Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Dřvotříska? Aha :-| ale vypadá to fakt dobře, takhle na obrázku... no my dneska byly v Ikee a objevili jsme tam hezkej stůl (buk), za 2 900,- a pak jsme právě taky koukali na tenhle stolek pod televizi, co poslala Zdina. Ten se mi líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kajo, to si pletes, alve je zrovna cisty masiv (neni to ani dyha!). Drevotriska je jenom ta zadni cast, co nejde videt ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Aha, no tak to je fakt nerozeznatelny z obrazku :-| Nocni stolek vypada jinak fakt hezky, skoda. Vlastne ne, stejne chci hermes ci jak se to jmenuje :-D
Odpovědět
hemnes :-D akorát už nedělají v antiku ten stolek, který jsme chtěli - s dvířky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, koukam, ten jsem chtela taky :-| Akorat bily. No to je stejne hudba daleke budoucnosti a nebudou mit ani tyhle :-N
Odpovědět
tady to dneska zase žije :-) smejčíte ve světnici? vyhlížíte za humny? pečete, pečete? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ani jedno, pokousim se sit a nestiham, jak jsem leva :-N Prosim te porad - kdyz mam strih z casopisu, tak se obkresluje presne nebo se musi pripocitat rantl na zalozeni? Presne obkreslene mi to prijde nejaky maly :-|
Odpovědět
takhle - nikdy jsem ještě podle žádnýho střihu nešila, takže s tím nemám praktický zkušenosti... ale selským rozumem bych řekla - nechat kus na založení (jakože přidat kus navíc). ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ja budu mit pujceny tildas knizky, he hec! 8-) x-)
Odpovědět
a že mi ofotíš toho zajocha, viď? ;-) :-D potřebuju nějakou lepší verzi.
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidim, jake budou. Mozna je sjedu na skeneru cele :-N
Odpovědět
Článek se načítá
tilda má krásný panenky, tak doufám, že tam bude šablona, ty by se nýzce určitě líbily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na tildu uz sablonu mam, ale je mi lito se s tim sit pro Nyzu :-D Jako dekorace by se na ni jenom prasilo a do baraku by se mi do te doby okoukala... tak ta je az nekde na konci seznamu.. |-|
Odpovědět
však jsem neřekla že hned. já mám taky spoustu materiálu "na potom" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tilda bude na dekoraci, na hrani se mi libi waldosrfke panenky - a tam jdu na kurz az v tom srpnu :-D Ale za tyden mi zacina to kresleni, jupiiii x-)
Odpovědět
potřebovala bych potom vymalovat chodbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tuzkou? Safra, to by bylo drahy! :-D
Odpovědět
barvou a válečkem. tužkou! to bys tam mohla malovat znova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na valecek nehraju, jdu se vzdelavat na malovani tuzkou. Za ty hrisny prachy se pak nebudu zahazovat nekde u valecku, pche! :-p :-D
Odpovědět
no tak jako melouch ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No kdyz das aspon tolik, aby mi to zaplatilo ten kurz, tak se o tom da uvazovat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co tam vlastne chces zase malovat? To nemate moc dlouho, ne? Muzu hadat, jakou tam chces barvu? :-D
Odpovědět
ene, můžeš :-D bílou, jasně. ale ne proto, že bych jí chtěla, ale protože jsem tam neprozřetelně dala světle žlutou, aby se to jako zateplilo. jenže v předsíni máme jediné velké zrcadlo, ale ta žlutá dost zkresluje, navíc předsíň není zrovna světlá... není to nic životně důležitého, no ale občas se divim, když se vidím na jiném světle, jak vypadám :-D a máme tam vymalováno 3,5 roku. u dveří byla pavučina, chtěla jsem ji vyluxovat a vyluxovala jsem kus omítky. takže je tam teď bílý flek, chtělo by to přemalovat. ale nebojte, ani mně, ani m se do toho nechce, tak to nebude tak žhavý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata!! luckydekor
Odpovědět
prý mají rušit nějaký nábytek leskvik, víte o tom něco?
Odpovědět
to nevím :-. my máme leksvik skříně a stůl v kuchyni. ale to se mi nezdá, že by rušili celou sérii, možná jen jednotlivé staré kusy. a nahradí je novými. nebo kdes na to přišla?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ve vyprodejich ted maji postel, taky jsem na to koukala.. Karkuloooo, ty jsi hlavounkaaa :-D Ted te nesmime srat, co? Sis to pojistila, priznej se! :-D
Odpovědět
ene, jak ve výprodeji?
Odpovědět
a to je fakt, taky jsem to zmerčila. ale já chápu ty výprodeje jako dočasný snížení ceny. nebo? no je mi to vlastně jedno, v dohledné době nic kupovat nebudu, ani leksvik, ani hemnes, ani markor ani ň :-D jani :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?