Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
wobludka (20 r.)
1
Registroval se 11. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 9 příspěvků. Má 8 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
wobludka (20 r.)
1
Registroval se 11. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 9 příspěvků. Má 8 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Rychnov nad Kněžnou
 ene pro Tebe malá ukázka kachlových kamen, co jsem našla při hledání na netě... http://picasaweb.google.cz/nasechalupa/StavbaKachlovChKamen2007#
k nám nejdou, ale sestra je bude mít... ale ještě nejsou postavené
2. únor 2009 v 10:19  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 K nam nakonec taky nepujdou, ale chtela bych aspon kamna na takovy zpusob http://www.a-top.cz/c_1209061_3EDIL_edilkamin-elf-s-pickou-lavovy-kamen-drevo.html Ale na ty pak stejne taky nebude, tak je to fuk emoticon
2. únor 2009 v 10:27  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 ten sklep je bajecny uplne v nem vidim vinarnu s posezenim emoticon
ja se musim ucit a me se tak nechce emoticon

radeji bych neco zarizovala nez se ucila a jeste v nemcine se to sprtat.

nevite kde zmizla barca???
2. únor 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 mně už ta závist taky krapet přešla emoticon ale zase já jsem trochu magor, já miluju rekonstrukce, když vidíš, jak ti pod rukama něco vzniká (nebo ideálně pod rukama někoho jinýho - to je bezva dívání emoticon)
toho chataře, chalupáře jsem ti chtěla taky poradit, napadlo mě to ale ve tři ráno v posteli, už se mi kvůli tomu nechtěl zapínat komp emoticon
kamna jsou úžasný, mít je tak kam dát emoticon

jo a zdeni, ten tvůj dort vypadá ještě líp než v tom receptu, škoda, že je ta kamarádka taková hamty, hamty.
2. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 Kajo,, diky moc. Takova pochvala potesi emoticon
2. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Jsem nasraná, že se ani nemůžu soustředit na vaše plkání emoticon

Jedu od obhajob, a ač jsem měla navrženou výslednou známku 1,57, tak mě nakonec vyhodili emoticon emoticon Obul se tam do mě takový jeden ignorant, který tu diplomku ani nečetl, ale objevil tam nějakou větu a tu mi dal sežrat.

Ještě že jsem si v pátek prozřetelně koupila mega čokoládu...jdu se s ní udávit a pohledit si tak nervy.

Zdar, zdar, zdar...
2. únor 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ahoj Verci, tak to me uprimne mrzi emoticon Nebyl ten hnup v komisi z Ostravy, takovy silhavy? Ten se mi obouval do diplomky takovym stylem, ze sice vsecko bylo za A, ale nakonec jsme vylezla z obhajoby s D, protoze kreten se mi zacal navazet do toho, ze libovolne zamenuju slova zamer a plan emoticon Pritom jsem se ptala vyucujicich, jazykovedcu a nevim, koho vseho jeste a podle vsech je to synonymum emoticon
Kdy mas dalsi pokus?
2. únor 2009 v 16:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Verus kruci jeden pitomec a vsechno jde do haje. Je mi to fakt lito emoticon

ja zkousela ty nove barvy http://zdina.rajce.idnes.cz/terakove_barvy_-_kvetinac/#album
2. únor 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Šilhavec, prďavec to možná je emoticon , ale je z Olmiku. Další pokus je bohužel až v červnu... emoticon

No nic, nějak bylo, nějak bude. Zítra mám opět dva pohovory, tak snad už z toho něco vyleze...

