Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Broz z ni skvele :) Zdino, zkus to rajce, tam se da udelat neverejne album..
Odpovědět
zdeni, nejlíp vypálit na cd - když je dáš třeba na rajče, můžeš zaheslovat přístup, aby je nikdo neviděl. ale tam se ti uloží zmenšený, takže vyvolat by to asi nešlo.
Odpovědět
jo marki, tenhle medvěd je hezčí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Jo a Karkul uz nema na tu broz rezervaci :)
Odpovědět
Zdeni, nejlepsi to budes mit vypalene na CD/DVD. Na rajceti se ti to zkomprimuje (zmensi) a podle me to uz nepujde vyvolate hezky, jak pise Karkulka. Tak vyroba medvedi broze se odklada, protoze se sicherhajckou to vypada divne a takovy ten mustek na broze nemuzu najit 8-( Budu muset zas chte nechte do vytvarnych potreb a uvalit tam nehorazne prachy :-D
Odpovědět
Já bych šla radši utrácet do výtvarných potřeb, než si posedět na zubařské křeslo :-| :-( úterý, středa opět pohovory...to bude marast tento týden. Ještěže koncem týdne jedeme na ty lyže, depka nemá šanci :-D :-p
Odpovědět
Snezi u vas? Tu skoro nejde videt. To jsem rada, ze jsem si prohlidku u Dr. odbyla uz rano a snezeni me zastihlo na zpatecni ceste :-) Veru, tak prijed, pujdeme. Ale nasetri si tak dve vyplaty, protoze tam prodavaji veci, o kterych jsi doted ani netusila, k cemu by se daly ve vytvarnu pouzit :-D Pokazde tam narazim na neco, z ceho nechapu :-D
Odpovědět
:-D :-D našetři dvě výplaty... Díky za ty fotky...je milená ;-) Jinak tu též sněží, bych to měla jít uhrnout, ale moc se mi s tím uchem nechce lítat po venku...beztak budu muset vylézt, za hoďku jedu k té dentistce :-S
Odpovědět
Tak at je na tebe zubajda hodna ;-)
Odpovědět
...hodná byla, co o to. Ale zítra mám přijít znovu a tentokrát mě pumpne o dva litry za keramickou korunku ]-( Přitom já mám doma deset kilo keramické hlíny... :-D :-p
Odpovědět
Tak se projev jako devce kutive a pekne si to vymodeluj sama, ta bude mrkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to by byly tesáky! Tu je to dnes nějaké mrtvé...Co MC stojí za to? Jeve mi ji dnes prý poslala, tak jsem v očekávání 8-)
Odpovědět
Jo, jsou tam uzasne pletene zeleniny :-D A taky se mi tam libi ty velikonocni veci. Dva dny jsem to procitala :-) Pac fr kulovy umim a musim se hodne divat do slovniku :-D
Odpovědět
tak to jsi dobrá, já jen čumím na obrázky. Trocha zpravodajství :-p , v té zprávě o břeclavských naftařích je můj stvořitel (jsem Svobodová ;-) ) :-p :-p :-D http://archiv.nova.cz/multimedia/odpo... Na véču kutím celerovo-mrkvovou pomazánku. Když bude zájem dodám instruktáž.
Odpovědět
Profilova fotka
Celer neee, ten nepozru :-p Maminka mi donesla cockovou polevku a krale syru kozi 8-) Myslim, ze jsme ho jeste nemeli, tak ho pak dame na pul s muzem 8-)
Odpovědět
náhodou to tam ani není potnat ene v tém pomajdě ;-) kdybys nevěděla, že tam je tak si pomlaskáš
Odpovědět
Tak ja taky nepozru celer. Proste nesnim ani polivku, kde je :-N Nevim, netusim, proc tomu tak je :-N Veru, proc je tam tvuj tatka v helme a ne v kovbojskym klobouku, jako spravny Dzejaaar :-D
Odpovědět
sem s receptem, právě jsem si nezávisle na vás objednala celer a celej ho nespotřebuju ;-)
Odpovědět
v kanclu má fotomontáž od známých z nějakého Silvestru, kde je za ženskou s pořádným kloboukem a vedle něj stojí hrdý JR :-p ...kámoš... Karkulko: 100g nahrubo nastrouhaného celeru 100g taktéž nastrouhané mrkve 100g nastrouhaného tvrdého sýra 4 tavené sýry A kelímek kysané smetany light sůl, pepř Zamíchat, netřepat...podávat s opěčeným tmavým chlebíkem či celozrnou bulkou. Fakt dobrota. Já teda celer zase můžu :-) A jak objednala? Tobě nosí nákup až do bytu? Takhle to má sestřenka v Barceloně, bydlí totiž ve 4.patře bez výtahu :-p
Odpovědět
moje verze : syrový celer,mrkev a petržel nastrouhám na jemném struhadle na vlásky ( poměrově asi tak kolik je mrkve tolik dohromady bílé zeleniny), smchám s (majolkou - to jako šeptám, protože to není moc zdravé =-) :-x :-N ), pokapat citronkem,osolit , opepřit dle chuti možná alternativa je tam přidat vařené vejce, žloudek rozmíchat a bílek nastrouhat jako zeleninu nejradši to mám na vece, bez másla
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotog... paní-slečna tu má zase nějaké nové inspirační fotečky... Jo, taky jsem zapomněla-nakonec pokapat citronovou šťávou :-)
Odpovědět
a nebo ještě čistě celerová pomazánka : vařený celer opět najemno nastrouhat, citronek, sůl, pepř, ( majolka) jogurt a nebo ještě se dá udělat smažený celer syrový ( lépěji do poloměka vařený) celer na plátky obalit klasicky jako řízek,osmahnout
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotog...
Odpovědět
Ale teď vás naseru, ženy: http://www.pandurohobby.de/pan/IboxSe...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Verus, ten obchod znam, ale prijde mi jako jeden z nejdrazsich na nemeckym trhu :-N Nejlevnejsi je ebay, creative-discount.de a vbs-hobbywelt.de :-) Jinak sem tam se da neco najit i na buttinette.de :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
panebože, co to tady tahle madam blonďatá vyvedla?? ]-( ]-( nemohla jsem vás docela dlouho najít. 8-(
Odpovědět
ja si po dlouhe dobe nalila cervene a koukam na domovskou stranku a normalne jsem v prvni moment myslela, ze po prvnim dousku mam draka jak vidle. Vsude sjem videla jen radus.b. To bylo horsi jak videt bile mysky :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?