Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Pardon, ze furt otravuju bokem :-N Mate nekdo predstavu, v cem spocivaji kurzy z Celozivotniho vzdelavani? Nasla jsem tu nejake rekvalifikace, ale nevim, jestli se me to jaky taky muze tykat a jakou to muze mit vypovidajici hodnotu pro pripadne zamestnavatele a tak... Je to normalne trilety obor, dva rocniky primo tady, jeden v Usti..
Odpovědět
Dobre ranko, my mame dneska opet hlaseny odstavky el.. proudu, takze uz mam za sebo sichtu ve staji, ted rychel uvarit caro a caj an snidani. Marketko, ty me uz vsi co .. s tim co vsechno maji v OBi. U nas neni a nei ani v okoli. PUvodne jsem myslela, ze je v Memmingenu, ale teky ne ]-( 8-) . Sakra, se stehuju do civilizivanejsich koncin
Odpovědět
Jani, celozivotni vzdelavani je takove min kvalitni dalkove studium. Chodis tam cas od casu, nemaji na tebe moc velke naroky (ve srovnani s dennim studiem). U nas na fakulte to bylo taky, rikali jsme tomu "Univerzita tretiho veku" a delali to lidi tak spis proto, ze jejich nadrizeny trval na tom, ze si MUSI doplnit vzdelani. Zdeni, promin, jsem nevedela :-(
Odpovědět
Zdeni, Isny, Ravensburg, Biberach, Lindau nebo Sonthofen nejsou blizko? Pokud se nepletu, do Ravensburgu jezdis za Jaruskou, neee? =-)
Odpovědět
vidis Rav. me nenapadl, asi proto ze tam jezdime hlavne v nedeli. Ale Jarus mi to muze koupit nebo se vypraviem nekterou sobotu. Diky za tip Jeste jde Isny, tam se obcas jezdi k Dr. Biberach je uz dost z ruky a Sonthofen vubec nevim kde lezi :-| , musim kouknout do mapy.
Odpovědět
ženy, hoďte oko na nové "jarní" tchibo... Eni, na celoživotní vzdělávání se vykašly! Najdi si normální kombinovanou formu a hurá do toho! A co zkusit nějaká mediální studia, když jsi čuchla k těm novinám? Mě osobně by lákala i ta grafika...Ale já, jestli se ještě někdy pochlapím a našetřím patřičný love, tak půjdu do interiérového designu. Plánuju to tak na období těhu :-p www.designskola.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem koukala vcera. Ty kelimky by sly nejak zneuzit :) Jako ja bych si kombinovanou formu nasla rada, ale co? Nemam nejmensi poneti, cemu bych se chtela opravdu venovat. Z verejnych skol tady v blizkosti jsem si poradne nevybrala a na soukromou nemame - 24 tis. za semestr, to je proste balik :-( Simi nemela spatny napad s nejakym tim kurzem, i kdyz jazyky jsem tu taky jeste zadne nenasla. A kdyby sel nejaky obdobny kurz na grafiku, tak po nem hned hrabnu. Sedela jsem tu nad tim do jedne do rana, ale ani poradne nevim, kde ty kurzy hledat. "Nejaka medialni studia" budou pocitat s tim, ze uz umis nekolik jazyku a budou z toho prijimaci testy, coz s dosavadni urovni mych znalosti fakt nedam.
Odpovědět
Já teda nevím, jak to chodí, ale předpokládám, že když jsi na mateřské, tak bys mohla přes pracák navštěvovat ty jejich kurzy. Maximálně s zaplatíš nějakou symbolickou cenu, nebudou to žádné pálky. Tam bude jistě jak angličtina, tak i ta grafika. Jen si tam zajdi a poinformuj se. Nebo zkus mrknout na www.mpsv.cz tam by ty informace taky mohly být.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem si zjistovala vcera, musela bych se zeptat na pracaku, jestli maji nejake kurzy primo pro maminy na MD, coz nekdy byva, jenze granty na to byly naposledy pred dvema lety a vlada jeste nebyla schopna stanovit, jakym stylem maji byt prerozdelovany penize z EU, takze tyhle kurzy jsou ted vetsinou pase.
Odpovědět
Profilova fotka
Ani jsem vam nepsala, ze jsme byli v pondeli zas pozjistovat nas pozemek.. tak sousedni cesta je schvalena a mesto ji koupi, ale jeste se musi vyridit prijezdova cesta z druhe strany - prevest od pozemkoveho fondu, ktery se zatim nevyjadril, takze to jsou zase dalsi mesice cekani 8-( A pak teprve nam prijde papir, az pujde prodej toho naseho pozemku do zastupitelstva a pockame si, jestli nam ten pozemek laskave prodaji 8-( Takze letos zase nekopnem ]-(
Odpovědět
Tak jsem prave zkoukla Chalupa je hra a proste cumiiiiiiim! Ty kamna i cely ten mlyn jsou uuuuplne dokonaly x-)
Odpovědět
zdar holky! x-) dneska jsem celý dopoledne pracovala u sporáku a u dřezu, odpoledne jsem žehlila a teď zařizuju oslavu pro sestřenku, včera jí bylo dvacet =-) :-D bílá příšera má dnes opět svůj den, neustále chce chodit ven a když vylezeme, tak si sedne pod schody a čumí a nikam nejde. pak mi leze do toho prádla na žehlení nebo si mi sedne pod žehlící prkno, zrovna když žehlím povlečení, takže mi přesednul tu peřinu a málem jsem převrhla prkno, když jsem si jí chtěla posunout. a štěká a chodí a neví co by. ]-( :-D dneska ho mám dost teda. markét, dneska přišly hrášky!!!! x-) x-) nevim, kam to chceš teda ještě táhnout, když píšeš, že je to nepovedený nebo co, já jsem je zkoumala obě každou zvlášť na světle a nenašla jsem teda ani ň, co by se jim dalo vytknout. díky, díky, díky!!! :-) a když už jsme u toho, jak tady jana plácala, že má mindrák z fleru, tak já mám mindrák z vás, milé dámy. co vy tady poslední dobou předvádíte, to já se můžu jít zahrabat. jediný, do čeho jsem se pustila, byl plstěnej west a ani toho jsem nedotáhla, protože se mi to vůbec nedařilo. takže čau, jdu se zahrabat. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jsem rada, ze se hrasky libi, doufam, ze dodas foto, jak ti slusi. A jestli k nim nemas hraskovy svetrik, vitany duvod si ho poridit :-D :-D :-D Se nikam nezahrabavej :-D Zajdi si na fler, tam si zvednes sebevedomi :-D http://www.fler.cz/zbozi?id=171995 http://www.fler.cz/zbozi?id=161566 http://www.fler.cz/zbozi?id=164789 http://www.fler.cz/zbozi?id=171240
Odpovědět
:-D ha, díky :-D zaláskované slunce za 166,- je můj sen x-) nějaký foto dodám, jestli mi to bude slušet to nezaručuju, ale pokusim se :-D
Odpovědět
Doufam, ze jsem te timto odradila od zahrabavani se :-D
Odpovědět
jo, ale vařim večeři, to je skoro to samý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky varim. Zvazovala jsem Kaji recept na cervenou cocku, ale nemam dostatek hrncu, tak jsem jeden omyla ruco a delam obycejnou cocku :-D :-D
Odpovědět
si máš tu rýži předvařit, dát do misky, a v tom hrnci po rýži pak uvařit tu čočku ;-) když to do toho zamícháš, tak se ti ta rýže prohřeje.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusim zitra, uz bastime x-)
Odpovědět
Nedelejte mi chute. Asi tu cocku zkusim zitra :-) Damy, cekam nejake nove fotky nejakych novych vytvoru. Slibuju, ze zitra vyfotim, co se mi podarilo usit a ufilcovat a v patek vam vyfotim Magdu, jo? :-D Uz se tu dlouho neukazala Zuzka Berry =-)
Odpovědět
holky nemate nekdo strih na latkovou panenku?
Odpovědět
Zdeni, jak by ta panenka mela vypadat? Podivam se.
Odpovědět
udělala jsem si k večeři kuskusovo-brokolicový placičky a je to celkem dobrý. byla to taková znouzecnost, zužitkovala jsem zbytky. žádný výtvory nemám, vždyť víte, že jsem teď levá a bez nápadu... a bez invence. což je nejhorší
Odpovědět
mam v hlave napad - panenku min. 40cm a kosilku an vleike knofliky, kalhoty napr. se zipem, boty s tkanickama - proste aby se malej ucit zapinat atd.
Odpovědět
Nicmene talent shazovat se ti nechybi :-D :-D :-D Trubko! Vzdyt ty tvoje filcovy vanocni ozdoby byly skvely. A tvoje podzimni dekorace... by ti s tim na fleru urvaly ruce!
Odpovědět
nevim teda, jaký podzimní dekorace :-D nicméně od filcových ozdob utekla už pěkně dlouhá doba a já nic, lenoch líná! si nestěžuju, já jen, že se nemám čím chlubit ;-)
Odpovědět
Co fotit takhle pochutiny, co varis? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na panenku se taky chystam. Anezka jeste zadnou nema =-) To jsem skoro ostuda, co? :)) Ale nevim jak na oblicej a jak na vlasy |-| Samo by se mi libila nejaka waldorfska, ale to je maso :-N Zatim Anezka chova a pusinkuje medvidky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen takova mala vecerni poznamka: neumrela jsem :-D jen jsem se dostala do kolotoce, ze prijdu z prace, taktak prectu, co jste vsechny vytvorily a jak se mate, pak se navztekam, ze se mi vsechny vytvory naprosto pokazily (dneska jsem udelala neco na zpusob http://www.fler.cz/zbozi?id=110441- ale listek gingko. Listek jsem vytvarovala moc pekne, ale proste se to nepovedlo. Letelo to pres cely pokoj a jsem nastvana) a jdu spat. Rano zase nanovo. Zitra rano frcim do Deutschlandu, to vite, co bych pro Marketku neudelala :-) Tak zatim vsem zdar pri tvoreni a tak vubec, no a ja si jdu zabrecet k Poste pro tebe :-D smutne...
Odpovědět
Ahoj děvčátka moje :-) omlouvám se, že poslední dobou nepíšu, ale nějak to nestíhám...minulý týden jsem byla vystrašená ze zkoušek, ty teda nakonec dopadly a od pondělí dělám tu novou práci, která mi až nějak moc požírá čas ]-( ale tak nějak letem světem vás čtu a moc chválím všechny výtvory... Jdu se vrátit zpět k manuálu o spodním prádlu Dolce Gabanna :-D |-| pa a mějte se krásně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?