Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Puvodne jsem chtela udelat knizku.. Jenze mi porad lezi v hlave ta kolaz, co delala Jeve na fleru, tak se mi to v ty hlave slilo takhle dohromady emoticon Samozrejme to nedosahuje kvalit Jeve, ale docela se mi to libi emoticon Anezce se to libilo hodne, jenze to na jeji zpusob zachazeni neni zrovna stavene, ac jsem se snazila emoticon) Zatim nema spojene, co muze odepnout a co je prisite napevno, rve vsechno - prekvapive emoticon Hodne se ji libily hrusky, ze jdou sundat, pak kola, ale jeste to nesunda sama, jde to tezko. No a uspech mely i ty vrata, ze tam jsou stromecky a domecek-hrad emoticon
1. únor 2009 v 00:44  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon janooooo! já čumim! je to parádní, je to parádní, je to parádní!
taky mě hned napadla ta koláž od jany (jeve), ale to je něco jinýho.
hele, tos všechno i sama kreslila? to je neskutečný. nádhera, smekám, nemám slov.
až nebudeš mít co dělat, udělej mi taky jedno. a ti řikám, tohle hodit na fler, tak jsi za hvězdu emoticon emoticon
1. únor 2009 v 01:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 emoticon) Tak dekuju. Kreslila jsem ja, jenom ta princezna v kocare a pod oponou je uz takhle potistena latka, pak ta princezna v posteli taky a ty ctyri drobnosti, co si tak levituji kolem a navadi na trasu, jsou ubrousky emoticon
1. únor 2009 v 01:33  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 vcera me jedna dobra duse poslala se salamovou kytici nekam emoticon . Tak jsem tam sla a tady je vysledek emoticon http://zdina.rajce.idnes.cz/dort_pro_kamosku/
1. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja chci dooooooort!!!
1. únor 2009 ve 12:24  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Zdeni, kdy jsi ten dort prosim te delala? Kde na to beres cas? Tvuj den musi mit asi tak 30 hodin a ty nespis, jinak nechapu emoticon emoticon Je to moc povedeny dort emoticon
1. únor 2009 ve 13:32  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 zrovna to jsem chtěla napsat, že nechápu, kde na to všechno bere čas a hlavně energii emoticon se normálně stydim! a na dort mám taky chuť, pořád tady chodim a šmejdim, co bych zbodla a dort by se mi teda dost hodil. kdyby ho kámoška nechtěla, víš, kde bydlim, ne? emoticon
1. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Hm, delate mi chute, asi budu nucena snist to tiramisu, co mame v lednicce emoticon
1. únor 2009 v 15:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 hm, myslim, že tě pošlu tam, kam včera jedna dobrá duše zdinku emoticon
1. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Do lednicky? emoticon
1. únor 2009 v 15:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 zmetku! emoticon
1. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Taky u vas snezi? Mysli to to pocasi vazne nebo napadne jen tolik, aby byl paradni marast a kde nic, tu nic? emoticon
1. únor 2009 v 16:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Tady snezilo vcera, ale jenom tak poletovalo lehounce, auto bylo spis zaprasene nez zasnezene. A odpo svitilo slunicko emoticon Kurna ja chci nejaky dortik... jenze manza drzi dietu, dite to taky jeste neji, preci nesezeru plech sama... Mozna nejaky puding bych zvladla.
1. únor 2009 v 16:11  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Teda to ja bych brala vsema deseti, kdyby chtel manza drzet dietu. Jenze on ma porad mlsnou a porad skemra o nejake dobroty.

Dneska jsem podle apetitu udelala kureci steaky s pomerancovou omackou a bylo to moc dobry emoticon
1. únor 2009 v 16:19  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 On sice drzi dietu, ale pro me je to vareni vic nez kdyz ji nedrzel emoticon No ale ma dole uz deset kilo a hrozne mu to slusi emoticon (ale to mu rict nemuzu, stouplo by mu to do hlavy emoticon ). Dneska jsme byli na obed u tchanstva, nejaka kureci prsicka na olivovem oleji a takovy specialni bramborovy salat od tchyne s cibuli, po nem se muzu uzrat emoticon
1. únor 2009 v 16:25  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Mrknete na tohle album, moc hezky http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=281247
1. únor 2009 v 17:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 to je evky album, dávala jsem vám sem předevčírem nebo včera odkaz na její byt, který rekonstruuje, má to tam moc hezký emoticon
1. únor 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 To jsem si neuvedomila. Ale ty pichacky (jakoze hodiny) jim zavidim emoticon - z toho predchoziho alba emoticon
1. únor 2009 v 18:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wobludka (20 r.)
1
Registroval se 11. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 9 příspěvků. Má 8 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
wobludka (20 r.)
1
Registroval se 11. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 9 příspěvků. Má 8 přátel.
  • Přestavuji dům
 Ahoj holky, v těchto dnech kupujeme stařičkou poloroubenou chaloupku v Orlických horách, víceméně na samotě emoticon Bude sloužit čistě k aktivnímu odpočinku - bydlet budeme jinde. Je tu někdo, kdo se pouští do něčeho podobného? V první fázi nás čeká vyklízení, potom celková rekonstrukce a nakonec zařizování emoticon
1. únor 2009 ve 20:28  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Wobludko, asi ne, ale vsichni vam budeme uprimne zavidet emoticon
1. únor 2009 ve 20:42  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wobludka (20 r.)
1
  • Přestavuji dům
fotoportrét
fotoportrét
wobludka (20 r.)
1
  • Přestavuji dům
 to snad ani nemusíte, bude to pěkná fuška emoticon mám ráda tenhle styl, nicméně do našeho bytu se to vůbec nehodí, takže jsme museli zvolit malinko jiný. No a k chalupce zase nic jiného nejde emoticon v posledních třech letech jsme rekonstruovali starý statek, ve kterém teď bydlí sestra, tak už nějaké ty zkušenosti máme.
1. únor 2009 ve 20:59  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Urcite nas prubezne zasobuj fotkama - i toho statkuuu! emoticon
1. únor 2009 ve 21:26  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 wobludko, to ti teda závidíme, to si piš. teď jsem si prohlídla vaše album, nejdřív jsem si myslela, že ty první fotky jsou fotky té chaloupky, co kupujete, tak jsem slintala a řikala jsem si, jaký máte štěstí.
jsou to ale spíš asi inspirační obrázky co?
zkušenost s tím bohužel taky nemám (jak ráda bych). ale nedávno jsem koukala na webu čt na nějaké starší díly pořadu chalupa je hra, a tam zrovna rekonstruovali starou dřevěnici.
bylo to něco trochu jiného, protože to rekonstruovali jako památku, ve spolupráci s památkáři, vraceli tomu naprosto stejný vzhled a funkčnost jako cca před sto-stopadesáti lety, kdy byla dřevěnice postavená.
ale možná bys tam našla trochu inspirace.
a připojuju se k ene, abys nás zásobovala hodně fotkami emoticon
1. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 je wobludko urcite fotky jak psaly holky. A hlavne fotky statku, Prosim To me moooc zajima. Koukni se ke men do alba emoticon emoticon
Jinak tady mate ten muj dnesni dort a profes. verzi a s receptem http://www.mamincinyrecepty.cz/sladke-dorty/dort-jadran

Kajo, kamoska ho nechtela dat a zbytek si nechala na zitra v lednici emoticon . Byla moooc rada, ze jsem upekla a jeste vic jeji muz. Ona totiz nepece. I kdyz se pochlubila, ze minuly tyden udelala svoji prvni buchtu a byla jedla.

Dneska jsem dostala balicek s tera barvickama, tak jsme je chtela hned vyzkouset. Bohuzel Marta ma klasicke priznaky dalsi ho zubu protivnej, nemuze spat, po...ej az za usima. Pred chvileckou teprve usnul. Tak jdu taky dokud je klid.
2. únor 2009 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Krabice za dve stovky, no nekup to emoticon)) http://www.fler.cz/zbozi?id=160736
2. únor 2009 v 00:24  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 A jeste jedna perla http://www.fler.cz/zbozi?id=124875
Jo, hned je mi lip emoticon
2. únor 2009 v 00:37  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Marketko , znas tohle? http://www.viva-decor-shop.de/cgi-bin/lshop.cgi
2. únor 2009 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ahoj damy emoticon

Wobludko, taky chci videt fotky a taky neskonale zavidim emoticon

Zdeni, pak se pochlub, jak jsi s temi barvami nalozila. Tu stranku neznam, ale uz ji procitam emoticon

Jani, to je skoda, ze jsem sem nedala ty nadhery, na ktery jsem narazila vcera. Jsem neverila vlastnim ocim emoticon
2. únor 2009 v 09:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wobludka (20 r.)
1
  • Přestavuji dům
fotoportrét
fotoportrét
wobludka (20 r.)
1
  • Přestavuji dům
 emoticon ty obrázky jsou opravdu jen inspirační (nicméně u sestry na statku to vypadá víceméně stejně emoticon, přesně tenhle styl ), naše chaloupka je zatím na rozpadnutí emoticon díky za tip, už mám od sestry slíbené starší vydání Chataře a chalupáře, tam se dá taky najít fajn inspirace. No z památkářů mám husí kůži - máme v plánu chaloupku zachovat v původním stylu, i roubení apod., pozveme si i kamarádku architektku, abychom z toho neudělali paskvil, ale jestli nás budou nutit utěsňovat trámy mechem, tak mě trefí emoticon zase aby z toho nebyl skanzen - přece jen nemám v úmyslu prát na valše emoticon pod chalupou je potok, ve kterém žijí pstruzi - určitě k nim budeme šetrní, ale snad nás někde nechají spálit to seno na půdě emoticon
tak jdu přidat fotky té naší chaloupky a projít inspiraci u vás emoticon
2. únor 2009 v 09:56  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Smarja, tak uz asi nezavidim emoticon emoticon To je fakt prace jak na kostele, to se nedostava zadarmo nebo za trest? emoticon si radsi pockam na vysledek a pak puknu zavisti emoticon A inspiraci z chalupare pak klidne taky ofot emoticon
2. únor 2009 v 10:13  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš