šest řízků, nebo udělej nějakej eintopf, to je jednoduchý.
Odpovědět
si vyber hovnouse nebo vajicka :-D
Odpovědět
a nejlepe hovnouse na koberci a vajicka na zidlich ne :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?