Pěkný večer.
2. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 veru, to mě mrzí emoticon ale držim palce dneska na pohovory emoticon
3. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 To je smejd emoticon Ani na to nemam slov.. Ja se asi taky zblaznila a hledam si skolu emoticon Nasla jsem zajimavy obor, ale asi 170 km daleko, tak nevim, jestli je to vubec realne emoticon

Zdino, byla jsem zas navstivit hrabarnu a konik ma na sobe cedulku Prodano a uz mi ho chtel nakladat do auta emoticon
3. únor 2009 ve 12:50  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Veru, drzela jsem pesti aspon na tom pohovoru emoticon V cervnu uz tam nebude a to uz zvladnes emoticon

Jance, jaky obor sis vybrala? Napis. A ja ti napisu, jestli ses zblaznila emoticon Nejsou to nejaky gender studies, ze ne? emoticon emoticon emoticon
3. únor 2009 ve 14:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Marketko kdyz se tak vyzivas v tom radeji oboru, tka mi vyber nejaky u nas. Musim si rozsirit vzdelani...
3. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Neee, ja si delam srandu. At si kazdy studuje, co chce... ale at pak nekdo, kdo vystuduje obecnou filozofii nefnuka, ze ho nechteji vzit na manazerskou pozici, ze? emoticon
Zdeni, to zalezi jen na tobe, co by te bavilo a co chces delat emoticon
3. únor 2009 v 15:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Neboj, nejaky brutalni bych si fakt nedavala emoticon Zaujala me Socialni komunikace ve statni sprave, ale je to hodne daleko, to asi nedam, tak asi Pedagogika volneho casu..
3. únor 2009 v 15:16  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jani, tak kdyz uz chces jit smerem verejna sprava, jdi na neco praktictejsiho (rizeni neziskovek, socialni prace, socialni pedagogika atd.). A pedagogika volneho casu je asi stejna kvalifikace, co mas ted. Ma to mamcina kolegyne v praci, uci telocvik, musi si dodelavat dalsi aprobaci, protoze vlastne nicim neni emoticon A ona ma k tomu jeste rekreologii... coz je bez diskuze. emoticon
3. únor 2009 v 15:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Na rizeni neziskovek si prijdu moc velky prizdisrac emoticon Na socialni praci taky - to uz je moc socialni emoticon Ja bych se rada upichla nekam na urad nebo proste nekam do kanclu, ale nesmi tam byt moc jazyku a ekonomie emoticon emoticon emoticon Proste jsem debil, neverim, ze zvladnu nejakou poradnou skolu emoticon
3. únor 2009 v 16:10  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Jani klidek, ty na to m as. horsi z je to se mnou. Nez dokoncim skolu mi bude takovych nejakych a co pak. Jenze pro nemecky prac. trh nemam vlastne zadne vzdelani. Ja jsem dealal vlastne uz skoro vsechno - v cukrarne, pak v MTZ , detektiva na marketu, pokojskou na Ibize a v baru. Ale ten MTZ me bavil nejvic, k tomu patrilo zarizivani vystav atd..
3. únor 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Zdeni, si asi sedim na vedeni, ale co je to MTZ?

Jani, neboj se, na vysokou potrebujes jen chtit emoticon A jestli se chces upichnout nekde na urade, chce to spis zname nez vysokou emoticon
3. únor 2009 v 16:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 MTZ je co? To se vubec nedivim, me by taky bavilo zarizovani vystav emoticon Delala jsem chvili na urade na regionalnim rozvoji, kde se planovaly treba slavnosti a ruzne mestske akce, to taky nebylo spatny, ale ve vyberku jsem pak neuspela. Taky chvili v infocentru (to byla prca bez znalosti jazyka emoticon ), na urade ve vypocetce, taky v jejich novinach, vlastne i castecne na stavebnim urade. Na tom urade jsem udelala docela siroke kolecko, tak mam aspon neco malo praxe.. a pak jsem delala poprve na plnohodnotnou smlouvu v deniku jako novinarka, pak jako web editor. No - da se z toho neco pouzit pro skolu? emoticon
3. únor 2009 v 16:38  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ahojte ty jo vy tu mate temata. ja se zrovna ucim international management drtim to tezce v nemcine je to hnus velebnosti emoticon
na skolu ma kazdy jen musi chtit no si teda myslim.

eul to je hovad ze ti to nedal to jako fakt
3. únor 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 eni ty jo tolik zamestnani???? ty ses mladsi prece nez ja nebo??? to ja nestihnu uz ani do duchodu vystridat emoticon
3. únor 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jani, to teda cumim. Ty jsi Jana Ene - Prace vseho druhu emoticon Nesla bys radsi na nejakou vyssi odbornou, co ma co do cineni s pocitaci? Nezustali ti na tom urade nejaci znami?

Simco, ten management ti teda moc nezavidim emoticon Co planujes po skole? Zustav v DE nebo zpatky do rodne Ovy?
3. únor 2009 v 16:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 MTZ je zasobovani, myslim ze uplny preklad je materialne technicke zabezpeceni. Proste nakup a vydej, zajisteni pro vyrobu, prezentace vyroby (driv to byla pobocka SELIKA - sirupy)
3. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Simo, mladsi budu, ale to bylo vsechno asi behem dvou let emoticon Na urad me prijali na sanci - nejaky program od uradu prace. Byla jsem pul roku po mature, bez praxe a vdana - za plnohodnotnou pracovni dobu jsem pobirala zavratnych 2500 Kc bez naroku na cokoliv dalsiho! To byl mazec emoticon Takhle jsem delala pul roku, kdy jsem se presunula z toho regionalniho do novin a castecne jsem prechazela zaskakovat do infocentra a do vypocetky - ne jako samostatnou praci, ale osahala jsem si praxi, coz jsem po mature potrebovala nejvic. V novinach jsem pak dostala dalsi smlouvu od uradu prace, tentokrat VPP - jako verejne prospesne prace. To uz jsem dostavala asi 7 tis, jsme se konecne rozsoupli emoticon A kdyz mi skoncila po pul roce smlouva, musela jsem si rychle najit neco jineho a tam mi pomohla sefova z novin, ktera v te dobe akorat dostala nabidku do Deniku, tak mi ji laskave prenechala a vyslo to emoticon A pak jsem za dva mesice otehotnela emoticon Takze mam furu osahanych oboru, neco malicko praxe od kazdeho trochu, ale nic poradneho emoticon
3. únor 2009 v 16:58  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 ja si ho taky moc nezavidim je to hnus vidim to dneska az do rana emoticon zustavam v nemecku mozna pojedu jeste na rok do australie ale zase se vratim do nemecka. v ostrave mozna nekdy tezko rict zazemi tu mam. ale dokud jsem mlada svobodna bezdetna tak se tu nejak nehrnu.

jenze pocitace to bys mohla i dostat nejaky kvalifikacni kurz z pracaku si myslim, i nejakou jazykovku bys mohla od nich vydrbat. vis jak pocitace umi dneska ovladat kde kdo.
3. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Market, no vyssi odbornou pocitacovou jsem delala rok a pul - nez jsme se ponekud nepohodli s reditelem, ze.. Jak dlouho muze reditel skoly zapominat? emoticon Pres pismenka jsem holt huba nevymachana a dala mu ten rodinny podnik sezrat pres noviny emoticon Takze asi tezko muzu pocitat s tim, ze by mi aspon ten rok uznal..
3. únor 2009 v 17:03  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Simi, dva roky mam jeste rodicak, na pracak muzu jit az pak, takze kurzy od nich jsou ted pase. Prave jsem to chtela resit nejakou skolou, kterou muzu ted zacit a pri tom si hledat praci - porad bych mela vetsi sanci s necim rozdelanym nez byt jenom s maturou..
3. únor 2009 v 17:07  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 tak to je jasne v tom pripade. tak to v tom pripade nevim ja mela uz rozhodnuto v plenkach co budu delat me totiz rekli nasi co mam studovat takze ja jim splnila sny a pak jsem zdrhla za hranice a tim si splnila sen sobeemoticon
pak jedine jeste jedno mimco emoticon
3. únor 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 No to je sice hezky, ale co pak budu delat s maturou a dvema deckama bez prace? emoticon A hypotekou na krku emoticon
3. únor 2009 v 17:21  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš