Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Nevite nahodou, jak se jmenuje ta knizka, co jsou z ni ty strihy na tildu?
20. únor 2009 v 11:25  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 to nevim, ale až to zjistíš, tak mi dej vědět. emoticon
holky, já jsem fakt lemra, jsem doma 5 týdnů a neudělala jsem nic emoticon emoticon
20. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Já mám doma Tildas Haus.

Mějte se tu fanfárově, já už frčíííííííííííííím emoticon
20. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Teda Kajo, ty si ale lemra emoticon
Ja jsem prave tak nejak dogruntovala, mam vytreno i na chodbe. Tyhle sluzby nesnasim, ale zas me to nakopne jednou za dva tydny vygruntovat emoticon Mozna se konecne dokopu udelat i nejake fotky, jak tu bydlime.
20. únor 2009 ve 14:36  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 teda aby bylo jasno, já jsem náhodou taky vygruntovala celý byt. vyndala jsem všechny knihy a jiný serepetičky z knihoven, celý jsem je umyla (ty knihovny), ošetřila včelím voskem, knihy jsem oprášila srovnala (našla jsem v nich spoustu pokladů emoticon ale prachy žádný emoticon).
pak jsem probrala všechny skříně a všechno haraburdí a něco vyházela. vyprala a vyžehlila jsem několikrát velkou hromadu věcí...
jako zase jsem se neflákala. jen jsem nic nevytvořila, jaksi mám prostě netvořivý období no...
až se vrátím do práce, tak budu v takovým stresu, že se k tomu ráda vrátim, dobře se u toho relaxuje a čistí hlava emoticon
20. únor 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja umyla lednicku, to jsou male vanoce emoticon) A na tajnacku jsem odnesla krabici nepotrebnych kramu k popelnicim - manza mi to zakazal, protoze se tam hromadi bordel, ale lidi tam vyhazuji stare koberce nebo cele gauce, zachody.. emoticon U tohodle se nebojim, ze by si to nikdo nevzal... Akorat jsem si nasla pekne blbou chvili, protoze jsem akorat mohla zamavat popelarum, kontejnery cisty a pred nima dve veliky hromady bordelu, co vymetli kolem popelnic emoticon Fakt nechapu, proc to tam nemuzou nahazet taky.. no tak jsem mela dilema, kam to jako mam dat, nakonec jsem to postavila na jeden kontejner a doufam, ze to tam nebude, az prijede manza domu emoticon
20. únor 2009 v 16:02  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Komu nechodi maily z dilny, hlasim, ze je tam navod na madeirove kraslice emoticon http://www.dilnainspirace.cz/clanky/index.php?id_odk=28&id_odk_base=3

Tak jsem to vsechno nafotila a nevim, jestli neudelam velkou cenzuru, tak hezky jako vy to tu rozhodne nemame..
20. únor 2009 v 17:28  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ukaž a nekecej! emoticon
tohle jsem u popelářů taky nepochopila, že vysypou jen popelnice, ale bordelu kolem si nevšímají. přitom to bylo vždycky způsobený tím, že kontejnery už byly plný, tak to holt lidi museli postavit k nim.
myslim, že to patří k jejich práci emoticon
zpráva pro veru - nechceš místo westíka kernteriéra? je to stejný, jen kerni jsou zbarvený jako pšenice. kámoška bude mít asi štěňata emoticon
21. únor 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ty jeste tu? Ja prave ty fotky dodelala emoticon
21. únor 2009 v 00:13  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 no a kde jsou? emoticon
měli jsme tu návštěvu, já si dala blbec kafe, takže se mi teď nechce spát. a stejně jsem si teď zvykla chodit spát pozdě.
spíš co ty tu děláš, když spí dítě a ty můžeš taky odpočívat? emoticon
21. únor 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Ja odpocivam zasadne u netu emoticon Ted jsem si taky zvykla chodit pozde, spis k jedne hodine emoticon
Uvedomila jsem si, ze jsem zapomnela vyfotit koupelnu, tak kdyztak zitra lepsim fotakem, tim mym chrastitkem to stejne nejak neni ono. Toz jak vypada byt zarizeny s nulovymi usporami emoticon http://ene.rajce.idnes.cz/byt/
21. únor 2009 v 00:27  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jani, tak až na tu hrůzostěnu a ložnici to máte doma hezký emoticon jo a taky ten oblouk v chodbě, z toho mám husinu emoticon ale jestli se vám to líbí, tak pardon, doufám, že jsem se vás nedotkla emoticon
hele a anežka je borka! jak tam sedí uprostřed toho bordelu, jak kdyby to nebylo její, a čumí klidně na bednu emoticon
21. únor 2009 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ty jo, mám novou verzi rajčete a nějak se v tom neorientuju emoticon už potřetí jsem si nahrála fotky a neuložila emoticon
21. únor 2009 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Tady se mi nelibi uz skoro nic, tak neva emoticon
21. únor 2009 v 00:49  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 tady je ta jahelná bábovka (chtěly jste ji vidět vy, nebo zase někdo jiný? emoticon) a je tam i skvělý, úžasný, nejlepší kokosový piškot, který jsem dělala dneska
http://polaneckych.rajce.idnes.cz/Vareni/
ten piškot:
250 g kokosu smíchat s 250 ml čerstvé ovocné šťávy - nechat půl hodiny uležet, aby se kokos nasákl.
pak ze 6 bílků ušlehat sníh, 6 žloutků přidat ke kokosu, k tomu 4 lžíce oleje a 200 g cukru.
dát péct.
navrch jsem uvařila 2 vanilkové pudinky a dala meruňky.
tu šťávu jsem použila z konzervy z těch meruněk emoticon není to úplně dobře, ale mačkat pomeranče se mi nechtělo, navíc spodek by chutnal po pomerančích a vršek po meruňkách emoticon ale je to opravdu dobrota emoticon
21. únor 2009 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Proc je loznice a obyvak nejhorsi je zrejme - ty se delali jako prvni, aby se tu dalo bydlet emoticon Tak to mi bylo fakt 17, kdyz se zarizovali emoticon) A oblouk mi prisel lepsi nez hranata dira na futra, ktera tam byla - ovsem bez futer. Kdyz se predelavala chodba - uz posledni faze rekonstrukce, ktera se delala ke konci tehu - navrhl tata, jestli tam nechci oblouk. Zaves jsem tam dat nechtela, tak mi to prislo jako rozumne zakonceni te velke chodby. Ted bych nejradsi tou rekonstrukci zacala zas od zacatku od loznice a obyvaku emoticon) Ale to uz fakt nema cenu. Kdyby to tu vypadalo hodne na dyl, asi bych si prosadila jeste tu loznici - na zdi kolem dveri bych udelala vestavnou skrin pres celou zed, vymalovala bych na bilo, novy koberec, musela by se tam taky vejit velka postel pro Anezku... no doufam, ze uz nas to neceka emoticon Co nas ale ceka je obmnena steny v obyvaku, treba by jsi mi mohla poradit, protoze jsme zatim k zadnemu poradnemu zaveru nedosli. Manza si objednal velkou televizi, ma na sirku metr, takze se nam do stavajici steny nevejde (aspon neco je na ni dobry emoticon ), takze je nutny vymyslet ji ubytovani emoticon Obema se nam libi expedit tam by ale bylo potreba presne zmerit - jestli se tam vejde, tak presne na cm.. Na polici by postavit nesla, musela by jit pridelat na zed, coz pujde asi v kazdem pripade. No ale Anezka by dosahla na dvd.. emoticon Dalsi moznost je komoda. Do supliku by se pohodlne shovaly vsechny veci, tv by sla na zed a dvd by se postavilo na komodu. Jenze se mi libi komoda malm a ta ma jenom 80 cm na sirku nebo ta sirsi ma zas na vysku jenom 80 cm. Nebo pak tam jsou komody, ktere jsou siroke i vysoke, ale zase cenove nekde jinde, coz by treba ani nevadilo, ale maji jiny design a nevim, jestli presne to pak budu chtit i v baraku - ted uz nechci kupovat neco sem do bytu, ale neco co budu urcite chtit prestehovat sebou. Jak to bude vypadat ted, moc neresim. Bud bude muset vyhrat prakticnost k detem nebo prakticnost do baraku, oboji se asi nepodari. Nejaky napad? emoticon
21. únor 2009 v 10:15  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jani, já bych určitě vycházela z toho, že si to pak vezmeš do domu, takže koupit to, jak to tam pak chceš mít zařízený. komoda je určitě praktická a podle mýho pod velkou televizi i hezčí. emoticon
musim běžet, večer kdyžtak napíšu víc.
21. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
Registrovala se 16. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2501 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Zdravím vás děvčátka, tak jsem vytvořila nové album, kam už budu dávat fotky z bytečku... dneska jsme dodělali (nebo teda ne my, ale pan podlahář emoticon ) podlahy - lino a příští týden by se měla dělat dlažba v chodbě...
21. únor 2009 v 17:05  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 koukám, že se obnovila naše "základnová" diskuse. bohužel nějak nemám na co reagovat emoticon
lampi, kde je album?
21. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 dobrý, dobrý, stačí napovědět emoticon emoticon emoticon už jsem to našla. to je opravdu lino? je to fakt k nerozeznání.
my máme taky lino, ale už 3,5 roku a všichni už na to tak nějak postupně přišli. jak tu byla předminulý týden šéfová, tak si taky myslela, že jsou to fošny, a mě úplně vyvedla z míry, myslela jsem, že je to vidět... emoticon
21. únor 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 no já na to taky koukala jako blázen, že to fakt vypadá jako prkna emoticon což jsem teda velice ráda... emoticon ale tak je jasný, že mi na to taky všicí postupem času přijdou... emoticon
22. únor 2009 v 08:23  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 baru, to nevadí, že na to přijdou (hele, oni na to nepřijdou, dokud jim to neřekneš), ale důležitý je, že si všichni budou myslet, že jsou to prkna. lino je nenapadne ani náhodou. a pak budou valit oči a nebudou ti to věřit.
největší sranda je, že všichni do jednoho se hned k tý podlaze shýbnout a ošmatlávají si ji emoticon emoticon
taky máte v tom linu vzorek - myslím jako plastický? že to pak vypadá opravdu jako dřevo.
22. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jani, už jsi něco vymyslela s tím kusem nábytku pod tv?
22. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jeste ne. Docela se nam libi napad s komodou, ale jeste nevime jakou. Prosla jsem si znovu projekt a misto v predsini, kde mela byt komoda, je nejspis jedine mozne na kabaty, tak tam bude muset byt vysoka skrin a ne supliky... K jidelne jsem zase chtela bily pribornik.. Pod televizi ale nic vymysleneho nemam ani v baraku, takze je to uplne otevrene. Puvodne jsem tam nic mit nechtela, ale nekam musime dat dvd prehravac, repraky, dvd a ideal i deskovky (ktere se bohuzel ale nevejdou do toho expedit) - toz kam s nim? emoticon
22. únor 2009 v 17:19  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
22. únor 2009 v 18:02 • ene
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
lampabibindova
88
  • Již bydlím v bytě
    Region Praha - západ
 Jojo Karkul, taky tam máme vzorek emoticon

Jani, ta poslední skříňa, co jsi poslala v tom odkaze, se mi líbí, je moc hezká emoticon tamto bílý, co jsi posílala předtím, se mi moc nelíbilo, ale tohle mi je sympatický emoticon
22. únor 2009 v 18:30  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
22. únor 2009 v 18:47 • ene
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
zdina (49 r.)
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 527 příspěvků. Má 1 přítele. Německo.
 Jani nekoukala jsem na ceskou ikeu, jestli to je taky ,co rikas na tohle, je k tomu i knihovna tzn. otevreny regal a vitrina http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/70104438
22. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Jo, to se mi moc libi, jenze je to moc uzky, my potrebujeme min. metr, kdybychom chteli televizi postavit na to..
22. únor 2009 v 19:39  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 holky, jen takový upozornění - ta alve serie je dřevotříska (nebo něco takovýho) a folie. na obrázku to vypadá hezky, ale ve skutečnosti je to fakt umělý emoticon
22. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš