Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Toz to ja zas nevim, jestli nebude na Velikonoce s velikonocnim zbozim uz moc pozde :-D :-D :-D Nicmene v tom dubnu se tam dostanu, i kdyby co bylo :-D
Odpovědět
Proboha, podivejte se. A ja si myslela, co jsem si to nevymyslela :-N http://www.etsy.com/view_listing.php?... Ale prisaham, ze jsem se teda neinspirovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mas hezci ;-)
Odpovědět
Dekuji x-) Ted jsem objevila tohle http://www.etsy.com/view_listing.php?...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Dobry. Koukam, ze clovek uz nema moc co vymyslet noveho :-S
Odpovědět
Ale ja na ty hraskovky dosla tak, ze jsem proklikavala fler a tam byly nausnice - takove navlecene 4 zelene koralky za sebou a byl tam nazev "Hraskovky." A snad dva dny na to jsme byly s kamoskou na kafe a ona mela na sobe hraskovy svetr a mne v tu chvili napadlo ji k tomu udelat nausnice a cestou domu me pak napadlo je udelat z fima. A par mesicu na to to clovek najde na etsy :-N
Odpovědět
markét, máš (mám :-D) mnohem hezčí. x-) ty hráškovky na fleru - měly nahoře i takovu malou textilní mašličku? nebo možná dole, už nevim. ty jsem tam kdysi viděla já, hrozně se mi líbily, už jsem je měla i v koši, ale nakonec vyhrály jiný, musela jsem tenkrát vybírat i dárky, takže jsem nemohla tolik utrácet. takže když jsem je dostala od tebe,t ak jsem měla moc velkou radost
Odpovědět
bry vecir, omlouvam se, ze vam sem lezu... neterinka udelala z fima nausnice Cheesburger, vcetne syru a sezamu na housce a muzu rict, ze jsou fakt super :-D
Odpovědět
Jo, Kajo, byly to myslim skleneny koralky s maslickou. Hraskovky asi fakt jen kvuli zelenym kulickam. Inspiroval me nazev :-) Marti, ja mam doma jeste cokoladove susenky :-) Nausnice, samozrejme :-D
Odpovědět
Uaaa, jsem se uplne vydesila, vydeste se taky :-D http://www.etsy.com/view_listing.php?... ... je to hnus. Na druhou stranu obdivuju, ze to nekdo vyrobi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Huuusty! Skoda, ze je tak seredny, kdyz uz to stalo takove usili, mohlo mit mensi pytle na ocich :-D
Odpovědět
Jak jsem to uvidela, tak jsem si rikala, tyyy jo, takovy prachy za Gluma :-D A po rozkliknuti jsem pochopila, ze to ma byt asi mimco. :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ježiš, to je nádherný!!! =-) x-) jako vážně, mně se to líbí. to si někdo vyhrál, i tu čepici pletenou nebo háčkovanou =-) dostala jsem chuť na čokoládový sušenky :-| :-( ale odpoledne mě honila mlsná, udělala jsem si presso, tak jsem šmejdila, co k tomu... a vzpomněla jsem si, že máme ještě cukroví :-D perníčky, kokosky, možná ještě něco by se našlo, neprolejzala jsem to celý, kokosky mi bohatě stačily :-)
Odpovědět
Mne to teda pripada hruzostrasny :-D Jako ono je to dobre udelane, ale fakt mi to mimco prijde spis jako nejaky starecek. A jeste jsem si vsimla tech kridel :-D To je asi andel nakonec. Andel po flamu 8-) :-D A pernicky ode mne jeste mas?
Odpovědět
Profilova fotka
Nechapu, jak u nekoho muze prezit cukrovi tak dlouho?? Kam se hrabou susenky, ci cukrovi ;-( Mam ulity bio coko spaldove susenky, ale ty nebudu odhalovat pred manzou... :-D
Odpovědět
Jo, mile damy, ja zacala ujizdet na takovych cernych spanelskych susenkach x-) Jmenuji se Oreos a jsou dobry jako prase http://www.flatrock.org.nz/topics/edu... . Vezmete si jednu a musite spraskat balicek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kurna zadny mlsani, slintam jak dobrman, mela jsem dve vecere a stejne jako to dite jsem musela furt neco uzirat kolem :-S Dohanela jsem resty, takze jsem doprolistovala odkazy od Veru ze strany asi 140 :-D a nasla jsem, cim maluje Pirlenka ty panenky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Pristela, se mi holky nejak popletly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta hruza, na kterou jsem sem davala odkaz tuhle, je v top vyberu na fleru! No to snad ne 8-(
Odpovědět
jani, ty si vystačíš, viď? ;-) :-D markét, perníčky ještě mám - to velké srdce (mám je v lednici, kdykoliv jí otevřu, tak na něj dostanu chuť, ale mně je to líto sníst :-x |-| :-N) a pak ty malé westí, mám je všechny, pořád myslim, kdybysme se sešly, že je předám... :-) jani, bio čoko špaldový - myslíš ty ze zemanky? ty mám moc ráda. vůbec od nich mám ráda skoro všechno. a u nás cukroví vydrží, protože miloušek si papká jen to, co má nejradši, tj. vanilkový rohlíčky, ostatní tak nějak vezme na vědomí, až když rohlíčky sežere. kromě toho mu je peče i jeho maminka, ta dělá ještě takový rohlíčky s krémem a žloutkový a marokánky... pak moje máma peče jak o život, babičky, tetičky, nevlastní máma... no a od každýho dostanem vzorek, tak to se fakt nedá sníst. :-| takže tady zbylo takový to suchý cukroví, co se nezkazí. mám to v chladný chodbě v plechovkách, je to pořád dobrý...
Odpovědět
Pripoustim, ze mam taky jeste to suchy cukrovi od nasi mamky :-) Tady mrzne jako krava, je -7°C. Musim do obchodu a nechce se mi. A predstavte si, muj manzilecek nejhodnejsi mi porucil, abych koupila ty cerne susenky :-D To prece nemuzu nechat jen tak, ne? :-D A jedu taky koupit cizrnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem mela potrebu se ke vsemu vyjadrit, v jednu mi tu uz nikdo nekontroval, ty se u toho flakas buhvi kde, to je pak tezky.. :-D Bio tu sezenu jenom v Plusu a DM, takze tyhle jsou Alnatura :) Pekla jsem pres noc chleba a je to jenom smichana mouka s vodou upecena, vubec to nenakynulo :-( To nemecky drozdi uz nekoupim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim, ze to tady posledni dobou strasne flakam, ale neda mi to: OREOSKY!!!!!!!!!!!! To je fakt prokleti. Spolu se zazvorovou cokoladou z mistniho Tesca na pumpe jsem si na nich pred par lety vybudovala zavislost, bohuzel byly k sehnani i ve Svedsku... pak jsem je spatrila v Nemecku a odolala, ale nevim, jak dlouho to vydrzim. Mimochodem, dneska dotvorim jednu vec pro svagrovou. Jsem z ni dost zklamana :'( pripadam si jako debilek. Ale musim si ulevit a nekam to hodit, takze to predhodim vam, takhle pekne do eteru... A ted padim do mesta pro par poslednich vytvarnych pomucek :) (prej par!)
Odpovědět
dobre rano holky, jsem si vas musela precist hned po ranu at mam lepsi naladu :) kamos me uz v 9 vzbudil abych se zacla ucit uz ani nechodim domu sprtam na zkousku rovnou u nej prespavam neb do me busi vzorecky a poucky uplne mi zavaril muj blondaty mozek. aspon ze mi udelal snidani tak jsem mu odpustila :) holky takove mlsny jo? ja uz nemela cokoladu ani nepamatuju ted mi sladke vubec nechutna uz aspon 2 mesice nic jsem divna no. no nic jdu zase sprtat tak tvorte tvorilky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Simi, to se mas, takovy kamose bych taky chtela mit, treba z toho jeste neco bude ;) tak at ti to sprtani jde! Porad International Management? Mam strasnou chut na cokoladu! Na tu zazvorovou :( Taky mi dneska konecne prisla karta k mKontu, tak jsem rada, dalsi starost odskrtnuta. S delfinkem! :-) Zametam stopy, nez odjedu do DE...
Odpovědět
ahoj maii kartu s delfinkem mam taky jeste nepouzitou ;-) nene z toho nic nebude on je to muslim a tvrdi mi ze mi dela arabskou zenu jak tak kolem me skace :-p kdepak sprtam projektmanagement und projektplanung 2, International mng me ceka pristi tyden a pak odjizdim do Hannover za Pavlem x-)
Odpovědět
jani :-D :-D já taky pekla chleba a taky mi to nenakynulo :-D nechala jsem si těsto zadělat v pekárně, minule se povedlo skvěle, teď z toho nebyla hezká hladká kulička, ale lepilo se to a trhalo. ale kašlala jsem na to, vyškrábala to z nádoby na plech, nožem namočeným ve vodě jsem uhladila povrch, aby to co nejvíc připomínalo bochník, a dala péct. je sice nízkej, ale na chuť výbornej. mmch, dávala jsem nedávno do diskuse recept na chleba, nečetlas? je výbornej! jestli ho chceš zkusit: (je z hrnečkový bábovky, rozpis byl na dva bochníky, takže to jsem rozpůlila, ale počítá se tam asi s klasickým droždím, takže suchýho dávám klidně půl nebo i celej balíček, podle zkušenosti, jak je dobrý na kynutí) - jinak droždí používám to s modrým ptákem a musím ho dávat právě trošku víc, ale je dobrý, není v tom chlebu cítit. 2,5 hrnku mouky (dávám špaldovou půl na půl se žitnou) 1 hrnek vody 1,5 lžíce mléka 1 lžíce droždí 1 lžička soli 1 lžička tymiánu trochu octa já to před pečením ještě sypu semínky, teď mám lněný. je fakt moc dobrej.
Odpovědět
Profilova fotka
Hotovo. No nic, jdu se dale zahrabavat... dneska a tak obecne ted na me leze nejaka depresivni mrzutost, strasne me to suzuje :( strach, bezmoc a budizknicemost, myslim, ze to vsichni zname... :-/ http://maii.wordpress.com/2009/02/18/... (potrebuju nutne poradny fotak. Poradny! Kompromisy nebrat!) Jako ja se chystam ji co nejdrive pouzit, ponevadz me komerccka OPET naprdla, tak az mi prijde posledni vyplata, coz bude brzy, tak zabiju to konticko, co tam mam... to zase bude kecu, cheche. Fuj, management, na to ti drzim palce specialne, brrr... tak at to jde! :-) a at se o tebe zenuska pekne stara!
Odpovědět
Zdar zenstiny :-) Byla jsem taktez ve meste. Delala jsem broz a nemela takove ty zaviraci spendliky (broschenadeln), sehnala jsem je velice vyhodne ve vytvarnych potrebach a jsem taaak dobra, ze jsem tam nekoupila nic jineho :-D Collin Firth se uplne divil, ze dneska takovy maly nakup :-D To je jejich Geschäftsleiter, ktery si me buhviproc pamatuje :-D A taky jsem to vzala pres Real a nakoupila Oreos i pro bratrance na vikend :-) A taky jsem zjistila, ze cervenou cocku a cizrnu maji za stejnou cenu v Realu (nebio) jako v DM bio :-N Simi, nic si z toho nedelej, ja drtim ucetnictvi a podnikove finance - pro praci :-N
Odpovědět
ty jo to je nadherne wow wow wow z ceho mas jako depky to ja je ted dostala :-S jj drz palce ja chci tu skolu dokoncit jak nejdriv je to mozne pak na praktikum napsat diplomku a odlet z Nemecka aspon na nejakou dobu pak se tu budu asi chtit vratit :-D jj on se o me stara uz mi uvaril obed a donesl az pod nos :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?