Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 ještě jsem zapomněla napísati jednu chlubivou emoticon Odpoledne jsem Liborovi psala, že v jednom květinářství majjí úžasný proutěný koš na kytky s plechovou cedulí Welcome...a co myslíte, za hodinu přijel z práce i s košem emoticon

Na jaro vyfotím emoticon emoticon
5. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Market emoticon emoticon Uz je zpatky, zase planej, tak to ma dokonce jeste teply emoticon Ale teda nakydal si na to zas maggi, to jsou fakt navyky jak stehno emoticon
Veru, nebyl, je to takove hodne aromaticke, nejdriv to zjemni ryze a pak ten jogurt. To proste musi byt u sebe emoticon A co jsem tak koukala, ta cervena cocka se pouziva takhle docela casto. Treba mam primo na ni napsany recept na cervenou cocku s bananem a jablkem a priloha psana testoviny.

Vymena me moc nebrala, ale byla tam zenska odtud (takova cikanka, jestli si pamatujes, dali ji do Brna do pavlacoveho domu bez funkcniho zachoda - mouky na hajzlu a cistici prostredky v kuchynske lince emoticon ) a ta byla naprosto bozi emoticon Pak zacala pracovat v Hypernove, ja na ni cumela, ze ji znam, tak jestli ji jako mam pozdravit.. pak mi doslo, ze ji znam jenom z bedny, tak by ji to asi nic nereklo emoticon emoticon
5. únor 2009 ve 20:10  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 jj, tu výměnu si dost dobře pamatuju, ti pavlačový, to byl tedy mazec! Já to hrozně žrala, vždycky jsem se u toho buď plácala do (kyprých) stehen nebo seděla s otevřenou pusou...

Tak když jinak nedáte, tak já tu šošovicu příležitostně též zkusím. O víkendu mám v plánu krtkův dort, snad neskončí v koši...nemám s tím zkušenost emoticon
5. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Mnam, mnam, muj nejoblibenejsi emoticon Ale zkousela jsem jenom ty pytlikove, ne domaci. Vcera mi kamaradka dala ochutnat nejaky dort, ten byl naprosto luxusni. Tmavy korpus, same orisky, nejake to pernikove koreni.. Musim si vzit prilezitostne recept, fakt jsem si tak dlouho nepochutnala - a ze v ikea sjizdim prubezne vsechny dorty emoticon
5. únor 2009 ve 20:28  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 holky dneska vypinam kram (PC). Cely den jsem za blondynu a ted sjem to zavrsila, kdyz jsem si na zubni kartacek dala jakysi mykoticky krem emoticon emoticon
5. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 zdeni emoticon aspoň nebudeš mít plesnivý zuby no emoticon
veru, ty neremcej. když sem dám recept, tak je to samo dobrý, já bych nic hnusnýho nepozřela emoticon emoticon fakt to zkus, budeš překvapená, jak je to dobrý.
já si dneska udělám lilek s cuketkou a rajčátkama, možná přihodím i bílou papriku... takovou směsku. mám tu i krůtí maso, tak kdyby byl joo hlad, udělám to s masem na kousky.
jinak jsem se vrátila od doktorky, jdu ještě v pondělí na kontrolu, mám na mandlích čepy, takže mi dělaly zase výtěry z krku... navíc mám pocit, že se mi to vrací, včera odpoledne jsem měla zase přes 38, je mi zima, bolí mě záda emoticon to je radost.
ale voda už teče, tak jdu na ten jahelník a možná že i vyperu emoticon
6. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 hergot ženská, když jsi marod, tak pěkně kopej do duchen a pračku nech pračkou...od čeho pak máme ty naše muže, no ne? No ano. emoticon

Já jsem úplně vyřízená, od božího rána lítám s hadrem a mopem a hraju si na Popelušku...Ještě skočím do místní samoobsluhy...haha, tu se fakt čas zastavil a pak konečně paddnu na hubu. Ale jen na chvíli, bo večer razíme na ples gymplu...tímto zdravím Markétku! emoticon
6. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 my máme teď tichou domácnost emoticon, takže rozhodně udělám všechno sama, nemíním se ho doprošovat emoticon
6. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 další recepis pro janinu:
osmahla jsem si krůtí maso nakrájený na menší kousky, přidala jsem nakrájený lilek, cuketu a bílou papriku. nechala jsem to pod pokličkou asi deset minut dusit, občas jsem to promíchala. pak jsem přidala nakrájený rajčata z konzervy, páč mi tu půlka zbyla z tý čočky. jinak bych dala čerstvý a dala bych je tam zároveň s tou ostatní zeleninou.
takhle jsem to jen prohřála, osolila, opepřila, přidala trochu kari a udělala jsem si k tomu těstovinky.
rychlý, zdravý, lehký, ale zasytí.
6. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 teda tady to dneska žije emoticon
pochlapila jsem se a dala jsem na web fotky svícnu, který máme doma už přes měsíc http://polaneckych.rajce.idnes.cz/Svicen/
(jsou tam ještě fotky housek, koláče a rizota, tak kdybyste se chtěly podívat...)
6. únor 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 emoticon http://www.modrastrecha.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=220453
6. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 hmmmm, ty rizoto vypadá luxusně. To je jen se špenátem a piniovýma oříškama, neb ještě něco jinšího?
6. únor 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 ženy, nedělaly jste někdy kuře ala kačena na černém pivě? Budu dělat v neděli se zelém a knedlíkem, je to děsně dobré a nenáročné. Jen to kurče osolíš a okmínuješ, max. trošku potřeš sádlem, podliješ pivkem a pečeš, přitom občas podléváš. Spotřeba tak 1,5-2 pivka. Fakt bašta emoticon

Zítra bude šošovica, ale klasika s vajíčkem, bo nemám červenou... emoticon Ta vaše bude příští týden asi.
6. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ještě ten parmazán, ale můžeš tam dát klidně cokoli, základ je ta rýže pečená v troubě.
kuře ala kachna jsme dělali kdysi, ještě když jsem bydlela u rodičů, a občas to dělá tchán. a je to dobrý, to máš pravdu.
sousedka mi jednou řikala, že ona to peče tak, že propíchne plechovku piva zvrchu a na to napíchne kuře a takhle to peče v troubě. a že jak se to pivo z plechovky jakoby odpařuje do toho kuřete, že je křehký a dobrý. ale to už mi přijde jako šílená prasárna, to jsem teda nikdy nezkoušela, ani zkoušet nebudu.
6. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Mam hlad emoticon Nenechala jsem se zahanbit, zahodila rozesitou panenku a asi od jedny hodiny, kdy konecne usnulo hade, suruju cely byt emoticon Za pul hodiny dorazi manzelisko a pojedeme na navstevu. Asi si vezmu panenku sebou, abych se nekam pohnula..
6. únor 2009 v 16:47  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Zdravim Verunku a zavidim ten ples gymplu. Tohle uz jde jaksi mimo. Ples je maly duvod, proc prijet emoticon emoticon

Jinak oznamuji, ze ja ani neuklidila, ani nevyprala, ani nevyzehlila, cely dopoledne jsme kvakala s kamaradkou, delala manzovi ridice, pak jsem se mela setkat s Majdou, ale nedokazaly jsme se zkoordinovat, snad zitra a ted vecer jsem jela s manzeliskem kupovat primocarou pilu emoticon Padam na drzku, i kdyz jsem dnesek stravila predevsim klabosenim emoticon
6. únor 2009 v 18:46  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Pujdete do toho nektera se mnou? http://lenkasdolls.com/index.php?clanek_id=22&%20jazyk=cz
Odhodlavam se asi od stredy a uz je rozebrany i dalsi termin, tak to docela specha. Koukala jsem na to uz minuly rok, letos do toho jdu - uz jsem se objednala emoticon
6. únor 2009 ve 23:06  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
 Jani, kdyby o nebylo tak daleko, tak jdu do toho s tebou emoticon emoticon
7. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
Registrovala se 2. dubna 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 804 příspěvků a 2 alba.
 jee to by muselo byt fajn, i kdyz ja pri svoji linosti bych si tu panenku koupila asi uz hotovou no stydim se :( ale jsou moc hezke...
7. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ahoj! předně přeju verunce všechno nejlepší k svátku! jaký byl ples? emoticon
já bych si určitě ráda dala nějaký kurs, ale panenka je pro mě momentálně ne až tak zajímavá, takže by to pro mě byly zbytečně vyhozený cca dva tisíce.
ale ty si to určitě užiješ. těšim se, že se pak pochlubíš výsledkem. emoticon
7. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jeste mam v merku dalsi kurz - kresleni tuzkou, ale ten stoji tri tacy emoticon
7. únor 2009 ve 13:01  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jen samotný kurs? zase to kreslení tužkou mi přijde takový víc využitelný.
7. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Dvoudenni kurz. Ale je fakt uzasny, nauci se kreslit kazde drevo emoticon Nekde mam odkaz, ale ted se mi nechce hledat - futruju se pohankovou sekanou emoticon)
7. únor 2009 ve 13:17  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 hoď recept, to mě zajímá
7. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JNDORMDRQ9&id_kategorie=JNLRMMP3
7. únor 2009 ve 13:22  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ty bílky se tam dávají šlehaný nebo normální?
7. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 je super, že je tam i maso, to by mohlo doma projít emoticon
7. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Pridala jsem jeste koreni na mleta masa, vajicka jsem tam dala vcelku emoticon Ale mozna by ty bilky snesly uslehat, takhle to nebylo nadychane.

Udelala jsem Anezce panenku a hned si ji zacala mazlit a chovat, ach emoticon emoticon
7. únor 2009 ve 13:30  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
fotoportrét
fotoportrét
simonecka91
 uz zase varite???? jeje ja mam neco udelat z krutiho masa ale nevim co emoticon se necham obskocit mamcou kdyz uz jsem dojela na navstevu emoticon
videli jste album muj domov muj hrad???? emoticon no comment emoticon
7. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jani, vyfoť nýzku emoticon emoticon
7. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš